Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) Lirion válasza qwertly (#14823) üzenetére


Lirion
addikt

Őszintén szólva komolyan nem értem, hogy mi neked a bonyolult az adatok felvételében, pláne, hogy telefonszámot akarsz hozzáadni.. Akár GB, akár JB van a telefonon, a telefonszámoknál ott van jobb oldalt egy plusz (+) jel, amire rábökve máris újabb és újabb telefonszám adható a névjegyhez. Azt pedig, hogy vezetékes, vagy mobil, esetleg munkahelyi számot adsz-e meg, a telefonszámtól balra található mezőre bökve tudod megadni, ahol általában alapból azt írja, hogy "Mobil".

(#14852) qwertly válasza szabacsik (#14828) üzenetére


qwertly
addikt

Köszi a tippet jónak tűnik kis próbálom.

(#14853) Acef válasza Flyme (#14850) üzenetére


Acef
addikt

ilyen gyorsan?

tehát bejött a CWM- restore?

(#14854) qwertly válasza Lirion (#14851) üzenetére


qwertly
addikt

Az a gondom,hogy nekem nincsen ott az általad említett plusz jel.

(#14855) sheep válasza Acef (#14849) üzenetére


sheep
addikt

a kínaiak szerintem le fogják nyomni őket előbb-utóbb
(bár ez csak az én véleményem persze)
már most jobb telefonokat gyártanak sokkal olcsóbban, csak ugye nehéz hozzájutni...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#14856) Flyme válasza Acef (#14853) üzenetére


Flyme
senior tag

Úgymond félig felismerte a gép a Kies-hibaelhárítás után, de a telefonon lévő mappákat stb. persze nem látta a gép. Beléptem download módba, Odin felismerte a tel.-t. Azt írta kis idő után, hogy nem sikerült feltenni az LPY-t, persze ilyen állapotban nem meglepő. Utána akku ki, mert miközben már próbálta tölteni az LPY-t nem tudtam leállítani. Reboot, és megy, elég érdekes módszer volt :U Annyira nem akartam a szervízt, lehet, hogy ez segített :D

[ Szerkesztve ]

(#14857) gusthy válasza qwertly (#14854) üzenetére


gusthy
veterán

Ugye névjegy szerkesztő módban vagy, nem névjegy megtekintése módban?

(#14858) Acef válasza qwertly (#14854) üzenetére


Acef
addikt

pedig a GB is tudja.

próbáld feljebb tolni a kijelzőt. Lehet, hogy csak nem látod.

(#14859) qwertly válasza gusthy (#14857) üzenetére


qwertly
addikt

Nem tudom

(#14860) eastsider


eastsider
nagyúr

Akinek van s-line tokja mennyire áll el a telefon peremeitől? tudna képet linkelni?

a kínaiakban van a jövő.. a mostaniak közül egyik kutya.... mindegyik tróger

(#14861) Acef válasza qwertly (#14859) üzenetére


Acef
addikt

Amennyiben nincs használatid, akkor a Sams. oldaláról letöltheted.
Szerintem érdemes átolvasnod, megérted az Android működését.

[ Szerkesztve ]

(#14862) gusthy válasza qwertly (#14859) üzenetére


gusthy
veterán

Na akkor:

Névjegy kivalaszt -> Menü gomb -> szerkeszt

És ott tudsz felvenni új sorokat a + gombbal.

(#14863) szabacsik válasza eastsider (#14860) üzenetére


szabacsik
őstag

Képet nem küldök, de ugyanannyira áll el mint neked :) (Sajnos ez ilyen, de mára teljesen megszoktam)

/\____/\

(#14864) qwertly válasza Acef (#14861) üzenetére


qwertly
addikt

Köszönöm a segítséget és a nagy türelmeteket :B elég béna és vak voltam,hogy nem vettem észre eddig.Most már így működik és érhető.

gusthy: az egész képernyő fekete csak 2 csík van egy a névnek és egy a telefonszámnak plusz jel nincsen.De mint elötted Acef rávezetett a megoldásra :C köszönet érte.

