Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) Acef válasza Veron (#14899) üzenetére


Acef
addikt

Kulső external sd-n keresd! Fotón a belső sd van megyitva.

[ Szerkesztve ]

(#14902) sheep válasza Veron (#14899) üzenetére


sheep
addikt

megnéztem, nálam "root advance jb.zip" a neve pontosan, és az "apply update from external storage" menüponttal lehet belépni
nem tudom mi lehet a gond nálad, lehet az sd kártyával van valami

@Acef, azt hol látod hogy ez a belső tárhely? Nálam ugyan ezeket mutatja /sdcard alatt

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#14903) Acef válasza notmiami (#14869) üzenetére


Acef
addikt

Te már próbáltad a JellyMod 4.0 -át?

nekem LQB-vel van fent (arra flashetem), és nem működik a kamera!
a kamera leállt üzenettel kilép.

SHEEP: nekem nem látszódnak externalon a sys mappák...

[ Szerkesztve ]

(#14904) perfegor17


perfegor17
senior tag

Az én helyzetemben mit lehet tenni? valami U8500 rom az bejön más nem.Viszont a windows nem talál driver-t.

(#14905) Veron válasza Acef (#14901) üzenetére


Veron
őstag

Jogos, ez a belső. De nem nagyon tudok mást tenni, rámentem az "apply from EXTERNAL storage"-ra és ezt tölti be. Innen nem tudom mappaként betallózni a microSD-t. (amúgy is ide felmásoltam a gyökérbe a root.zip-et, de ezt sem látja.)

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#14906) Acef válasza Veron (#14905) üzenetére


Acef
addikt

install zip from sdcard - choose zip from sdcard - nekem erre a külsőt adja, és abban nincs sys - system mappa !

nincs valami probléma a külső sd-vel ?

véletlenül nem a choose zip from internal sdcard -ra mentél ???

[ Szerkesztve ]

(#14907) Acef válasza perfegor17 (#14904) üzenetére


Acef
addikt

szervíz?

ott ne dicsekedj a JB felrakásával!

[ Szerkesztve ]

(#14908) Simba86 válasza perfegor17 (#14904) üzenetére


Simba86
senior tag

factory reset megoldja elvileg, én is találkoztam ezzel a problémával

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#14909) Carline válasza Veron (#14899) üzenetére


Carline
őstag

Melyik JB verziót raktad fel?

Másold be a root.zip fájlt valamelyik mappába amit látsz a recoveryből, abba lépj be és a mappán belül már látni kell a root.zip fájlt.
Túl sok a mappa az sdcardon és a fájlok csak a mappák után következnének, de nem lehet lejjebb görgetni. Csak egy képernyőnyi látszik.
Próbáld meg ezt így.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#14910) Gery15


Gery15
addikt

Feltettem a JellyMod 4.0-át , eddig frankó nagyon.

HyperX

(#14911) Acef válasza Gery15 (#14910) üzenetére


Acef
addikt

LQB-RE VAGY LQ4-RE TETTED _?

MŰKÖDIK A KAMERÁD?
NEKEM CSAK A FOTÓ MŰKÖDIK, A KAMERA AZ NEM :((

(#14912) meke11 válasza Gery15 (#14910) üzenetére


meke11
aktív tag

Simán felraktad a Jellymod 3.0-ra?

(#14913) Gery15 válasza Acef (#14911) üzenetére


Gery15
addikt

LQ4-re, kamera nem megy.

(#14912) meke11: Igen.

Szerk.: Egyébként mintha lassabb lenne, mint a JellyMod 3.0 trió.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#14914) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Jól vettem ki Carline leírásából, hogy ha LQ4-re Odinnal teszem az LQB-t akkor nem kell factory reset?

"Amennyiben JB-ről JB-re frissíted Odinnal a rendszert nem szükséges a wipe facory reset."

Vagy ez csak speciális esetekre érvényes? Meg gondolom az is probléma lehet, hogy nem gyári kernel van, hanem CoCore 5.0.

(#14915) Acef


Acef
addikt

JellyMod 4.0

- LQB-re flashelve marad az LQB NEM MŰKÖDÖTT A KAMERA. EZÉRT VISSZA Odinnal LQ4, ROOT, CWM, és fel a JellyMod 4.0 , a kamera továbbra sem működik !

