Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) st3v3np3t3r válasza Achiles (#6249) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem tudom...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6252) LordRajZoL válasza Achiles (#6249) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Nem lehet hogy a telorol kapja az infot?

Nekem szokott olyat hogy nem megy ha nincs kapcsolodva

zZz

(#6253) st3v3np3t3r válasza LordRajZoL (#6252) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

p20 pro-ban nincs nyomásmérő tudtommal,de a teszt alatt nem volt összekapcsolva

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6254) LordRajZoL válasza st3v3np3t3r (#6253) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Lehet de a helpbe olvastam hogy letölti a helyi adatokat. Igy kicsi megtévesztö

Mindegy fura az fix
Nekem bárhol vagyok mindig 70 métert mutat majd pár másodperc s beáll
Megszoktam

zZz

(#6255) zolka1977


zolka1977
tag

Sziasztok!
Létezhet hogy a telefonon (mate 10 pro) beállított ébresztés az órán nem jelez? (értesítéseknél az óra alkalmazás jelölve )

[ Szerkesztve ]

(#6256) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap kaptam egy levelet a Curve-től (szerintem egyébként mindenki, aki be van regisztrálva), hogy a Curve támogatja a Samsung Pay-t, viszont olvastam korábban, hogy valamiért mégsem megy az okosóránkkal való fizetés a Curve miatt. Akkor most mi az igazság? Most időközben már mégiscsak működik (a kiskapuval)?

(#6257) st3v3np3t3r válasza fraba (#6256) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

megpróbáltam,nekem visszadobta a kártya regisztrációt

Szerintem ez csak azokra vonatkozik, akik támogatott országban laknak

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6258) Maxximus válasza zolka1977 (#6242) üzenetére


Maxximus
őstag

Hálás köszönet! :R
Mennyit szenvedtem ezzel....

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6259) karika760120


karika760120
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni Samsung Gear témában.
(látom eléggé otthon vagytok benne)
Van egy Gear S3 Classicom, eddig Samsung S6 Edge telefonnal volt szinkronizálva, meg egy bluetooth headset-tel. Hívást indítani lehetett az óráról, egyből fülesre tette mindenféle beállítás nélkül. Befelé ha órán vettem fel, akkor órán adta a hangot, vagy ha fülesen, akkor ott.
Időközben lecserélődött a telefon, egy Xiaomi Pocophone F1-re, és az istenért nem bírom rávenni az órát, hogy ha róla kezdeményezem a hívást, a fülesre tegye. Befelé jövő hívásoknál, jelez a füles úgy maradt minden régiben de kifelé sehogy sem megy át rá.
Szeretem ezt az órát, vettem már hozzá szíj hegyeket, meg lünettavédőt, és nem igazán cserélném le, ha nem tudnánk ezt megoldani.
Köszönettel, és tisztelettel előre is.
Karika.

(#6260) Neo1050 válasza karika760120 (#6259) üzenetére


Neo1050
tag

Szerintem igazából Samsung mobillal működik tökéletesen...
(nekem korábban Huawei Mate 9 volt, de lecseréltem Galaxy A 70-re, pont ilyen dolgok miatt)

(#6261) MADcat válasza Neo1050 (#6260) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mate 9 volt nekem is. Kapufa volt vele. S9 Plus, na azzal ment minden rendesen. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#6262) DrBubo77 válasza karika760120 (#6259) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Néhány funkció csak Samsung telefonnal működik.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#6263) csipuka válasza karika760120 (#6259) üzenetére


csipuka
senior tag

A telon lehet allitani hivas kozben hova tegye ki a hangot, probaltad?
Tudom manualis, de egy probat meger.

(#6264) Neo1050 válasza MADcat (#6261) üzenetére


Neo1050
tag

Igen! (Sajnáltam is a Mate 9-et, mert nagyon jó telefon!)

(#6265) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Hali!

Tapasztaltatok már olyat, hogy menet közben nincs BT kapcsolat? Az óra a kezemen, teló a zsebemben. Fr óta csinálja.

(#6266) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Sziasztok!

Segítség kellene. Az óra egyáltalán nem kapcsolódik a telefonhoz. Már volt alaphelyzetbe állítás, Galaxy wearable uninstall is, de semmi. Valaki tapasztalta már? Irány a szerviz?

(#6267) csipuka válasza Vitaqo (#6266) üzenetére


csipuka
senior tag

Ha mar resetelted az orat akkor kiprobalhatod, hogy mas telohoz hozza tudod-e csatolni, ha igen, akkor a teloddal van a baj, ha nem akkor az oraval.

(#6268) Vitaqo válasza csipuka (#6267) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Sikerült megoldani. Iphone-nal összehoztam, utána meg a sajátommal. Egyenlőre jó.