[ Szerkesztve ]

(#14865) Flyme válasza eastsider (#14860) üzenetére


Flyme
senior tag

Én sajnos most képet max. úgy tudnék csinálni, hogy a tel-lel fotózom, de nagyon nem ajánlom. Tokon keresztül alig lehet a hangerőt szabályozni, ki-be kapcsolni a készüléket, szóval alig lehet rajta keresztül nyomkodni. Szép, de ez nagy hátulütője. Állítólag ez ilyen szempontból jobb, holnap kipróbálom az edigitalban, majd megírom, hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

(#14866) gusthy válasza qwertly (#14864) üzenetére


gusthy
veterán

Jahogy te új névjegyet akartál felvenni. Félreértettem, azt hittem, meglevő névjegyhez akartál új adatokat hozzáadni.
Fő, hogy megvan :-)

[ Szerkesztve ]

(#14867) Acef


Acef
addikt

A tok kérdéshez:
ezzel nem szükséges fólia,
nem növekszik a külméret,
valódi bőrből készül.

[ Szerkesztve ]

(#14868) Simba86 válasza Acef (#14827) üzenetére


Simba86
senior tag

köszönöm :)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#14869) notmiami


notmiami
tag

Megjelent: (de XXLQ4 az alapja még)
JellyMOD 4.0

-Nexus style icons
-Original Lockscreen Jelly Bean
-CyanogenMod Tones 10 (calls, notifications, UI sounds ...)
-Ported the original ics browser
-Ported the CM music player,'' Apollo''
-Fully deodexed
-Zimpalingned
-Many tweaks for net speed
-Hardware acceleration for a more fluid UI
-Tweaks to improve battery life
-Prerooted
-Tweaks to improve the quality of photography / video
-Aumented jpeg quality to 100%
-Original jelly bean Calculator
-Improved detection of GPS
-Notification bar Curtain customize at Cyanogenmod style
-Added the application lidroid
-'' New'' settings app customize with the holo style
-Bootanimation of the nexus 4
-Popups windows modified at holo-nexus style
-Changes in init to improve battery even more (Cucky6600)
-Changed original file browser, by the original of MIUI (in my opinion the best I've seen, there will realize why I say)
-Added Face unlock
-Ported original sms app of aokp!
-New changes in init.d for a better battery life
-Apex launcher
-Few changes in buid.prop
-Dialer-contacts themed at the holo style (joehanh38)
-High speed internet (Chuky6600)
-Couple of scripts for a better ram usage
-More free space for system, for you can push more apps there
-High speed reading of the sd memory

Letöltés:
[link]

Videó:
https://www.youtube.com/watch?v=1otJ6lJWSno

[ Szerkesztve ]

(#14870) skifekete


skifekete
senior tag

azt hiszem kifolyt a szemem a sok vissza olvasástól :D idő közbe becsúszott egy kisebb rendszer újra húzás, és nem tudtam belenézni hogy mi zajlik épp. részemről annyit tennék még hozzá, hogy felesleges itt háborogni, hogy nincs support, ezen se én se fórum, se a T se Putyin nem tud változtatni.

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14871) KDOG válasza Morris (#14814) üzenetére


KDOG
tag

Neked is köszönöm.
NEkem ez a hangnem már nem sikerült :) Látom azért az életben létező/élő emberek értik a problémát. :R

(#14872) KDOG válasza Gery15 (#14839) üzenetére


KDOG
tag

Egyre inkább fura jelzők jutnak eszembe rólad :)

És mi van a P szériával? Mi van ha valaki nem egy kőkocka?! Szerinted ezek az odinnal feltoltam egy orosz romot 5perc alatt.... na ez olyan cimborámnak, mint amikor elmagyarázná neked, hogy pikk-pakk meg lehet csinálni az autód blokkját, csak szedd ki a főtengelyt, mérd ki, a blokkot is, ha kell hüvelyezd újra, felpattintod a gyűrűket, gépműhelybe elviszed a hf-t, csapágyak cseréje, meg a többi maszlag :) Igazából pár órás mutatvány...

