Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Decske válasza DanielVon (#249) üzenetére


Decske
aktív tag

FR-t próbáltál? Nálam másfél-két nap szokott lenni az üzemidő, pár napja elkezdett merülni, most kikapcsoltam bezel wake up-ot, úgy néz ki ez nálam megoldotta, egyelőre.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#252) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Sorry a buta kerdesert, de mitol lehetett az, h az asztalon levo oram aljan villodzo zold feny volt lathato?

(#253) havasil válasza LoGeN90 (#252) üzenetére


havasil
csendes tag

pulzust próbált mérni

(#254) LoGeN90 válasza havasil (#253) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Akkor ez normalis? Bizonyos idokozonkent mer? Ha viselem, ha nem?

(#255) havasil válasza LoGeN90 (#254) üzenetére


havasil
csendes tag

Azt nem tudom, hogy honnan tudja, hogy nem viselem. Hacsak nem éppen onnan, hogy bizonyos időközönként rápróbál :)

[ Szerkesztve ]

(#256) LoGeN90 válasza havasil (#255) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Koszi.😊✌

(#257) icecave válasza LoGeN90 (#254) üzenetére


icecave
nagyúr

Csak ha akarod, 3 beállítás van: állandó/időközönként (10percenként) és soha. A pulusmérés felületen lejjebb görgetve lesz a beállításaiban.

(#258) LoGeN90 válasza icecave (#257) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Koszi. Ha 'soha'ra allitom, tehat, hogy csak erintesre merje, akkor sport kozben sem fogja merni?

(#259) icecave válasza LoGeN90 (#258) üzenetére


icecave
nagyúr

De akkor igen.

(#260) LoGeN90 válasza icecave (#259) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Koszi szepen.

(#261) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Hasznal vki screen protectort az orahoz? Gondolom telefonos boltban nen tudjak felrakni. Max SES, de mi van ha nem ott vettem?

(#262) DanielVon válasza Decske (#251) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Azmiaza FR? 😉 Azt minden esetre latom, hogy vegyesek az eszrevetelek. Kinel jobb, kinel rosszabb lett az uzemido. Funkciokban vegyes a dolog. Ugyanezt tudnam mondani. Pl 20 perc biciklizes utan most nem ismeri fel, hogy mit csinalok, de 5 perc babakocsitolas utan azt irja, hogy jo a bicikli tempom.

(#263) Decske válasza DanielVon (#262) üzenetére


Decske
aktív tag

FR = Factory Reset/Hard Reset, gyári visszaállítás.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#264) DanielVon válasza Decske (#263) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Aham. I see. Az lesz. Tegnap kiprobaltam aht az opciot kikapcsolni, hogy "mindig van ora". Szamomra nem derült ki, hogy miben modosul, de ugy tűnt aznao megnőtt az uzemido. Meg is orultem, errre ma 68%rol delutanra ott tartottam, hogy energiatakarekos modba kellett kapcsoljam... ☹️ Igaz bicikliztem vele 45 percet, na de megis.... Szoval most akkor az lesz amit mondtal, gyari visszaallitas, hatha megoldja.....

(#265) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Ha felulrol megkocogtatjatok a lunettat, akkor nektek is kotyog? Nyilvan nem lehet full passzos, de ez igy kicsit fura.

(#266) DanielVon válasza LoGeN90 (#265) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Minden oldalról megkocogtatva lötyög... 😀

(#267) LoGeN90 válasza DanielVon (#266) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Remek.. :D Mondjuk ha nem okoz funkcionális problémát, akkor engem nem túlzottan érdekel. Te tapasztaltál valami negatívumot?

(#268) DanielVon válasza LoGeN90 (#267) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Nem, nagyon jo darab. Lehet nyüstolni, nalam kap is azert. Igazabol le sem veszem, firdes, uszas, sport, gyerek probalja letepni. Nagyon birja szerencsere.

(#269) pumsz


pumsz
tag

Sziasztok, a napokban sokkal jobban merül az órám, mint előtte. A fogyasztási adatoknál kb 50% az "óraszámlapok" megnevezés. Ez normális? Nem szoktam nézegetni mi mennyit fogyaszt ezért nem tudom. Ugyan azt a számlapot használom már régóta. köszi

(#270) DanielVon válasza pumsz (#269) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Üdv a klubban. 😂😂 Vegyesek az eszrevetelek, sokunknak a szoftverfrissitessel csökkent az uzemido.

(#271) pumsz válasza DanielVon (#270) üzenetére


pumsz
tag

nekem még szoftver frissítés sem érkezett meg, mégis van vele valami baj :/

(#272) DanielVon válasza pumsz (#271) üzenetére


DanielVon
csendes tag

Probald meg kikapcsolni azt, hogy "mindig van ora", valamint a helyzetmeghatarozast. Egyelore ugy tunik nekem ez javitotr valamennyitt, de biztosat par nap elteltevel tudok mondani...azt nem tudom, hogy hs kikapcsolod a helymeghatarozast, akkor ha valamilyen sportfunkciot hasznalsz, ami visszakapcsolja, akkor bekapcsolva marad e, vagy csak mondjuk a futas idejere.... Ezek filozofiai eszmefuttatasok, de ha van tapasztalatod, ird meg.

(#273) havasil válasza DanielVon (#272) üzenetére


havasil
csendes tag

A sport funkció csak átmenetileg, a tevékenység idejére kapcsolja be a helymeghatározást. Én is így használom.

