Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nekem pont egy ilyen kéne szerintem. Állandó problémám, hogy pl edzésre nem tudom vinni a telefonom mert nem fér be a legtöbb nyeregtáskába. Ez megoldaná a gondot úgy, hogy nem kell lemondanom a nagy kijelzőről.
A hajtási vonal nem hiszem, hogy zavarna ezen a telefonon, húgom Fold 3-án sem találtam zavarónak.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#152) guriga1234


guriga1234
addikt

A nejemnek 256 GB-os van, nagyon szereti.

(#153) öcsi06


öcsi06
tag

Üdv. Gondolkodom egy ZFlip3 beszerzésén, felhasználói véleményekre lennék kíváncsi. :R
Köszi.

(#154) mrThomi válasza öcsi06 (#153) üzenetére


mrThomi
addikt

Hello, annyit tennék a tesztben leirtakhoz hogy ez a 3-4 oras kijelző idö szerintem nagyon extrem eset. Egy iphone 12-vel osszehasonlitott tesztben is 7 ora sotot hozott az i12 9-hez kepest. Nem vagyok egy hard user de a napi 5 ora sot lazan megvan. S21 ultraval is max 6 ora volt, igaz ott volt meg 25%-om a nap vegere(22óra)... a flipnel estere sok esetben keves a megmaradt 10%-lék(20óra) es ugye az akksit se jo 20 alá meriteni. Ha nem jatszol es youtube-ozol egesz nap(ha igen egy powerbank meglete melett) idealis valasztas lehet. Praktikus es szexy telo, mondom ezt ferfi szemmel.

Én eddig még nem kaptam rá frisaitést, juli 1 a legfrisebb, remelem az akksin kicsit tudnak meg reszelni

Nothing Phone (2a)

(#155) mrThomi


mrThomi
addikt

Többiektől kerdeznem ki milyen tokot, illetve a kulso kijelzöre foliat hasznal ? Köszi

Nothing Phone (2a)

(#156) öcsi06 válasza mrThomi (#154) üzenetére


öcsi06
tag

Köszönöm, ez igen hasznos infó. A mostani samu note 10 is kéri már estére a töltőt, pedig én sem vagyok hard user, játék nincs kis közösség és böngészés.

[ Szerkesztve ]

(#157) torrente777 válasza mrThomi (#155) üzenetére


torrente777
tag

Csatlakozom a csapathoz végre ma megérkezett. :C

(#158) mrThomi válasza öcsi06 (#156) üzenetére


mrThomi
addikt

Akkor kb reggel 8 tól este 20-ig mindenkepp elegnek kell lennie. A nyugalmi alapotban valo merülés sajna meg mindig sok tehat ha 2 órával késöbb ránezel ne csodalkozz ha hianyzik 3-4%. Sajna ez samsung betegség, nem sikerült meg javitani, de szerintem jönnek majd a frissitesek, talan optimalizalodik egy kicsit (esetleg majd android 12 vel is jobb lesz).

Szerk: eloszor kinyitva a hosszukas kijelzo szokatlan lehet, ha nem hosszu ujju vagy nehezen ered el a fenti dolgokat. En neha kicsitbbehajlitva hasznalom, de meg kinyitva is a kenyelmes kategoriaba esik(nekem). Ha erre alergias vagy erdemes megnezni eloszor eloben, ha kivan teve valahol

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#159) mrThomi válasza torrente777 (#157) üzenetére


mrThomi
addikt

Grat :C Nekem is úgy nez ki marad meg egy darabig, eddig elegedett vagyok. Ha tudtok infot tokok ügyben szivesen fogadom :K

Nothing Phone (2a)

(#160) öcsi06 válasza mrThomi (#159) üzenetére


öcsi06
tag

Nyomkodtam az MM ben, tetszett. Még az érdekelne, hogy a hívás fogadás lehetséges e a telefon kinyitásával, vagy kinyitom és utána húzom el a zöld gombot.

(#161) torrente777 válasza öcsi06 (#160) üzenetére


torrente777
tag

Sajna nincs benne mint a z flip 3 ba ott szétnyitom és felveszi a hívást. Itt bejön a hívás és zöld gomb.