- SMS beállításoknál néhány menüpont angol
- értesítési panel tartalmának, és az ikonok sorrendjének beállítási lehetősége
- kamera-fényképező: hangerő gombbal exponálhatunk (választható), korábbi felvételek ablak, touch-os zoom „gomb”, gyengébb/hibás fókuszálás (közelinél), kevesebb felvételi mód, + időzítő, eltűntek a segédvonalak, csak a fényképező működik, a kamera nem használható ???? (Kamera leállt !?)
- böngészőben jobb az ablakok kezelése, választható böngészőazonosító (android, windows,..), teljes képernyős módban, a csúsztatással megnyitható beállításoknál végre nagyobbak az ikonok

minden szép és jó, de a kamera ?!

(#14916) Flyme


Flyme
senior tag

LQB-re fel lehet tenni a legújabb Master ROM-ot, vagy csak LQ4-re?

(#14917) Gery15 válasza Acef (#14915) üzenetére


Gery15
addikt

Túl szép lett volna, ha működik minden! :D Amúgy gyönyörű, de én gyorsan visszaállítottam a JellyMod 3.0-at.

HyperX

(#14918) Carline válasza rokarudi (#14914) üzenetére


Carline
őstag

Igen jól.
Nem kell factory reset de wipe dalvik-cache az igen.
Ebből a szempontból mindegy mi a kernel amit használsz.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#14919) Acef válasza Gery15 (#14917) üzenetére


Acef
addikt

bakker!

nem lehetséges, hogy valami app-ot letöltök, és kiváltja a beépített kamera alkalmazást?

(#14920) Gery15 válasza Acef (#14919) üzenetére


Gery15
addikt

Nem tudom, remélem kijavítják majd. ;)

HyperX

(#14921) Veron válasza Carline (#14909) üzenetére


Veron
őstag

A stock XXLQ4 van rajta. Próbáltam már ezzel a módszerrel is, de egyszerűen vagy nem látja a könyvtár tartalmát, vagy értelmetlen karaktersorozatot ír ki a filenevek helyett.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#14922) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Nekem minden flottul működik, megy a kamera, meg a video is, nem laggol semmi, fekete az értesítési sáv, az akkuidőm legalább 3 vagy inkább 4 nap közepesen erős használat mellett. Ja t-s GB 2.3.6 ot használok :) és teljesen meg vagyok elégedve !

(#14923) Veron válasza Veron (#14921) üzenetére


Veron
őstag

Illusztráltam képekkel is. Ilyen menüpontok vannak és így látja a könyvtárakat.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#14924) Agyas


Agyas
aktív tag

Aki jártas az android belvilágában meg tudná nekem mondani hogy tudom ezt kilőni:
act=com.google.android.intent.action.GTALK_RECONNECT flg=0x14
A google talk az nincs fenn. Legalábbis olyan app nincs. A TB-ben sem találtam, hogy fagyasztani tudjam.
Ez is érdekelni hogy mi lehet:
cmp=com.android.vending/com.google.android.finsky.services.DailyHygiene

(#14925) rokarudi válasza Carline (#14918) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Köszönöm a választ. :R

Ez felülírja a kernelt is, és újra kell rakni, vagy a CoCore megmarad?

Illetve az a problémám, hogy azelőtt tettem fel a 4.1-et mielőtt megnéztem volna, hogy milyen volt az eredeti 2.3 rom. Szerb használatit adtak hozzá és 16gb-os, úgyhogy biztos nem magyar (GSM boltos a teló). A kérdés az, hogy ha bármi gebasz van, akkor milyen romot tegyek rá ha gariztatni viszem? Ki lehet utólag még deríteni, hogy mi lehetett az eredeti régió?

Előre is köszönöm a választ.

(#14926) FET-MEN válasza sheep (#14902) üzenetére


FET-MEN
veterán

tök jó az avatarod :D :C

Iphone 7

(#14927) sheep válasza FET-MEN (#14926) üzenetére


sheep
addikt

thanks :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#14928) Acef válasza XIII Ramses (#14922) üzenetére


Acef
addikt

további sok sikert hozzá.

