Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) es1


es1
csendes tag

Még sosem volt Sony telóm. Most sem lesz.. :DD

(#2) embe


embe
nagyúr

Pedig valami agresszív ár politikába kellene kezdenie a Sonynak, hogy vevőket csabítson el.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3) balint82


balint82
senior tag

Komoly gondok vannak a SONY-nál (árazás, időzítés, stb.), mondom ezt Z5C tulajként. :((

Július van, kijött egy újabb flagship, amit nem tudom, hogy ki fog megvenni ennyiért.
Főleg úgy, hogy komolyan nem tudom, hogy mi a különbség a Z5 sorozathoz képest (megkockáztatom, hogy ez visszalépés..., nincs 4k video, nincs rádió, stb.)?

Google Pixel 4a

(#4) balint82 válasza embe (#2) üzenetére


balint82
senior tag

Agresszív az árpolitika, csak a rossz irányba ;]

Google Pixel 4a

(#5) #16820480


#16820480
törölt tag

Nem baj, majd jön az új flagship ősszel. Majd az megmutatja! ;]

(#6) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ennyi pénzt, ezért..... :Y :F

B.Cs.

(#7) Fejvadi válasza es1 (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nekem se a szívem vágya. Köszi a tesztet.

(#8) Griffo


Griffo
csendes tag

A kamera az valami botrány. A kaputelefonom jobb képet csinál.

(#9) eclipse006


eclipse006
őstag

Kár érte. Mondom ezt Sony tulajként.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#10) batai15


batai15
félisten

Mi ez az ár ? Szánalmas .

(#11) Dominó85 válasza Griffo (#8) üzenetére


Dominó85
veterán

:C
Sony = Szánalom

* Péter - 06302461862 *

(#12) Richie86


Richie86
senior tag

Siralmas...

(#13) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Imádtam a Sony telefonokat. Volt vagy 6 az elmúlt időszakban... de amit a Z3 után művelnek valami vicc...
Pedig szerintem a Sony telefonok a legszebbek a mai napig.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#14) fornettisuti


fornettisuti
veterán

nem jó, de legalább drága

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Szép telefon, jó kijelzővel. Eddig a szokásos. Hardver okés. Kamera. Nem lenne az rossz, de beégett. Mármint az ég, meg a világosabb részek. Ha lehet szoftveresen javítani, jobb ha ráfekszik a Sony.
A telefon oké, hogy 5 colos, de a Samsung S7 kisebb méretekkel rendelkezik 5.1 colos létére. Szóval még azt sem mondanám, hogy emiatt lenne létjogosultsága A X Performnak.
Drága? Az!

[ Szerkesztve ]

(#16) pilu85


pilu85
őstag

sony, nemtudom japán mentalitással, hogy tarthat itt, nehogy a microsoft sorsára jusson.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#17) gerii


gerii
addikt

Ez a kamera valami borzalmasan gáz. Ezt a képet egyszerűen nem tudom értelmezni, Picasso téma van alapból beállítva?
Kettőszázötvenezer Forintért. Vicc.

Belegondolok, hogy 5db Redmi 3 Pro kijön az árából, atyaég :))

[ Szerkesztve ]

(#18) papi77


papi77
addikt

Volt szerencsém megnyomkodni a minap,és azt kell,hogy mondja; villámgyors.
A G5 -nél -de még a párom s7-énél is-érezhetően gyorsabb a rendszer!
Szerintem nem lenne ezzel a tellel gond,ha helyén tudnál kezelni a sony az árát-habár akinek fontos a fényképező,annak nem ajánlott... :U

Az első: NOKIA 1611

(#19) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Mi ez a kamera? (Meg mellé ez az ár...) A Sony-nál évek óta elfelejtik tesztelni a kamerát mielőtt a termék sorozatgyártásába kezdenek vagy ezt a ragyogó teljesítményt hogyan sikerül évről évre hozniuk? Ennyire nem lehetnek vakok...

(#20) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

EZ meg mi??? Ilyen képet a 20ezres kínai telefonoknak néznék csak el!

(#17) gerii: Ne túlozzunk, jó!!! Csak 4 és fél Redmi 3 Pro jön ki az árából (ha magyar garival veszed) :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#21) no more


no more
addikt

Ez komoly, hogy ilyen fotókat lő??? :U Az A5-tel szebb képeket lövök és nem fognak beégni (ráadásul automatában, lol)... Az a videó is moslék. A 3GB RAM-ot sem gondolhatták komolyan a 2700-as akksival. A hangerőszabályozót sem tehették volna hülyébb helyre amúgy. Ez már csak erőlködés tőlük... Kár, mert amúgy nagyon szép telefonokat gyárt a Sony és még legalább egyedi, nem lopkodnak innen-onnan formaterveket.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

"hacsak nem ragaszkodunk az 5 hüvelykes kijelző és az elméleti vízállóság kombinációjához, akkor szinte biztosan fogunk ennél jobb ajánlatot találni."

ha ragaszkodunk, akkor is.. galaxy s7 vízálló, 5.1 hüvelyk, ami kb észrevehetetlenül nagyobb, ráadásul a telefon még keskenyebb majdnem egy milliméterrel, szóval ha ez alapján választunk, akkor sem ez a legjobb telefon

(#23) Scrydhan válasza whatwhatwhat (#22) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

De,de öhm,annak nem fém a hátlapja !

