Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6281) zseko válasza Prien (#6280) üzenetére


zseko
veterán

Alapvetően nem szeretek használt (aksis) dolgokat venni, de ez egy dolog végülis. Ami (leg)inkább nem tetszik bennük, hogy nagyra nőtt telefonnak képzelték el a tabletet, azaz hogy az álló mód az alapértelmezett, ami engem eléggé irritál egy ekkora méretű tabletnél. És szeretnék hozzá tollat (mondjuk külön is megvehető ha jól tudom).

HR24.hu

(#6282) rgabesz55


rgabesz55
kezdő

Ma megtörtént az akku csere, kb 15 percet vett igénybe és minden jól működik.
Kiderült, hogy a "német" utángyártott akku is Made in China, szóval Aliról is rendelhettem volna fele ennyiért. Cserébe viszont az 5. munkanapon ideért, szóval nincs bennem tüske.

Most 300e a tab S7+ wifis modell ára. Közeledünk. :DD

(#6283) Prien válasza rgabesz55 (#6282) üzenetére


Prien
addikt

Akkubattery appal megnézhetnéd, mekkora a valós teljesítménye egy ilyen utángyártott akkunak. :)

A kevés is több a semminél.

(#6284) sirály69 válasza rgabesz55 (#6282) üzenetére


sirály69
őstag

Már 250 Körül is hazavihető az S7+ WIFI verzió ;) ....

Szerver Hosting Debrecenben

(#6285) erzol válasza sirály69 (#6284) üzenetére


erzol
őstag

:Y

Anno otthoni t-home előfizetéshez 12 havi 5ezres részletekkel jutottam a tab s-hez.
Nem-e lehetne-e most is ilyet az s7-hez? :DDD

(#6286) rgabesz55 válasza Prien (#6283) üzenetére


rgabesz55
kezdő

Accubattery szerint: 7486mAh

Használatban teljes töltöttségről 20%-ra (repülő üzemmódban, wifin) 20ó 48p kellett, amiben 6ó 54p (5186mAh) kijelző idő volt.

Ez a kb. 7 óra javarészt Horizon Go TV, egy kis Youtube, app frissítések (13) és fél órán át még beállítottam ezt-azt.

(#6287) kpityu2


kpityu2
őstag

Amikor bootloopos lett a 10.5-ös, egy S3-at vettem használtan, de tiptop állapotban. Nem bántam meg, teljesen jól muzsikál. 130 ezer volt talán, gyári doboz, toll, póthegyek, vastagperemes gumiburkolat. Kicsit zavart eleinte, hogy kisebb valamivel a kijelző mint a 10.5-nek, de nem annyira, hogy ne lehetne gyorsan megszokni. Cserébe ott a toll, ami elég kényelmes pl. játékoknál.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#6288) sirály69 válasza erzol (#6285) üzenetére


sirály69
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD
Ilyen konstrukcióra én is beneveznék... ;)

Szerver Hosting Debrecenben

(#6289) Prien válasza sirály69 (#6284) üzenetére


Prien
addikt

Sokat romlott a Forint, ez tény, de valahogy negyedmillió Ft az én ingerküszöbömnek még mintig túl magas egy táblagépért, mert én csak tartalom fogyasztásra használom, nem munkára.

rgabesz55: köszönöm, az jónak tűnik. :)

A kevés is több a semminél.

(#6290) zseko válasza erzol (#6285) üzenetére


zseko
veterán

Én anno munkatársamat beszéltem rá, hogy kösse újra a két hete kötött szerződését, hogy nekem legyen tabletem :D

Behozott egy szórólapot amit levélben, vagy bent a telekomnál kapott, hogy miket kaphatott volna meg kedvezményesen, én meg sikeresen rábeszéltem az újrakötésre a tabletért, megcsináltam neki mindent online, így csak havi 4500-ba került :))

HR24.hu

(#6291) zseko válasza Prien (#6289) üzenetére


zseko
veterán

Való igaz, nem kevés pénz. Viszont ha ez is kiszolgál legalább 8 évig, mint ahol lassan ez a mostani jár, úgy már csak évi ~30e, ami emészthetőbben hangzik, még ha lényegében be is csapom magam vele :) És a dex mód, plusz a toll hozzá, amit azért szívesen használnék, elfogadhatóbbá teszi az árát. Lényegében az S8Plus-t is 258e-ért vettem, de a tablet is annyira hozzám nőtt, hogy mindenhová magammal viszem és azon netezek, filmezek.

