Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) #56573440 válasza banhammer (#21) üzenetére


#56573440
törölt tag

miért kell úgy beállítani ezt mintha a támadó vagy támadók pisztolyt használnának vagy meg akarnának ölni egy utcai atrocitás alkalmával? ez nettó hülyeség. éles lőfegyvert az utcai pitiánerek 0.1%-a se birtokol. nem az a pálya. ha kést ránt azt azért teszi hogy az áldozat kussoljon és pakoljon. de használni eszében sincs. ha nem öli meg, akkor azonosíthatja esetleg. ha megöli akkor ott durva rendőri para kezdődik, és a környéket feltúrja a jard.

csak nagyon elenyésző százalék az aki kést ránt és ölni képes. ezek általában instabil emberek akinek semmi vesztenivalójuk nincsen, akiknek mindegy hogy élsz e vagy halsz. de ez a típus jó eséllyel hasba szúr ha átadtál mindent akkor is...

ne túlozz kérlek. az utcán rabolgató meg más okból támadó pitiánerek nem fognak ölni. túl sok a szemtanú, túl sok a lebukás esélye. és miért? egy telefonért amiért kap pár ezrest az aluljárógsm-ben? meg azért az 5k-ért amit a tálcában talál?

kizárt.

szerintem gondold át mégegyszer ezt

az életben persze hogy annyi permutációja létezik mindennek hogy lehetetlen felkészülni rá. akkor kérdem én, ne is legyen tisztában legalább az alapokkal senki? hagyjuk hogy szépen délután 6 kor kizsebeljen pár tizenéves a blahán? ha nem lehet mindenre felkészülni akkor ne is foglalkozzunk vele. értem :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.