Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) belavagyokbp válasza raziel01 (#14249) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Szerintem úgy értette, hogy könnyebben elb*szhatod a telefonodat (ami igaz is).
BTW, tegnap én is SGSA tulaj lettem, Skifekete fórumtárstól jutottam hozzá egy ilyen készülékhez. Ahogy olvastam itt a fórumon, elég sok kalandja volt már ennek a telónak, hát tőlem sem várhat mást :DDD

Egy dolog, ami feltűnt a készülékkel kapcsolatban: hogy-hogy lehet kernelt cserélni BL nyitás nélkül is? Az eddigi androidos telefonjaimnál pont ez volt a gond, hogy zárt BL-ük volt (Motorola Defy+, Sony Xperia Sola), így nem lehetett kernelt cserélni, és csak a szenvedés volt a custom romokkal.
Másik kérdésem: melyik a legtutibb JB kernel? Most a ThunderZap 4.1 van fent.

[ Szerkesztve ]

(#14252) skifekete válasza belavagyokbp (#14251) üzenetére


skifekete
senior tag

Lehet, cwmből illelve universal kernel fleshből is. Én Cocore 4.4-el használtam, nekem bevált, de páran a 4.2-t használják

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14253) belavagyokbp válasza skifekete (#14252) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Értem én, hogy lehet, a dolog miért-jére vagyok kíváncsi :) Ahogy írtam, az eddigi telefonjaimnál nem lehetett kernelt cserélni, mert a bootloaderüket nem lehetett kinyitni. A nexus 7-emen is először BL-t kellett nyitnom, hogy hozzányúlhassak a kernelhez, és ezt nem értem, hogy itt miért nincs ilyen? Nem mintha hiányozna, csak érdekel.

(#14254) Acef válasza kutitomi73 (#14241) üzenetére


Acef
addikt

nngabi forumában az eredeti T-s GB, azzal igen.
Elnézést, elképzelhető, rosszul írtam a nevét !

[ Szerkesztve ]

(#14255) nheben


nheben
csendes tag

Amióta JB van fent, határozottan hamarabb talál GPS jelet. Ti is tapasztaltátok?

(#14256) skifekete válasza belavagyokbp (#14253) üzenetére


skifekete
senior tag

fogalmam sincs, hogy mért van így, de hál istennek az s2-nél is ugyan ez a felállás :R

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14257) Acef válasza zsolesz6 (#14213) üzenetére


Acef
addikt

LQ4-et használsz?

(#14258) Roxkex


Roxkex
senior tag

#14236 << Valaki erre tud segíteni ? <<<

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#14259) zjuhasz


zjuhasz
aktív tag

sziasztok,
amióta JB van fenn, érdekes a töltés. Ha rá van dugva a töltőre, akkor közben hiába kapcsolnám ki a készüléket, újraindul és újra bekapcsol. Csak úgy tudom kikapcsolni, ha lehúzom a töltőt, kikapcs, majd vissza a kábel. Másnak is ilyen?

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#14260) skifekete válasza zjuhasz (#14259) üzenetére


skifekete
senior tag

cseréltél kernelt?

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14261) ebegab92 válasza zjuhasz (#14259) üzenetére


ebegab92
senior tag

Igen,nekem is újraindul.Hát érdekes egy bug :U
Nekem meg olyat csinál Dolphin browser,hogy m.prohardver.hu-n belépnék,de a belépős oldalnál összeomlik,és kilép.Ha az asztali verziót indítom,akkor jó.Most ez minek a hibája lehet?Reinstall után jó volt 1-2 napig,most megint sz.raxik :(

JB+CoCore 4.4

[ Szerkesztve ]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#14262) Roxkex


Roxkex
senior tag

Miért fagy ki a fényképező orosz jb + cocore 4.2 + root nál ? be állítottam valami és befagy ...
galériát meg akarom nézni és ezt írja ki: Nincs elég hely. Törölje a felesleges tételeket (pedig van hely) pl ........ ez miért van ?
valamikor még ki is fagy a galéria :@
peidg

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#14263) skifekete válasza ebegab92 (#14261) üzenetére


skifekete
senior tag

az velem is megesett.. töröld le, tedd fel újra és jó lesz

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14264) Keem1 válasza Roxkex (#14262) üzenetére


Keem1
addikt

Dalvik wipe kernel telepítés után megvolt? Esetleg megcsinálhatod újra, egy cache wipe-pal egybekötve. Csak tipp, nekem ilyesmi nem volt, de hátha segít rajtad.