Szóval aki a valós életben mást dolgozik az ezt nem ismeri. Ezért vagyok én aki segít neki... de ezen nem lehet, mert kb olyan a supportja a cégnek, mintha a ledes nyuszi formájú rádiós lámpámhoz (sárkánycenter csúcsterméke, nem tudtam kihagyni) szeretnék támogatást. Csak az a gond, hogy az egyik 800huf a másik 80 000huf.

De puffogjál csak...

(#14873) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Cocore 5 kernelben akkor most az az újdonság, hogy jobb a hangzás?

(#14874) Gery15 válasza KDOG (#14872) üzenetére


Gery15
addikt

Nem kívánom tovább ragozni, legyen neked igazad!

(#14869) notmiami: Áhhh most letöltöm, de utána megyek suliba majd csak délután tudom feltenni. :( Te feltetted már?

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#14875) Lirion válasza KDOG (#14872) üzenetére


Lirion
addikt

Kicsit el vagy tévedve ezzel a példával. A jb felrakása tényleg 5 perc es tényleg nagyon egyszerű. Másrészt meg abban kizárólag te vagy a hibás, hogy egy jövőbeni ígéretre alapozva vetetted meg a telefont a barátoddal. A sirasnak meg tényleg semmi értelme, nem leszel vele előrébb és a samsung se fog jobban sietni.

Egyébként kíváncsi lennék, vajon a barátodnak is olyan fontos-e a jb, mint neked, vagy ő leszarja es csak te vagy egy kicsit túlbuzgó. Nekem olyan érzésem van, mintha te direkt keresnéd, mibe köthetsz bele és mit szapulhatsz egy kicsit...

(#14876) csorba23


csorba23
tag

Aki nem teszi, az megtenné, hogy ezentúl az off témát "off"-ba rakja? Azért lett kitalálva. Aki meg nem tudja, mi az az off, az nézzen utána. Köszönöm :-)

(#14877) Simba86 válasza Lirion (#14875) üzenetére


Simba86
senior tag

ehhez még annyit fűznék hozzá, h a példa azért is durva ferdítés, mert amennyiben lehetséges lenne a netről megtanulni autót szerelni (vagy buherálni, az közelebb áll a telefon alakításához...), akkor a szakemberek éhen halnának...
egy telefon szoftverének frissítése, ahogy írtad tényleg 5 perc, ráadásul SZÁJBARÁGÓSAN van leírva, így aki képes összehasonlítani ezt az autószereléssel, az vagy autót nem látott még, vagy androidot... (a hozzászóló "állítólag" ért a droidhoz, szóval ez leszűkíti a lehetőségeket :P )

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#14878) szil7


szil7
csendes tag

akinek a szerb B-s rom van fenn annak milyen az aksihasználat a Q4-eshez képest? esetleg van vmi javulás?

Samsung Galaxy S Advance JB I9070XXLQE + DPS Dual 7 II

(#14879) flash- válasza KDOG (#14696) üzenetére


flash-
veterán

Szerintem nem kell a gyártót szidni.
Inkább a vásáró az ökör hogy bedöl annak hogy ma már nem a telefont veszik az emberek hanem a rendszert.
Vessen magára az aki megváltóként vágyik egy - egy újabb romra.Amikor pedig megjelenik mindig ott a csalódás,+ a szitkozódás hogy mikor lesz megint új rom,vagy mért nincs új rom...

szarjátok már le a romot.menjetek el bótba,próbáljátok ki több telefont oszt vegyétek meg ami teccik.ennyi

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#14880) RSteve


RSteve
tag

Tegnap a melóhelyen unatkoztam mert nem nagyon mentek a rendszereink így én is nekiálltam felrakni az orosz JB-t. Ha nem is 5 perc volt de tényleg nem egy nagy szám, mondjuk IT területen dolgozom, de tényleg kicsit túl van misztifikálva. A legtöbbet azzal vacakoltam hogy a hotfile nem működött a céges gépen így máshonnan kellett levadászni a ROM-ot. XXLPY-t tettem fel majd Kies-el frissítettem XXLQ4.

Most így utólag már bánom hogy nem korábban csináltam meg. A JB-t ismerem mert Galaxy Tab 2 7.0-on is ez van. Korábban tán írtam hogy pont ezért vettem a lejárt hűségem után Advance-t és egy Tabot mert nem akartam tepsi telefonnal járni, így a kettővel is kb. pont ott vagyok árban.

