Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #15419392


#15419392
törölt tag

Ilyen ár mellett lehetne karakteresebb, illetve a műanyag sem éppen előnyös választás 😊 ennyiért inkább egy denon vagy bose

(#52) norvik válasza AGE-T (#50) üzenetére


norvik
aktív tag

Ez nem igazi tapasztalat. Volt a fejemen, de nem volt alkalmam hosszasan hallgatni, mert nem vettem meg. És, igaz, tény hogy nem teljesen korrekt amit írtam, mert csak az emlékezetemre hagyatkoztam, közvetlen össze hasonlítás nem volt.

(#53) total90


total90
veterán

Nekem az előd van már 3-4 éve és nagyon elégedett vagyok vele, de ez nekem rondább és ahogy nézem minőségre sem annyira jó a ház.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#54) vicze válasza AGE-T (#46) üzenetére


vicze
félisten

LOL, ezt viccnek gondoltad? Igen volt már korábban ANC-s fülese sok gyártónak, de jelenleg ez a legjobb a piacon. Épp most hallgattam végig a QC35, PCX550, és eme Sony, az ANC messze a Sony-n a legjobb, ahogy a hangja is. Mondjuk LDAC-on hallgattam. Utána a Bose és szokásosan a végén a Sennheiser.
Viszont hülye férjemmel nem csináltam BT packet capture-t. :(

[ Szerkesztve ]

(#55) AGE-T válasza vicze (#54) üzenetére


AGE-T
senior tag

Kérdezem, le ne harpjad 😂

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#56) #16820480 válasza vicze (#54) üzenetére


#16820480
törölt tag

Férjeddel? Na, mióta? Hadd gratuláljak! ;]

(#57) norvik válasza vicze (#54) üzenetére


norvik
aktív tag

Nem hallgattam mindet, amit felsoroltál, de valóban ez a jelenlegi legjobb hangú ANC fejes. A Denon-nak is van, kábé ennyiért, vagy talán kicsivel olcsóbban mérik, mint ezt, de nem közelíti meg ezt a szintet. Már régóta le akartam cserélni a PXC 450-et, de egyszerűen eddig bármit is néztem, csak oldal lépés lett volna, bármire is cserélem, egészen eddig a fejesnek a megjelenéséig. Nem tökéletes, vannak hibái. Az egyik szubjektív, nekem kényelmetlen hosszabb távon. A másik, hogy a kézzel történő irányítás nem az igazi. Hangerő le föl, előző következő szám léptetés megint jó csak hozzá kell szokni. De koppintással elhallgattatni, vághat telefont felvenni, zenét indítani már annyira nem jó, hogy dühítő. Állok a közértben a pénztárnál sorba, és amikor rám kerül a sor, kopogtatom a kagylót, mint a hülye fakopáncs, de a zene csak egy pillanatra hallgat el, majd folytatja. Szóval lerántom a fejemről mintha ez az extra nem is létezne. Talán egy firmware frissítés segít majd rajta, ha egyezer lesz ilyen. Ebben jobb volt a PXC 450. Csak megnyomtam egy fizikai gombot, és máris tisztán hallottam a külvilágot. Jobban, mintha nem lett volna a fejemen, mert a külső hangokra ilyenkor még egy kicsit ráerősített, mint egy nagyothalló készülék.

(#58) vicze válasza #16820480 (#56) üzenetére


vicze
félisten

Bocs, épp "rohantunk" végig Berlinen. :P

(#59) #16820480 válasza vicze (#58) üzenetére


#16820480
törölt tag

Semmi gond, ilyen ez a házas élet :P

(#60) vicze válasza #16820480 (#59) üzenetére


vicze
félisten

Amúgy nem meglepő modon a Sony csatlakozott a legegyszerűbben, a többieknél volt hogy elsőre nem ment az NFC-s csatlakozás. LDAC egyből aktiválódik, de alapból csak legjobb kapcsolódás módban, azt hogy HQ legyen külön kell állítani. HQ-ra váltva akadozott egy ideig mivel a MM-ben a 100+ BT eszköz kicsit bezavart(akadt a zene egy ideig amíg jó csatornát nem talált), erre figyelmeztet is váltásnál, elég nagy BT sávszélesség kell a HQ-nak, így nem csodálom. Normál körülmények között nem tudom mennyire stabil de érzékeny a zavarra ez biztos.
Fentiek csak Sony X-es telefonra igazak legalább 6.0-ás Androiddal.

