Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Samsung Gear S3 és Gear S3 Frontier Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6754) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Hát ez lehet hogy off, de nem sokkal off-abb mint a fenti litániák.
Nekem elég fura, hogy a topik ilyen irányban halad. Értem meg kell beszélni mit hoz az új modell, mennyivel csilivilibb a réginél mennyivel fölöslegesebb cucc lesz belőle...
A megvezetés amúgy szerintem nem itt kezdődik hiszen fogyasztói tarsadalomban élünk. Nem tudom ezzel ki van tisztában és ki nem. Nem az okos óráról szól hanem a gatyádról, cipődről, konyhai robotgépedről, autódról, bringádról, de a gyerekntáskájáról, wc ülőke... Gondolom ezt nem kell firtatni a továbbiakban egy s3 topikban.
Amúgy szerény véleményem, hogy senkit nem fenyegetnek halántéknak szorított fegyverrel, hogy vedd meg. Egyéni döntésünk.
Én évek óta szerettem volna egy ilyen órát mert szeretem a technikai cumókat és sokat is olvastam melyik legyen a választottam. Nem szeretem a szamszungot egyéni vélemény, de még is gear s3 classic lett a választottam.
Hogy ki mire használja a pulzus adatait vagy esetleg nem tudja az mire is jó.. hmm ez megint egyéni, de nem le kell szólni a másikat, hanem elfogadni, vagy ügyesen elmagyarázni, de ennek megint semmi köze az órához. Egyéni kompetrnciákról halandzsálás megy.
Személyes döntés hogy rolex vagy egy buta óra van rajtunk. Ez lényegesen okosann, változtathatóbb, személyre szabhatóbb egy elfogadhatóbb áron mint egy pár misis svájci ketyegő.
Szívesebben olvasnék arról pl, hogy ha felpattanok bringára akkor pár perc után miért veszti el a pulzusmérést, vagy ha nem kapcsolódom a telefonhoz vele, de a gps megy, miért is nem talál jelet pár km séta közben, hiszen a beépített gps a mérvadó az órában, vagy ha AOD be van állítva miért is nem jezel állandóan.
Esetleg ha 15 percet nyomkodom mert ismerkedem a menűjével és funkciókat szeretnék beállítani, miért is esik bő 20%-ot az akku és ez normális e...
De ugye ez én vagyok😁🤣

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#6755) DrBubo77 válasza kisbarack (#6754) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Teljesen igazad van. Itt olyan dolgokat írnak már, ami mindenkinek egyéni preferenciája. Ízlésről pedig nincs értelme vitatkozni.
Én is inkább az óra tudásával vagy működésével kapcsolatos kérdéseket olvasnék.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#6770) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Huhh megint vannak velős írások nem is tudom melyikre érdemes vagy mit is írni.
Én úgy vélem azért halódik a fórum mert rengeteg órát lehet már venni és el el pártolnak, avagy miután már nem domborít a gyártó igazán nagy fejlesztéseket a tulajok vagy megszokták a hiányosságokat és együtt tudnak élni velük, avagy el is passzolták már mert egy újabb kütyüt viselnek a karjukon. Pont így jutottam 39ért az én példányomhoz.
Azért magamat is sikerült meghazudtolnom mivel nem akartam samut venni meg nekem fontos volna a hosszú üzemidő 1 töltéssel. Na de ez nem alkalmas erre, viszont a tekerhető korona nagyon szerethető részemről, hiszen nem kell zsíros pacákat hagyni a kijelzőn.
Az AOD valami miatt nem megy nekem. Be van állítva, de így is eltűnik a kijelző. Ez furi.
Amúgy mikor meg vettem és kezdtem össze növeszteni a telómmal nem csak appokat szedett le, hanem egy nagy frissítés is ment az órára.
Az hogy ki mennyire használja ki az óráját megint egyéni kérdés. Én a telefonom sem használom ki még is szeretnék újat mert a fényképező az sokat fejlődött bennük, de a méret is sajnos meg az ár, így marad a jó kis használtan vásárolt P10. Szolgál, jó a mérete is...
Az óra tudása ha jobb lenne a mostaninál, nem tudná a gyártó eladni az újabb modelleket az meg nem jó nekik, szóval az sem véletlen, hogy a telefonokat is le szokták rontani egy utolsó frissítéssel.
Szerintem egyébként korrekt kis óra, persze gyenge a wifi is, a bluetooth is lehetne erősebb meg sok rosszat lehetne mondani róla, de csak 380mAh akksija van és közben annyi rádió antenna mint csillag az égen. Csoda, hogy ennyit bír egyáltalán.
A mobil fizetés tényleg jó lenne, ha simán bankon keresztül menne, de ez nem adott sokszor még mobilon is ha az ember olyan banknál van.
Ha akksit szeret ék benne cserélni érdemes itthonról venni bele vagy elegendő amit alin adnak töredék áron? Tapasztalat valakinek ebben?
A másik ami érdekelne az az üveg védő, kell e és ha igen honnan érdemes szerezni?

