Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-01 07:11:09

LOGOUT.hu

Sony Xperia P - fémtestvér

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) keyol válasza NY_A (#3991) üzenetére


keyol
aktív tag

hát én szívok ezzel a roottal.Nekem semmi "rootme" lehetőség nincs ott a beállítások között. :N

[ Szerkesztve ]

(#4002) Rossi


Rossi
addikt

Üdv!

Vodánál ICS-el adják a telót?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#4003) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

Lemondtam a rendelést a vip techknikától. Facebookon elég sok elégedetlen ember írt. Meglesem ezt az N betűs boltot. 1 év garival 95ért full tartozékokkal elég vonzó.

(#4004) keyol válasza Telomanikus (#4003) üzenetére


keyol
aktív tag

gyári garival vedd.Igaz +10,de 2 év gyári gari van rá.

(#4005) varesz11 válasza keyol (#4001) üzenetére


varesz11
tag

Nem a beállításokba kell menni, hanem a biztonsági mentés nevezetű app-ba. Először én is rossz helyen kerestem.

(#4006) keyol válasza varesz11 (#4005) üzenetére


keyol
aktív tag

akkor itt van a gond.na majd megnézem.köszi

(#4007) NY_A válasza keyol (#4001) üzenetére


NY_A
őstag

Rossz helyen keresed. Nem a Beállítások-ban van, hanem van egy Biztonsági mentés és visszaállítás alkalmazás, azon belül keresd.

varesz kolléga már beelőzött. :)

[ Szerkesztve ]

(#4008) xtibi


xtibi
tag

Megvan valakinek, hogy a csatlakoztatott eszközök (pl. kihangosító, fejhallgató, stb.) beállításait hol lehet beállítani?

A sztori, hogy a gyári fülest ma használtam először, viszont korábban mindig felugrott, ha rádugtam az előzőt, hogy csatlakoztatva, meg itt tudod módosítani. Most semmi jelzés vagy egy utalás a legördülőben.
Nyilván én nyomkodtam el vmit, de mit?

Amúgy aki használja a gyárit (MH750), az normál, ha a felvevőgombot matatom a zörej hallatszik a fülemben?

Használtok sztereó BT headset-et? Milyet? Esetleg amit sporthoz is lehet használni?

[ Szerkesztve ]

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#4009) NY_A válasza xtibi (#4008) üzenetére


NY_A
őstag

Van egy külön Csatlakoztatott eszközök alkalmazás, ezt sem találod?

(#4010) xtibi válasza NY_A (#4009) üzenetére


xtibi
tag

Köszi. Látom csak elfelejtettem, hogy van és a beállításokat bújtam... :W

Szerk.: Az Intelligens csatlakoztatásra gondoltál, ugye. Mert a másik a médiakiszolgáló wifin keresztül.

[ Szerkesztve ]

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#4011) zannor


zannor
tag

Üdv!

Ha szeretnék egy ilyen csodát a T-től és a jelenlegi, már lezárt csomagomat szeretném továbbvinni, akkor a régi normál sim-emet kicserélik vagy pedig formára vághatom magamnak?

(#4012) keyol válasza NY_A (#4007) üzenetére


keyol
aktív tag

köszi,már oké minden :R

(#4013) darvinya válasza xtibi (#4010) üzenetére


darvinya
titán

LiveWare-a régi
Intelligens csatlakoztatás-az új

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4014) rbalint88 válasza zannor (#4011) üzenetére


rbalint88
addikt

ha bemész, akkor kicserélik 4000Ft-ért, de ha azt mondod, hogy eldobálja a hálózatot és kipróbáltad másik telefonnal is, hátha kicserélik ingyen

(#4015) zannor válasza rbalint88 (#4014) üzenetére


zannor
tag

És akkor a lezárt csomagomat megtarthatom csak egy új számom és kártyám lesz?

(#4016) bozsozso válasza zannor (#4011) üzenetére


bozsozso
őstag

Szia,

Én isT-től vettem ilyen telefont webshopban. A simet ingyen cserélték. Én a telefon átvétele után mentem cseréltetni.

(#4017) calamites válasza escape (#3995) üzenetére


calamites
őstag

Ha olt raktáron, akkor az aligha lehetett sony garanciás (mert nekem nem tudják azonnal postázni, mert nincs készleten), de ha mégis az volt, akkor engem átvertek, mert 2× is megkérdeztem hogy gyári tok, és hdmi kábel jár a sony garanciáshoz, és a Nagy Tibor nevezetű ember állította, hogy van.

Valakinek nem mondtak igazat, ma én is felhívom őket.

(#4018) sssz


sssz
őstag

erre valaki? link

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#4019) spawn21 válasza sssz (#4018) üzenetére


spawn21
veterán

Valamilyen feszültség szabályozó lehet, hisz bivaly töltője van.
Ha nem volna ott, szerintem szét sütné az aksit :D

iPhone 13p

(#4020) DarkDeer


DarkDeer
senior tag

Épp most kapcsolt ki a mobilom, 3 nap 18 és fél óra után. Átlag napi 10 perc beszélgetés, 10 e-mail, 10 perc net wifivel, 10 perc zenehallgatás. Éjjel-nappal be volt kapcsolva, éjszakára sem volt repülő módba téve. Nagyon elégedett vagyok az üzemidővel. Tény, hogy nagyon keveset használtam, de az eddigi androidos mobiljaim ugyanennyi használat mellett max. 2 napot bírtak.