[ Szerkesztve ]

(#61) Shyciii válasza #16820480 (#59) üzenetére


Shyciii
veterán

No sikerült egy előző generációs HiFiMAN HE400i-t meghallgatnom. Nagyon kellemes hangja van. Hozza azt a planar magnetic előnyöket, bár kicsit súlytalannak tüntek a hangszerek. Még be is szerezném otthoni használatra, viszont sajnos kifelé is igen szórja a zenét (jobban, mint a volt Grado SR80-asom), így a mellettem fekvő, ülőt eléggé zavarnám vele, így sajnos erről most le kell mondanom.

(#62) AGE-T


AGE-T
senior tag

Ahhoz, hogy jó minőségben tudd hallgatni ezt az eszközt, kell egy Sony telefon, ami nálam esélytelen versenyző. Vagy hallgatom kábellel, elvesztve a lényegi funkcióját.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#63) #16820480 válasza Shyciii (#61) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyébként a HE400i és HE400s nem egyforma hangzású, az "i" változat a szub tartományban erősen lekonyul, az "s" az ott is jobban tartja magát, így lehet, hogy több teste lenne vele a zenének, hangszereknek. De a nyitottság ára ez, hogy kifelé sokat szór.

Amúgy az olcsó planár fejesnél elfelejtettem odatenni, hogy igazából nem ez az olcsó, hanem a Fostex Tx0RP sorozat, amik ilyen 50 ezer körül mennek. Persze kicsit más céllal készültek, nem hifi fejhallgatónak, hanem stúdióba monitornak, de attól még nem rosszak. A T40RP közülük a zárt, nekem volt mk2, nem rossz cucc, és már van mk3 is, ami, kényelmesebb lett, meg állítólag a hangja is javult kicsit.

(#64) Shyciii válasza #16820480 (#63) üzenetére


Shyciii
veterán

Igen, szórnak kifelé, csak nem mindegy mennyit. Ez sajnos nagyon. De mindegy, majd meglátjuk, hogy mit hoz a jövő.
Stúdió füleseket igyekszem kerülni. Nekem azoknak a hangzása túl száraz, steril. Nyilván ilyennek kell lennie a hangmérnököknek, de hosszabb távon irritál a hangja :)

(#65) #16820480 válasza Shyciii (#64) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez nem hangmérnöknek van, az hangdobozokat használ általában, hanem a zenészeknek, akik felvevőszobában vannak, hogy hallják, mire zenélnek.

(#66) norvik válasza AGE-T (#62) üzenetére


norvik
aktív tag

Kábellel jobb a hangja, mint BT-vel. Sony telefonnál ugyan még nem próbáltam ki de az aptX képességű telefonommal egyáltalán nem rossz a helyzet. Túlzás valószínüleg, de olvastam olyan tesztet is, amiben azt írják, hogy a mobil telefonok közül vezetékesen, és vezeték nélkül is a legjobb hangja az Lg v20-al van. És abban a tesztben szerepelt a Sony Z5 Premium. Valószínüleg túlzás. És úgy nem hallgattam meg, tehát nem tudok róla valós véleményt mondani. De tény, hogy nekem egy V20-am van, és nincs okom panaszra a hangjával. Közel azt tudja, mint kábellel. A pudingot meg kell kóstold ahhoz, hogy véleményt tudj mondani az ízéről. Anélkül csak súlytalan, elvi ítéletet mondhatsz róla. Nem kötelező megvenni. Én megtetettem, és a hibái ellenére is jól tudok együtt élni vele. Amit nyugodtan le lehet szögezni, hogy ez a legjobb hangú aktív zajszűrős fejes ma a piacon. Mint ahogy az is tény, hogy ennyi pénzért már lehet venni nála jobb hangú, vezetékeset is, zajszűrés nélkül, nem kis számban.

(#67) slimshady


slimshady
senior tag

Kipróbálnám.