(#14265) Roxkex válasza Keem1 (#14264) üzenetére


Roxkex
senior tag

kernel telepítés után 2x is volt dalvik :)
minjd akkor meg csinálom újra , de ha elötte a számomra fontos dolgokról csinálok titanium backuppot majd vissza állítom akkor az appoknak a (játkok) a fájljait nem kell újra leszednie a telónak ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#14266) ebegab92


ebegab92
senior tag

Samfirmware-re feldobták az ír Meteor szolgáltató i9070-es 2.3.6-os firmware-ét :DD Hát sokkal közelebb nem került a JB-es dolog megint...

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#14267) szabacsik válasza Roxkex (#14265) üzenetére


szabacsik
őstag

Tudtommal a titanium csak magát az appot menti. Az esetenkénti több gigás cuccokat amit letölt mondjuk egy játék azt nem. Mentsd ki kézzel az "Android" mappát amiben van a "data" és az"obb". (a legtöbb játék ezekbe töltődik)

/\____/\

(#14268) Roxkex válasza szabacsik (#14267) üzenetére


Roxkex
senior tag

de a mentéseket se menti ki ? az lenne a legfonotsabb :D

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#14269) FET-MEN válasza ebegab92 (#14266) üzenetére


FET-MEN
veterán

mit számít? van JB-nk, tök zsír minden flott, ha meg van valami akkor downgrade 2.3.6 azt cső :D ráadás van szervízfutárom is

Iphone 7

(#14270) szabacsik válasza Roxkex (#14268) üzenetére


szabacsik
őstag

De kimenti.

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#14271) imi68 válasza FET-MEN (#14269) üzenetére


imi68
tag

:K :))

Huawei P10 lite

(#14272) Fitzgerald válasza ebegab92 (#14266) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az írek már megkapták a JB-t korábban, ők visszafelé mennek. Tudod hogy van ez, odaát az eső is felfelé esik.
Amúgy az íreknek minek bármilyen firmware? Azokat nem érdekli semmi csak sör legyen, meg az angolokat lehessen gyűlölni :D
Tesóim.

[ Szerkesztve ]

(#14273) zjuhasz válasza skifekete (#14260) üzenetére


zjuhasz
aktív tag

Cseréltem, 4.4 coco van fenn. Törlések is megvoltak...

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#14274) skifekete válasza zjuhasz (#14273) üzenetére


skifekete
senior tag

a coco velejárója, hogy ez történik töltés közben mindenkivel, aki azt használja

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14275) Agyas


Agyas
aktív tag

Használ valaki LQ4+Cocore kernel mellé CrossBreeder-t?
Mi a tapasztalata?

(#14276) skifekete válasza Agyas (#14275) üzenetére


skifekete
senior tag

én használtam, szerintem dobott a szmúszságán

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14277) Agyas válasza skifekete (#14276) üzenetére


Agyas
aktív tag

felteszem a 3.12-öt meglátjuk...

(#14278) demars válasza skifekete (#14224) üzenetére


demars
addikt

Nekem FLIP tokom van...Teljesen szuper! Nem kell két kézzel nyitogatni, meg nem lehet elhagyni sem...

Más:
Van egy gyenge mágneses kis fül a tetején amivel le lehet zárni.. a mágnes nem tud kárt tenni a telóban? vagy a kijelzőben?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#14279) kutitomi73 válasza beccyboy (#14244) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Köszi!Megtaláltam és sikerült!

"A remény hal meg utoljára"

(#14280) kutitomi73 válasza Acef (#14254) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Köszi!Meglett és sikerült!

"A remény hal meg utoljára"

(#14281) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Van valami script/program amivel fellehet cserélni a belső és a külső tárhelyet? Elég idegesítő, hogy a játékok a belső 4Gb-t szemetelik tele. Sony xperia solán is ugyan ez volt, de ott volt egy script ami megcserélte a két tárhelyet.

(#14282) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Sziasztok!Nem tudtok vmilyen jó widgetet gmail-nek.Gyári GB van fent és T-s.Az email widgetet már lefoglaltam a másik email címemmel.
Előre is köszönöm a segítséget!

"A remény hal meg utoljára"

(#14283) Roxkex


Roxkex
senior tag

Srácok nektek is volt már ilyen ?
Csináltam wipe data/factory resetet meg dalvik cahce-t és rebbotoltam majd vissza állítottam a titaniummal a dolgokat ... majd rebootoltam (ki/be kapcs) és akkor a samsung jel meg jelent és mindig csak a körülötte jelenő köröcske jött be folyamatosan .... miért ? :( ... most csináltam megint wipe data/factory resetet meg dalvik cahce-t és most mükszik , de nekem kellenek az adatok ezért most nem mindent rakok fel .. melyik adat "név" tartalmazza a wifi jelszavakat ? (titanium backup )

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#14284) beccyboy válasza kutitomi73 (#14282) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Tedd vissza a JB-t, ott király a gmail widget :DDD:DDD
Na de komolyra fordítva, a go email widget vált még be nekem, de az csak go launcher alatt szeret működni tudtommal. De a legjobb tényleg a jb-s gmail widget :U

Caffeine addict.