(#162) öcsi06 válasza torrente777 (#161) üzenetére


öcsi06
tag

Pont a z flip 3 nál érdekelne.

(#163) mrThomi válasza öcsi06 (#160) üzenetére


mrThomi
addikt

Pont most teszteltem. Én nem akarom kinyitni hivaskor, fel tudom venni a kis kulsö kijelzovel de akkor ki van hangositva. Becsukott allapotban hivast felvenni ha kinyitom meg nem probaltam, de én egy galaxy watch 4-el használom, es ott is fel tudom venni vagy valaszolni az üzenetekre. Hal istennek nem hivnak naponta 100x, inkabb a szoveges uzenetek resze ersekesebb nalam

Most neztem: ha becsukott allapotba hivnak, es kinyitod nem veszi fel egyből.

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#164) torrente777 válasza öcsi06 (#162) üzenetére


torrente777
tag

Igen ott működik.Bocs azt hittem a ZFold 3 fórumon vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#165) öcsi06


öcsi06
tag

Köszönöm a segítségeteket.

(#166) öcsi06 válasza mrThomi (#159) üzenetére


öcsi06
tag

Megrendeltem a telefont, meglátjuk milyen lesz.
A hátlapra én ezt néztem [link] nem akarom ronda tokkal eltakarni.
Tokból talán ezt tenném rá. [link]

(#167) mrThomi válasza öcsi06 (#166) üzenetére


mrThomi
addikt

Szerintem elégedett leszel a telóval. A Wow effekt ugy is nagyobb lesz az elejen mint hogy keresd a gyengeségeit.
Amit még várok, az a kis külső kijelző jobb, kibővített funkcionalítása. Üzeneteket lehet olvasni rajta, de válaszolni/hangüzenettel válaszolni, illetve a képek nem nyithatók meg, hangüzenetek messengeren nem jatszható le amihez mindig kikell nyitni telot. Talán a one ui4 hozza ezeket.

Én ezeket rendeltem [link] [link]

Nothing Phone (2a)

(#168) öcsi06 válasza mrThomi (#167) üzenetére


öcsi06
tag

Esetleg ezt érdemes lenne megnézni. [link]

(#169) mrThomi válasza öcsi06 (#168) üzenetére


mrThomi
addikt

:DDD :DDD :DDD hát ez hatalmas köszi, ezt ki kell próbálnom. Ezzel tényleg sok energiát meg lehet spórolni.
Ez meg jobb [link]

Viszont azt nem értem a healt appot miért kell letörölni ? Nekem ugye az kellene az okosóra miatt

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#170) ctibor válasza torrente777 (#161) üzenetére


ctibor
senior tag

"Sajna nincs benne mint a z flip 3 ba ott szétnyitom és felveszi a hívást. Itt bejön a hívás és zöld gomb."

Tévedsz!

Telefon >> Beállítások >> Hívások fogadása és befejezése >> Fogadás a telefon kinyitásával. És BEKAPCS. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#171) torrente777 válasza ctibor (#170) üzenetére


torrente777
tag

Miben tévedek a Z Flip 3 ba benne van a Z Fold 3 ba nincs:

(#172) ctibor


ctibor
senior tag

3 napja van meg, sok időm nem volt használni, de eddig nagyon bejön!

Egy apró szoftveres gondom van: Youtube Vanced-et használok, ami a MicroG segéd progi alkalmazásával tud összekapcsolódni a Google fiókommal. Települ is, látszólag működik, de a kapcsolódás mégsem jön létre. :( Pedig ugyanez tökéletesen müködik a Galaxy tabletemen és az eddigi telómon is (Xiaomi Mi Mix 2S).
Ha valaki tud rá megoldást, kérem, szóljon!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#173) ctibor válasza torrente777 (#171) üzenetére


ctibor
senior tag

Bocs., félreértettelek!