(#6269) karika760120 válasza csipuka (#6263) üzenetére


karika760120
újonc

Ami érdekes, hogy hívás közben a telefonon a bluetooth jelre teszem, visszateszi az órára a hívást. Ha az órán telefonra teszem, akkor sem a fülesre teszi, hanem a készülékre.
Ez számomra is felettébb érdekes. :Y

(#6270) glaci válasza karika760120 (#6269) üzenetére


glaci
őstag

Ha nem kell, hogy az órán tudjál beszélni, akkor esetleg próbáld meg azt, hogy a telefonon a BT beállításoknál vedd el tőle a hívás hangja engedélyt, így a telefonnak csak a füles marad, mint BT hangeszköz. (Nekem hívás közben a BT jelnél van egy kis nyíl és ki tudom választani, hogy mire menjen a hang amennyiben több BT eszköz is csatlakozik az adott pillanatban.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#6271) jojcsi


jojcsi
csendes tag

Sziasztok, mi lehet az oka hogy nem lehet szöveges üzenetet írni és valaszolni a gear 3 mal :Y

[ Szerkesztve ]

(#6272) Neo1050 válasza jojcsi (#6271) üzenetére


Neo1050
tag

Milyen telefonnal van párosítva? Csak mert az üzenetek és egyéb alkalmazás csak Samsung telefonnal párosítva látható az órán! Ezért cseréltem le annak idején a Huawei Mate 9-et Samsungra.

(#6273) MADcat válasza jojcsi (#6271) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Csak samuval megy tudtommal.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#6274) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Az melyik beállítás hibájából van, hogy hívnak, felveszem, de az óra tovább "csörög"?

(#6275) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Sziasztok. Ilyen órám van egy Galaxy S10e telefonnal használom.
Arról kapok értesítést az óràn, ha le van merülve a telefonom. Olyat hol tudok bekapcsolni, hogy ha az óra merül akkor kapjak értesítést a telefonon?

Sokszor reggel veszem észre, hogy le van merülve az óra, mert dèlutàn nem szoktam figyelgetni az óràt, mikor hazaérek a melóból.

(#6276) mazsiii92 válasza Mikeee89 (#6275) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Nem azért, de ha sokszor előfordult már, akkor rutin szerűen miért nem rakod fel az órát reggel a munkába indulás előtt egy órával, vagy délután / este amíg mást csinálsz?

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#6277) Mikeee89 válasza mazsiii92 (#6276) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Egy oka van, elfelejtem. Ezért akarok valami értesítést bekapcsolni.

(#6278) pleslie82 válasza Vitaqo (#6274) üzenetére


pleslie82
tag

Milyen telefonod van? Nálam Note 9-en jelentkezett a probléma és akkor jöttem rá, hogy nem az óra hibája, mikor az Active 2-vel is ugyanazt csinálta. Igazából semmi nem segített, csak most az Android 10-re váltás. Azóta nem tapasztaltam.

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#6279) Vitaqo válasza pleslie82 (#6278) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Szia!

S9, pár újraindítás után jó lett. Passz, hogy mi volt elszúrva.

(#6280) csipuka


csipuka
senior tag

Tegnap este kicsereltem volna az akksit az oraban, 3 csavar ki is jott szepen, az utolso viszont megmakacsolta magat, es sikeresen elnyirtam a fejet.
Jar mar valaki igy? Ma megyek orashoz, max megkerem furja ki a csavart es majd hasznalom 3-al. A vizallosagnak mar ugyis annyi.

(#6281) domerator válasza csipuka (#6280) üzenetére


domerator
veterán

Legkozelebb ilyen esetben tekerd vissza a 3 masikat, mert valoszinuleg a fedel feszitette a negyediket, azert nem jott ki.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#6282) csipuka válasza domerator (#6281) üzenetére


csipuka
senior tag

A fedel meg se mozdult, de legkozelebb kiprobalom. Nna talaltam tegnap egy orast, aki megoldotta es kiszedte a csavart. Ott helyben kicsereltem az akksit, majd o szilikonnal lezarta a reseket, es visszatette a hatlapot. Regivagasu oreg volt, sztorizgatott kozben. 51 eve foglalkozik orakkal, csaladi hagyomany, 10 eves korara mar 2 orat csinalt :Y
Azt mondta, hogy a csavarokat loctite-al rogzitik, es csak arra kell figyelni, hogy az elejen nagy nyomas alatt tegyek egy negyed fordulatot. Ez megtori ezt a 'ragasztast', es utana konnyen kijon. Hatha valakinek hasznal az info.

(#6283) vmack


vmack
tag

it ajánlotok, hol nézzek aksit a frontierhez? Lassan érik nálam is egy csere.

(#6284) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Hogy miért nem használom és részemről miért nem ajánlott sportolásra az óra?

Ezért:

Lemerült a Polar-om. Mondom ez van, elviszem ezt. Egyre volt képes, az időt mérni.