üdv.: SlimShady

(#68) KockasP


KockasP
csendes tag

Azt az alapvető dolgot felejtik el sok kedves hozzászóló, amit páran már leírtak, hogy egy vezeték nélküli aktív zajszűrős fejhallgatót nem azért veszünk, hogy otthon HiFi minőségben zenét hallgassunk, nem is arra valók, hanem, hogy
1) ne süketüljünk meg a vonat/repülő hangos morajlásától
2) tudjunk utazás közben is normális hangerőn filmet nézni/zenét hallgatni
3) ki tudjuk zárni a külvilág zaját, ha szükséges

Jelenleg egy Parrot ZIK 3-ast használok, mert napi 3 órát ülök vonaton, meg időnként repülök. Egy Harman Kardon NC-t és egy AKG N60NC-t cseréltem le. Nem mondom, hogy mindenben tökéletes, de a ZIK minden centet megért arra amire használom. A hangja olyan, amilyen, de a zajszűrése tökéletes, sok lehetőséggel (pl. street mode, ha sétálni támad kedved, megállítja a zenét ha leveszed, alindítja, ha visszateszed, stb.) és nincs az az agyfájdító érzésed közben, mint a Bose QC-kel.
Rengeteg lehetőséged van a hang állítgatására, ha ez boldoggá tesz, van 5 pontos EQ is, pontonként szabadon konfigurálható frekvencia, dB és kiterjedés. Utazás közben/városban nagyon remek, az irodában pedig nyilván inkább egy AKG K551-est hallgatok egy tisztességes DAC-al.

A tesztben szereplő fejhallgatóhoz még nem volt szerencsém, de ha tudja ami a cikkben le van írva, akkor megérheti az árát. Meg lehet próbálni mellette a Beoplay H9-et, ami pont ugyanebben az árban van, kicsit más a design, az anyaghasználat, a tudás és a szolgáltatások. Ki kell próbálni és eldönteni annak, akinek szüksége van rá.

Még annyi, aki leírja közületek egy fejhallgatóra, hogy "ez a legjobb a piacon" az az összeset kipróbálta? Biztos az összeset?

(#69) vicze válasza KockasP (#68) üzenetére


vicze
félisten

" "ez a legjobb a piacon" az az összeset kipróbálta? Biztos az összeset?"
Mivel tudod, hogy lehetetlen így elég költői a kérdés.
A legjobb pedig arra vonatkozik, hogy ez a legjobb zajcsökkentéssel rendelkező vezeték nélküli (és valószínűleg vezetékes) fejhallgató a piacon.

1 ember véleménye így is kb. semmit nem jelent, de nem csak én, meg Józsi Pisti mondja ezt, hanem úgy kb. minden egyes oldal, aki tesztelte a fülest és az általad és általam említetteket és még sok mást, a legjobb zajszűrésűnek mondja.
Nyilván vannak negatív tulajdonságai, és biztos nem a legjobb hangú mindenki számára mert olyan nem létezik, de az biztos hogy 2 dologban, a zajszűrésben és vezeték nélküli átvitelben, jelenleg ez a legjobb.

(#70) simii


simii
tag

Kedves MDR-1000X tulajok és a teszt írója!:

Mennyire tudtok erről mondani valamit? Sok fórumon csak erre a hibára panaszkodnak mint zavaró hiba, az egyébként kiváló fülesről, egyben nem is értem hogy a Sony hogy nem képes ezt megoldani:

"Same issues here, only way to move from laptop to phone is to disable bluetooth on my phone and then reconnect from my laptop. I would be great if this could be easier or better, it can connect to both"

Tényleg nem tud automatikus váltani telefon és PC vagy más eszköz között?

Mind a Bose QC, mind a Sennheiser Momentum tudja ezt.

Köszi a választ

Life is short. Play more.

(#71) vicze válasza simii (#70) üzenetére


vicze
félisten

"only way to move from laptop to phone is to disable bluetooth on my phone and then reconnect from my laptop"

Ez a mondat így konkrétan értelmetlen, mert ha laptopról telefonra szeretne csatlakozni, akkor miért csatlakozna újra? Egy link sokat segítene.