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#6772) dionaea válasza kisbarack (#6770) üzenetére


dionaea
őstag

Vannak it olyanok akik cseréltek aksit. Em gondolkodtam rajta de nem mernem megcsinálni. Aksit lehet venni neten. Illetve en raktam ra üveg fóliát kb 1mm el kisebb mint a kijelző de nem zavaró es kerekitett a folia3. Sajnos en mar g Stockot is megtudtam karcolni így szerintem jo dolog. Ebay en vettem 400ft ert 3 db ot

(#6773) kisbarack válasza dionaea (#6772) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Oh köszi a választ akkor szerzek be valamit mert amúgy már van rajta karc igen kicsi de van. Már így vettem amúgy.
Ebayt néztem de nagyon sokszor az van hogy az is kínából jön :( akkor már kérhetem egyből alin is

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#6774) dionaea válasza kisbarack (#6773) üzenetére


dionaea
őstag

Igen kinabol jön en ebayt használok mert közvetlen tudok utalni nem kell pay pal

(#6775) kisbarack válasza dionaea (#6774) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Értem, de közben ugyan onnan jön és ugyan annyi idő alatt mint ha alin berendelem?
Egy kérdés. Amikor AOD-re van állítva az óra nem mindig akarta csinálni. Most megy, de mutat egy OPR:1,33%-ot a százalék változik, de nem tudom ez mit jelez és hogy lehet azt eltüntetni?

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#6776) DrBubo77 válasza kisbarack (#6775) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Az On Pixel Ratio-t jelent, vagyis, hogy a képpontok hány százaléke aktív. 15% alatti értékkel tudnak általában számlapot készíteni, nagyobb érték esetén problémáznak az eszközök.
Nekem nem jeleníti meg ezt az értéket.
Szerk: Minél kisebb az érték, annál energiatakarékosabb a számlap.

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#6777) guyver


guyver
senior tag

Üdv mindenkinek. Szeretnék egy ilyen órát venni, de lenne egy kérdésem. Tényleg tudják ezek az órák, hogy ha nincs bt kapcsolat, akkor is át megy az értesítés a Samsung szerveren át az órára, ha a telefon és az óra is neten van?

Poco F3 & Gear S3

(#6778) dionaea válasza guyver (#6777) üzenetére


dionaea
őstag

Mire gondolsz pontosan?

(#6779) csipuka válasza guyver (#6777) üzenetére


csipuka
senior tag

Volt anno rola szo, hogy ha a BT kapcsolat megszunt (tul messze mentel), de az ora wifin van, akkor a telo igy is tud kuldeni infot. Ha jol emlexem. En sose probaltam.
Ilyen esetben az ora asszem kiirta, hogy connected by wifi vagy valami hasonlo.

(#6780) dionaea válasza csipuka (#6779) üzenetére


dionaea
őstag

Igen van ilyen de nekem ertesites nem jott eddig sose.

