Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-01 07:11:09

LOGOUT.hu

Sony Xperia P - fémtestvér

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) kengyel válasza VANESSZA1 (#12000) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszönöm máris utánanézek :R

kengyel

(#12002) nintendojet válasza kengyel (#11998) üzenetére


nintendojet
tag

Helyfüggő telefon-varázsló. Beállítod, hogy pl wifi vagy cellainfó alapján csináljon meg dolgokat a telón. Pl nálam itthon wifi és autosync be, fényerő le konstans minimumra, suli némít, ismeretlen helyen (utcán) fényerőt auton fel.

Sony Xperia P [CM] > Motorola Moto G 2014 [CM12.1] > Oneplus 3 [stock], Sony VAIO VPCCA2S1E [Arch Linux]

(#12003) kengyel válasza nintendojet (#12002) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen nézegetem ! Lehet kipróbálom, és köszönöm a tájékoztatást.

kengyel

(#12004) Deck


Deck
titán

Köszönöm a segítséget mindenkitől! Fenn van a legújabb ICS és rootolva is van. Legközelebb már simán menni fog, csak még új volt, hogy P-nél, hogy kell :)

PS5

(#12005) darvinya válasza Deck (#12004) üzenetére


darvinya
titán

Az a baj, hogy a névjegyeknél nem fűzi össze a híváslistát és az SMS-t az adott kapcsolathoz.
Ezt csak egyszer sikerült NeoV-n .587-es fw-vel és az nagyon jó volt egy darabig.
Ekkor adott kapcsolaton belül le volt fűzve, hogy mikor mennyit beszéltünk, és milyen SMS-t folytattunk.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#12006) Imike20 válasza darvinya (#11999) üzenetére


Imike20
senior tag

megtalálja de az írja a media nem játszható le!

Xiaomi™ 13 Pro + Xiaomi™ Flipbuds Pro + Xiaomi™ Smart Band 8

(#12007) darvinya válasza Imike20 (#12006) üzenetére


darvinya
titán

Miért nem?

mp3 vagy ogg, m4a?

(#12008) Imike20

Hmmm…ez érdekes.
mp3-at simán játsza.
Nálad ott valami gebasz van, vagy a nem jó id3tag az mp3-omnak vagy maga a Op kezd összeomlani.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#12008) Imike20 válasza darvinya (#12007) üzenetére


Imike20
senior tag

mp3 de mondom ha file managerben megkeresem majd klikk rá akkor lejátsza :D

Xiaomi™ 13 Pro + Xiaomi™ Flipbuds Pro + Xiaomi™ Smart Band 8

(#12009) Pikkolo^^ válasza VANESSZA1 (#12000) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Sajnos a 2G/3G váltást nem csinálja meg. Én 2 hete használom.

(#12010) d3kk válasza Pikkolo^^ (#12009) üzenetére


d3kk
senior tag

még jó hogy csak 2g-t használok :R

(#12011) Imike20 válasza d3kk (#12010) üzenetére


Imike20
senior tag

hiába váltod át automatán visszateszi 3g re

Xiaomi™ 13 Pro + Xiaomi™ Flipbuds Pro + Xiaomi™ Smart Band 8

(#12012) GGMU94


GGMU94
csendes tag

Helo.Szerintetek a galaxy S3 fülese kompatibilis a P-vel, lehet h haveromtól megveszem, mennyit érhet?
kompatibilitást az alatt értem h nem mehet szét egy idő után mert hallotam olyat h minden rendben volt aztán meg hirtelen bes.art.köszi a választ előre is

Glory Glory Man United

(#12013) razorka777 válasza GGMU94 (#12012) üzenetére


razorka777
veterán

ha normál hangerővel hallgatod akkor nem nagyon fog szétmenni.
Azt,hogy mennyit ér arra a google tud pontos választ adni. :)
Bepötyögöd a tipusát és megtudod.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#12014) DaDa válasza GGMU94 (#12012) üzenetére


DaDa
senior tag

nem hiszem, hogy okozhat bármilyen műszaki problémát. Ha haverodé, akkor próbáld ki és ha jó akkor jó is lesz, míg be nem s.ar. Mert ami el tud az el is romlik, de nem a kompatibilitás miatt. :)

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#12015) Nordschleife


Nordschleife
csendes tag

Köszönöm az instrukciókat! :R

Megjött a telóm és nemrég értem haza vele. Picit beleolvastam a leírásba, de már feltettem az első használat előtti fél órás töltésre. SIM-et még nem tettem bele és jelenleg piros színnel világít a LED. Ez így megfelelő? Mik a színkódok töltés közben?(lemerült, tölt, feltöltött)

(#12016) s4tch válasza Nordschleife (#12015) üzenetére


s4tch
veterán

Piros, narancs, zöld. Egyébként a kézikönyvben biztos benne van.

(#12017) Nordschleife válasza s4tch (#12016) üzenetére


Nordschleife
csendes tag

Akkor nekem most nem tölt ha pirosan világít? :Y Vagy én vok színvak?

