Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah1976


twollah1976
őstag

Nekem mostanaban nem mukodok vagy nagyon hektikusan mukodik a PayPass-os fizetes.

Amikor kezhez kaptam az uj kartyam szinte azonnal kessel lekapartam a hatoldalon levo 3 szambol allo biztonsagikodot.
Lehet, hogy akkor sertettem meg valamit a kartyan.

Abbol a szempontbol jo, hogy nem mukodik az erinteses fizetes, hogyha illetektelen kezekbe kerul a kartya akkor valoszinuleg nem sok mindent tud csinalni vele.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) st3v3np3t3r válasza twollah1976 (#1) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem hiszem,hogy megsértetted az antennát... kb.1-1,5mm vastag a kártya, kb. 0.5-0.75mm-en van az antenna, a biztonsági kód meg a kártyát borító bevonaton van rajta...

én otthon tartom a kártyám,simple-lel fizetek mindenhol

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#3) razorbenke92 válasza twollah1976 (#1) üzenetére

A korábban lejárt kártyám nekem is ezt kezdte csinálni. A vége felé meg kellett hajlítani kicsit. Majd egy idő után már úgy sem ment, szerencsére pont akkor kaptam meg az újat.

Mit mond az ötven kilós veréb a villanydróton? Csip! :DDD

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#4) GreatL


GreatL
őstag

Nekem is szar volt a paypass az előzőn... sose működött, a mostanin rendben van.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.