Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-01 07:11:09

LOGOUT.hu

Sony Xperia P - fémtestvér

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) kuk@c válasza csacsi67 (#13092) üzenetére


kuk@c
tag

Felraktam, de utána a CWM már nem akar elindulni...

Vagy vmit rosszul csináltam?

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#13102) s4tch válasza kuk@c (#13101) üzenetére


s4tch
veterán

Felülírtad a recoveryt, normális, hogy nem indul el a cwm. Újra kell telepíteni.

(#13103) kuk@c


kuk@c
tag

Root jogosultság sincs már... :F

SuS-el próbáltam visszarakni a gyári ROM-ot, de már az is a .75-t rakta fel...

Mitévő legyek?

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#13104) gyantaszuz válasza peterfon (#13099) üzenetére


gyantaszuz
tag

Ha a T-nél veszed a készüléket, díjmentesen cserélik. Csak vidd magaddal a szerződést, készüléket. Habár lehet az sem kell, és puszira kicserélik, mert elvileg látniuk kell a rendszerben. :)

[ Szerkesztve ]

(#13105) kuk@c


kuk@c
tag

Megoldódott... :) Visszaolvasni, nem lustulni... :)

VANESSZA1 leirása alapján hibátlanul működik... :R

@
Alienware 1.3

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#13106) Newlachka válasza peterfon (#13099) üzenetére


Newlachka
őstag

ha új előfizu szerződést kötsz adnak,sőt ha nem partner boltban vásárolsz akkor is. ha meg nem akkor apróért méretre vágják:)

(#13107) VANESSZA1 válasza kuk@c (#13105) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ne aggódj, én is 2x futottam neki.. :-))

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#13108) peterfon válasza Newlachka (#13106) üzenetére


peterfon
csendes tag

Ok, srácok, kösz.

Igen a Tmobilenál veszem meg lekötve az előfizut 2 évre.
Csak adnak egyet.

(#13109) calamites válasza werszomjas (#13100) üzenetére


calamites
őstag

Mikor eldőlt, hogy lesz új telóm körülnéztem a neten, kiválasztottam tudás, és képek alapján néhányat, majd elmentem, és megtapogattam őket. Na ekkor esett ki a samsung. Nekem semmi bajom nincs velük, de ha egymás mellé teszel egy sonyt, és egy "szappantartót" legyen az bármilyen, a tapintásbeli érzetkülönbség döbbenetes.

(#13110) VANESSZA1 válasza kuk@c (#13105) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Milyen az Alienware ROM ?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#13111) m.zso


m.zso
aktív tag

Hy mindenkinek. Lenne egy kérdésem. Hogy tudom a 0.facebook.com -ot megcsinálni úgy, h ne szívja le a kártyámat a gyári böngésző.
Eddig amit megcsináltam: Rootolt telón feltelepítve a droidwall amit a googleplay-ról szedtem le, az csak a gyáriböngészőnek adtam 3g-t. Gyári böngészőből a képek megjelenítését letiltottam. Megpróbáltam wifivel a 3g próba előtt. Csak a szövegek jelennek meg.Kipróbáltam 3G-vel is, de kis idő után megnéztem az egyenelet 26 ft-ot levett.
Mit kell még tegyek annak érdekében, h semmi más ne használja a 3g-t ?
Mindennemű segítséget elfogadok. Köszönöm előre is. :)

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#13112) Deck


Deck
titán

.75ös fw van fenn. A fényképek kicsit sötétet sikerülnek szerintem. Ez az a kamera bug ami jelen van? De az új fw-be már javítva van azt hittem.

PS5

(#13113) direkt-x


direkt-x
tag

Sziasztok!

Már több mint egy heten vagyok büszke P tulaj, és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Az aksi tényleg lehetne jobb, de ne legyünk telhetetlenek.
Mondjuk én egész nap nyúzom zene, játék, 3g, böngészés, meg minden.
Sony RAY-ről váltottam, és kicsit féltem a nagyobb kijelzőtől, de a 4" még egyáltalán nem zavaró.
Sebességben jóval gyorsabb a raytől.

Lenne 2 kérdésem.
Szeretnék venni hozzá tokot.
Mi a véleményetek róla?
Valaki nem használ véletlenül ilyet, esetleg tudnátok róla adni egy képet, hogy néz ki szemből a telón?
Arra lennék kíváncsi, hogy a kijelző peremét is védi, vagy csak az oldalát?

http://www.ebay.com/itm/HEAD-CASE-DARK-THREAD-TRACK-TIRE-THREAD-DESIGN-BACK-CASE-FOR-SONY-XPERIA-P-LT22i-/390527366304?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item5aed3eb4a0

A másik az lenne, hogy a ray-hez volt egy program, amivel be lehetett állítani, hogy az állapot jelző led, pl zenénél villogjon üzemre, vagy ilyesmi.
Nem tudjátok véletlenül mi volt a neve?