Mint a legtöbb modern eszköz ez is multi-point BT csatlakozást tud, tehát egyszerre van csatlakozva mind a két(esetleg több) eszközre. DE Ha laptop és modiltelefon egyszerre csatlakozva van, az első eszköz kapja meg az A2DP-t és a második legyen az mobil vagy más HFP/HSP-t kap, ez BT szabvány. Így amennyiben az 1. eszköz lecsatlakozik a 2. marad HFP/HSP profilon, amíg újra nem csatlakoztatod. Így megeshet, hogy az eszközt le kell csatlakoztatni mind a két eszközről (nem kikapcsolni a BT-t!), hogy pl. a mobiltelefon A2DP-n csatlakozzon.
Ez a problematika kiküszöbölhető, ha a mobilnál kiveszed a headset profilt(így A2DP-n csatlakozik csak a mobilra), de ez nyilván problémát is okoz, mivel a telefonálás nem fog működni, amíg vissza nincs rakva.

(#72) simii válasza vicze (#71) üzenetére


simii
tag

Konkrétan a multiple bluetooth connection-nel van probléma szerintük.

Itt a link, ahol kérik is a Sony-t, hogy válaszoljon az egyébként hirdetett funkcióra, ami valójában nem működik:

https://community.sony.com/t5/Headphones/Sony-MDR-1000x-does-not-support-multiple-bluetooth-connections/td-p/600870

[ Szerkesztve ]

Life is short. Play more.

(#73) norvik válasza vicze (#69) üzenetére


norvik
aktív tag

Egyetértek. Azzal egészíteném ki, hogy bőven elég a nagy nevű gyártók termékeivel összehasonlítani. A kicsik mögött nem áll olyan fejlesztői csapat és tapasztalat, hogy egy valóban jó fejest dobjanak piacra. Egy terméknek általában elég vegyesek a tesztjei, akkor is ha jóról van szó. Egyik oldal jót ír a cuccról, a másik meg csak fanyalog. Ennél a fülesnél viszont teljesen egyhangúan csak pozitívumokat írnak a hangjáról.

(#74) #25954560


#25954560
törölt tag

en vezetekkel hasznalom cegnel, hogy a legkondi es a nagy egybeiroda 'elonyeit' elnyomjam.
szerintem sem kenyelmes tobb oran keresztul, de a zajszurest es a kulvilag kizarasat tenyleg szepen csinalja. az is igaz h bekapcsolt zajszures nelkul is jol izolal.
korabban a ceg vasarolt mdr-10rnc-ket, azt nem szerettem hallgatni, mert elkepesztoen nagy kulonbseg volt kikapcsolt es bekapcsolt zajszures mellett a minosegeben, raadasul bekapcsolt zajszuressel volt sokkal rosszabb.

(#75) norvik válasza #25954560 (#74) üzenetére


norvik
aktív tag

Számomra ez a legnagyobb hibája. Mármint a hosszú távú kényelem hiánya. Az oka a mérete. Kicsi. Az over ear nem teljesen igaz rá. Valahol az on ear és az over között van. Egy női apró fület talán körülölel, de egy átlag férfit nem.

