Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) BlackLamb


BlackLamb
tag

Ahogy thomas92 írta, szerintem is kevésbé gyűjti a maszatot, és ami nekem nagyon tetszik, hogy a hajlat így kevésbé látszik, nem torzítja úgy a képet. Nálam is épp elkezdett bal oldalt a hajlatban felválni, de már zavart, hogy látom + én féltem, hogy alá megy a por és az fogja megkarcolni a kijelzőt. A leszedéssel kicsit megszenvedtem, hogy olyan óvatosan vegyem le, hogy az ne tegyen kárt alatta. Egy felválásnál egy kis karton darabbal alá nyúltam és úgy húztam le.

(#602) thomas92 válasza BlackLamb (#601) üzenetére


thomas92
aktív tag

Akkor nem csak én képzeltem be, hogy így kevésbé látszik a hajtás a képernyőben, pedig azt hittem. :D

(#603) BlackLamb válasza thomas92 (#602) üzenetére


BlackLamb
tag

Határozottan nem :)

(#604) ErwinChico


ErwinChico
tag

Töltődik a ONE UI 4.1.1. frissítés :)

Cogito ergo sum sollicitus.

(#605) SyMbioTe válasza ErwinChico (#604) üzenetére

Tegnap nálam is megjött. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#606) thomas92 válasza ErwinChico (#604) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nálam már 6-án landolt, a világot nem váltja meg persze, de azért a cover screen hasznosabb lett jelentősen szerintem. :)

(#607) DennisBeru


DennisBeru
csendes tag

Sziasztok!
Keresőben nem találtam választ. A telefonom 1 hónapja lefagyogat. Ilyenkor újra indul magától, de van hogy vagy 10x mire egyszer feláll a rendszer normálisan, és használhatom a készüléket.
Gyári visszaállítás nem segített. TMX szervíz garanciába nem csinált vele semmit, mert karcos a széle és nincs rajta gyári fólia, azt kaptam válaszul, hogy "TÖRÖTT A KIJELZŐ" valószínűleg ezért csinálja a telefon a fagyást. Még egyszer: karc sincs a kijelzőn, csak a hajtogatás mentén tejfehér volt a gyári fólia ezért le szerettem volna cserélni. Az utángyártott meg levegős. Na de ilyenkor mit csináljak vele? Gyári szoftverfrissítés kellene rá, de azt hogy intézzem?
Vagy volt már valakinek hasonló lefagyása? Ha igen hogy oldotta meg?
KÖSZÖNÖM :R

(#608) thomas92 válasza DennisBeru (#607) üzenetére


thomas92
aktív tag

Sajnos nem tudok a lefagyás kérdésében segíteni, de nekem a Samsung Magyarország ezt válaszolta a fóliával kapcsolatban, hátha ez segítség.

(#609) ollie válasza thomas92 (#608) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, akkor ezek szerint mégis lehet utólag gyári fóliát rendelni hozzá. Ez hasznos infó, köszi!

***

(#610) DennisBeru válasza thomas92 (#608) üzenetére


DennisBeru
csendes tag

Köszönöm, nyilván nem befolyásolja a garanciát, ezért is felháborított a dolog,plusz ilyet leírni, hogy törött a kijelző, mikor hibátlan...
Viszont így lehet a kijelző védő fólia meg lesz akkor oldva. Ugyanis a szerviztől azt is kértem, ha garanciába nem is, legalább pénzért rakjanak rá gyárit. (Természetesen azt is elmondtam a tmx ügyintézőjének, hogy miért cseréltem le kényszerből a fóliát.)
Köszönöm a válaszod

(#611) DennisBeru válasza ollie (#609) üzenetére


DennisBeru
csendes tag

Fel is hívtam egyből , korrektek voltak. 6000 ft helyszínen applikálja rá géppel, egy feltétel, hogy ne legyen sérült a kijelző.