(#4021) sssz válasza spawn21 (#4019) üzenetére


sssz
őstag

de pl a htc-s töltővel is működne? ás a PC-be egy sima micro usb kábellel bedughatom vajon?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#4022) wappl válasza sssz (#4018) üzenetére


wappl
csendes tag

Annak ferrit filter a neve! Zavatszűrő féle... Úgy tudom,h csak a nagy sebességű adatátvitelnél van jelentősége.
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Ferrite_bead

[ Szerkesztve ]

(#4023) spawn21 válasza sssz (#4021) üzenetére


spawn21
veterán

Igen, nekem a munkahlyemere egy régi kicsi Nokia usb van. Sőt ami bent van külső akku, azt is a kis kábellel töltöttem. Szépen működött úgy is.

iPhone 13p

(#4024) Tomacko válasza sssz (#4018) üzenetére


Tomacko
senior tag

Általába ezek valamilyen szűrők, interferenciát és egyéb más dolgokat szűrnek stb.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#4025) sssz válasza wappl (#4022) üzenetére


sssz
őstag

Mármint ha pl a telót használom modemnek kábelen keresztül? Vagy a pc netjét akarom átvinni a telóra a kábelen? Akkor ha jól értem a töltésben semmi szerepe nincsen.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#4026) darvinya válasza sssz (#4021) üzenetére


darvinya
titán

Ez a microUSB egy szabvány.
Ennek deklarálva van mind a V és az A.
Teljesen mindegy hol és mivel, ha microUSB szabványra kötöd a telot.
A ferrit mag a töltés közbenni 2 érre (4 érből) terhelödő V és A kiegyenlítő.
De ez még az adatátvitelre is jó hatással van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4027) wappl válasza sssz (#4025) üzenetére


wappl
csendes tag

Koax kábelnél tudom, hogy a külső árnyékolason keletkező interferenciát szűri. De már használják hdmi, vga, dvi...usb kábeleken is. Igazából egy vezeték antennaként összegyűjti az összes zajt. Ez jó pl.amikor a füles az fm antenna. De máskor zavaró. Ezért van a 2 vég előtt kicsivel.

(#4028) rObika8802


rObika8802
aktív tag

Üdv ma vettem ra szilikon tokot es nagyon tetszik :)
Mas: elofurdult nalatok mar h hamar lemerult es amikor hivtak nem tudtatok felvenni??..45%rol 2ora alatt 12%lett ugyh csak a zsebembe volt...erdekes :) biztos csak megorult..

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#4029) sssz válasza rObika8802 (#4028) üzenetére


sssz
őstag

Köszönöm mindenkinek a magyarázatot :) Akkor a pc-ről töltöm a htc-s micro usb kábellel, a gyárival meg otthonról.

rObika8802: nem lehet hogy csak az akkukijelzés zavarodott meg? Újraindítás után érdemes ilyenkor ránézni mennyit mutat az aksitöltöttség. a másik meg hogy elképzelhető valami nagyon szinrkonizált a háttérben.
Megkérdezhetem hol és milyen szilikon tokot vettél rá? :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#4030) DraXoN válasza rObika8802 (#4028) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Nekem akkor szokott ilyen hamar lemerülni ha az operát megnyitva hagyom képernyőlezáráskor.. az opera nem egyszer ilyenkor leszívja az akut pár óra alatt :(((

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4031) szakonyi válasza rObika8802 (#4028) üzenetére


szakonyi
tag

Hol vettél rá és milyet?

LG 65C1 iPhone 11

(#4032) Memmaao


Memmaao
addikt

Beszéltem a Cordon-electronics kft-vel, aki a hivatalos magyar szerviz. Azt mondták, hogy ICS frissítés óta a legtöbb feléjük jelzett hiba: wifi hálóati hibák, kifelyezetten TP-link router esetén. Valamint ismert hiba a BT telefonos kihangosító hiba. Több gyári autós telefonos BT beépített kihangosítóval nem tudja tartani a jelet (audi, bmw), szétkapcsol hívás közben, nem csatlakozik, főleg azoknál a fajtáknál, amelyek kezelik a telefonkönyvet, sms-t. Állítólag a gyártó már tud a hibáról a visszajelzések alapján.
Megoldásnak azt ajánlották, hogy garanciapapírral vigyem be a telefont és visszarakják a gyári GB-t. :( Remélem hamar orvosolják a hibát.

My name is Bond, James... Dean.

(#4033) rObika8802


rObika8802
aktív tag

Nem volt semmi szinkronizalas se megnyitott progi mer csak wifizek mobilnet mindig tiltva van! Ja azt elfelejtettem,hogy visszállt gyári háttérre is ujraindulás után is ugyanannyi volt az akksi! Azért volt érdekes számomra..!

