Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) T0rnad0 válasza Magnum_ (#550) üzenetére


T0rnad0
addikt

SamSprung alkalmazással meg lehet csinálni, de ott is el kell indtani a Simple-t a külső kijelzőről, feloldani a telót és rákattintani a kártyára. Ennyi erővel ki is lehet nyitni...
CoverScreen OS-el tudsz widgetet kirakni, lehet azzal meg lehetne próbálni.

Z Fold 4

(#552) thomas92 válasza Magnum_ (#548) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én Google Payt használok, azzal lehet összecsukva fizetni, elég csak a külső képernyőt felébreszteni mondjuk a bekapcsoló gombbal és ki kell kapcsolni a fizetés megnyitott alkalmazással opciót a beállításokban.

Én így használom és nem kell kinyitni.

Más appal nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#553) SyMbioTe válasza thomas92 (#552) üzenetére

Ohh, ezt jó tudni, én eddig a SamSprungot használtam erre a célra, de kipróbálom így is majd. :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#554) T0rnad0 válasza SyMbioTe (#553) üzenetére


T0rnad0
addikt

Megjött az augusztusi frissítés, illetve még pár óráig akció van a CoverSreen OS-re:

Z Fold 4

(#555) SyMbioTe válasza T0rnad0 (#554) üzenetére

Köszi.
CoverScreenOS-nél az zavar, hogy mindenképp meg kell neki adni minden engedélyt, pl értesítések, pedig nekem az nem fontos, hogy megjelenítse.
Most a Samsprunggal eddig elvagyok, eddig működik szépen, nem kell neki mindenképp az összes engedély.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#556) djmcs


djmcs
csendes tag

Sgiasztok, visszanéztem az utolsó 4hónap hozzászólásait de nem kaptam választ. Van valaki aki 1db fizikai és 1db e-sim el használja a készüléket úgy hogy közben mindkettő aktív és tud fogadni hívásokat?
Volt egy köröm a vodafonban de ott a helyszínen ha bekapcsoltam a fizikai simet, kikapcsolt az e-sim és fordítva. Ha ez így működik akkor van egy eladó 0perces telóm :D

(#557) T0rnad0 válasza djmcs (#556) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szia!

Én egy fizikai, illetve egy e-simmel használom, mindkettő vodás. Nem volt még ilyen gondom.
Most pont roamingolok:

Z Fold 4

(#558) djmcs válasza T0rnad0 (#557) üzenetére


djmcs
csendes tag

Akkor vagy a vodafonnál voltak képzetlenek, vagy valami beállítás probléma.

(#559) BlackLamb


BlackLamb
tag

[kép] A külső képernyő menüben nálam eltűnt az opció, hogy testre lehetne szabni azt, csak a widgeteket engedi. És máshol sehol nem találom. Nálatok rendben van?

[ Szerkesztve ]

(#560) thomas92 válasza BlackLamb (#559) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem még ott van az opció.

(#561) ErwinChico válasza BlackLamb (#559) üzenetére


ErwinChico
tag

Szintén ott van még. Naprakész a szoftver.

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo sum sollicitus.

(#562) SyMbioTe válasza BlackLamb (#559) üzenetére

Nálam is ott van, szintén naprakész szoftveren.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#563) djmcs


djmcs
csendes tag

Már kemény 2 napja használom a telefont, és újabb problémába ütköztem. A külső és belső kijelő is fekete-fehérre váltott. Ha úgy tetszik monochrom. Újraindítást követően színes kb 2percig,aztán megint ff. Ez valami szoftvveres gond vagy van ilyen beállítás? Vagy a gyerekem nyomkodta el?

(#564) ollie válasza djmcs (#563) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg be lett kapcsolva az éjszakai mód.

***

(#565) djmcs válasza ollie (#564) üzenetére


djmcs
csendes tag

És igen! De ettől miért ff a kijelző? Továbbmegyek S21ben S20ban miért nem az?

(#566) ErwinChico válasza djmcs (#563) üzenetére


ErwinChico
tag

Vagy valamilyen adaptív energiatakarékossági beállítás is lehet.

Cogito ergo sum sollicitus.

(#567) thomas92 válasza djmcs (#565) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem az alvásidő módtól a Flip3 és az S22 is szürkeárnyalatosra vált.