(#612) thomas92 válasza DennisBeru (#610) üzenetére


thomas92
aktív tag

Azért kérdeztem rá én is a fólia-garancia témára, mert ugye az előző szériáknál nem szabadott levenni, de a Flip3 esetében már nem volt egyértelmű fórumokon, így a legtisztábbnak azt tartottam, ha közvetlenül a Samsung válaszol erre a kérdésre.

(#613) DennisBeru válasza thomas92 (#612) üzenetére


DennisBeru
csendes tag

Mondtam a telefonba ma a fóliásnak, hogy azért vettem le, mert kezdett elrepedni/meghajolni egy csíkban a gyári, mire azt mondta jól tettem, mert a sérült fólia akár meg is karcolja a kijelzőt.

(#614) Lezl válasza DennisBeru (#611) üzenetére


Lezl
tag

Na engem is elért a fólia elválás melyik céget hívtad a ses vagy a sesstore ?6kt simán megér...

(#615) Ochocinco46 válasza Lezl (#614) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Sziasztok!

A hajlításnál elvált fóliát garanciában cserélik ingyen a Samsung hivatalos márkaszervizben az Oktogonnál, nekem 3 nap alatt le is zajlott. Máshol nem tudom ez mennyire működik vagy ide lehet-e postázni ha vidéki az illető.

(#616) Lezl válasza Ochocinco46 (#615) üzenetére


Lezl
tag

Ott kellett hagyni 3 napra?

(#617) Ochocinco46 válasza Lezl (#616) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Nem volt bennt a tag, aki ezeket csinálja, ha máskor megyek, akkor esélyes, hogy egyből megvan. Így azt mondták 1-2 nap, amiből 3 lett. Ekkor már egy új telót használtam, szóval nekem ráért.

(#618) urobee


urobee
tag

Mivel úgyis a fóliacsere a téma, ezért az én telefonom is úgy döntött, hogy most kezdi el ledobni magáról a gyári fóliát, kb. fél év után... :))

(#619) Ochocinco46 válasza urobee (#618) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

akkor az eggyel korábbi hsz rád is érényes az ingyen cserével kapcsolatban, ha gondolod.

(#620) urobee válasza Ochocinco46 (#619) üzenetére


urobee
tag

Hívtam két SES-t (Árkád, Westend) mindeketten az Oktogonnál lévő szervízhez irányítottak.
Őket is hívtam, garin belül 1x ingyen cserélik a fóliát, garin kívül 15ezer Ft. Viszont 4-5 napig ott kell hagyni a telefont :/

Volt itt korábban valaki akinek azt mondták, hogy 6ezer Ft-ért helyszínen cserélik.
Hol volt ez a helyszín? :D

[ Szerkesztve ]

(#621) rolee777


rolee777
tag

Sziasztok. Kb 1 hete lemerült a telefon 10% alá. Fel tettem töltőre, és azt írta ki hogy " A telefon hőmérséklete túl alacsony! A töltés a normál hőmérséklet elérésekor folytatódik" ! De nem mozdul el onnan, ahol rátrszem! Csak akkor, ha valamit csinálok rajta, hogy fel melegedjen !
Ezt azóta is így csinálja!
Valakinek valami ötlet?

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#622) rolee777 válasza urobee (#620) üzenetére


rolee777
tag

Én Aliról rendeltem hydrogel fóliát, szerintem 1-2 ezer volt 2db. Le is cseréltem, semmi külolönbséget nem veszek észre! Tökéletesen olyan, mint a gyári!

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#623) Judy084


Judy084
csendes tag

Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni, hátha valakinek van tapasztalata az ügyben. 🙂
Tavaly Decemberben vettem a készüléket, kb 2 hónapja kellett fóliát cserélni, mivel nekem is felvált a hajtás mentén. Ma vettem észre, hogy ahol hajlik a készülék, ott a kijelző elkezdett megtörni. Nem törtem, nem nyúztam.. Most olyan mintha koszos lenne, tobb színben játszik, de mindent lehet látni azon a ponton is ahogy eddig.
Kedves szervizes úriember azt mondta... Le tetszett szedni a fóliát és még meg tetszik kérdezni, hogy garanciás-e???
Kissé felháborító...