(#13114) Deck


Deck
titán

PS5

(#13115) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Próbálta már valaki P-n?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#13116) dajkapeter válasza VANESSZA1 (#13115) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A TOMTOM is jó, bár én Primo-t használok. :) Bár azt hallottam, hogy TOMTOM-ot inkább amerikába ajánlják.

(#13113) direkt-x

Hirtelen nem találtam P-re ilyesmi videót, de S-re találtam. Itt!

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#13117) roland091


roland091
senior tag

sziasztok
közeljövőbe telefon vásárlást tervezek és kettő közt billegek ebben szeretném a javaslatotokat kérni
xperia p vagy htc desire X ? tudom h a p valamivel erősebb hardver viszont de azért mégis kellene valamiféle megerősítés :)

(#13118) @ngryb1rd


@ngryb1rd
csendes tag

Hívás közben nem hallom a vonal másik végén levő hangot, a fülemnél lévő mikrofonnal, de kihangosítva minden megy rendesen.
Másik problémám az hogy megakartam nézni a youtubeon egy videót, viszont nem volt hangja.
Kipróbáltam a Walkman lejátszóban, ott se adott ki semilyen hangot.
Kimentem a kezdőoldalra, állítgattam a bejövő hívás hangerejét, itt már pittyogott. :F
Tudtok mondani valami gyógyírt ezekre?
Ha esetleg szervizelni akkor hol tudom megtenni Debrecenben?

Google Nexus 7 - 4.2 JB___Sony xPeria P silver - 4.0.4 ICS

(#13119) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Támad a Sony..

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#13120) calamites válasza VANESSZA1 (#13119) üzenetére


calamites
őstag

Ekkora telefonhoz 16 gigás tárhely, az vicc. Szerintem. ...és ugye az ár sem mindegy.

(#13121) razorka777 válasza calamites (#13120) üzenetére


razorka777
veterán

Viszont bővíthető. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#13122) darvinya válasza Deck (#13114) üzenetére


darvinya
titán

Ez mind szép és jó, de ezeket a fw-ket '54 felettieket hova adták ki.
Mert itteni '544-es csak '54-re frissül.

Én meg kereshetem hova lett ezek kiadva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13123) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok ! Valamiben nem értem a készüléket. Már második napja a kijelző 62-65 %-on teljesít amit szinte ilyenkor hétvégén nem is használom. Akkor hogy tud ilyen magas értékekkel menni ? És szépen meríti az aksit. Energiagazdálkodás - akkumulátor- képernyő 62-65% :F

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#13124) darvinya válasza kengyel (#13123) üzenetére


darvinya
titán

Valamilyen app feléleszti frissítés céljából.

Más:

Nem tudja valaki, hogy mi volt tegnap egész nap, mert mindig 503-as hiba fogadott PH lapcsaládnál.

(#13125) kengyel

De igen.
Itt tedd fel ezt a kérdést, mert gyorsabban kapsz monitorozó app nevet.[link]

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13125) kengyel válasza darvinya (#13124) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszönöm ,de azt konkrétan meg tudom keresni ? Vagy hogy tudom csökkenteni hogy ne vigye így az aksit ?

darvinya ! Köszi szépen !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#13126) csacsi67 válasza kengyel (#13125) üzenetére


csacsi67
addikt

Darvinyáét keresd meg de probáld ki ezt.[link]

(#13127) kengyel válasza csacsi67 (#13126) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi szépen megkérdeztem a linkelt topicban. De megnézem amit te linkeltél programot is.

kengyel

(#13128) razorka777 válasza darvinya (#13124) üzenetére


razorka777
veterán

"Nem tudja valaki, hogy mi volt tegnap egész nap, mert mindig 503-as hiba fogadott PH lapcsaládnál."

Fejlesztésre tippelnék. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#13129) Sethdobaloah válasza razorka777 (#13128) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

nem bírták a kínai floodot :)

...csak én vagyok helikopter?

(#13130) PHARD


PHARD
tag

Ha a hivásnaplot törlöm,nem tudom valahonnan előszedni a számokat?

P30 pro-Mate10 lite-Lg g2-Xperia P-Xperia x10

(#13131) kuk@c válasza VANESSZA1 (#13110) üzenetére


kuk@c
tag

Akku használatról még nem tudok mit írni, kell pár nap mire látok különbséget, ha van... :)

Fényképezőt, videókészítést még próbálgatom, úgy vettem észre mintha picivel szebb képeket készítene...