(#76) norvik válasza dementor (#42) üzenetére


norvik
aktív tag

A minőséget meg kell fizetni. Ezzel egyet is értek, de vajon mennyibe is kerül a minőség? Nem tudom megállni, elmondok egy történetet. Úgy két éve, vettem egy Denon AH-D 7100-at. Tetszik, szeretem a hangját, bár ritkán hallgatom, mert utcára hatalmas, otthon meg inkább a hangfalakat hallgatom. Hollandiában vettem, európai garanciával. Még garancia időn belül elkezdett recsegni a jobb oldala. Mint utólag kiderült, semmi baja nem volt, de ezt akkor még nem tudhattam. Bevittem a Totelhez, de azt mondták, mivel nem itthoni a vásárlás, a gari nem érvényes. Szép, mondom, sokat ér az Eu garancia... De ha már ott voltam, kérdeztem, hogy garin kívül mennyibe kerülne a driver csere. Nem tudták megmondani, mert az adatbázisban sem szerepelt a driver, még ők sem tudtak hozzájutni. Mit ne mondjak, kezdtem magam nagyon szarul érezni. Itt egy jó drága fejhallgató, gari időn belül, és se ingyen, se pénzért nem tudom megcsináltatni. Írtam a Denon-nak. Elkérték a számla másolatát, majd megadtak egy kinti szerviz címet, hogy oda küldjem el. Kiküldtem, majd jött a hír, hogy semmi baja, csupán valami fémreszelék, apró fényesedőcskék részecskék kerültek a membránra, és azok hangjait hallottam. Khmm. Így jár az, aki kölcsönadja a fejesét. Mindegy, megcsinálták, ráadásul gariban, és nekem csak az oda-vissza postaköltséget kellett fizetnem. A szervizről nagyon jó véleményem lett. Aztán, arra gondoltam, hogy mi lesz, ha később valóban elromlik? Keresgéltem a neten, de sehol sem árulnak. Gondoltam egyet, és írtam a kinti szervíznek, azt kérdezve, hogy mennyibe kerül egy pár driver. Jött a válasz, 160 euró postaköltséggel együtt, az utolsó pár, több nincs. Gondoltam, nem is olyan vészes, és később már esélyem sem lesz venni. Utaltam, küldték. Egy hét múlva jött egy hatalmas csomag. Vigyorogtam, hogy azt a kis apró cuccot így becsomagolták. Kibontottam, és jött a meglepetés. Nem két drivert küldtek önmagában. Hanem egy komplett fejhallgatót. Mahagóni házastól, mindenestől. Csak a kábelek, és a fejhallgató tartó állvány, vagyis a kiegészítők hiányoztak. De ott volt az orrom előtt egy vadi új fejes, kevesebb, mint ötvenezer forintért. Aminek a kezdő ára 300 felett volt, és ma, ahol még elérhető (ebay), 190 ezer felett indul az ára. Használtan sem sokkal olcsóbb. Szóval jelenleg van két ilyen fejhallgatóm. És mielőtt kérdezné valaki, nem akarom eladni egyiket sem.
Hangosan gondolkodva, felteszem a kérdést: mennyibe kerül(-ne) reálisan egy minőségi fejhallgató? A szerviz nem ajándékba adta nekem, biztos vagyok benne, hogy nem fizettek rá, valószínűleg kerestek is rajta. Ezek tükrében, én azt látom, hogy a Denon, a többi gyártó, és a kereskedők, hatalmas haszonkulccsal dolgoznak. Az ár nem a valós értéket jeleníti meg. Az jóval alatta van, illetve kéne legyen.

(#77) Orcsi


Orcsi
aktív tag

Érdekes, hogy ez a gesztus vezérlés ilyen mumusnak tűnik.. az én H8-as Beomon nincs ilyen probléma... Mondjuk a Beo már a 80as években tudta a gesztus vezérlést...

Az meg hogy műbőr meg sok műanyag ... szerintem gáz.... De hát a Sony már csak ilyen, technológiában ott vannak de design vagy stílusban mostanában nem találják az utat... De hát kinek a Papné kinek meg a Pap .... 😂

[ Szerkesztve ]

Same shit, different day!

(#78) norvik válasza Orcsi (#77) üzenetére


norvik
aktív tag

Való igaz, kinek ez, kinek az jön be. A tiédből egyedül az anyaghasználatát irigylem. Még kisebb, egyértelműen csak a fülön ül föl, így kényelmetlenebb is hosszabb távon. Biztosan szépen szól, de, hogy kinek mi jön be jobban, ízlés dolga.

(#79) Orcsi válasza norvik (#78) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Hát nagy dilemma volt hogy on ear vagy over ear .... De hát akkor még nem volt H9 és minden képen Beot akartam eddig mindegyik jó volt és kellett az ANC így nagyon nem volt más.... Mondjuk ezek az over ear cuccok nekem már kicsit nagyok... mármint utazáshoz... ha nincs rajtam a füles akkor sok hely kell neki a táskában... H8 határeset... Vagy csak ki kéne próbálnom a H9et és jöhet a csere 😁

Same shit, different day!

(#80) norvik


norvik
aktív tag

Kíváncsiságból rá néztem az eBay-n. Árulják ott is, a legolcsóbb ár, licit nélkül, olyan 90. De az állapota elég érdekes: a gyártó felújította. Marha jó, és egyben tuti kamu duma. Persze, a három-négy hónapja bejelentett fejest, a gyártó használtan vissza vásárolja, felújítja, és adja is el tovább. És persze, nem a saját hagyományos forgalmazási csatornáin keresztül.