HR24.hu

(#6292) zseko


zseko
veterán

Arra rájött már valaki, hogy mi zabálja fel a tárhelyet szisztematikusan és folyamatosan? Mára konkrétan 0, azaz nulla szabad helyem maradt a belső tárhelyen, de ha megnézem/megnézetem pl. az x-plore-al a mappák által elfoglalt helyet, nincs 1.5GB sem.
elvileg az appok foglalnának 9,6GB-ot, ami azért durva. Bár a Drive magában csak 433MB, nem beszélve a Play-szolgáltatásokról is, ami legutóbb 1GB volt, így elvileg hihető, ugyanakkor elszomorító ez az irányvonal. Szaros Messenger is több, mint 300MB :W

HR24.hu

(#6293) kpityu2 válasza zseko (#6292) üzenetére


kpityu2
őstag

A programok új verziói. Egyre nagyobbak. Csak nézd meg egy gyári verzió visszaállítással, hogy mekkora volt a gyári verzió és mekkora a friss. Facebook, Messenger simán elcsócsál 1 gigát. És a régi masinák kevés helyet adtak a programoknak. Mai szemmel. Megróbálhatod SD kártyára áttenni a programokat, de az is csak időlegesen segít.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#6294) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok! Netflixezni szeretnék egy Tab S valamennyit. Azt szeretném megtudni, hogy melyik az a széria, amelyiken már normálisan mennek a filmek. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#6295) Dr.NX válasza Palika71 (#6294) üzenetére


Dr.NX
addikt

Netflix oldala a HD kompatibilis eszközökről.
Samsung Galaxy Tab 10.1
Samsung Galaxy Tab A
Samsung Galaxy Tab A 8.0
Samsung Galaxy Tab A with S Pen
Samsung Galaxy Tab Active 2
Samsung Galaxy Tab Active Pro
Samsung Galaxy Tab A7
Samsung Galaxy Tab S 8.4*
Samsung Galaxy Tab S 10.5*
Samsung Galaxy Tab S2*
Samsung Galaxy Tab S3
Samsung Galaxy Tab S4
Samsung Galaxy Tab S5e
Samsung Galaxy Tab S6
Samsung Galaxy Tab S6 Lite
Samsung Galaxy Tab S7
Samsung Galaxy Tab S7+
Samsung Galaxy View
Samsung Galaxy View 2
*HD only available on Samsung Galaxy Tab and Tab S2 with Android M (version 6.0–6.0.1)

Elfogadom a sütiket.

(#6296) Palika71 válasza Dr.NX (#6295) üzenetére


Palika71
őstag

Köszi! Azt nem tudod véletlen, hogy az Android M miért kerül említésre? Lehet, hogy az üzletből kijövő verziók még olyan androidot tartalmaztak, amik nem tudták a Netflixet?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#6297) zseko válasza kpityu2 (#6293) üzenetére


zseko
veterán

Ha ennyire egyszerű lenne, nem kérdezném :) Nagyon ritkán frissítek appokat, részben pont mert nem is indul el a kevés tárhely miatt, ennek ellenére mégis fogy, néha extrém módon. Azt tudom, hogy pl. a galéria előszeretettel csinál brutális méretű thumbnails file-t - ismerősöm is járt így, nála 4!!!GB méretű volt - de hiába törlöd le, nem szabadítja fel a tárhelyet. És 'visszamászik'. Emiatt kellett anno FR-t csinálnia a Note 4 telefonján, mert a végére 7GB-ot tarhált össze a galéria, és nem lehetett vele semmit sem kezdeni.

HR24.hu

(#6298) Dr.NX válasza Palika71 (#6296) üzenetére


Dr.NX
addikt

Valószínűleg igen.

Elfogadom a sütiket.

(#6299) Meghivott


Meghivott
addikt

Üdv!

Van egy törött kijelzőm. Működik minden, de már zavar a pókháló. Érdemes megcsináltatni? Hová lehet vinni és kb milyen összeggel kell számolni? Köszönöm!

(#6300) erzol válasza Meghivott (#6299) üzenetére


erzol
őstag

Nem tudom hasznos-e, de az enyém alaplap hibás lett. Vettem hozzá egy törött kijelzőset 10 ezerért.
Kb. 20 perc volt a kettóból egy jót csinálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.