(#568) hadaway74


hadaway74
tag

Üdv. Feljött a gyári fólia. Becsukáskor recseg ropok. Ha leszedem és rakok rá másik fóliát lesz baja a képernyőnek?

megyek mert jövök.

(#569) ollie válasza hadaway74 (#568) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne rakjál szerintem, csak szedd le a régit.

***

(#570) thomas92 válasza hadaway74 (#568) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én is csak leszesdtem a gyárit, egyelőre nem látom, hogy nagykn sérülékeny lenne fólia nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#571) ErwinChico válasza hadaway74 (#568) üzenetére


ErwinChico
tag

Nekem is elkezdett felválni kb. 9 hónapnyi használat után. Óvatosan leszedtem, és azóta fólia nélkül használom. Teljesen karcmentes azóta is a képernyő, nem érzem szükségét a védőrétegnek. :)

Cogito ergo sum sollicitus.

(#572) SyMbioTe válasza ErwinChico (#571) üzenetére

Amúgy a fólia nektek karcolodott?
Nekem valahogy sikerült 2 karcot csinálni rajta, de fogalmam sincs hogyan :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#573) ErwinChico válasza SyMbioTe (#572) üzenetére


ErwinChico
tag

Nem, soha. :) Többek között ezért is szeretem ezt a koncepciót, mert összecsukva teljesen védett a kijelző. :)

Cogito ergo sum sollicitus.

(#574) ollie válasza SyMbioTe (#572) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A porban vannak kvarckristályok, ha egy olyan kerül az ujjad alá, az üveget is megkarcolja. Szóval e miatt, idővel a csukott kijelzők is karcolódni fognak.

***

(#575) hadaway74


hadaway74
tag

Csak simán leszedem róla? Nem lesz baja a kijelzönek?

megyek mert jövök.

(#576) thomas92 válasza SyMbioTe (#572) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem karcolódott a fólia. Sok pici, apró karc volt rajta. Szóval valószínűleg a képernyő is fog idővel, hiába csukod össze, kérdés, hogy hosszabb távon mennyire bírja kevésbé, mint a sima telók.

(#577) thomas92 válasza hadaway74 (#575) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, simán lehúzod róla, mint egy sima telefon esetében. :)

(#578) SyMbioTe

Azt valahogy be lehet állítani, hogyha néma módra állítom a telefont, akkor a média hangerőt is nullázza le?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#579) T0rnad0 válasza SyMbioTe (#578) üzenetére


T0rnad0
addikt

Bixby rutint lehet állítani, hogy ha néma mód van, akkor média hangereje milyen legyen.

Z Fold 4

(#580) SyMbioTe válasza T0rnad0 (#579) üzenetére

Ohh, köszi a tippet, tökéletes. :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#581) BlackLamb


BlackLamb
tag

Jött új frissítés a Flip 4 új funkcióival :)

(#582) SyMbioTe

Nekem még nem jelzett, de várom. :))

Más: nektek előfordull hogy nem nyílik ki teljesen a telefon néha? Nem durva, egy nagyon picit érezni, de ha pofával lerakom asztalra akkor látszik, hogy nem vízszintes.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#583) thomas92 válasza BlackLamb (#581) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, én is most töltöm. :DD

(#584) thomas92 válasza SyMbioTe (#582) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nálam nincs ilyen. Azt hiszem, ha nagyon poros már a zsanér, akkor fordulhat elő ilyen, elvileg ki kell tisztíttatni.

(#585) SyMbioTe válasza thomas92 (#584) üzenetére

Jelenleg úgy néz ki kitisztult, mert mostmár kinyílik rendben.
De majd figyelem. :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#586) Ferenczi Áko válasza SyMbioTe (#585) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Mennyit ér mostanában egy ilyen telefont a használt piacon, hibátlan állapotban, garival? :R

Valamint az akksiideje tényleg olyan harmatos, mint a mobilarena tesztben?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#587) Magnum_ válasza Ferenczi Áko (#586) üzenetére


Magnum_
nagyúr

[link] 170k+

Akksi: ha sokat van használva es nincs töltő a közelben, érdemes egy powerbank. Nemrég reggel 9tol 19h-ig kirándulást nyomtam ve powerbank nelkul, sok foto, videó, telefon, épphogy kibirta.
Általánosságban pedig éjjel nem töltöm, délelőtt irodában picit fent van a töltő padon, ha kell, delutan is ra töltök, onnantól kibírja másnap reggelig gond nelkul

I humbly and respectfully decline™

(#588) SyMbioTe válasza Ferenczi Áko (#586) üzenetére

Akksi nem túl erős szeirntem se, finoman használva egy nap kihozható, kicsit erősebb használattal nem árt rátölteni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#589) thomas92 válasza Ferenczi Áko (#586) üzenetére


thomas92
aktív tag

Az akku valóban nem az erőssége sajnos. :(

Egy nap kihúzható belőle könnyed használattal.