Azt hittem, a flip3-ról beszélsz. De most visszaolvastam és látom, hogy a "gyorsolvasásom" nem mindíg megbízható...
:B :R

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#174) guriga1234 válasza torrente777 (#171) üzenetére


guriga1234
addikt

Tévednék, hogy ez a Z Flip 3 topicja? Esetleg más telefonról nem akarsz írni, hogy hol-mit-hogyan?

(#175) syIex válasza torrente777 (#171) üzenetére


syIex
veterán

De miért is akarna valaki egy nagy tableten beszélni? :F

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#176) torrente777 válasza guriga1234 (#174) üzenetére


torrente777
tag

Ha szeretnéd természetesen igen.Neked van Flip 3 telefonod vagy csak kötekedsz?Mert nekem van mind a 2 ő.Suerintem ez~rt irhatok ide is oda is. Köszi!!

[ Szerkesztve ]

(#177) guriga1234 válasza torrente777 (#176) üzenetére


guriga1234
addikt

A nejemnek van Z Flip 3. Egyébként nem kötekedtem, csak feleslegesnek tartom, hogy ide más telefonról is írsz. Ilyen alapon - ha még van egyéb telefonod is, arról se írj ide, mert csak összezavarod azokat, akik a Z Flip 3-ról akarnak informálódni.

PS: a kép semmit sem bizonyít, ilyet bárki tud készíteni, felesleges volt a dobozokról képet berakni.

(#178) doooo válasza guriga1234 (#177) üzenetére


doooo
veterán

"PS: a kép semmit sem bizonyít, ilyet bárki tud készíteni, felesleges volt a dobozokról képet berakni."

Ugyan, ne legyél már nevetséges...

(#179) torrente777 válasza guriga1234 (#177) üzenetére


torrente777
tag

:C :C :C :C :DD :DD Vicc vagy!! Én befejeztem a veled való kommunikációt.

(#180) mrThomi


mrThomi
addikt

Sracok ne ezen veszekedjünk mar. Nem lesz egy tomeg telefon ez sem, de engem peldaul erdekelnenek a tokok, foliak, ki mit hasznal, kepekkel illusztralva. Egyeni meglatasokat, tapasztalatokat latnek inkabb vagy ezek a kulso kis kijelzo launcherek, eleg nagy potencial van abba hogy ne keljen allandoan nyitogatni, ezzel is ovva az amortizaciotol.
Samsprung launcher egyebkent egesz jo, irni sajnos nem lehet rajta, illetve az igy megnyitott appokat a belso kijelzon csak bezaras utan lehet megnyitni.. talan jonnek majd arra is az ujabb verziok, megoldasok... ilyen dolgokrol beszeljunk inkabb, illetve egyeb akksi kimelo megoldasokrol, kinek mi valt be stb... köszi :R

Nothing Phone (2a)

(#181) ezoltán


ezoltán
tag

Jó kis telefon ez és egyáltalán nem zavaró a kijelzőn az a kis hullám. Sajnos az akksi idővel én nem tudok megbarátkozni. Nekem nagyon merült. A színes is ez a púder szerű volt, úgyhogy megkapta a barátnőm. Ő nagyon éli ezt a telefont. Állandóan elkérik tőle, hogy megnézzék, mert mindenkinek tetszik. Olyan flexelős kis cucc.

Én elbúcsúztam tőle, de szerintem pont olyan kezekbe került, amilyenekbe szánták.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#182) ctibor válasza ctibor (#172) üzenetére


ctibor
senior tag

Megoldódott. Mindent, beleértve a vanced managert is, leszedtem és újra telepítettem.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#183) mrThomi


mrThomi
addikt

Ha valaki csuszás mentes tokot keres, ezt tudom ajánlani: [link]
Ma jött meg, nagyon patent. Hátlap nem tudom milyen anyag de a sofa-n is megtapad.

