Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-01 07:11:09

LOGOUT.hu

Sony Xperia P - fémtestvér

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) sssz


sssz
őstag

na mára be is laktam tljesen a telefont :)
két dolog van ami feltűnt, ebből egyet orvosolni tudtam, másikat meg meg kell szokni :)
1. a lehúzható értesítési sávban nincsenek "gyorskapcsolok" mint a htc desire s-nél. orvosoltam fél perc alatt a widgetsoid app-al
2. képernyője egy hajszállal "érzéketlenebb" mint a Desire S-é volt az oldalsó részeken. magyarul kicsit jobban oda kell nyomni az ujjamat, a Ds-nél éppen hogy csak meg kellett simitani :D

ami hiányzik az a pure news widgetem. működik , de valamiért nem hajlandó rendesen frissíteni. de ez inkább az ICS hibája.

Még veszek rá egy fóliát, meg rendelek dokkolót és ennyi.
Amugy végül azért nem a szürke szín mellett döntöttem, mert élőben valahogy jobban festett a fekete.

spawn21: :D :DD Úgy látszik egy irányba haladunk :D

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#3702) spawn21 válasza sssz (#3701) üzenetére


spawn21
veterán

:C

használd egészséggel! (Adjak tokot hozzá? :DDD )

iPhone 13p

(#3703) #09908736 válasza sssz (#3701) üzenetére


#09908736
törölt tag

2. lehet a gyári fólia miatt.

(#3704) sssz válasza #09908736 (#3703) üzenetére


sssz
őstag

gyári fólia??? volt rajta egy feliratos fólia (sim kártya behelyezése, töltés, bekapcs rajzokkal) az alatt van/volt még egy fólia??

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#3705) Pepeninho válasza sssz (#3704) üzenetére


Pepeninho
őstag

Bezony. ;)

Ps4, p30 pro

(#3706) sssz válasza Pepeninho (#3705) üzenetére


sssz
őstag

Hát nem tudom, nem úgy néz ki mintha az fólia lenne.

Így néz ki. Akinek nincsen semmilyen védőfólia a képernyőn annak hogy néz ki?

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#3707) Allure válasza sssz (#3706) üzenetére


Allure
aktív tag

(#3708) sys25 válasza sssz (#3706) üzenetére


sys25
aktív tag

Pedig az bizony fólia!
Nézd meg a hangszórónál hogy ott nem ilyen szép az illesztés!Legalábbis nálam nem az!

(#3709) sssz válasza Allure (#3707) üzenetére


sssz
őstag

besz@rás :D akkor nem veszek rá fóliát, mert már van rajta ezek szerint :D van aki ezzel használja? vagy mindenki leoperálta róla? kicsit próbálgattam megkezdeni, de ez eléggé atombiztosnak tűnik.

sys25: nekem mindenhol ilyen szépen illeszkedik.

Allure: akkor szerintem marad, bár én eddig mindig brando ultraclear protectort hazsnáltam minden telómra és nagyon bevált.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#3710) #09908736 válasza sssz (#3704) üzenetére


#09908736
törölt tag

Jaja, nekem már sikerült is megkarcolni. :)

(#3711) Allure válasza sssz (#3709) üzenetére


Allure
aktív tag

Én ezt használom, jobban rá van rakva, mintha én raknék rá egyet. :)

(#3712) s4tch válasza sssz (#3709) üzenetére


s4tch
veterán

"ez eléggé atombiztosnak tűnik"

Na ezért nem babrálom. :) Ráérek akkor gondolkodni a leszedésén, ha karcos lesz.

(#3713) sssz válasza s4tch (#3712) üzenetére


sssz
őstag

na a szerkesztési limit lejárt :)
Jól van fiúk, meggyőztetek :D akkor nem babrálom :D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#3714) sys25 válasza sssz (#3709) üzenetére


sys25
aktív tag

Én a gyárival használom,nem veszem észre hogy hátráltatna a kezelésben!
Karcolódik,de ez a dolga nem?Inkább ez mint a kijelző!:)

(#3715) sys25 válasza sssz (#3709) üzenetére


sys25
aktív tag

Akkor az enyémet biztos valami remegősebb kezű vágottszemű rakta fel! :))
(Bocs az előzőt valamiért nem engedte szerkeszteni)

[ Szerkesztve ]

(#3716) m.zso válasza sys25 (#3715) üzenetére


m.zso
aktív tag

Én raktam rá még1et. Ha összekarcolódik, nincs kedvem bicskával vagy tapátavágóval alányúlni, hogy leszedhessem :DDD .
A második fólia semmit nem ront az érzékenységén.