Én nem vagyok ilyen "türelmes" megkeresem a módját, hogy a számomra ideális szoftvert használjam.
(nekem a GB már túl unalmas)

(#14929) FET-MEN válasza Acef (#14928) üzenetére


FET-MEN
veterán

ez a beszéd :C

Iphone 7

(#14930) Acef válasza Veron (#14923) üzenetére


Acef
addikt

!!!!!!
telepítsd a CWM recoveryt! azért nem látja-kezeli a zip-et amit felraktál, mert nem fejlett a recoveryd!
(Carline logout blogjában: CWM recovery stock JB-re)

[ Szerkesztve ]

(#14931) zalyy válasza zalyy (#14830) üzenetére


zalyy
tag

Valaki?

(#14932) KDOG válasza Lirion (#14875) üzenetére


KDOG
tag

bármennyire hihetetlen, neki kell. Mert művel érdekes dolgokat a telefon ezzel a rommal. Gondolom pár bugot kijavítottak.

Szóval itt nem a pattanásos kisiskolás "ős"kocka ****nek kell a jelly, mert nem tudja letölteni a valami wow klónt.... Normál használatra kellene.

Ha gondolod összeírom a hibalistát, de ami így fejből megy: hivás fogadásnál másodperces késés, lerakásnál is. A kijelzőn az óra időnként megáll, kap smst, elolvassa, de még mindig ott a jel, hogy kapott sms-t... stb stb stb stb

Szóval légyszi ne én legyek a hülye, hogy egy jónak tetsző márkás telefont ajánlottam, ahova ígéret volt egy 4.0-ra.... De hát konkrétan a zte blade re több rom jött ki, mint erre a vacakra. (és továbbra sem a telefon a vacak, hanem a rendszer).

Jajj de akkor bocsi, majd készítünk cimbivel egy imaszőnyeget, és minden reggel a telefon felé fogunk imádkozni, hogy mekkora nagyszerű készülék... csak hogy a pici lelketek ne sérüljön....

:D :D :D Lehet megy a piacra, és ___normális támogatású____ samsung, vagy htc lesz

[ Szerkesztve ]

(#14933) KDOG válasza Simba86 (#14877) üzenetére


KDOG
tag

Akkor neked is: i9070P (péééééééééé mint pppppééééééééééter)

[ Szerkesztve ]

(#14934) notmiami válasza Acef (#14919) üzenetére


notmiami
tag

Acef én a Camera JB+-t használom az a legjobb, az a tipikus AOSP jellybean kamerája. A beépített kamerák nem tetszenek. Ez leginkább azért tetszik mert a hangerő gombokkal lehet fényképezni.

A JellyMOD 4 nekem is problémás, méghozzá érdekes módon a kijelző szélén rosszabban érzékeli az ujjamat, ilyet még egy romnál sem láttam:

Ahogy itt látható fentről levele végighúztam az ujjam egészen a home gombig, de csak addig érzékeli ameddig látható. Ott az alsó sávban csak sok nyomogatás után.

Én LQ4-re tettem, a kamera ment, de ahogy írtam nem azokat a kamerákat használom. Az jó lett volna pedig, ha az LQB alapra felmehetett volna ez a "skin". De akkor még várni kell.

(#14935) sonye


sonye
senior tag

Helló!

Egy gyors segítség kellene!

Van ez a voice izé, ami ugye állítólag jól működik. Na én próbaképp aktiváltam, hogy pl autóban milyen jó lenne. Na egy nagy s.... Azóta pedig minden hívásnál brekeg valaki valamit, hogy ki hív. Ezt hol lehetne véglegesen kilőni? A nokia azért ezt már annó szépen megcsinálta a samsungnál meg egy nagy hülyeség az egész. Jó lenne, ha működne, de csak azt hallani, hogy valaki belevartyog a zenébe.

(#14936) Lirion válasza KDOG (#14932) üzenetére


Lirion
addikt

Azt hiszed tán, hogy a JB tökéletes lesz majd? Akkora hibákat okoz a barátod telefonja, hogy azt sem értem, hogy nem halt eddig bele a használatába..Ott marad az olvasatlan sms jelzés, úristen, mindjárt megnyílik a föld.. A JB-nél meg sokaknál nem jelez az ébresztő, akkor mit csinálna a kedves barátod vagy te, ha ez előfordulna az ő telefonján is? Vagy lassan nyitja meg a névjegyzéket/tárcsázót, ekkora hibákkal hogy tudnátok együtt élni, ha az sms jelzés már ilyen gondot okoz nektek? :W

Szóval légyszi ne én legyek a hülye, hogy egy jónak tetsző márkás telefont ajánlottam, ahova ígéret volt egy 4.0-ra...
Márpedig te vagy a hibás, nem ígérgetésekre kell telefont venni vagy ha mégis, akkor arra ott vannak a nexusok, azokra biztosan érkeznek frissítések, vagy iphone-t kell venni, az is sokáig megkapja a friss rendszert..