Nothing Phone (2a)

(#184) testify


testify
csendes tag

Új szoftverhez mit szóltok? Ez tudtommal most jött:

(#185) öcsi06


öcsi06
tag

Egy kis érdekesség. [link]

(#186) ctibor


ctibor
senior tag

Kihalt a topik... :((

Persze ez azt is jelentheti, hogy nincs miről panaszkodni, annyira jó a teló :)

Nekem egyébként tényleg nagyon bejön. Az akku valóban sovány, estére 20-40% marad, de az előző telefonomat, aminek az akkuja a felére, vagy annyira sem merült le estére, szintén töltöttem minden éjszaka. Szóval ezt a saját szemszögemből nézve nem tekintem hibának.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#187) ctibor


ctibor
senior tag

Segítség!
A telefon külső képernyője hirtelen elhalványult. Működik, de alig olvashatóan gyenge fényerővel. És nem emlékszem, hogy bármit csináltam volna, ami ezt okozná.
Már minden beállítást átnéztem, állítgattam, de semmi... A hajlítható kijelző hibátlanul működik.

Van valakinek esetleg tapasztalata erről, vagy tippje?
:R

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#188) torrente777 válasza ctibor (#187) üzenetére


torrente777
tag

Bezárt állapot, külső kijelzőn lehúzod az újjad előjön a fényerő állítási lehetőség nem ott húztad le a fényerőt véletlenül?

(#189) ctibor válasza torrente777 (#188) üzenetére


ctibor
senior tag

Te zseni vagy! :))

:R :R

Én pedig: :W

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#190) mazsi70


mazsi70
senior tag

Sziasztok !
Létezik valamilyen megoldás ,hogy csukott telefonnal is tudjak fizetni ?

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#191) ctibor válasza mazsi70 (#190) üzenetére


ctibor
senior tag

Igen. Vegyél egy Galaxy Watch4 órát.

:K :)) :DD

Viccen kívül: szerintem nem.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#192) mazsi70 válasza ctibor (#191) üzenetére


mazsi70
senior tag

:R

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#193) Schuler888


Schuler888
senior tag

S21ultra utan az akksit (mag a kamerat, ami csak az elejen volt ujdonsag a hatalmas zoommal ultranal) leszamitva nagyon futurisztikus cucc, imadom, habar 2 het alatt mar van 2 mikrokarcom, igaz egybol levettem a foliat es folyton torolgetem ergo siman lehet torolgetes kozben tortent szerencsere csak napfenyben latszik

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#194) Schuler888 válasza mrThomi (#180) üzenetére


Schuler888
senior tag

En gyari samsung tokot hasznalok, a samsprung meg nem.er semmit, ha le kell torolni a healthet... nem is ertem, ez igy semmire nem jo..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#195) mrThomi válasza Schuler888 (#194) üzenetére


mrThomi
addikt

Szerintem tul draga es csuszos a gyari, de lehet tevedek. Azert linkeltem csak ha valaki tenyleg teljes csuszasmentes tokot keres olcson es kenyelmes a kezben.

Mar eladtam a telot... volt cream es zöld szinbe is. Ajanlani tudom mindenkinek aki összehajthatos telot keres, de nekem mar nincsenek meg

A külso kijelzo igy tenyleg nem er semmit, pedig egy watch 4-et is hasznaltam hozza.

Most Note 20 Ultrazok, majd meglatom visszavaltok e,de ha igen csak z fold 3

Nothing Phone (2a)

(#196) Schuler888 válasza mrThomi (#195) üzenetére


Schuler888
senior tag

A gyari tok csuszos?! A legcsuszasmentesebb anyag amit valaha fogtam....

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#197) mrThomi válasza Schuler888 (#196) üzenetére


mrThomi
addikt

Akkor csak túl drága... ezt meg nem fogtam mondjuk. Nekem nem ért meg 40 jurót

Nothing Phone (2a)

(#198) pepe792 válasza Schuler888 (#193) üzenetére


pepe792
tag

elég gáz ha a törölgetéstől karcolódott...

(#199) Schuler888 válasza pepe792 (#198) üzenetére


Schuler888
senior tag

Passz h mitol, egyebkent ha a torlokendobe kerul egy kvarcszarmazek porszem, akkor a zafiron kivul barmit megkarcol ha vegighuzod torles kozben

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#200) madkiller


madkiller
őstag

Aki már használja egy ideje az aksi, h bírja ezzel a kis teleppel a flip3?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.