Szerintem lényegesen gyorsabb a telefon JB-vel és szebb is. Igaz az akku használat az nem tűnik jobbnak, de nem is rosszabb. Én mindenkinek bátran merem ajánlani hogy tegye fel a JB-t. Gyakorlatilag egy speciális programmal kell feltelepíteni egy darab fájlt, előtte meg utána érdemes az alap gyári beállításra visszaállni. Ennyi.

(#14881) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Sziasztok.
A gyári JB romban van a böngészőben flash?
az hallottam hogy a samu beletette a JB romjaiba, és ha ez így van akkor jó lenne ha elő lehetne valahogy varázsolni és egyéb JB romokba belerakni, konkrétan nekem galaxy w-n cm10-hez jól jönne

[ Szerkesztve ]

(#14882) Acef válasza notmiami (#14869) üzenetére


Acef
addikt

Érdekes:

feltettem a JellyMod 4.0 -át (CWM-ből) előtte az LQB+ROOT+CoCore 5.0 volt fent, erre nem engedte.
restore egy mentett stock LQB-re, majd CWM, és JellyMod 4.0, így már sikerült.

furcsa, hogy a leírás szerint LQ4 az alapja, azt gondoltam, hogy a flash után "valahogy visszateszi", de nem, maradt az LQB+JellyM. 4.0

(#14883) skifekete válasza SkyLaci (#14881) üzenetére


skifekete
senior tag

nincs

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14884) Acef válasza SkyLaci (#14881) üzenetére


Acef
addikt

nincs, de felrakható.
korábban valaki linkelte, én használom

(#14885) sheep válasza SkyLaci (#14881) üzenetére


sheep
addikt

rákeresel hogy "flash jelly bean", letöltöd, felrakod, használod, örülsz

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#14886) SkyLaci válasza sheep (#14885) üzenetére


SkyLaci
őstag

aha, kerestem, telepítettem, de nem volt igazán jó, szétestek a flash tartalmak. az SII plus viszont megkapta a gyári JB-ben a flasht

(#14887) sheep válasza SkyLaci (#14886) üzenetére


sheep
addikt

nálam tökéletesen működik, illetve még nem szaladtam bele olyanba hogy gondja lett volna valamivel
biztos vagy benne hogy a s2 plusz gyárilag megkapta a flasht? Mert hivatalosan a Google nem támogatja, le sem lehet tölteni a play-ről JB-re
Csak ezért csodálkoznék ha a Samu mókolt volna valamit ezzel

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#14888) SkyLaci válasza sheep (#14887) üzenetére


SkyLaci
őstag

(#14889) Veron


Veron
őstag

Hi!

Valaki segítene, és elmondaná pontosan, hogy kell rootolni a telefont JB alatt? Még mielőtt kardélre hánytok, tudom, olvastam Carline bejegyzését a rootról, ami egyszerűnek tűnik, de mégsem megy. Nem tudom a root.zip-et betallózni, mert nem látja a rendszer a file-okat, csak a könyvtárakat -legalábbis a gyökérben-.
Ezt mind a gyári kernellel próbáltam, vagy a TWRP-vel kellene? Azért gondoltam, hogy nem azzal, mert a következő van feltüntetve a leírásban annál a résznél: "Ez a leírás csak a GingerBread rendszerű telefonokra érvényes. Jelly Bean esetén nem használható, mert a kernelt átírja és a telefon nem indul!"
Valaki tisztába tenné ezt a dolgot?