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#3717) Pepeninho válasza sssz (#3709) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ismerősöm rárakott még egy fóliát. Az a legtutibb. :)

Ps4, p30 pro

(#3718) sssz válasza Pepeninho (#3717) üzenetére


sssz
őstag

Akkor lehet veszek egy brandot még. ártani nem fog ezek szerint :)

még egy kérdésem lenne: valahogy - és nem egy külső appra gondolok - be lehet állítani hogy ha a lockscreen zárva van a felső lehúzható notibart se lehessen lehúzni?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#3719) sys25 válasza sssz (#3718) üzenetére


sys25
aktív tag

ICS alatt ez a meg van,GB-t nem tudom!
ICS-nél semmit nem állítgattam,alapból működik!

ÁJJJJ de marha vagyok,pont fordítva olvastam!Te ki akarod kapcsolni!Bocs! :))

[ Szerkesztve ]

(#3720) darvinya válasza sssz (#3718) üzenetére


darvinya
titán

Rakd alakzatba/PIN/arc felismerésbe és máris nem lehet lehúzni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3721) sssz válasza darvinya (#3720) üzenetére


sssz
őstag

arc felismerés nem játszik, mert a párom rendszeresen lenyúlja játszani :D nem akarok mindig odarohangálni hogy be tudjon lépni a telóba.

akkor ilyen marad, sebaj, megszokom majd :)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#3722) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Kapott egy kokit a telcsi.

Ez csak esztétikai hiba, de engem még is zavar. Hol tudnám kicseréltetni? Nincs ötlete valakinek?

Aquila non captat muscas.

(#3723) darvinya válasza Hegyirabló (#3722) üzenetére


darvinya
titán

Autójavító filc.

Gyorsabb és biztonságosabb, mert ha egyszer belenyulnak akkor bizony az összerakáskor más hiba képződhet.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3724) MMaister


MMaister
csendes tag

Lehetseges, hogy a Zedge progi egy energiavampir? Mintha gyorsabban merulne miutan felraktam. Bar letoroltem, de azota is ugy erzem, hogy gyorsabban merul. Telepulhettek a Zedge-el valami hatterben futo alkalmazasok?

(#3725) darvinya válasza MMaister (#3724) üzenetére


darvinya
titán

Törlés előtt ürítetted az adatokat/tárolót?
Meg kell nézni telepítéskor mihez kér hozzáférést.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3726) sssz


sssz
őstag

panaszkodnak nálam hogy zajosan hallanak :( nem torzít vagy ilyesmi csak sistergés van. pedig a zajszűrő be van kapcsolva. kipróbáltam hívás közben és mikor ki-be kapcsolom akkor egy pillanatra olyan mintha működne- azaz megszűnik az a zaj - utána megint zajos.

Nálatok?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#3727) darvinya válasza sssz (#3726) üzenetére


darvinya
titán

Nem fogod le a másod mikrofont?
Mert akkor a zajszűrés nem igazán ad jó eredményt.
De lehet maga a vonal is.

Hegyirabló

Ja hogy megtört, akkor szép summa a CordonElectric-nek.
Vagy keresel burkolatot és azt rakatod fel.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3728) Hegyirabló válasza darvinya (#3723) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Az a baj, hogy nem karc, hanem horpadás, talán nem látszik a képen.

Aquila non captat muscas.

(#3729) DraXoN válasza Hegyirabló (#3728) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Az a felső elem műanyag

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#3730) Hegyirabló válasza DraXoN (#3729) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Az jó, mert akkor talán nem kerül annyiba a cseréje.

darvinya, szerinted ilyen sokat kérne a Cordon egy ilyen cseréért? Ha meg magam szerzek, hol próbáljak hozzá pótelemet?

Aquila non captat muscas.

(#3731) skul0


skul0
aktív tag

Egyébként P-n hol van a másodlagos mikrofon? A kamera és a LED közt lévő vékony csík mögött?

(#3732) Hegyirabló válasza skul0 (#3731) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ez a lemez egyszer már lefutott itt.

Aquila non captat muscas.

(#3733) Knight666 válasza skul0 (#3731) üzenetére


Knight666
aktív tag

Szerintem a LED és a műanyag elem között van. Szvsz kevés az esély rá, hogy valaki folyamatosan lefogja.

Szerk.: MMaister, nekem fent van a Zedge és nem vettem észre, hogy szívná az akksit.

[ Szerkesztve ]

(#3734) DraXoN válasza Hegyirabló (#3730) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

A szerviz nem tudom mennyit kérne, de ebay-en érdemes keresgetni ezen alkatrészért, ott lehet találni már ehhez a telefonhoz szinte mindent (még a házat is lecserélheted más színre pár ezer forintból ha nem kaptál olyat amilyet eredetileg akartál).