(#14285) csorba23 válasza csorba23 (#10790) üzenetére


csorba23
tag

Miért kapcsol ki a képernyőm fél perc múlva videó (akár youtube,akár más) nézés közben? Régebben nem volt ez, nem is állítgattam semmit. GB.
Real Racing 3 alatt is ezt csinálja. Alapból be van állítva képernyő időkorlát, de sztem ezt a játékoknak és a videonéző programnak felül kéne bírálnia.

(#14286) goom


goom
senior tag

Sziasztok, segítséget kérek! Vajon mi lehet az oka, hogy a widget-ek órája nem megy? Többet is próbáltam, és egyik sem hajlandó: ott marad, ahol önmagát frissítette a telepítéskor - a gyári viszont megy (2.3.6). Az előfordult, hogy újraindítás után rendben volt - de csak kis ideig, és ismét megállt. Az állapotsori viszont teljesen rendben van.

(#14287) belavagyokbp válasza belavagyokbp (#14281) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Közben megtaláltam XDA-n: [link] - ha valakinek kéne.

(#14288) Roxkex


Roxkex
senior tag

Gyerekek miért van az hogy adattárolóként )pendrive( felrakom a telóm a gépre és egy darabig tökéletesen másol a belső memóriára , majd aztán egyszer csak megálll .... -.-" :@ már szít b...sz az ideg !

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#14289) nggabi válasza Roxkex (#14288) üzenetére


nggabi
nagyúr

próbáld másik kábellel és pucold meg a csatlakozót.

"szenyor dzsíííí"

(#14290) Carline


Carline
őstag

Kezdő romolók
A blogom végén 'Deodexelt rendszer van custom rom felrakása JB-n' néven egy kis leírás a romolás menetére.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#14291) Roxkex válasza nggabi (#14289) üzenetére


Roxkex
senior tag

amúgy windows 7 alatt csinálja csak , xp alatt simán tudtam másolni ugyanazok gépen , csak nem akarok mindig xp alá menni másolásért -.-"

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#14292) eastsider válasza Roxkex (#14288) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem ha mass storageként csatlakoztatom (többféle JB), egy idő után megszakad a kapcsolat... kábel hiba nem lehet,mivel mtp-nél semmi gond nincs... (w8 pro)

(#14293) Doosa


Doosa
aktív tag

Villámkérdés estére
Az LQ4-s JB-t fel lehet tenni kapásból GB-re, vagy végig kell frissítgetni LPY-al kezdve?

(#14294) skifekete válasza Doosa (#14293) üzenetére


skifekete
senior tag

villámválasz: fel

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#14295) Doosa válasza skifekete (#14294) üzenetére


Doosa
aktív tag

Oké látom, de az LPZ-se téglásított mindenkinek. Viszont válaszodból gondolom, hogy így mehet a buli :D kösz :R

(#14296) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Na a Defy után egy kis Nokia N8 kitérővel (kár azért a telefonért, hogy a Nokia hagyta, hogy ilyen legyen... :( ) én is a Galaxy S Advance-osok táborát erősítem. Független, valszeg lengyel telefonom lett GSM boltos garanciával, úgyhogy az orosz JB nem volt kérdés :D
A Defy-nál már szanaszét romoltam magam, úgyhogy szeretnék végre egy olyan telefont, ahol nem kell folyamatosan bütykölni valamit ahhoz, hogy az ember 2013-as színvonalon tudja használni az okostelefonját. Úgyhogy köszönöm a jól érthető leírást az érintett fórumtagoknak, az orosz JB-vel úgy tűnik ez most már sikerülni fog. :R
Ja és ha valakit érdekel a GTA 3 le van árazva a Play-en...

[ Szerkesztve ]

(#14297) hxcforlife válasza rokarudi (#14296) üzenetére


hxcforlife
tag

Te voltál gyakorikérdéseken nem?

(#14298) rokarudi válasza hxcforlife (#14297) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Ööö, mire gondolsz pontosan?

(#14299) bepe79 válasza belavagyokbp (#14251) üzenetére


bepe79
addikt

Helló! Grat! :) Nem te is Defy+ról váltottál, mint én? Ismerős a nick-ed annak a topikjából.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#14300) szabacsik válasza csorba23 (#14285) üzenetére


szabacsik
őstag

Nekem az elejétől ilyen. Sajnos nem találtam rá megoldást csak a 30mp-es szundi idő. Igen alapból vannak programok amik külön engedélyt is kérnek az elfogadáskor, hogy a képernyőt ébren tartsa, de nem mükszik :(

/\____/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.