A rendszer viszont sokkal pörgősebb... :) És végre valahára ha beállítom a kapcsolatoknál hogy miként rendezze őket /utónév - vezetéknév/ akkor azt meg is jegyzi... :K

HDMI kimenet amit még ki akarok próbálni hogy ennél a ROM-nál is újra kell-e indítsam a telót miután egyszer már használva volt a kimenet...

:))

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#13132) Newlachka válasza m.zso (#13111) üzenetére


Newlachka
őstag

semmit kb ez már a w580 óta nem működik

(#13133) bluemirage válasza roland091 (#13117) üzenetére


bluemirage
őstag

Ne hallgass senkire! Vedd mindkettőt kézbe, nyomkodd és szerintem tutira eldől az, hogy érzetre nem egy kategóriáról beszélünk. Az igaz, hogy amíg a táblázatok szintjén hasonlítjuk össze őket, addig mondhatni hasonlók. A Desire X fórumban megmondják, hogy hol találsz kiállított nyomkodható példányt... és még aznap keress egy Xperia P-t nyomkodni. Ezt a kört tedd meg, mert nem kevés pénzről van szó és ne téríts el magad csak a fórumok alapján.
Én nem bántam meg, hogy P-t vettem. Az akksitól féltem, emiatt 3 hónapot csúszott a vásárlás. De aztán egy fórumtárs csinált egy un. 'retró telefon tesztet'. És mivel én is csak' telefonálásra használom (kevés Opera Mini..), úgy megvan simán a 2 nap... de valójában 3-4 nap között vagyok. Így aztán az egyetlen gyengének gondolt pontja is TUTI JÓ!! Nálam!

Meliora sunt bono inimica

(#13134) Newlachka válasza direkt-x (#13113) üzenetére


Newlachka
őstag

erre csak annyit tudok mondani,hogy a beledugós tokkal jársz a legjobban

lightflow a program neve

(#13135) kengyel válasza darvinya (#13124) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sajnos ezt csak egy rendszer visszaállítás oldotta meg. Akár milyen monitor programmal próbáltam .

kengyel

(#13136) calamites válasza kuk@c (#13131) üzenetére


calamites
őstag

Én rendkívül elégedett vagyok vele. A gyári ROM-al sem volt különösebb problémám, de ennek vannak olyan apró dolgai, amik nagyon kényelmessé teszik.

(#13137) Dzsuditt válasza darvinya (#13124) üzenetére


Dzsuditt
tag

"Csapataink (programozóink, rendszergazdáink) hónapok óta békeharcban állnak egy összetett problémával, mely a Prohardver lapcsaládot kiszolgáló rendszerben van. Az elején ebből keveset vehettetek észre, azonban az utóbbi hónapban és főleg hetekben már vagy komolyabb üzemkimaradások is voltak, vagy csak használhatatlanságig lassultunk.
A probléma egyrészt szoftveres eredetű (a terheléssel összefüggésben), és itt végre sikerült az utóbbi pár napban eredményeket elérnünk az adatbázis indexek jobb clusterelésével, valamint az apache optimalizálásával. Reméljük, hogy ezt a javulást ti is észrevettétek, illetve, hogy tartós marad!
Bár nem akut gond, de a hardveres oldalon is vannak problémák, ugyanis processzorban kicsit gyenge már az adatbázisszerverünk (négy dual-core Opteron), így hardveres upgrade is várható.
Most (így vasárnap este) épp ott tartunk, hogy a mostani K8-asok helyett K10-es hatmagos Opteronokat is meg fogunk tudni etetni az alaplappal, így az upgrade gyorsabb, egyszerűbb és sokkal olcsóbb lehet. Ez azért sem hátrány, mert a szerverben 64 GB memória van, amit nem szívesen kukáznánk.
Visszamászunk, dolgozunk, szorítsatok! :)"

Más: Az Alienware-s rom-nak is be kell állnia? Tegnap raktam fel, de azt vettem észre, hogy nagyon gyorsan merül. Éjszaka kb. 45%-kal raktam le magam mellé, reggelre meg azt veszem észre, hogy ki van kapcsolva, úgy lemerült. Legalábbis gyári rom-nál ilyen még nem volt. :F

(#13138) csacsi67 válasza Dzsuditt (#13137) üzenetére


csacsi67
addikt

Nyomtál wipet az akkura a recoveryben?

(#13139) Dzsuditt válasza csacsi67 (#13138) üzenetére


Dzsuditt
tag

Hát valószínű igen, VANESSZA1 leírása alapján csináltam mindent.
Vagy kellett még volna valamit csinálni?

