Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Krinyo válasza BlackLamb (#341) üzenetére


Krinyo
senior tag

A készüléket 18-án, pénteken vitte el a futár, még nem jött vissza.

(#352) nyuszó


nyuszó
tag

Sziasztok! Csatlakoztam a csapathoz egy ilyen kis csodával. Nem kicsit lepődtem meg, hogy nincs a dobozban töltő fej. Mégis hogy gondolták, hogy kell anélkül tölteni? Ennyi pénzért nem jutott hozzá?

(#353) PhilBrick válasza nyuszó (#352) üzenetére


PhilBrick
őstag

Tényleg szükséged van még egy töltőre... ?
A csomag tartalma egyébként publikus információ, nem volt szükséges meglepődnöd rajta.

(#354) nyuszó válasza PhilBrick (#353) üzenetére


nyuszó
tag

Tényleg szükségem van rá. Ha eladom az előző telefont, nem lesz ilyen fajta töltőm. Mikor megkaptam a dobozt, ott valóban láttam, hogy mik a tartozékok. Ha előre látom, akkor is megvettem volna. De én hiányolom. Tudom, lehet venni kb. 5 ezer ft-ért. De most is azt gondolom, egy ilyen árkategóriájú készüléknél ezt nem kellett volna kispórolni.

(#355) PhilBrick válasza nyuszó (#354) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nem tudom, merjek-e szólni:
Az egy töltő mellé valószínűleg kelleni fog egy másik is, vagy egy akkupakk! ;)
Egy napot nem mindig bír ki...

(#356) rolee777 válasza Krinyo (#340) üzenetére


rolee777
tag

Szia. Nekem is ez volt a hiba. Írtam is róla itt a fórumon. Nekem kijelzőt, és akkumlátorokat cserélték, azt mondták. Azóta jól működik.

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#357) Schuler888 válasza nyuszó (#352) üzenetére


Schuler888
senior tag

Tobb eves dolog mar hogy csucsmodellekhez nincs tolto... nem mai dolog mar, es nem csak samsungnal..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#358) mazsi70


mazsi70
senior tag

Sziasztok !
A Smart Call [link] appot ,hogy tudom rávarázsolni a telefonra ?

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#359) Krinyo válasza rolee777 (#356) üzenetére


Krinyo
senior tag

Most hozta a postás. A készülékcserére jogosító igazolást. 2 hét után. Elképesztő.

(#360) Firedaddy


Firedaddy
tag

Sosem értettem ezt a koncepciót, és hogy miért erőltetik mégis?

(#361) Schuler888 válasza Firedaddy (#360) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ha valamit nem ertesz az a te bajod. Nyilvan szerencsere sokan ertik, veled ellemtetben, ezert a sikere...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#362) Firedaddy válasza Schuler888 (#361) üzenetére


Firedaddy
tag

De megmondtad aztahétszentségit. :R

(#363) Schuler888 válasza Firedaddy (#362) üzenetére


Schuler888
senior tag

Szívesen.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#364) aggleány


aggleány
addikt

Sziasztok!

Csatlakoztam a csapathoz egy fekete példánnyal. :D Egyelőre még a berendezkedésnél tartok, úgyhogy a kártya még a régi telefonban van (S10e). A Smart Switch-csel húztam át mindent, és pár óra után már a frász kerülgetett, hogy mégis mi ez a lajhár tempó, ráadásul azt írta, hogy az összes 15!!! alkalmazás átkerült. A régi telón volt 4 oldalnyi, ezen meg egy. Kicsit (na jó, nagyon) megijedtem, hogy kézzel kell majd mindent átpakolászni, de akkor kezdett el szépen rendezkedni, amikor 99,9%-nál járt a másolás. :DDD

Egyelőre hatalmasnak érzem a picike után, de tetszik.