(#274) DanielVon


DanielVon
csendes tag

Nekem a merülés most teljesen normalis lett a fent mar emlitett 2 funkxio kikapcsolasaval.

(#275) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Jött ki frissítés, hibajavítások, stb..

[ Szerkesztve ]

(#276) hcs57 válasza Ateszpapa (#275) üzenetére


hcs57
őstag

Rakom fel..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#277) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Szemezek egy ilyennel de érdekelne hogy hogyan jelzi az értesitéseket vagy milyem módon.

(#278) Decske válasza hematoma1 (#277) üzenetére


Decske
aktív tag

Minden értesítést meg tud jeleníteni az órán, személyre tudod szabni, ha valami jön, akkor rezeg. Ami értesítéssel kapcsolatos tevékenység elérhető telefonon, az az órán is megtehető. Beállíthatsz ne zavarj időszakot stb. Mi érdekel még ezen felül? :)

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#279) hematoma1 válasza Decske (#278) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Tehát akkor csak rezeg. Elég erős a rezgése? Kevés sport és inkább értesités meddig birná az akksi ?

[ Szerkesztve ]

(#280) hcs57 válasza hematoma1 (#279) üzenetére


hcs57
őstag

Rezeg és megjeleníti a kijelzőn.. mit szeretnél? Kakukkoljon? 2 nap tuti.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#281) hematoma1 válasza hcs57 (#280) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Köszi. Érdemes esetleg s3 Frontinert venni?

[ Szerkesztve ]

(#282) Sanraith válasza hcs57 (#280) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Nekem egy másfél órás edzést beiktatva a nap végére már 30% körül van. Always-on módban használom.

(#283) Decske válasza hematoma1 (#279) üzenetére


Decske
aktív tag

Lehet erősebb rezgést beállítani, elég erős ahhoz, hogy felébresszen. Nekem napi 30 perc, 1 óra sporttal 2 napig bírja.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#284) hematoma1 válasza Decske (#283) üzenetére


hematoma1
aktív tag

hát ez nem sok.

(#285) hcs57 válasza Sanraith (#282) üzenetére


hcs57
őstag

Minek az always on? állandóan nézed?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#286) hcs57 válasza hematoma1 (#281) üzenetére


hcs57
őstag

Az nem vízálló, ebben úszhatsz...

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#287) icecave válasza hcs57 (#285) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem azért, én sem nézem állandóan, de az nagyon zavaró, hogy rá akarsz nézni, de nem úgy emeld a csuklód véletlen és nem villan fel a kijelző. Akkor vagy a másik kézzel odanyúlsz, vagy vergődsz még egy "ránézési mozdulattal".

(#288) hematoma1 válasza hcs57 (#286) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Ok.

(#289) hcs57 válasza icecave (#287) üzenetére


hcs57
őstag

Engem az zavarna, ha állandóan világítana..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#290) Sanraith válasza hcs57 (#289) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Ha nem korom sötétben vagy, akkor inkább tűnik sima óra számlapnak, mint világító kijelzőnek. Persze attól is függ, hogy melyik óralapot választod.

(#291) icecave válasza hcs57 (#289) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezért jó, hogy ki-be lehet kapcsolni az ilyen dolgokat. Mindenki úgy használhatja, ahogy neki jó :)

(#292) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Sziasztok. Fizetni (otp simple) lehet az oraval?

(#293) Decske válasza LoGeN90 (#292) üzenetére


Decske
aktív tag

Nem. Csak Samsung Pay használható, ami itthon nem elérhető

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#294) LoGeN90 válasza Decske (#293) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Koszi. Kar, van arrol hir, h a kozeljovoben bevezetik?

(#295) Csepi.I


Csepi.I
csendes tag

Sziasztok!

Tapasztalt mar valaki olyat, hogy az oran nagyobb lepesszam jelenik meg, mint amit a S-Health-be szinkronizal? Van erre megoldas?
A telefon alapjan a szinkronizalt lepesszam a helyes... Ket napja csinalja, de rem idegesito :D

Koszonom elore is a segitseget!

(#296) Ateszpapa válasza Csepi.I (#295) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia, válaszd ki, hogy az óra alapján mentse, valszeg a telefon az alapértelmezett.

(#297) Csepi.I válasza Ateszpapa (#296) üzenetére


Csepi.I
csendes tag

Szia!

Koszi, de szerintem nem az lesz a gond sajnos... marmint azt latom az alkalmazasban, hogy lehet valtani a telefon es az ora altal mert lepesszam kozott a megjeleniteskor. Viszont ha az ora altal mert eredmenyt nezem az S- Health-ben, mar akkor elter az amit az ora mutat es a telefonnak atad (az oran most 20603 van, a telefonnak 10719-et adott at).

iPhone-nal hasznalom, az Apple Health is 10500 korul szamolt es zommel nalam a telefon nap kozben, szoval az atadott szam a helyes valoszinuleg, csak nem ertem miert jelenik meg rosszul az oran, ha jol adja at... :F

(#298) Decske válasza LoGeN90 (#294) üzenetére


Decske
aktív tag

Nincs.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#299) S@c@


S@c@
őstag

Uvegfoliat hol lehet az orahoz venni bpn? Valaki tud segitenj? S.o.S lenne.

(#300) hcs57 válasza S@c@ (#299) üzenetére


hcs57
őstag

Gorilla üvegre minek?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.