Pl. tegnap hosszú napom volt, 8.00-23.30-ig nem tudtam napközben rátölteni, 12%-kal értem haza. Kevés használattal: a képernyőidő 1 óra 56 perc volt, böngészés, közösségi média.

De volt olyan napom is, hogy 4 óra 30 perc volt a képernyőidő rátöltés nélkül.

Egy powerbank nem árt mellé, vagy töltő a kocsiba, irodába, az élethelyzetedtől függően szerintem.

(#590) ezoltán


ezoltán
tag

Augusztus 22.-én adtam be a készüléket egy Samsung szervizbe mert nem lehetett teljesen kinyitni. Azóta többször kérdeztem őket, írtam nekik mikor kapom vissza és folyamatosan annyit mondanak sok a munka. A telefonról semmi infó, hogy mi a baja. Lehet ezzekkel bármit is kezdeni? Elég felháborító.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#591) BlackLamb válasza ezoltán (#590) üzenetére


BlackLamb
tag

Tegyél panaszt, akkor talán komolyabban veszik. Mást úgysem nagyon lehet.

(#592) BlackLamb


BlackLamb
tag

Egyébként ezzel a fólia leszedéssel nem bukjuk a garanciát?

(#593) thomas92 válasza BlackLamb (#592) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem ezt írta a Samsung ügyfélszolgálata a fólia és a garancia kapcsán:

"Szeretnénk tájékoztatni, hogy a megjelölt Galaxy Z Flip3 típusú készüléken található képernyővédő fólia eltávolítása nem befolyásolja a garanciát. A védőfólia plusz védelmet nyújt a készüléken, azonban ennek eltávolítása nem tesz kárt a kijelzőben. Amennyiben garanciális meghibásodás keletkezik, akkor a márkaszerviz jótállásban tudja javítani a terméket."

(#594) BlackLamb válasza thomas92 (#593) üzenetére


BlackLamb
tag

Nagyon szuper :) Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#595) Janez0085 válasza ezoltán (#590) üzenetére


Janez0085
tag

Hivatalosan 30 napja van minden gyártónak a javításra. Ha a 29. napon készül el az is jogszerű. Szerintem érdemes abban a 30 napban türelmesnek lenni, max magadat pörgeted be feleslegesen. Az már más dimenzió ha 30 nap elteltével sem jelentkeznek, akkor a törvény szerint ki kell cserélniük egy újra vagy vissza kell adni a pénzt. Már feltéve ha nem operátoron keresztül vásároltad. 100 oka lehet annak, hogy miért nincs még kész, nem feltétlen az, hogy nem foglalkoznak vele.

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#596) BlackLamb


BlackLamb
tag

Huu mennyivel jobb fólia nélkül :)

(#597) thomas92 válasza BlackLamb (#596) üzenetére


thomas92
aktív tag

szerintem is sokkal jobb :D

(#598) nyuszó válasza BlackLamb (#596) üzenetére


nyuszó
tag

Miért jobb, mi jobb fólia nélkül? Nem gyűjti jobban a koszt, nem nehezebb tisztán tartani?
Nekem halálom a maszatos képernyő.

(#599) thomas92 válasza nyuszó (#598) üzenetére


thomas92
aktív tag

nekem pont úgy tűnik, hogy így könnyebb tisztán tartani, nem ragad be a fólia és a keret közé a por, amit nehezen lehet kitisztítani, magát a képernyőt is könnyebb maszatmentesíteni és sokkal jobb a tapintása, mint annak a fóliának

(#600) nyuszó válasza thomas92 (#599) üzenetére


nyuszó
tag

Könnyen le lehet szedni? Az én telefonomon még épphogy elkezdett elválni a zsanérnál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.