Am semmiféle kézikönyvet nem kaptam. Van egy "használati útmutató" és egy "fontos tudnivalók" jegyzet, de mindkettő ez a picire összehajtogatós papír, úgyh annyira azért nem részletes...

(#12018) s4tch válasza Nordschleife (#12017) üzenetére


s4tch
veterán

De, tölt, csak még alacsony a töltöttség. Amíg fel nem megy - asszem - 30% fölé, addig ilyen lesz.

Egyébként nem a narancsot nevezed pirosnak? Gyárilag olyan 30-40% körüli töltöttséggel érkeznek a telefonok, elvileg narancssárgán kellene világítania a lednek. Hány %-on áll a töltöttség a beállítások/energiagazd./akku szerint?

(#12019) Nordschleife válasza s4tch (#12018) üzenetére


Nordschleife
csendes tag

Arra írtam, h lehet színvak vok, mert jobban megnézve elég határeset. Lehet narancssárga lesz az. Nem tudom megnézni, mert be se kapcsoltam még meg SIM-et sem tettem bele. Az útmutatóban azt írják, h első bekapcsolás előtt töltsem és igyekszem szakszerűen eljárni.

(#12020) werszomjas válasza Nordschleife (#12019) üzenetére


werszomjas
őstag

Elvileg kb fél óra után zöldre vált, talán kicsit később.

üdv

(#12021) Nordschleife válasza werszomjas (#12020) üzenetére


Nordschleife
csendes tag

Már egy órája megy és még mindig nem zöld...

(#12022) werszomjas válasza Nordschleife (#12021) üzenetére


werszomjas
őstag

Akkor most már röffentsd be :)

Végül is sehol nem írja, hogy zöldre kell váltania, csak hogy fél órát tölteni kell, a LED-ek jelentését tekintve később a zöld jelenti a teljes feltöltést.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#12027) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Reggel 94%-on állt a telefon. Éjszaka 1%-ot esett. Ma elmentem dolgozni, 8 telefonbeszélgetésem volt és utaztam ca.50 km-t ( barangolás külföld ). Most hazajöttem SMS-ek, és 88%-on áll. :DD
Azért valami haszna csak van a Llama-nak. :-)

(a 2G/3G beállításokat mellőzőm, mert a lényeg hogy legyen kaja és térerő :-)) )

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#12028) Nordschleife


Nordschleife
csendes tag

Nah akadt egy kis dolgom és csak most tudtam újra a telóval foglalkozni.

Bekapcsoltam, kiírta, h a SIM megtelt. Ez mit jelent?

Megnéztem és 2.3.7-es Android van rajta. Feltettem a gépre a SUS-t és követem az utasításokat, de amikor próbálom csatlakoztatni, akkor nem csatlakozik. Azt írja, h kikapcsolt állapotban nyomjam folyamatosan a hangerőgombot miközben csatlakoztatom az USB kábelt a telefonhoz, de semmi sem történik...

(#12029) werszomjas válasza Nordschleife (#12028) üzenetére


werszomjas
őstag

Hangerő gombot lefele nyomod?

A telefon teljesen ki van kapcsolva, vagy csak a képernyő nem világít? :)

szerk: Akkor nem tudom, menni kéne, hangerő le nyomva tartva, bedugod az USB kábelt a telefonba (amit előtte bedugtál a gépbe) és kiírja, hogy engedje el a gombot, mert elkezdi felismerni a telefont.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#12030) Fekka


Fekka
tag

Az előző fw frissítés után az alkalmazásokat magától töltötte le és telepítette a telefon, most azonban ez nem történik meg... van valakinek ötlete arra, hogy hogyan kell aktiválni ezt a funkciót?

(#12031) Nordschleife válasza werszomjas (#12029) üzenetére


Nordschleife
csendes tag

Igen, teljesen kikapcsoltam és az ábra azt mutatja, h a hangerő lefele végét nyomjam és azt nyomom...

(#12032) csacsi67 válasza Nordschleife (#12031) üzenetére


csacsi67
addikt

Op rendszer XP Win7 ? Mi igen mert ebböl nem derül ki? :D

[ Szerkesztve ]

(#12033) Nordschleife válasza csacsi67 (#12032) üzenetére


Nordschleife
csendes tag

Igen!

(#12034) Nordschleife


Nordschleife
csendes tag

Valami kontakt van, mert felvillan a Sony felirat és utána pár másodpercig az akku töltődés jele, de aztán semmi és a SUS-ban sem jön újabb opció, h tovább lehetne lépni...

Vagy mennyi ideig kell ezt lenyomva tartani? Én min 1 percig nyomtam... Vagy most várni kell valamire?

[ Szerkesztve ]

(#12035) neorow1 válasza Nordschleife (#12034) üzenetére


neorow1
senior tag

Dugd át másik USB-be, nálam is megcsinálja néha. Nem tud települni annyi idő alatt a driver mint a SUS kéri és eldobja a kapcsolatot, ezért megszakad a driver telepítése is mert nem találja a telót.

