Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15451) Keem1 válasza zoli62 (#15450) üzenetére


Keem1
addikt

Ha esetleg Gmailben megváltoztatod, telón nem kéri be újra? Bár nem próbáltam, Facebookkal már megcsináltam ugyanezt és a telefonon bekérte rövid idő múlva a jelszavam újra.

Szerk: úgy értettem persze, hogy neten változtatod meg, nem a telefonon

[ Szerkesztve ]

(#15452) #33253120 válasza zoli62 (#15450) üzenetére


#33253120
törölt tag

https://www.google.com/settings/security?tab=4
Itt.
Mivel a Google fiók nem a telefonon van, az csak egy kis része.

[ Szerkesztve ]

(#15453) alexix2999


alexix2999
csendes tag

Hi
Nekem 6-8 óra alatt lemerül! eddig..Letöltöttem ezt a két progi, azóta két nap, pedig netezek, emilezek vele!!!
advanced task killer, green power!
Már majdnem eladtam a francba!!!!

(#15454) alexix2999


alexix2999
csendes tag

Viszont hangos buliban borzalmas minőségű hangot vesz fel / videó felvételnél6, hallgathatatlan! Valaki tud valami progit erre? köszi
alex

(#15455) alexix2999


alexix2999
csendes tag

Viszont hangos buliban borzalmas minőségű hangot vesz fel / videó felvételnél6, hallgathatatlan! Valaki tud valami progit erre? köszi
alex

(#15456) tomiii007 válasza alexix2999 (#15455) üzenetére


tomiii007
senior tag

nekem egész tűrhető hangot vesz fel.

(#15457) belavagyokbp válasza -B- (#15446) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Én csak a felhasználói alkalmazásokról szoktam mentést csinálni, visszaállításnál pedig a programokat adat nélkül rakom vissza, csak a játékokat állítom vissza adatostul. Kavart már be program, ha adatostul raktam vissza, és a telefonon is éreztem lassulást, ezért rá szánom azt a 10-15percret, hogy újra beállítsam őket.

(#15458) -B- válasza belavagyokbp (#15457) üzenetére


-B-
senior tag

köszi a választ!

(#15459) Csendeske


Csendeske
aktív tag

Ha felteszek egy custom kernelt (mondjuk CoCore 4.1) , van valami előnye a twrp recovery-n kívül?

(#15460) cukisub


cukisub
csendes tag

ehez mit szoltok???... http://samsung-updates.com/galaxy-s-3-4-and-note-2-to-get-android-5-0-galaxy-s-2-will-end-with-4-2-2/

Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 JB

(#15461) G4RWIN


G4RWIN
tag

Sziasztok!
Fel szeretném rakni az 5.0 -s kernelt, mert most a 4.4 van fent. Beléptem recoverybe de alapból már a cwm et indítja, úgy tudtam h újrainditás után a gyáriba lép be.
Így akkor mehet rögtön az "install..." kernelnek a .zip fájlja?

köszöntem!

[ Szerkesztve ]

(#15462) skifekete válasza G4RWIN (#15461) üzenetére


skifekete
senior tag

:K

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#15463) -B-


-B-
senior tag

Fel akarom rakni az LQB-t. Most csináltam egy factory reset-et romcsere előtt és azóta csak a CWM recovery jön be.
Hiába nyomok a reboot system now-ra, újból a recovery jön be.
Mi a teendő ilyenkor?

Vegyem ki az akksit, vagy mit csináljak???

[ Szerkesztve ]

(#15464) Keem1 válasza -B- (#15463) üzenetére


Keem1
addikt

Download mód bejön? Majd kijavítanak okosabbak, de szerintem tedd előbb vissza a gyári kernelt, nem tudom, hogy nem repartos rom mennyire pucolja a kernelt is, persze majd tapasztaltabbak kijavítanak.
Ha download mód bejön, a többivel ne is foglalkozz, dobd fel az új romot.

Persze, szedd ki az akksit, várj 5 percet és utána indítsd a download módot.

[ Szerkesztve ]

(#15465) -B- válasza -B- (#15463) üzenetére


-B-
senior tag

Valaki??? Sehol senki???

Keem1:
Az a baj, hogy cwm-ből nem tudok kilépni. Merjem kivenni az akksit szerinted, aztán megpróbálni a dowload módot?

[ Szerkesztve ]

(#15466) skifekete válasza -B- (#15465) üzenetére


skifekete
senior tag

5. postban lévő reboot-system-cwm.zip filet töltsd le, valahogy tedd át a kártyádra és felsheld cwmből
odint hagyd békén a download moddal együtt

[link]

[ Szerkesztve ]

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#15467) -B- válasza skifekete (#15466) üzenetére


-B-
senior tag

Ez most akkor gáz?
A download mód bejön.