Kérdés egyelőre nincs, csak gondoltam, beköszönök. Végigolvastam a topikot, mindenkinek köszönöm, akitől tanulhattam. :R

(#365) thomas92 válasza aggleány (#364) üzenetére


thomas92
aktív tag

Remélem tetszeni fog, használd egészséggel! :)

(#366) aggleány válasza thomas92 (#365) üzenetére


aggleány
addikt

Köszi, eddig tetszik, bár még ismerkedünk. :K Régebben nagyon geek voltam, de az már elmúlt. Ennek ellenére ez a kütyü megfogott a hajtogatással. Anno nagyon szerettem a hajtogatós telefonokat. :B

(#367) Rebelf


Rebelf
aktív tag

Galaxy Z flip 3 -nak melyik típusok a konkurensei, más márkából? Illetve van neki esetleg valami ismert komolyabb problémája? Ahol csuklik a kijelző az mennyire stabil?Illetve mikor jelenik meg itthon a flip 4?

[ Szerkesztve ]

(#368) thomas92 válasza Rebelf (#367) üzenetére


thomas92
aktív tag

A Flip 4 augusztusban várható.

Motorola Razr és a Huawei P50 Pocket a konkurense, de a Flip 3 a legkiforrottabb és a legkedvezőbb árú is.

Nem olvastam tömeges hibáról a szériát illetlen.

Az hajtásnál elég stabil, nem lifeg, sokféle szögben meg lehet állítani, ellenben pl. a P50 Pockettel.

A legnagyobb kompromisszum a kicsi akku, de azért olyan 3-4 órás képernyőidőt ki tudok hozni belőle 120 Hz-en.

(#369) Rebelf válasza thomas92 (#368) üzenetére


Rebelf
aktív tag

köszi :R

(#370) aggleány


aggleány
addikt

Kipróbálná nekem valaki, hogy új téma telepítésénél az Üzenetek menüt is átszínezi-e a téma? Nekem ez az egy menüpont egy témánál sem megy át, és ez nagyon zavar.

Előre is köszönöm! :R

(#371) syIex


syIex
veterán

Hatalmas kedvezmény van most Flip 3 és Fold 3-ra a Samsung oldalán.

"Aki nyitott a foldable telefonok irányába érdemes most lecsapni a Samsung online kedvezményére. Használt készülék beszámításánál Z Flip 3-ra extra 100.000 Ft, Z Fold 3-ra extra 150.000 Ft kedvezmény, ami tovább kombinálható más kedvezményekkel, pl. a 10%-os Samsung ajánlói kupon, amit olyanoktól kérhettek, akik már vásároltak a Samsung.com online.
Így:
Z Flip 3 214.990 Ft-tól (mínusz a beszámítandó készülék kiajánlott értéke) eredeti ár: 349.990 Ft helyett
Z Fold 3 389.990 Ft-tól (mínusz a beszámítandó készülék kiajánlott értéke) eredeti ár: 599.990 Ft helyett."

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#372) BlackLamb


BlackLamb
tag

Összezárva fizetett már valaki sikeresen? Lehetséges? Nálam nem volt sikeres hiába oldom a telefont a gombbal.

(#373) rolee777 válasza aggleány (#370) üzenetére


rolee777
tag

Szia. Én az első Green color nevűt tettem fel, és átszinezte zöldre az üzenetek menüt.

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#374) rolee777 válasza BlackLamb (#372) üzenetére


rolee777
tag

Szia. Nekem Budapest Bank app van, azzal fizetek. Az elején volt, hogy lehetett összezárva, csak a bekapcsoló gombot kellett megnyomni. De azóta nem igazán akar, csak ha kinyitom. Próbáltam utánna többször is, de a sikertelen fizetési kisérletek miatt inkább kinyitom.

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#375) thomas92 válasza syIex (#371) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, láttam én is, azért ez most elég jó ajánlat! :0

(#376) thomas92


thomas92
aktív tag

Flip 3, Telekomra megérkezett a One Ui 4.1 :)

(#377) aggleány válasza rolee777 (#373) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm, akkor tovább keresgélek, hátha találok olyan működőképes témát, ami tetszik.

(#378) Joshi


Joshi
titán

Sziasztok. Ha ezt a telefont kinyitva teszem zsebre, akkor ugyan úgy viselkedik mint egy hagyományos teló? Arra gondolok, hogy a kijelző ugyan úgy kikapcsol és nem kapcsol be csak az ujj érintésére? Bocs ha láma kérdést tettem fel, de azt gondolom hogy a kijelző csak akkor kapcsol ki ha becsukom a telót, ahogy a 10-15 évvel ezelőtti kinyitható telók is.