(#81) #96302336 válasza norvik (#80) üzenetére


#96302336
törölt tag

A refurbished nem mindig azt jelenti, hogy gyártó által felújított, hanem pl. nem tetszett a vevőnek, és élt az elállási szándékkal, így visszaküldte, és visszakapta a pénzt. Ezeket átnézik, és mint egyfajta second hand módon refurbished-ként újraértékesítik. Nagyon népszerű, mert olcsóbban kapod meg, mint a bontatlan gyárit. Jelent még azen kívül esztékikailag sérült terméket, többnyire a csomagolás sérül, azok is refurb-ként végzik a piacokon.

(#82) #25954560 válasza #96302336 (#81) üzenetére


#25954560
törölt tag

szerintem az az 'open box'

(#83) iamalone


iamalone
csendes újonc

Ilyenem van, nekem tetszik.

(#84) dave182 válasza iamalone (#83) üzenetére


dave182
senior tag

Nekem is ilyen van, hibátlanul működik, nagyon szeretem

(#85) iamalone


iamalone
csendes újonc

Eddigi tapasztalat, vélemény.
Az NC (noise-cancelling/zajszűrés) nekem tetszik, tényleg sokat számit. Eddig Hyperx Cloudom volt, hangminőségben az előbb emlitett NC-n kivül számomra nincs nagy különbség (Hyperx Cloud 20.000 Ft, Sony 100.000 Ft). Viselése kényelmes, de ebben se mondanám jobbnak a Cloudnál. Ami nekem a Sony-ban tetszik a bluetooth, nincs madzag...

[ Szerkesztve ]

(#86) Batman007


Batman007
tag

Érdekes, nekem egész nap a fejemen van, és még semmi probléma nem volt a kényelemmel. Plusz szerintem az overear meghatározás is pontos, persze embere, illetve füle válogatja. :) Viszont alváshoz nem a legjobb zajszűrő, mert ha sokáig be van kapcsolva az NC fájni kezd az ember füle(nekem legalábbis ez a tapasztalatom), mivel a fejhallgató folyamatosan tompító hanghullámokat bocsát ki magából.
Nálam, ami sokat dobott a hangzáson az az LDAC volt Sony telefonnak köszönhetően. Hangzással teljesen meg vagyok így elégedve: telt, mélyek erőteljesek, magasak is többé kevésbé rendben vannak. Habár nagyon szépen szól, mégsem teljesen "valóságos", ez főleg klasszikus zenénél érezhető, de annyira azért nem üt el hogy zavaró lenne.
Ami igazán zavaró, fel-felbukkanó probléma az a bluetooth interferencia által okozott statikus zaj, ami a jobb fülnél jelentkezett. Egy prémium kategóriás fejhallgatótól nem ezt várnám el, de szerencsére egy factory reset meg tudja oldani.
Összességében ajánlani tudom annak, aki egy minőségi zajszűrős bluetooth fejhallgatót keres.

[ Szerkesztve ]

(#88) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Olvasván az előző hozzászólásokat, ha telefon cserén gondolkodom, és fontos, hogy jól szóljon a a fejes, akkor csak is sony telefonban kelljen gondolkodnom? Jelenleg egy huawei mate 9-em van, ami elvileg az oreo frissítés óta, kezeli az LDAC szabványt, de a sony telefonok mégis jobban kihasználják akkor? Amit biztosan észrevettem, hogy ipad-ről streamelve valóban élménydúsabb a hatás... Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#89) hedgehog


hedgehog
senior tag

Sziasztok, ez elég régi topik, de hátha jár még erre valaki... ilyen bézs színben van valakinek ilyen fejhallgatója? Ha igen, neki is koszolódik a párna szövetrésze? Mivel tisztítja?

-- aka p3d3str1an

(#90) bakosarpi válasza hedgehog (#89) üzenetére


bakosarpi
tag

Nekem olyan van, de nem koszolódik, pedig elég régóta megvan. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#91) hedgehog válasza bakosarpi (#90) üzenetére


hedgehog
senior tag

Köszi a választ! Akkor sajna úgy látszik, az én fülem deformált ennyire :) nálam a szövet közepén koszos, pedig mosok fület rendesen :D

-- aka p3d3str1an

(#92) FeRkE válasza hedgehog (#89) üzenetére


FeRkE
őstag

Nekem is bezs van, nem koszolodik de a muanyag elrepedt a szaranal mar tobb helyen is :( Haverom is igy jart a feketevel, o elpasszolta nemreg a sajatjat es valtott 1000XM3-ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.