Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#169) cskat válasza Khaal (#168) üzenetére


cskat
csendes tag

Köszönöm az ajánlatokat mindegyiket megnéztem amit mondtatok. Valóban lehet még találni egyedeket, amik a fényképezéshez megfelelnének, de hát úgy néz ki a c510 a jelenleg leginkább nekem megfogalmazott telefon. Az ő hibáival ( csatlakozók , zoom hiánya) még megalkudnék, a többiekével nem tudok (kijelző, gombok, led hiánya, " vastag ") .

Valahogy úgy vagyok vele hogy majd megmarad a w800 amíg nem lesz jobb.
Így meg választok az előfizetéshez egy olyat ami még inkább tetszik, mint tud, és még emészthető az ára.
Nehezen visz rá a lélek hogy megvegyem a legolcsóbb 0 ft-os telefont és eladjam , pedig még ez is egy költséghatékony lehetőség, és gyűjteni a c510-re. Mire 20 alatt lenne használtan függetlenül vagy pannonosan lehet már az is olyan elavult lenne, hogy akkor már kedvem se lenne megvenni. Nem tudom...

A fényképezéshez kissé zokni nokia 5310-es továbbra is tetszik, valakinek a kezében is láttam és azóta valahogy birtoklási vágyam van, félek hogy túlzottan megszeretném.
Rögtön kerestem hogy milyen fényképező satöbbi van rajta, mert nagyon tetszene ha tudna, nem látszik gagyinak, bár gyanúsan zenetelefon kinézete volt. Aztán lettettem róla hogy nem tud eleget.Egyszer kipróbáltam a MM-ban és kellemesen csalódtam a billentyűzetében is. Ha még sem sikerülne eladnom talán az se lesz katasztrófa.

Azért legjobb lenne ha szépen adni kezdené a Pannon is a c510-et .
Szerintetek van még esély júli 10-ig?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.