Mivel tudom, hogy kutyaütő az óra, egy korábban pontosan lemért, pont az ilyen estekre fenntartott útvonalon mentem pontosan 11km-t.
Az óra eleve olyan pulzust mért, hogy rég kórházban lennék, egy valag szőlőcukorral a szervezetemben.
A 11km óra szerint lett 9.25km. Még a Mi band 4 is pontosabbat mért automata módban. 10.45km-t.
Rögtön látott az óra GPS-t. És az is fura volt, hogy a futás közben 6 perces ezreket mért, pedig átlag 4.50 és 5.10 közötti ezreseket megyek. Észre veszem, ha magamhoz lépest ennyire lassan megyek.
Az már hab a tortán, hogy marha szorosan kell az órát tartanom a kezemen, hogy pulzust mérjen, még a rosszat is...
Szóval, ezek alapján, saját tapasztalat alapján, részemről bármilyen sport monitorozása nem ajánlott.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#6285) danuz válasza gyuri81 (#6225) üzenetére


danuz
csendes tag

Szia! Ugyanezt tapasztalom én is. Nekem a telefonom viszonylag új, A50. Tálaltál megoldást a problémára?

(#6286) gyuri81 válasza danuz (#6285) üzenetére


gyuri81
veterán

Szia! Igen.
Sajnos a wifi es a bluetooth is 2,4Ghz-en kommunikál es összeakadnak. Ezt szűrni semmivel nem lehet. Megoldás az hogy, a 5Ghz-es wifi-re kell csatlakozni es nem lesz többet ilyen probléma. (Szerencse hogy au ittohni wifi tudja az 5Ghz-et illetve a fehér szappantartó huawei router-em is)
Komolyan nem értem hogy mások ezzel hogy nem találkoznak.

(#6287) csuzso72 válasza MADcat (#6284) üzenetére


csuzso72
tag

Szia!
A távolságmérés pontosságát még nem teszteltem, viszont külső pulzusmérőkkel jól dolgozik az óra. Túl sokat nem futok mostanában (föleg teremsportokra áltam át), ezért a Polar V800-am most már teljesen leváltottam a frontierre. Pulzusmérők közül a H7-et és az OH1-et próbáltam. Szápen megy velük. Az órában lévő pulzusmérőt tényleg el kell felejteni. (alkalmazásban a GearTrackert használom).

(#6288) MADcat válasza csuzso72 (#6287) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Megy vele a H7? Aaaz jó.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#6289) csuzso72 válasza MADcat (#6288) üzenetére


csuzso72
tag

Igen. Tökéletesen megy vele.

[ Szerkesztve ]

(#6290) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

A napokban kaptam egy Samsung A51-et, csatlakoztattam az órát hozzá és jelzem, hogy minden flottul megy. Nem dobja el a bt-t, hívást is tudok fogadni bt fülesre..
Ez az óra meg mindig krva jó pedig lassan 3 éve van meg és az akkuval sincs baj, lazán tartja a 3 napot még mindig.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#6291) gyuri81 válasza vodrosjozsi (#6290) üzenetére


gyuri81
veterán

Igen, ezt én is így látom. Olvasom a Samsung Watch topicot is, de ott sorra döglenek be az órákban a szenzorok(pulzus, gps...) Ezt talán még normálisan összerakták :)

(#6292) st3v3np3t3r válasza gyuri81 (#6291) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az xda-n is panaszkodnak...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6293) gyuri81 válasza st3v3np3t3r (#6292) üzenetére


gyuri81
veterán

Xda-sok nem készítettek az órára valami jó kis főzött romot? :)
Gondolom ez az óra már többet nem fog kapni hivtalaos frissítést.( lejárt a 2 éves frissítési idő)

(#6294) Vitaqo válasza gyuri81 (#6293) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Én nem temetném. A Gear S2 a napokban kapott frissítést, Watch2 számlapokkal. Lehet ide is elér majd valami update.

(#6295) st3v3np3t3r válasza gyuri81 (#6293) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Főzik az Android Wear-t elvileg... de még nincs használható változat,legalábbis nem írják, hogy még nagyon béta-e vagy van-e már stabil verzió...
linkAz AW-t még Gear2-őn próbáltam, sokkal jobban tetszett mint a Samsung Tizen... Nem tudom miért erőlteti ennyire a Samsung...bár bevallom, a Gear2 óta sokat változott a Tizen

Mondjuk jó lenne,ha lenne stabil verzió ami támogatja az órán az NFC-s GPay-t

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6296) rep3at válasza gyuri81 (#6291) üzenetére


rep3at
őstag

Én két és fél év után most döntöttem úgy hogy eladom. Kicsit hiányozni fog de úg érzem hogy nem használtam ki + számomra nagy és nehéz volt. Ennek ellenére az akku ugyanolyan mint új korában és az állapota sem változott sokat pedig munkában is rajtam volt.

Forward thinking. كرر

(#6297) vmack


vmack
tag

Ha már felmerült a külső pulzusmérők használata: használja valaki a sportywatch -ot?

http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=org.qooapps.sportywatch

(#6298) csuzso72 válasza vmack (#6297) üzenetére


csuzso72
tag

Megvettem, megvan az is, de sportra nekem a GearTracker jobban bejött.

(#6299) atomka78


atomka78
tag

Sziasztok. Most megtalálom valahol, hogy mennyi ideje töltöttem az órát? Eddig a lakások wear appban az akkumulátornál megtudtam nézni, de most nem találom. Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#6300) csipuka válasza atomka78 (#6299) üzenetére


csipuka
senior tag

Wear app, legalul az About watch es ott raboksz az aktualis %-ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.