Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tybee000


Tybee000
aktív tag

van

(#2) Thunderzolee

Ez am hogyan van, h vannak emberek (mint pl. én) akiket abszolut nem lehet stresszelni, mert lesz×rják a környezetüket, és vannak olyanok, akik gyomorfekélyt kapnak az élettől. :F

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) sz4blya válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Engem csak néha lehet. Abszolút labilis vagyok ilyen téren.

Viszont játékok rendszeresen felhúznak elképesztő szintre, még jó hogy tudom kezelni :B

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#4) moha21


moha21
addikt

Engem az húz fel, hogy 5 kor kelek, de még nem tudok aludni...14 óra meló vár :D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) dabadab válasza moha21 (#4) üzenetére


dabadab
titán

(#6) moha21 válasza dabadab (#5) üzenetére


moha21
addikt

oo fuck yeah legalább jót fogok aludni :D agyelszívás.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#7) koshmar válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


koshmar
őstag

Én vagyok/leszek az utóbbi.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#8) Crystalheart válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én egyre jobban tudom kezelni a stresszes helyzeteket, egyre többször tudok tényleg higgadt maradni, ezért anyám egyre jobban ledorongol, hogy engem nem érdekel más magamon kívül. (Tudvalevő, ő nonstop magas fokú stresszben éli az életét. De komolyan, ilyet én még nem láttam máshol.) Üdítő, mikor ilyen sikeresen olvasnak a gondolatainkban, nem? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.