Illetve csukott állapotban a külső kijelzőn keresztül is fel lehet venni a hívást, és beszélni is lehet így?

[ Szerkesztve ]

(#379) thomas92 válasza Joshi (#378) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szia!

Igen, ha ki van nyitva a telefon, akkor olyan, mint egy hagyományos okostelefon, le tudod zárni a képernyőt anélkül, hogy összecsuknád.
Ha ki van nyitva és úgy akarod zsebre tenni, lezárhatod a képernyőt, és az általad beállított módon (pl. ujjlenyomat, duppla koppintás, bekapcsoló gomb megnyomása) tudod ismét felébreszteni. Bár nem tudom mennyire lehet kinyitott állapotban zsebre tenni, én még sosem próbáltam úgy.

Összecsukott állapotban is fel tudod venni vele a hívást és beszélni is tudsz, de ilyenkor automatikusan kihangosítja a hívást.

[ Szerkesztve ]

(#380) Joshi válasza thomas92 (#379) üzenetére


Joshi
titán

Köszönöm, nagyjából ezek voltak a leglényegesebb kérdéseim. :R

Néhány hsz-el lejjebb (#371) sylex1 fórumtárs írta, hogy Samsungnál komoly akció van. Ez magyar Samsung vagy hogy van ez? Lenne egy Samsung telefonom amit be tudnék számíttatni. Ajánlották a B-tel webshopot és most ott is egész jó áron van a teló, gondolom ők is a Samsung akciót árulják haszonnal. De ha még ennél is olcsóbban meg tudnám venni az nagyon klafa lenne.

(#381) thomas92 válasza Joshi (#380) üzenetére


thomas92
aktív tag

A samsung.com/hu weboldalon le van most akciózva a Flip 3, ez a hivatalos magyar Samsung webshopja.

A 128 GB-os 349 000 Ft, ebből lejön készülékbeszámításkor a beszámítandó készülék ára és még extra 100 000 Ft, tehát legalább 249 000 Ft-ért megkaphatod, a 256-os legalább 269 000 Ft-ért van kedvezménnyel.

Ebben a webshopban vannak exkluzív színek és ami még fontosabb, 1 éves extra kijelzővédelem.

A btel szürke importos telefont árul, szinte biztos hogy más régiós, így itthon nem is szervizelik a bteles Flip 3-at. Úgy látom, hogy nem sok a különbség árban, mindenképpen a Samsung webshopban érdemes megvenni.

(#382) Joshi válasza thomas92 (#381) üzenetére


Joshi
titán

Én néztem a Samsung oldalát, de sehol nem láttam a készülékbeszámításos akciójukat. :(

A kosárnál ott van. :K

[ Szerkesztve ]

(#383) Joshi válasza Joshi (#382) üzenetére


Joshi
titán

Végig zongoráztam a Samsungos készülék "kedvezményt". :DD A 100k kedvezmény jól hangzik, de az gondolom a max amit adnak függően attól hogy milyen készüléket számíttatsz be. Én egy makulátlan Samsung Galaxy J530 IMEI számát írtam be és 10.000 Ft kedvezményt akart adni rá. :DDD ;] :DD :C
Ennyit a 100k kedvezményről. :N

(#384) thomas92 válasza Joshi (#383) üzenetére


thomas92
aktív tag

A régi telefonért andak 10 ezret és ezen felül 100 ezret. Tehát összesen 110 ezer kedvezményt adnak neked készülékbeszámítással.Tehát nagyon is valid a 100 ezer kedvezmény, az fix.

Azt hiszem, hogy a 100 ezer kedvezményt visszautalják, miután elvitték a régi telefonod, de ezt esetleg kérdezd meg az ügyfélszolgálaton vagy less be az S22 topikba, ott sok szó volt most a készülékbeszámításról.

És 399 ezer helyett kerül most 349 ezerbe alapból.

[ Szerkesztve ]

(#385) Joshi válasza thomas92 (#384) üzenetére


Joshi
titán

Linkeld légyszi a részletes leírást, mert ez most már tényleg érdekel. :R

(#386) thomas92 válasza Joshi (#385) üzenetére


thomas92
aktív tag

Az akció a Samsung Unlocked része, a promó weboldal alján ott van a részletes leírás.

https://www.samsung.com/hu/article/2022-samsung-unlocked-tc/

Kipróbáltam, nekem a becserélni kívánt telefonért adott extra 100 ezer Ft kedvezményt le is vonja a kosárban. A beszámítandó telóért felkínált árat nem, mert azt előbb elviszik és utána véglegesítik az összeget és ezt utalják majd vissza. Tehát a 100 ezret instant meg is adják, a régi telóét kapod később.