[ Szerkesztve ]

(#6781) MADcat válasza dionaea (#6780) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem sem..

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#6782) guyver


guyver
senior tag

Azt olvasom ha samsung acc-ot csinálsz és be vagy lépve az alkalmazásban meg az órán, bekapcsolható ez a funkció. Ez elég hasznos lenne, na majd kiderül, ha megérkezik.

Poco F3 & Gear S3

(#6783) ferenck válasza guyver (#6782) üzenetére


ferenck
senior tag

Na, direkt kipróbáltam. Samsung accountnak kell lenni és a wearable alkalmazásban van egy fiók és biztonsági mentés rész, ott pedig egy távoli kapcsolódás, ezt engedélyezni kell. Az órán a wifi nálam automatikus módban van, így ha megszakad a BT kapcsolat, akkor azonnal kapcsolódik wifi-re. Sms megjött, olvasható tartalommal, megjött, hogy nem fogadott hívásom volt és, hogy kitől, sőt gmail levél is megjött olvasható tartalommal és még választ is lehet vele küldeni. Más értesítés nem tudom megjön-e, nem tudtam kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#6784) kisbarack válasza DrBubo77 (#6776) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Köszi a választ. Már sikeresen ki vettem belőle. Kell, hogy fejlesztői mód legyen bekapcsolva az órán. Ott tudod betenni vagy kivenni. Szóval magamnak csináltam, csak nem tudtam miképp.
A magyarázat viszont hasznos :C :R volt

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#6785) guyver válasza ferenck (#6783) üzenetére


guyver
senior tag

Köszönöm, jól hangzik. Remélem elégedett leszek az órával.

Poco F3 & Gear S3

(#6787) guyver


guyver
senior tag

Megjött, eddig tetszik, szokatlan a súlya. :) magyar nyelven nem tud szöveget írni diktálásra?

Poco F3 & Gear S3

(#6788) tybsen válasza guyver (#6787) üzenetére


tybsen
addikt

de igen, megoldható olvass vissza, van egy alkalmazás ami lehetővé teszi.

(#6789) guyver válasza tybsen (#6788) üzenetére


guyver
senior tag

Majd 6800 hozzászólást nem akarok végig böngészni. Összefoglalóba kéne betenni.

Poco F3 & Gear S3

(#6790) PixelRambo válasza guyver (#6789) üzenetére


PixelRambo
csendes tag

6205
Amúgy meg a keresőhöz nem kell visszaolvasni.

(#6791) guyver válasza PixelRambo (#6790) üzenetére


guyver
senior tag

Köszönöm!

Poco F3 & Gear S3

(#6792) dionaea


dionaea
őstag

Azon gondolkodtam nem lehetne valahogy a vérnyomás mérést kicsalni frontierbol? Mert ennyi a lemaradása az idei szériához . Király lenne.

(#6794) dionaea


dionaea
őstag

Erre a hozzászólásodra is írhatnám hogy minek, csak hogy írj valamit?

(#6795) vmack


vmack
tag

Jó régen nem használtam az órám, így még az a szoftver van rajta amiben nem rontottak a pulzusmérésen. Hogyan lehet kikapcsolni az automatikus szoftverfrissítést?

(#6797) dionaea válasza vmack (#6795) üzenetére


dionaea
őstag

Úgy unom a hozzászólásaidat, mert csak fikázás megy az órával kapcsolatban meg a userekkel kapcsolatban is. Építő jellegű hozzászólás még nem nagyon volt csak trolkodás. Sajnos én vagyok a barom, hogy válaszolok, de többet nem fogok. Egy szakmai topicban kérdez valaki az eszköz használatával, vagy esetleges opciójával valamit, erre a válasz minek? Hát nagyon szép, de ezért nem kellett volna gép elé ülni. Mobil fizetés miatt nem aggódom mert nem megy csak, egy öszvér megoldással, de erről leírtam a véleményem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.