Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SidCorky


SidCorky
senior tag

Egész jók lettek, egy időben én is betűtípus-mániás voltam, de sajátot soha nem fejeztem be (csak 1-2 szót csináltam meg).
Szerintem a Bublet, Circle Font és az Earth a legjobbak, csak így tovább ;) :K

Szerk: Ha az életem múlna rajta, akkor sem jönnék rá arra a szövegre (Dots) :(((

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#2) sz.balazs.95 válasza SidCorky (#1) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

köszi! :R

annyit segítek, hogy 6 betű :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Nagyon jól néznek ki, nekem tetszenek.

Heyho.

(#4) sz.balazs.95 válasza xxSanchez (#3) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:R

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5) Švejk


Švejk
őstag

Az Alterát kipróbáltam, a többi még mind olvashatóság, mind használhatóság szempontjából csorbát szenved, de jók az ötletek! (megnézném az Earthot is, ha elérhető lenne!)
Az Alterához óriási grat! Nagyon jól néz ki! :C Egyébként milyen programmal lehet legyártani őket?

[ Szerkesztve ]

(#6) sz.balazs.95 válasza Švejk (#5) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

a legfrissebbet töltötted le? (13-06-28)
nem értem, mert a legrégebbi elérhető csomag (13-06-02_2) is tartalmazza...

Fontforge-dzsal készítettem őket (egyébként elvileg a leírásukban is szerepel)

amúgy azt is vedd figyelembe, hogy a nagy részük még nincs befejezve. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7) Švejk válasza sz.balazs.95 (#6) üzenetére


Švejk
őstag

:R

(#8) sztanozs


sztanozs
veterán

Cool - én csak addig jutottam, hogy magyar betűkkel kiegészítettem egy-két nekem tetsző alap angol betűtípust.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#9) sz.balazs.95 válasza sztanozs (#8) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

az is valami. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

***KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY***

1. Készülőben van egy újabb betűtípus

2. Tervben van az Altera, Earth, DOTS valamit az NGFont további fejlesztése/bővítése.
Bármilyen javslatot meghallgatok nemcsak ezeknek, hanem a többi betűtípusnak is a fejlesztésével kapcsolatban

3. Ha bármelyik betűtípusból szeretnél saját változatot csinálni, annak semmi akadálya, sőt, kimondottan javasolt. - Ha esetleg elakadtál valamiben, bátran kérdezz!

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#11) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Nem tudom figyeled-e még ezt a topik-ot, de én is belevágok a munkába az egyedi betűtípusos dologba. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.