Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) RetepNyaraB válasza magmakocka (#200) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ja, hogy meglévő adapter. Bocs nem értettem. Sajna nem vágom ezeket, én madzagos fejest használok géphez. Esetleg bt fejes, vagy a dac\fejhallgató erősítő topikban próbálkozz...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#202) magmakocka válasza RetepNyaraB (#198) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Amúgy, az már nem direct, hogy be kell kapcsolni a fejhallgatót. (saját elektronikája beleszól) Gyakorlatilag felér ez azzal, mintha a fejhallgató EQ-na. Ez audiophile emberek szempontjából sok kérdést felvetne - Idézem ismerősöm válaszát erre. Mit gondolsz erről?

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#203) RetepNyaraB válasza magmakocka (#202) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez a fejhallgató annyira kurvamessze van bármi audiofil köldöknézéstől, hogy már a kérdést se értem :U
-kékfog
-zajszűrős
-aktív dsp
~100k volt újan, ebből kb. 40 a hájp, 30 az elektronika, maradék a mechanika. Nem érdemes túlgondolni.

Klasszikus zenész vagyok foglalkozásilag, 30 éve lógok különféle hangstúdiókban, elég sokat hallottam. Otthon egy vintage full nyitott 600 ohmos beyert használok fejeserősítővel.
Ezt csak arra írom, hogy ezt a fejest be kell kapcsolni és örülni. Pure direct meg ilyen vakítós badarságok nem nagyon izgatnak már fel. :N

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#204) magmakocka válasza RetepNyaraB (#203) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Persze, én tudom. Csak azért vettem, hogy valamivel jobb élményben legyek részese a jó öreg MDR XB650BT-hez képest! Nem megbántani szerettelek volna!

Rendben van, marad a BT, akkor. :)

Megnéztem, a Windows csak ilyen Generic Bluetooth Radio-nak ismeri fel ezt a vezérlőt. A hang beállításoknál nincsen aptX támogatottság, mert ilyen kapcsoló sajnos nem is jelenik meg rajta. Mit tudnék kezdeni? Elvileg valamilyen "omega" adapter ez. (hw azonosító: USB\VID_0A12&PID_0001&REV_3164)

Ehhez még illesztőprogramot sem találtam, de elvileg valamilyen Cambridge Silicon Radio Ltd.-s.

Lehet kevés lenne ehhez az adapterem? (még úgy 4 éve vettem)

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#205) Marc864


Marc864
tag

Sziasztok!

Drága XM3-asom fülpárnái elég ramaty állapotban vannak 4,5 év után, meg a felső része is.
Honnan tudnék újat szerezni rá? Tudtok esetleg szervizt ahol cserélik (lehetőleg Pesten)?

(#206) RetepNyaraB válasza Marc864 (#205) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Két mozdulat cserélni. Sony, Dekoni, aliexpress. Utolsó az olcsó.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.