BTW, jó neved van :)

szerk.: esetleg próbáld meg azt, ha ez nem sikerül, hogy sus nélkül dugod rá a telót flash üzemmódban (hang le nyomva+rádugod)

[ Szerkesztve ]

(#12036) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

GreenPower Premium-al van valakinek tapasztalata ? Több fórumon nagyon dicsérik..

A GreenPower órákkal hosszabbíthatja meg akkumulátora töltöttségét!
"E csodálatos alkalmazás megnöveli az akkumulátor élettartamát, így ritkábban kell töltenie azt"!! (Sprint hírlevél, 2012. április)
A többi akkumulátorkímélő alkalmazástól eltérően, melyek manuális beavatkozást igényelnek, a GreenPower teljesen automatikus: a konfigurálást követően automatikusan működik és védi az akkumulátort. Ezt a Wifi, a mobilinternet, a Bluetooth és a Képernyő fényerejének intelligens kezelésével éri el: Kikapcsolja őket, amikor nincs rá szüksége, mindamellett azonban csak minimális kellemetlenséggel jár: Automatikusan bekapcsol, amikor Önnek vagy egyéb alkalmazásoknak szüksége van rá (pl. levelek fogadásakor). A legegyszerűbb és leggyorsabb alkalmazás!
1 millió letöltés és 2 év tapasztalat az Android energiatakarékosság területén!

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#12037) Nordschleife


Nordschleife
csendes tag

Jajjj mi ez már? :Y

Bekapcsoltam és kiírja, h csak segélyhívások engedélyezettek. SIM kártya zárolva... : :W

Valami McAfee Mobile Securitiy logót tett ki a bal felső sarokba... :F

[ Szerkesztve ]

(#12038) nokia112


nokia112
csendes tag

Na, ma végre kiírta a Sony PC Companion, hogy megjött a .54 a telefonomhoz:D

Alcatel OT 302 -> Nokia 3410i -> Nokia 3220 -> SonyEricsson w800i -> SonyEricsson w910i -> Nokia (Tubi) 5800 -> SonyEricsson Xperia X8 -> Sony Xperia P ~ eddig

(#12039) neorow1 válasza Nordschleife (#12037) üzenetére


neorow1
senior tag

WTF ember, te mit csinálsz azzal a telefonnal? :W

(#12040) VANESSZA1 válasza Nordschleife (#12037) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Indítsd újra , SIM kártyádat ellenőrizd. Már jó úton jársz..

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#12041) Nordschleife válasza Nordschleife (#12037) üzenetére


Nordschleife
csendes tag

Nah közben eltünt a letiltás, h rámentem erre a McAfee-re...

(#12042) Nordschleife válasza neorow1 (#12039) üzenetére


Nordschleife
csendes tag

Hát ez az, h semmi extrát...

Most próbálom másik USB aljzatba...

De am azt mire írta az elején, h a SIM kártya megtelt?

[ Szerkesztve ]

(#12043) Nordschleife


Nordschleife
csendes tag

Nah sikerült csatlakoznia a másik USB-n! :D

(#12044) neorow1 válasza Nordschleife (#12043) üzenetére


neorow1
senior tag

Úgy látszik ezt is örökölte a Sony az SE-től, mikor a K800-am buheráltam kb. 6 éve már akkor is ez volt a megoldás :)

(#12045) Spett14


Spett14
tag

Ma reggel bekapcsoltam a GPS-t. Utaztam 300 km-t, de nem talált jelet. Fel van telepítve e GPS status & toolbox program is, de annak segítségével sem megy. 2 hete még működött, azóta nem használtam és a telót sem piszkáltam ilyen téren. Hazaérve a cellainfók alapján mutatja a helyem, de azon kívül semmi. Ötlet?

(#12046) Nordschleife válasza neorow1 (#12044) üzenetére


Nordschleife
csendes tag

Nagyon köszi! Most elkezdett frissíteni. 365,9 MB azt írja ki. A pontos verziót nekem kell kiválasztani vagy magától csinálja?

(#12047) csacsi67 válasza Spett14 (#12045) üzenetére


csacsi67
addikt

Probáltad ki meg bekapcsolni a telot?

(#12048) Spett14 válasza csacsi67 (#12047) üzenetére


Spett14
tag

Természetesen!

(#12049) csacsi67 válasza Spett14 (#12048) üzenetére


csacsi67
addikt

Probáld meg egy tiszta telepitést SUS-al ha nem jó akkor gari.

(#12050) Nordschleife


Nordschleife
csendes tag

A frissítés sikerült! Android 4.0.4! 6.1.1.B.1.54-es build! :D Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

De bekapcsolva újra azt írta ki, h a SIM kártyám zárolva van és csak segélyhívást enged! :W Aztán beütöm a PIN kódot és enged hívni bárkit, csak kiírja, h a SIM megtelt. Mi lehet a gond???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.