Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86) Batman007


Batman007
tag

Érdekes, nekem egész nap a fejemen van, és még semmi probléma nem volt a kényelemmel. Plusz szerintem az overear meghatározás is pontos, persze embere, illetve füle válogatja. :) Viszont alváshoz nem a legjobb zajszűrő, mert ha sokáig be van kapcsolva az NC fájni kezd az ember füle(nekem legalábbis ez a tapasztalatom), mivel a fejhallgató folyamatosan tompító hanghullámokat bocsát ki magából.
Nálam, ami sokat dobott a hangzáson az az LDAC volt Sony telefonnak köszönhetően. Hangzással teljesen meg vagyok így elégedve: telt, mélyek erőteljesek, magasak is többé kevésbé rendben vannak. Habár nagyon szépen szól, mégsem teljesen "valóságos", ez főleg klasszikus zenénél érezhető, de annyira azért nem üt el hogy zavaró lenne.
Ami igazán zavaró, fel-felbukkanó probléma az a bluetooth interferencia által okozott statikus zaj, ami a jobb fülnél jelentkezett. Egy prémium kategóriás fejhallgatótól nem ezt várnám el, de szerencsére egy factory reset meg tudja oldani.
Összességében ajánlani tudom annak, aki egy minőségi zajszűrős bluetooth fejhallgatót keres.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.