Am az előre telepített spotifyhoz jár premium? :DD

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#24) dud998 válasza Griffo (#8) üzenetére


dud998
őstag

+1
Meghalok a röhögéstől! :C :DD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#25) zira


zira
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom hogyan sikerültek ennyire rosszra a képek nekem is X Performancem van és szerintem nem ennyire rosszak a vele sikerült képek persze az éjszakai fotókkal nem dicsekszem azok tényleg olyanok mint a tesztben szereplők. Amúgy összességében kiváló készülék számomra. Egyetlen bajom az üzemidő 4.5 órás képernyő időnél egyszerűen nem tud többet a telefon, nálam ez max másfél nap.
A megosztott képet tömörítettem hogy fel tudjam tölteni!

[ Szerkesztve ]

(#26) Waikiki


Waikiki
tag

Elnézést az OFF kérdésért, de már sokadik telefontesztben látom hibaként emlegetni: szóval mi ez a rádiófetisizmus? A hiánya most tényleg akkora gáz a Spotify (vagy bármelyik streaming szolgáltatás) meg a 48+200GB tárhely korában, vagy csak egy múltból itt ragadt értékelési szempont?

U.i.: Mint látható, nem igazán hallgatok rádiót, szóval az értetlenkedésemet talán ez is magyarázhatja.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#27) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

RIP Sony!

Mondom ezt ex Z2 tulajként...

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#28) Scrydhan válasza zira (#25) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Igen sajnos direktbe nem tudod tömörítés nélkül ide feltölteni, ezért kb. fogalmam sincs hogy mennyire éles vagy nem éles :/

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#29) Kleroo válasza zira (#25) üzenetére


Kleroo
veterán

Még ilyen töredék méretben is simán látszik a mosás a részleteken, agyonmosott a rét.
Azt még csak lenyelem a korábban fikázott képnél hogy ilyen fika ISO1000-n, de úgy összességében ez a kamera 2016ban minden aspektusban gyenge budget kategória fölött.
És még mindig csúnya az EXMOR képe 100%-on. Anno Az ARC-al kezdett el rajzfilmesen-digitális hatásuk lenni, és még most is pont ugyanolyan a képvilág :(((

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#30) bostone válasza Waikiki (#26) üzenetére


bostone
addikt

Csak azoknak hiányzik az fm rádió, akik szeretnék használni ezt a funkciót. A spotify havidíjas/szükséges hozzá némi adatforgalom.

(#31) #71562240


#71562240
törölt tag

Irdatlan túlnyúlások mellett szoftveres navigációs gomb, közepes kamera..., hát valóban kevéssé zászlóshajó.

(#26) Waikiki: Természetesen sokaknak fontos a rádió, és természetesen hiba, ha egy ilyen alapfelszereltség nincs az okos telefonban, hát még ha zászlóshajó. Sokaknak sok okból fontos a rádió - természetesen -, aminek semmi köze a streamingszolgáltatásokhoz, nem is összevethető a két dolog, és akkor még a mobilnetárakról nem is beszéltünk.

(#32) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Hmmm. Mik ezek a nagy kávák? Érdekes. Z3-Z3C idején még képesek voltak jóval kisebb kávákkal dolgozni, itt ez miért nem megy?
Kijelző felbontása bőven jó, elég 5 colra, a hardver is jó, viszont ennyiért a konkurencia (pláne olcsóbban) már 4-6 GB RAM-mal dolgozik. Valve effektus befigyel.
Kamera képei felejtősek, Sony továbbra sem tud normális szoftvert írni alá.
Akkumulátor is borzasztóan kevés, belefért volna oda egy nagyobb telep is...

(#33) tothmaxy182 válasza Waikiki (#26) üzenetére


tothmaxy182
őstag

A rádió hiánya nálam pl kizáró szempont telefonvásárlásnál... Persze leht, hogy én ragadtam az előző évszázadban, nem tudom... ;)

Minden szavam magánvélemény!

(#34) Dawkins válasza Waikiki (#26) üzenetére


Dawkins
tag

A legtöbben nem a zene miatt hallgatnak rádiót, hanem a hírek, műsorok miatt, amik sokszor egész jók/viccesek.

Semmi nincs a világon, ami teljes mértékben rossz lenne. Még az álló óra is pontos naponta kétszer.