Knight666: A led felett van a mikrofon (ha megnézed lehet látni egy kis nyílást), a kamera és a led közötti rész nem nyitott.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#3735) Hegyirabló válasza DraXoN (#3734) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Éppen az ebay-t nézem, csak nem tudom, hogy keressem. Mi lehet az angol neve ennek? :F

Próbáltam "part", "components", "element", egyikkel sincs semmi.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#3736) requritas


requritas
csendes tag

Nincs valakinek egy gyári tokja, amit mondjuk el szeretne adni?

(#3737) sssz válasza darvinya (#3727) üzenetére


sssz
őstag

darvinya: újraindítottam, utána még egyszer ki és be kapcsoltam a szűrőt. most elvilegjó azt mondják. amugy érdekes hogy akik panaszkodtak mind htc készülékesek voltak. mindenki más teljesen tisztán hallott.
mindenesetre felhívtam a boltot és ha holnapig még gond lesz vele, akkor délután kicserélik.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#3738) DraXoN válasza Hegyirabló (#3735) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Ez minden amit találtam: [link]

Tartok tőle, hogy az a felső kis műanyag elem csak teljes házzal együtt van.. legalábbis nem látom külön... :(

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#3739) Hegyirabló válasza DraXoN (#3738) üzenetére


Hegyirabló
veterán

:R Köszönöm!

Vagy egy bontott telcsiből beszerezni.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#3740) darvinya válasza sssz (#3737) üzenetére


darvinya
titán

Akkor inkább a HTC-sek a ludasok, meg persze a szolgáltató.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3741) Freeman01 válasza Knight666 (#3733) üzenetére


Freeman01
tag

Igen a led felett van a plusz mikrofon:

(#3742) keyol válasza nintendojet (#3699) üzenetére


keyol
aktív tag

Mint látod nem vagy egyedül :K Nekem nagyon nem jött be.Másfél hónap elég volt belőle.Azt nem mondom,hogy szar,de annyit nem ér a rendszer illetve a szifon sem amennyibe kerül.

(#3743) davidfun


davidfun
tag

T mobilosoknál vagy lehet mindenkinek van az az EA games app amin keresztül a shiftet lelehet szedni, namost az a shift ingyenes vagy meg kell venni vagy proba vagy meddig jó?
Leszedte már vki?

(#3744) sssz válasza darvinya (#3740) üzenetére


sssz
őstag

darvinya: nem tudom mi lehetett a gond, mert ujraindítás után már a htc-sek is rendesen hallottak. Remélem nem jön elő újra. (kopp-kopp)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#3745) sub71


sub71
aktív tag

Én is WinMo 6.5 -tel kezdtem az "okostelefonokat" HTC Touch Diamond I-II (T-Mobilos verzió) Nálam ez az etalon kinézetre. az Apple termékekkel nekem is az a bajom, ha lerakunk egymás mellé 10 db-ot hiába kapcsolom be, nem tudom megmondani melyik az enyém, WinPhone detto. Az xperia P az első, melyik(szerintem) egyedi kinézettel rendelkezik, és az Android is jól testre szabható. Az op. rendszerről meg annyit, nincs vele több gond, mint a PC-vel. minél több progit telepítesz, annál biztosabb, hogy akadozni fog. Ezt el kell viselni!

[ Szerkesztve ]

(#3746) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

sziasztok!

Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy miért nem tud rácsatlakozni az itthoni wifire a teló?
Tudom hogy egyes TP link-ekkel nem hajlandó menni, de nekem T-s Cisco modemem van ami már alapból wifis. A teló meg csak azt írja, hogy IP cím beszerzése..... és nem csinál semmit.
De van amikor felcsatlakozik rá! Jó lenne rájönnöm, mert így mobilnettel elég zűrös lesz :/

üdv!

(#3747) sys25 válasza keyol (#3742) üzenetére


sys25
aktív tag

Kinél a pap,kinek a papné!:)
Attól szép és kerek a világ hogy nem vagyunk egyformák!

(#3748) sys25 válasza Bitpalace (#3746) üzenetére


sys25
aktív tag

Nálam ezt egy D-link routerrel csinálza,de a router 1000. beállítása után se lett jobb!
Szerintem nagy valószínűséggel csere lesz nálad,pontosabban bővítés!
Én kilőném a wifit a modemben ès lanon rádugnék egy másik routert!

(#3749) sssz válasza Bitpalace (#3746) üzenetére


sssz
őstag

Nekünk is t-home-os cisco modem van itthon. elsőre, kb fél másodperc alatt rácsatlakozott és nem is dobja el.
esetleg az azonosító nevében van ékezet? vagy a jelszóban? sokszor nem szeretik ha van benne.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#3750) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

Heyho!:)
Úgy tűnik, hogy a P lesz a következő telefonom. Szerintetek honnan rendeljem meg? Itt néztem. Vélemény?
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.