Nem vagyok regelve xda-n, nem tudom letölteni + nincs kártyaolvasóm, másik telefon sincs itthon jelenleg.
Sehogy nem tudnám az sd-re varázsolni.

(#15468) skifekete válasza -B- (#15467) üzenetére


skifekete
senior tag

gáznak nem gáz, csak kezdheted újra. regizz a fórumra töltsd le, és legközelebb nem lesz ilyen baj

[ Szerkesztve ]

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#15469) -B- válasza skifekete (#15468) üzenetére


-B-
senior tag

Mit kezdhetek újra?
Nem értem ezt az egészet. Miért nem indul egy factory reset után a telefon? A cocore kernel miatt?

Hiába regelek és töltöm le, nem tudom rárakni a kártyára.

Ha most odinnal felrakom az LQB-t? A download mód bejön?

(#15471) Keem1 válasza -B- (#15469) üzenetére


Keem1
addikt

Várj... az előbb írtad, hogy bejön a D.M. Akkor most mi is van? A rendszer végülis indul? Vagy akksi kivétel után is folyamatosan a CWM jön be, ha hagyod/nád bebootolni a JB-t?

#15473 Real Ghoost: az előd Galaxy Ace-met 2 éve nem is engedték az ütött-kopott westeles kártyával, közölték, hogy gáz lehet, úgyhogy azonnal cserélik. Szóval megérne egy misét a dolog. Mondom, engem a régi kártyával ki se engedtek az üzletből.

#15475 -B-: még megpróbálhatod a gyári kernelt visszatenni, hátha... Azzal a CWM is megy a levesbe.

[ Szerkesztve ]

(#15472) Acef válasza Csendeske (#15459) üzenetére


Acef
addikt

Igem, gyorsabb. Inkabb : 4.2 vagy. 5.0

(#15473) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

Sziasztok, van egy kis gondom a telefonnal, hátha tudtok segíteni:
2 ilyen készülék is van a családban, most 2 hetesek, egyszerre vettük őket. Az enyémmel eddig (kop-kopp) semmi gond, az anyumé viszont többször is eldobta már a SIM kártyát, úgy hogy hozzá sem nyúlt a telefonhoz, pl éjszaka, és reggel az fogadta, hogy adja meg a pin kódját. Találkozott már valaki ilyennel? Elég régi típusú az a SIM kártya, még a Westeles időkből, okozhatja ez a gondot? (az enyém újabb)

(#15474) Jason19 válasza vazzz (#15209) üzenetére


Jason19
senior tag

Köszi! :)

Vasárnap remélem lesz időm, és kipróbálok pár romot. Sosem vagyok megelégedve ;]

[ Szerkesztve ]

(#15475) -B- válasza Keem1 (#15471) üzenetére


-B-
senior tag

Csak a cwm jön be, hogy hagyjam bebootolni a JB-t?

A download mód bejön, csak skifekete azt írta, hogy hagyjam, ezért most nem tudom, hogy mit csináljak.

Flyme
akku ki-be megvolt, ha hosszan nyomom a power gombot, akkor újraindul recoveryben.
a kieses hibaelhárítást nem értem, még életemben nem használtam a kiest semmire.

[ Szerkesztve ]

(#15476) flash- válasza Z0C! (#15062) üzenetére


flash-
veterán

Galaxy ace topicban a Gold Akksit sokan használták és általában a vélemények pozitivak voltak.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#15477) Acef válasza -B- (#15475) üzenetére


Acef
addikt

Download - ban bekapcs. nyomvatart és újraindul. Vagy hangero le, es azutan.

[ Szerkesztve ]

(#15478) Keem1 válasza -B- (#15475) üzenetére


Keem1
addikt

Kifutottam a szerkesztési időből. Akkor ha a download bejön, az lenne a legjobb, ha tiszta lappal kezdenél, kipucolnál mindent nggabi repartos GB-jével és nekiállnál az új JB-t feltenni + kernelt. Így nem vesztesz semmit, csak kicsit tovább tart, cserébe kizársz minden eddigi hibafaktort.

(#15479) sunyijanika válasza Real Ghoost (#15473) üzenetére


sunyijanika
tag

Igen, valószínűleg a SIM kártya a ludas. próbáld ki a tiéddel azt vajon eldobja-e? ha nem akkor be kell szerzni egy újabb típusút.