(#35) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hurka akksi, hurka kamera és gigakávák (ez nem koppintás, HTC-fanok? ;]) - kiváló recept, még 200 ezerért is...
Az LG G3 S ugyanekkora kijelző mellett 6 mm-rel alacsonyabb, szintén kijelzőn szereplő gombokkal!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) pusszycat válasza zira (#25) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen effekt van a képen? :DDD

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#37) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Hogy kapott ez üzemidőre 8 pontot 4h SOT-tal? :DDD Z2-m röhögve elmegy 6 órát bármikor. Állítom, hogy a Z2 volt az utolsó jó telefonja a Sonynak.

(#38) IkszIpszilon válasza es1 (#1) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

Már az első bekezdésnél elakadtam?Mi lenne a Z5c utód?Ez a tepsi vagy a nem vízálló másik?Szerintem egyik se...saját magukat sz***ják azzal,hogy nem gyártanak normális méretű telefont.S ha már mindenkinek ők szállítanak kameramodult köthetnének valami csere üzletet egy szoftverre ami kezelni is tudja...mert ez így szánalom ennyiért meg szánalom a köbön!

X.Y.

(#39) zira válasza pusszycat (#36) üzenetére


zira
csendes tag

A kis kutyám :DD

(#40) janeszgol válasza zira (#39) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem rossz az a kép, amit lőttél. Kár, hogy teljes méretben nem lehet megtekinteni. (Dropbox, Onedrive, Google Drive fiókod nincs? :)) )

(#41) jUUh


jUUh
addikt

Wow ez mi akar lenni? :DDD Ezek gyógyszerre ittak, 200e?

Samsung Galaxy S23+ | Samsung Galaxy eredeti szövet szíj eladó

(#42) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez így elég kevés, a konkurenciával szemben. Az árát is beleszámolva meg nagyon kevés.
Alapjában véve nekem tetszenek a szögletesebb telefonok így a Sony formavilága bejön, de amit művelnek az nem. Egy ilyen árú telefonnak jóval szebb képeket kellene lőnie. Nem hiszem el, hogy a gyártó ezt nem látja. A reklámokból pedig az jön le hogy valóban nem.
Ha nem is annyira gyengék a képek, mint itt a teszteben. Minden kameratesztben alul maradnak a többiekkel szemben. Mindezt úgy, hogy ők adják szinte mindenkinek a kamera modult :U

Nem lenne ez olyan rossz, ha normális képeket készítene, nagyobb lenne az üzemidő, és normálisan áraznának. Így ez a széria sem lesz siker, hiába változott Z-rő X-re az elnevezése.

(#43) zira válasza janeszgol (#40) üzenetére


zira
csendes tag

Google Drive van de még nem kísérleteztem megosztással :)

(#44) WhiteWalker válasza bostone (#30) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Negyed millas készülékre van pénz , de havi cirka ezer ftos adatcsomagra nincs :U
Vicces...

(#45) janeszgol válasza Ricardo (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Ja igen, két dolog jutott az eszembe a hozzászólásod olvasva.

1, felesleges volt elhagyi a Z szériát és bevezetni az X-et, mert semmi sem változott.
2, láttam azt a reklámot. Nos ha ezért senki nem fog perelni, akkor összeteheti a két kezét a Sony.

zira, eljött az idő. :)) :R

[ Szerkesztve ]

(#46) atike


atike
nagyúr

.....azért ez a kamera.... Hogyan lehet ennyire mellélőni...? :F Párosítva az árral és ezzel a külalakkal... Uh. Bátrak.

[ Szerkesztve ]

(#47) Telefonőrült válasza no more (#21) üzenetére


Telefonőrült
tag

A 3 GB RAM a legkisebb gond ezzel a telefonnal,volt nálam egy ilyen egy rövid ideig és azt kell mondjam sebességből,erőből nem szenved hiányt.
Valaki mondja meg nekem, hogy ez miben más a Z sorozattól?Miért kellett X-re váltani?
Az a kamera tuti hogy szándékosan ilyen rossz.Ezt bizonyítja hogy már évek van ez de le sem szarják. :(
De a lényeg, hogy 23 megapixeles a szenzor,mert az kell mindenkinek :C

[ Szerkesztve ]

(#48) ollie válasza gerii (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy 2db OnePlus 3, ami mindenben jobb (valszeg egyedül a zenehallgatásban nem).

(#47) Telefonőrült: a kamerával nincs semmi baj, rengeteg csúcstelóba használják ugyanazokat a kamerákat, amiket a Sony a sajt gépeibe tesz. Az utófeldolgozás rossz.

[ Szerkesztve ]

***

(#49) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Nem értem, hogy a Sony miért spórol mindig a ramon... :U

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#50) Scrydhan válasza ollie (#48) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Igen,érdekes is. Zenehallgatásra meg ott az Axon 7,ami ha kamerában nem is veri meg az OP3-mat,de zenehallgatásban veri a sonyt,nem is kicsit. Mármint a hangszóróban.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.