Köszönöm!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#14890) sheep válasza Veron (#14889) üzenetére


sheep
addikt

SD kártya legyen a telefonban
1. Letöltöd a root fájlt (.zip) innen: [link]
2. Másold fel az sd kártya gyökerébe, nem kell kibontani!
3. Lépj be a gyári recoverybe (hangerő fel+home+power)
4. Válaszd ki az “install (apply) update from sd card” menüpontot
5. Válaszd ki a “root.zip” fájlt ami az sd kártyán van és okézd.
6. Néhány mp alatt végigfut a folyamat, és a telefonod máris rootolva van.
7. Ezután a “reboot system now” menüpontot kiválasztva a telefon újraindul. A telefonba belépve az applikációk között megjelenik a “superuser” ikon, ez is jelzi hogy a root sikeres volt

@SkyLaci:

nekem ebből a videóból is csak az jön le hogy JB alatt nem támogatott a flash, de a Samu mókolt valamit, amit egyébként bárkimegtehet. Mint mondtam nálam tökéletesen működik a flash JB alatt mindenhol.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#14891) vazzz válasza Veron (#14889) üzenetére


vazzz
őstag

Microsd-n legyen a root.zip, gyári recovery alól kell felrakni a leírt módon.

(#14892) eastsider válasza szabacsik (#14863) üzenetére


eastsider
nagyúr

nincs s-lineom hard casem van, ami teljesen jó, csak annyi a bajom vele, hogy a tetejét és az alját nem védi.. és párszor csattant pont oda... (persze legtöbbször a hátulján szánkázott végig a betonon/padlón, esett előlapra is, amit megfogott a tok pereme, gombok is teljesen jók... csak nem értem miért nem védi a tetejét meg az alját (nyilván azért, mert akkor nem lehetne belepattintani, de én nem látnám akadályát így látatlanba...)

bár néha olyan jó kivenni a tokból, annyival vékonyabb/jobb fogni úgy...sokkal kompaktabb, vékonyabb (érzésre főleg)

[ Szerkesztve ]

(#14893) perfegor17


perfegor17
senior tag

Sziasztok lenne egy samsung galaxy s 9070p-m ami rosz romot kapott (egy sima i9070).Most be se kapcsol.Viszont download-ba se lép be de ha rá van kötve a gépre felvillan egy olyan hogy U8500 usb rom amit nem ismer fel.Előre is köszi a help-et.

(#14894) eastsider válasza perfegor17 (#14893) üzenetére


eastsider
nagyúr

recoverybe se lép be? rendben végigment odin? biztos nem P-s?
factory resetet tudsz tolni recoveryben? (+wipe cache/dalvik),

(#14895) Logeeen válasza eastsider (#14894) üzenetére


Logeeen
senior tag

Írta hogy P-sre tette a rossz romot (I9070)...
Szerintem szerviz..

#Xiaomi 13T#

(#14896) perfegor17 válasza Logeeen (#14895) üzenetére


perfegor17
senior tag

Nem jön be semmi csak mikor bedugom a gépbe és nyomom a 3 gombot egyszerre akkor bedob egy olyat hogy u8500 rom de nem ismeri fel.

(#14897) geckowize


geckowize
őstag

Hello! Haverom vett egy SGSA-t, gb van rajta, es ahogy latom 2013 elso negyedev mar elegge letelt, van ra hivatalos jb? Vagy csak fuggetlenre van? melyik szolgaltatonal van, ha van?
Semmi mokolas nem erdekel, nem akar garit veszteni, es nem ert annyira ilyen s-off, root, mindenfele szirszar flashelesehez, tehat a kerdesem arra iranyult, hogy mely magyar szolgaltatoknal elerheto e a jb frissites egysegsugaru user szamara, ha meg nem akkor hol erdemes figyelni?

(#14898) Carline válasza geckowize (#14897) üzenetére


Carline
őstag

Ha nem akar semmi mókolást, akkor várjon (pár hónapot) és majd a telefon jelzi, ha megfelelő frissítőcsomag érkezik a telefonjához.
Mókolással szerb XXLQB firmware feltehető.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#14899) Veron válasza sheep (#14890) üzenetére


Veron
őstag

Ez világos, meg pofonegyszerűnek tűnik, még sem sikerül. Nem látszanak a file-ok, pedig a root.zip a microSD gyökerében van.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#14900) Simba86 válasza SkyLaci (#14881) üzenetére


Simba86
senior tag

a legújabb dolphinnal nem megy, de ezen könnyen lehet segíteni ;)

a programok, amiket fel kell raknod, h menjen a flash:

Dolphin_Browser_HD_8.5.1.apk
install_flash_player_ics (11).apk
Dolphin_Engine_Beta.apk

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.