(#15480) Flyme válasza -B- (#15475) üzenetére


Flyme
senior tag

Várj, először inkább úgy csináld, ahogy Keem1 írta, azzal a módszerrel tényleg biztonságosabb.

(#15481) -B- válasza Keem1 (#15478) üzenetére


-B-
senior tag

Nekiesek most ennek! Más választásom nincs!

(#15482) skifekete válasza -B- (#15475) üzenetére


skifekete
senior tag

Akkor hagyd ha fel tudod felrakni a kártyára a filet, ha nem akkor marad odin

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#15483) Acef válasza Flyme (#15480) üzenetére


Acef
addikt

A ROM cseréje mindent kipucol. Nekem is volt ilyen, elegendő ismét Odinnal az LQB.

(#15484) flash-


flash-
veterán

van jelenleg 4.1 alatt olyan megoldás amivel működik a BLN tehát a billentyűzet villogtatása nemfogadott hivás-sms-email esetén?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#15485) skifekete válasza flash- (#15484) üzenetére


skifekete
senior tag

Nincs, kernel támogatás kell hozzá

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#15486) -B-


-B-
senior tag

nggabi repartos romja feltámasztotta! Ezúton is hála Neki :R !!!

keem1: köszi a tippet! :R

Most akkor nekiugrok az LQB-nek!

(#15488) demars válasza cukisub (#15460) üzenetére


demars
addikt

Ezt mintha már linkelték volna... vagy most ez új?
Korábban...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#15489) rappit4 válasza cukisub (#15460) üzenetére


rappit4
őstag

Vótmá' :D

[ Szerkesztve ]

(#15490) Simba86 válasza flash- (#15487) üzenetére


Simba86
senior tag

nagyon nem bánnám, ha az OTG összejönne, mert a NOLED app-nak hála, elvagyok a LED nélkül is, viszont az OTG-support hiánya egyelőre fájó pont... a "clock"-nál így első blikkre azt mondanám, h OC-re gondolt, de valszeg tévedek :F

amúgy nem azt írta, h a következő kernelben benne lesz, hanem a következő fejlesztési/implementálási célokat adta meg ;)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#15491) skifekete válasza Simba86 (#15490) üzenetére


skifekete
senior tag

mijaza ÓTÉGÉ?

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#15492) eastsider válasza skifekete (#15491) üzenetére


eastsider
nagyúr

usb on the go

pendrivet, egeret, billt lehet ráaggatni a telefonra

(#15493) Simba86 válasza skifekete (#15491) üzenetére


Simba86
senior tag

az OTG, avagy On-The-Go az USB-s eszközök csatlakoztatását teszi lehetővé, pl pendrive,egér,billentyűzet,usb-s vinyó,usb gamepad :)

természetesen kell egy bizonyos töltöttségi szint ahhoz, h működjön (feltétel hozzá az ezt támogató kernel), de pendrive-okat sztem önerőből elbír, nem kell hozzá külső áramforrás :)

az xperia mini pro-m alapból támogatta az egér csatlakoztatását, a pendrive,gamepad driverei meg könnyedén felpakolhatók voltak :)

a tabletek többsége természetesen már eleve OTG-támogatással jön ki, van amelyik gyári tartozékai közé tartozik egy OTG kábel is :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#15494) Csendeske válasza Acef (#15472) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Köszi!
De ezek jók GB-re is?

(#15495) Z0C! válasza Simba86 (#15490) üzenetére


Z0C!
őstag

jólenne a BLN. de amilyen az én szerencsém P-s telóra úgysem lesz :/

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#15496) rappit4 válasza Simba86 (#15493) üzenetére


rappit4
őstag

Azta :Y Vajon ezt támogatja a p7500-as tablet is? Szerk.: igen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15497) Simba86 válasza rappit4 (#15496) üzenetére


Simba86
senior tag

igen :)

link

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#15498) LaciMaci84


LaciMaci84
csendes tag

Sziasztok ma vettem én is egy SGSA-t. A kérdésem az, hogy most mi a hivatalos Andrioid verzio, próbáltam frissítés keresni a telefon segitségével de semmit nem talál. Kiesen próbáltam frissíteni de az meg nem ismeri fel a telefon ezt a hibát írja ki. Ma vettem telót a T-től.

[ Szerkesztve ]

(#15499) skifekete


skifekete
senior tag

köszönöm a felvilágosítást :)

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#15500) Flyme válasza LaciMaci84 (#15498) üzenetére


Flyme
senior tag

Szia, hivatalos Orosz és Szerb ROM létezik eddig, leírás: http://logout.hu/bejegyzes/sheep/jelly_bean_felrakasa_odinnal_i9070_galaxy_s_advanc/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.