(#387) Joshi válasza thomas92 (#386) üzenetére


Joshi
titán

Igen végigzongoráztam a rendelést és a 100k-t egyből levonta, aztán meg is rendeltem a szürkét. :DD

(#388) thomas92 válasza Joshi (#387) üzenetére


thomas92
aktív tag

Örülök, hogy sikerült, használd egészséggel!

(#389) Ochocinco46 válasza Joshi (#387) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

szia,

készülékbeszámítás nélkül is érvényes a -100k. Bármit kijelölsz a listából és már le is vonódik az összeg, megrendelés után meg jön az e-mail, hogy nem is muszáj odaadni a futárnak a telefont, csak ha szeretnéd.

Viszont még ma is élnek a kuponok, ha felhasználod akkor 2*10% még lejön ebből. Nekem ennyi lett a vége.

(#390) Joshi válasza Ochocinco46 (#389) üzenetére


Joshi
titán

Most ezt azért írtad hogy bosszantsál? :((( Már megrendeltem 250k-ért ahogy írtam. Hol voltál amikor kérdeztem? Van arra mód hogy visszamondjam a megrendelést? Természetesen a pénzt már elutaltam.

(#391) thomas92 válasza Joshi (#390) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nem mindenki olvassa minden nap a fórumot ...

Ha leülsz és felmész a weboldalra, minden infót megtalálsz arról is, hogy hogyan lehet megrendelést visszamondani...

https://www.samsung.com/hu/webaruhaz-ugyfelszolgalat-elerhetosegek/

Ha jól tudom, akkor az akció 04.04. éjfélig élt.

[ Szerkesztve ]

(#392) Joshi válasza thomas92 (#391) üzenetére


Joshi
titán

"Ha jól tudom, akkor az akció 04.04. éjfélig élt."
Akkor nincs is miről beszélni. :N

(#393) thomas92 válasza BlackLamb (#372) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én a Google Payt használom az Ersténél, azzal megy összezárva is a fizetés, ez biztos. Akülső képernyőt kell felébreszteni hozzá.

(#394) ctibor


ctibor
senior tag

Elég csúnyán levált középen a gyári fólia.

Szerintetek ez garanciális?
Hol lehet ezt kicseréltetni?
Jó lenne, ha újra gyári fóliát kapna!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#395) thomas92 válasza ctibor (#394) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nem semmi! :Y Mennyi idő után történt?

Sajnos nem tudom, hogy garanciális vagy sem, vagy mennyiért csinálják, de mindeképpen érdemes egy hivatalos szervizt megkérdezni.

Ha kapsz majd róla hivatalos infót, akkor írd meg légyszi, hogy mit mondtak erre a szervizben, szerintem hasznos infó lenne a fórumon. :)

(#396) Ochocinco46 válasza Joshi (#390) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Csak felhívtam a figyelmet, hogy van azon kívül is még akció, másnak is szólt nem csak neked. 250-ér is teljesen jó vétel.
"Hol voltál amikor kérdeztem?" erre meg had ne válaszoljak... :D

(#397) Joshi válasza Ochocinco46 (#396) üzenetére


Joshi
titán

Tekintettel arra hogy április 4.-én 22:59-kor írtad, az akció meg tartott még bő egy órát... Azért köszi. ;]

(#398) Joshi válasza ctibor (#394) üzenetére


Joshi
titán

És miért annyira fontos egy összecsukható telefonnál a kijelző fólia? :U

(#399) ctibor válasza Joshi (#398) üzenetére


ctibor
senior tag

Az első bekapcsoláskor a telefon a lelkedre köt több dolgot, köztük azt, hogy meg ne próbáld leszedni a védőfoliát.

Ezek szerint fontos

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#400) ctibor válasza thomas92 (#395) üzenetére


ctibor
senior tag

Tavaly szep. 24-én vettem

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.