Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#139) mave13 válasza kvojnovics (#136) üzenetére


mave13
őstag

Szia!

Az első részre nem tudok válaszolni, nem futok az órával. A Samsung Health tud valami ilyesmit, de hogy maga az óra ismeri-e, tippre nem.

Pulzusmérés... hááát. Mondjuk, hogy van. Ha nincs jól rögzítve fixen az óra a kezeden, akkor brutálisan pontatlan.
Ha jó erősen rögzítve van, akkor viszonylag pontos is lehet. De ez az optikai megoldás nagyon távol áll az orvosi/sportolói szinttől. Épp olvasgattam egy Garmin Fenix 5 tesztet, ahol az óra optikai mérőjét hasonlították egy ANT+ pulzusmérő övhöz. És sokkal pontatlanabb volt, különösen olyan mozgásformák során, ahol a kar is intenzíven mozgott. És a Fenix 5 azért nem a Gear Sport árszintje. Egyébként az Apple Watch esetében sem hinném, hogy van érdemi különbség, jelenleg ez a technológia ennyit tud.
Szóval, játéknak jó, hobbi szinten túrázáshoz, bringázáshoz nekem elég, de sokat nem kell tőle várni. Aerob/anaerob terhelés mérést nem bíznék rá.

Olvasgass!

Attti73:
Nekem egyszer állt meg, amióta megvan, akkor 30 km gyaloglás után keményre fagyott, majd pár perc után sikerült mentenem a tevékenységet, újraindítottam az órát, és utána teljesen jól lehetett használni.
Meg egyszer rögzített két óra gyaloglást nulla megtett km mellett, az valami durva bug lehetett, többet sem fordult elő.
Egyéb fagyás, újraindulás nem jelentkezett.

[ Szerkesztve ]

Icewolf || kósza ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.