Tokot a T-nél vettem 2200ért fekete színüt,úgy hozatták nekem,mer nem volt nekik hozzá szilikon,bőrt meg nem akartam..

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#4034) persil


persil
nagyúr

"és a tényleg védjeggyé váló alsó, átlátszó sávval"

Amúgy van, akinek ez tényleg tetszik? Szerintem olyan bazári hatást kölcsönöz az egyébként szép, letisztult, komoly külsejű telóknak, hogy nem igaz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4035) darvinya válasza rObika8802 (#4033) üzenetére


darvinya
titán

Vidd be szervizbe, mert itt már gondok vannak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4036) rObika8802 válasza darvinya (#4035) üzenetére


rObika8802
aktív tag

Egyszer fordult meg csak elo! Rayemnel is volt ilyen

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#4037) sys25 válasza persil (#4034) üzenetére


sys25
aktív tag

Nekem személy szerint nincs semmi bajom az átlátszó sávval,az ismerősök szerint is jól néz ki!Megtöri a szokásos okostelefon sablonformát!
Mennyire unalmas már a sok fekete előlap ugyanazzal a 3 gombbal?
Vannak eltérések a gyártók között,de nagyjából ugyan az a séma mind1iken(Főleg Samuéknál és az LG-nél)!
Erről legalább messziről kiabál a "Sonyság"! :)

[ Szerkesztve ]

(#4038) persil válasza sys25 (#4037) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor biztosan én vagyok maradi, de a nélkül sáv nélkül borzasztóan tetszene a legtöbb sony teló, így meg olyan "filléres kínai vacak" hatásúak.(persze szigorúan csak számomra)

"Megtöri a szokásos okostelefon sablonformát!"
Ebben mondjuk igazad van, kétségtelen, hogy egyedi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4039) xtibi válasza persil (#4038) üzenetére


xtibi
tag

Szerintem akkor válassz a Sony kb 6 különböző nem csíkos telefonja közül.
Szerintem is ettől egyedi és nem bazári, ettől különbözik a többi szifon ihlette felépítéstől (nagy képernyő, gomb, felirat, kocka leegyszerűsítve)

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#4040) varesz11 válasza rObika8802 (#4028) üzenetére


varesz11
tag

Képet lehetne kérni a tokról? :R

(#4041) TomWexX válasza persil (#4038) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem is nagyon bejön az átlátszó sáv,de ahogy mondtad is: ízlések és pofonok. ;) Én inkább futurisztikusnak látom, nem pedig bazárinak.
Az ion nagyjából ugyanez a forma csak sáv nélkül. Az nem tetszik?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4042) persil válasza TomWexX (#4041) üzenetére


persil
nagyúr

Mindegyik baromira tetszik, pont az a letisztultság jellemző az új sony telókra, amit a legjobban szeretek, csak a sáv - nálam - elrontja az összeképet.

Amúgy most nem tervezek telót venni, csak leírtam a véleményemet :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#4043) darvinya


darvinya
titán

Aki vásárolni akar T-mobiltól annak javaslom Bp-i Récsei Center-ben lévő T-s üzletet, mert van készleten.
Személyesen kérdeztem meg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4044) davidfun


davidfun
tag

Hali
Van valakinek ötlete mitől van az hogy este levettem a töltöröl és 9óra alatt 35%ot merült miközben aludtam?
Adatforgalom, wifi ki volt kapcsolva.
És az az ébresztés nevü sáv mit takar?

(#4045) davidfun


davidfun
tag

(#4046) Damage401 válasza davidfun (#4045) üzenetére


Damage401
senior tag

Telefonnak miért kellett " ébrednie" tehát valami alkalmazás igényelte hogy dolgozzon a kis számítógéped :)

Nekem be van állítva egy autómatikus energia mód este 10 órától reggel hatig így tuti nem ér semmi plusz erőforrás zaba :)

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#4047) davidfun válasza Damage401 (#4046) üzenetére


davidfun
tag

MI az az automatikus energia mód? és hol van?

(#4048) requritas


requritas
csendes tag

Mostanában a telefonom azt csinálja, hogy eldobálja a hálózatot, néha ha van háló, akkor sincs adatkapcsolat. Volt ilyen valakinél? Valmi ötlet? ( amivel elkerülöm, hogy 2 hétig szervizeljék)

[ Szerkesztve ]

(#4049) Damage401 válasza davidfun (#4047) üzenetére


Damage401
senior tag

Ginger alatt: Menü. lapnál kell lenni egy olyannak hogy Energ, megtakarító: 3 közül választhatsz.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#4050) sssz válasza davidfun (#4047) üzenetére


sssz
őstag

Ha ICS-d van akkor az intelligens csatlakozást keresd az appok között. Ott nekem pl be van állítva, hogy este 22:30- 6:00 között, automatikusan csendes módba megy, elindul az óra és a riasztás és kikapcsol az adatforgalom. Reggel 6kor automatikusan visszakapcsol az adatforgalom és újra hangos beállításra vált a teló.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.