Köszönöm Szépen előre a válaszokat!

(#624) thomas92 válasza Judy084 (#623) üzenetére


thomas92
aktív tag

A 608-as kommentemben lévő Samsung álláspontra tudok hivatkozni, hogy nem veszted el a garanciát a fólia leszesésével.
A kijelző ilyen jellegű megtörésével meg nem találkoztam szerencsére, remélem nem is fogok. :Y

(#625) Judy084 válasza thomas92 (#624) üzenetére


Judy084
csendes tag

Csatolok pár képet...
https://i.imgur.com/Moii4Dq.png
https://i.imgur.com/b2jPtZp.png
https://i.imgur.com/K3eNV8S.png

(#626) Lezl


Lezl
tag

Na megvolt a folia csere, most mintha simábban is nyílna :))

(#627) Hallosz


Hallosz
senior tag

Telekom térerővel hogy áll ez a típus, jó pár más széria leggyengébb pontja a GSM térerő. :R

Mert lakni, muszáj.

(#628) Lezl válasza Hallosz (#627) üzenetére


Lezl
tag

Szerintem ennek elég jó az antennája, hasonlításképp éjszaka telekom kártyával nekem olyan 7-8%ot merül, elég szar itt a térerő...s21 ultra kb 30%ot amiben másfélszer akkora aksi van. Azért írtam a merülést mert minél inkább erölködnie kell az antennának annál többet fogyaszt és decibelben is legalább 20al jobb a flip.

[ Szerkesztve ]

(#629) BlackLamb válasza Judy084 (#623) üzenetére


BlackLamb
tag

Ezt hivatalos Samsung szervízbe mondták? Szerintem ne hagyd annyiban, mutasd be a kolléga emailjét.

[ Szerkesztve ]

(#630) Judy084 válasza BlackLamb (#629) üzenetére


Judy084
csendes tag

Igen, telefonon kaptam ezt a tájékoztatást. Nagyon arrogáns volt az úriember. Oktogonon lévő szervízben viszont teljesen mást mondanak már.

(#631) Fiktivlife válasza Judy084 (#630) üzenetére


Fiktivlife
tag

Elmondanád ott mit mondanak ?

(#632) thomas92


thomas92
aktív tag

Megjelent a napokban az Android 13 és One UI 5 frissítés a Flip3-ra is.

(#633) BlackLamb válasza thomas92 (#632) üzenetére


BlackLamb
tag

Nálam ma ment fel :)

(#634) amarna


amarna
tag

Üdv Kedves fórumtársak!
Érdeklődnék, hogy valaki vásárolt készüléket a bravophone nál? Mennyi garit adnak, mert az ászf ben egy évet írnak.

(#635) ollie válasza amarna (#634) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A jogszabály azt mondja, hogy 100 ezer forint felett 2 év, 250 ezer forint felett meg 3 év garancia kötelező, szóval biztos, hogy ennek megfelelően fogsz kapni.

***

(#636) amarna válasza ollie (#635) üzenetére


amarna
tag

Köszönöm!

(#637) thomas92


thomas92
aktív tag

Elérhető a Galaxy Store-ból a Flip3-ra is a Good Lock és a Theme Park.

(#638) BlackLamb


BlackLamb
tag

Nálam elég hektikusan működik az új rendszer. Random bezár programokat és az órához (active watch 2) sem csatlakozik automatikusan vissza.

(#639) thomas92 válasza BlackLamb (#638) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nálam szerencsére nincs gond.
Wipe cache-sel próbálkoztál? Esetleg a Galaxy App Booster? Nekem az S22-mnél sokat segített.