(#13140) DaDa


DaDa
senior tag

Most ezt az új firmware (6.1.1.B.1.89)-t csak flashtool-al lehet rádobni vagy előbb-utóbb megjelenik OTA-n vagy SUS-on is? Vagy baromságot kérdezek? :K

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#13141) VANESSZA1 válasza Dzsuditt (#13139) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nagy a gyanúm, hogy mindegyik ROM alapból sokat kiszed az aksi kapacitásából, és valószínűleg ennek az oka a háttérben szabadon futó folyamatok az igazi felelősei.
A friss ROM telepítés utáni akkumulátor merülésről nincs tapasztalatom, mert a gyári rendszert is szépen beállítottam az első pillanattól kezdve a Llama szoftverével, és ahogy az új ROM-ot feltettem ismételten belőttem (mentésből visszaállítottam ) a Llama-t .
A telefon így használattal elmegy 3-4-5 napot.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#13142) calamites válasza Dzsuditt (#13137) üzenetére


calamites
őstag

Nekem 3 óra alatt merült 15%-ot, akkor csináltam egy restartot, azóta nagyon rendben van.

Azóta nagyon beállt a rendszer, éjszaka 1-2 %-ot esik max.

[ Szerkesztve ]

(#13143) Dzsuditt válasza VANESSZA1 (#13141) üzenetére


Dzsuditt
tag

A Home gomb hosszan nyomásával mindent kilövök, ami ott fut, az alkalmazások menüben is próbálok leállítgatni appokat. Lehet az is volt a baj, hogy nem raktam repülőbe, de vártam egy fontos hívást. :/

Tudnál kicsit mesélni a Llama-ról? Olvastam, hogy lokációnak megfelelően szabja testre a telefon beállításait, csak az angol nem az erősségem, így a menüben tuti elvesznék. :/

Másik kérdés: azt esetleg nem lehet megváltoztatni, hogy mikor hosszan nyomjuk a home gombot, ne kéken virítson a háttér? (Alienware rom)

(#13144) m.zso


m.zso
aktív tag

Hy mindenkinek. Lenne egy kérdésem. Hogy tudom a 0.facebook.com -ot megcsinálni úgy, h ne szívja le az egyenlegemet a gyári böngésző.
Eddig amit megcsináltam: Rootolt telón feltelepítve a droidwall amit a googleplay-ról szedtem le, az csak a gyáriböngészőnek adtam 3g-t. Gyári böngészőből a képek megjelenítését letiltottam. Megpróbáltam wifivel a 3g próba előtt. Csak a szövegek jelennek meg.Kipróbáltam 3G-vel is, de kis idő után megnéztem az egyenelet 26 ft-ot levett.
Mit kell még tegyek annak érdekében, h semmi más ne használja a 3g-t ?
Mindennemű segítséget elfogadok. Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#13145) calamites válasza Dzsuditt (#13143) üzenetére


calamites
őstag

A LLama magyar nyelvű asszem, és eléggé jó, nekem azért nem ment rendesen, mert túl közeli az otthonomhoz a melóhelyem.

(#13146) Dzsuditt válasza calamites (#13145) üzenetére


Dzsuditt
tag

Egy kis üröm az örömben? :D

(#13147) Newlachka válasza m.zso (#13144) üzenetére


Newlachka
őstag

ezt írtam neked!
13132
Inkább olvass vissza mint,hogy feltedd a kérdésed mégegyszer.
Mivel ez egy okostelefon alapvető hozzá az internet.
Amit tudok neked ajánlani, az az,hogy válts olyan csomagba amihez van benne foglalt internet

[ Szerkesztve ]

(#13148) VANESSZA1 válasza Dzsuditt (#13143) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nem szoktam egyik ROM-nál se azzal foglalkozni,amit itt többen írtak,hogy lekapcsolgatni a folyamatokat. Csinálja meg a Llama,hisz ez a dolga.
Tud magyarul, és ért is,nem utolsósorban elég jó humora is van :))
Ezzel a programmal betudod állítani,hogy hol milyen fényerőt,csengőhangot..stb. használjon, és miket ne.
Szintén beállíthatod,hogy éjszaka legyen repülő módban (én éjszaka nem várok hívást, aludni szoktam) ha például otthon tartózkodsz, de ha úton akkor ne lépjen át ebbe a módba.
Reggel ébredjen veled együtt.., és a munkahelyeden milyen háttér, hangerő,csengőhang legyen, és mi ne fusson.
Sokkal, de sokkal jobban testre tudod szabni a készüléked aksiját vele,minthogy ki-be kapcsolgatsz, és állítgatsz háttérben futó folyamatokat.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#13149) kengyel válasza m.zso (#13144) üzenetére


kengyel
nagyúr

A lányom Ezt telepítette és nem von le pénzt a kártyájáról.

kengyel

(#13150) Newlachka válasza kengyel (#13149) üzenetére


Newlachka
őstag

Nagyon JÓ a legalsó hozzászólás:DEZ :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.