(#640) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Sziasztok.
tetszik a telefon, és gondolkodok beszerzésben. akksiidő nálam elég lesz szerintem. 2 kártyával használva. ( ha jól olvasom egyik csak esim lehet)
kicsit félek a kijelzőtől. mennyire strapabíró lehet? Vigyázok a cuccaimra telefont nem szoktam leejteni..... nyugtassatok meg nem kell aggódni :D :D

(#641) thomas92 válasza Zozo0525 (#640) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szia!

Nyilván függ az ártól, de a Flip4-et is van, ahol már korrekt áron be lehet szerezni, érdemes lehet azt választani (nagyobb akku, gyorsabb töltés, jobb főkamera).

Igen, csak egy fizikai SIM-mel és/vagy egy eSIM-mel lehet használni, bár a Flip3 esetében azért elengedném a 2 kártyás használatot. :(

Én régóta fólia nélkül használom, nagyon pici karcok vannak rajta, amiket csak direkt fényben lehet látni, de használat közben nem. Szerintem ahhoz képest, hogy nem üveg a képernyő, ilyen szempontból is jól bírja a strapát. Az összehajtás miatt sincs gond a kijelzővel, szerintem nem kell félteni, persze minden modellben akadnak hibás darabok, így volt, akinek gondja volt a képernyővel, de nem fordult elő nagyobb számban, mint más modellek esetén.

Szóval szerintem nem kell aggódni, főleg ha szoktál is vigyázni a telefonodra. :)

(#642) Zozo0525 válasza thomas92 (#641) üzenetére


Zozo0525
őstag

Csere lenne a jelenlegi készülékre. (ezért nem játszik a flip4)
Miért nem javaslod a 2 kártyát? akksi miatt? most napközben kb 2-,2,5 óra a SOT annyit csak elbírhat.

(#643) thomas92 válasza Zozo0525 (#642) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, az akkuidő miatt szerintem húzós lehet 2 SIM-mel. 1 SIM-mel általában 3 óra SOT szokott lenni a felhasználóknál. Nekem most 12%-nál 3 óra 14 perc, de ritka esetben elmegy 4-et is.

[ Szerkesztve ]

(#644) Zozo0525 válasza thomas92 (#643) üzenetére


Zozo0525
őstag

ja értem, akkor lehet elengedem, köszi szépen :F :R :R :R

(#645) SyMbioTe

Akiknek fel jött már a fólia, és cserélni kellett, ki milyenre cserélte?
Voltam szervizbe vele, 1 éven belül cserélik ingyen, viszont 3-4 hét lenne.
Mert arra is gondoltam, hogy addig leszedem, aztán nézek rá én valami fóliát inkább, akár átmenetileg. (Az a baj piszok is bement alá alá, attól félek a kijelző bánja)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#646) BlackLamb válasza SyMbioTe (#645) üzenetére


BlackLamb
tag

Én leszedtem és azóta is úgy használom. Szerintem teljesen felesleges a fólia ennél a konstrukciónál.

(#647) SyMbioTe válasza BlackLamb (#646) üzenetére

Köszi, egyelőre levettem én is, egészen jó.

Más: nektek kinyílik teljesen a telefon?
Nekem ha oldalról nézem, akkor látszik, hogy egy minimálisan, de nem egyenes, és sík felületen is billeg kicsit.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#648) thomas92 válasza SyMbioTe (#647) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, nekem kinyílik teljesen.

(#649) SyMbioTe válasza thomas92 (#648) üzenetére

Lehet mégis beviszem fóliacserére, aztán megkérem, hogy nézzenek rá erre is, most megnéztem oldalra fektetve elég szembeötlő
[kép]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#650) thomas92 válasza SyMbioTe (#649) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szerintem ennek valóban nem ilyennek kellene lennie. De azért holnap én is megpróbálok csinálni egy ilyen képet az enyémről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.