(#14937) flash- válasza Lirion (#14936) üzenetére


flash-
veterán

már rég közismert a tény hogy a gyári ébresztő felejtős...ez 2.3 nál is így volt már...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#14938) Piloss


Piloss
senior tag

Van két advance, az egyiken GB a másikon JB, egyiken sincs semmi módosítás. Miért van az hogy a JB-s teló bizonyos wifi hálózatokhoz nem csatlakozik föl? IP cím lekérésnél elakad, de ha fől is csatlakozik, akkor csak látszólag, a kis ikon jelzi hogy van forgalom, de semmilyen netet igénylő app nem tud csatlakozni, már mindegyik JB-t végigpróbáltam és mindegyiken fenn áll a hiba.A GB-s teló tökéletesen műkődik és nincs semmi ilyesmi probléma.

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#14939) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok :)

Miért csinálja az én kis takaros telefonocskám , hogy a külső memóriára "helyezett" appokat "törli" .... Ez alatt az értendő , hogy az ikonok eltünnek , de a android/datában ott vannak .... Meg lehet-e azt oldani hogy a külső memórián maradjanak de te tűnjenek el ? Tudom Titaniummal vissza lehet állítani [isten áldja a Titaniumot]de csomó hoz net kell az 1. indításkor és amikor iskolában ki kapcsolom mert előadás van vagy meg amúgy is ki kell akkor szivacs

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#14940) Acef válasza notmiami (#14934) üzenetére


Acef
addikt

felment az LQB-re,
érdekes, hogy nekem a kijelző kezelésével nem volt probléma, csak a kamera nem üzemelt.

Camera JB letölthető? play-ról?
amennyiben kiváltható a gyári JB kamera progira, akkor máris visszarakom a 4,0-át, mert egyébként nagyon tetszett..

(#14941) Acef válasza Piloss (#14938) üzenetére


Acef
addikt

én sokat használom wifin, kiválóan működik, nálad valami beállítási problémák lehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#14942) Acef válasza KDOG (#14933) üzenetére


Acef
addikt

Szia!

Te még nem unod?

(#14943) beccyboy válasza flash- (#14879) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Én nem szitkozódom, de azért várom az új romokat:D
Azért a ne tessék várni az új romokat szöveg jól passzol az aláírásodhoz :DD:DD De ne aggódj, nyomok én is egyet a cm-re. :R
Már beregisztráltam, de még nem enged hozzászólni.

Caffeine addict.

(#14944) sonye


sonye
senior tag

Nektek átlag használatban sok üresjáratban telefon, néha pici wifi, mail lekérdezés stb. Mennyit bír a telefon akkuja?
Tesztelgetem, mert az előd Galaxy ACE 3 nap alatt ha hozzá sem értem, akkor is megadta magát.
Most az Advance 5 nap 7 órája ketyeg, és 28%-os az akku. :C

Még mindig érdekel, hogy hogyan lehetne kilőni a hívás közbeni "felolvasó" hangját, hogy ne szövegeljen senki.

[ Szerkesztve ]

(#14945) notmiami válasza Acef (#14940) üzenetére


notmiami
tag

Nem ingyenes, de igazából bármilyen camera app kiválthatja, csak azt kell alapértelmezetté tenned, ne ez hátráljon meg szerintem.

(#14946) Acef válasza sonye (#14944) üzenetére


Acef
addikt

minden menüpontot érdemes átnézni, ezzel optimalizálhatod a működését.

egyébként a szövegfelolvasót kellene kikapcsolnod

(#14947) Piloss válasza Carline (#14706) üzenetére


Piloss
senior tag

Ha az általad leírt módszerrel felrakott, deodexelt XXLQB rendszer alatt csak simán kicserélem a cwm-et tartalmazó kernelt egy TWRP-re akkor a rendszernek lesz valami baja?

(#14941) Acef Akkor nem tudom mi lehet, azt hittem hogy ez valami általános bug a JB-ben

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#14948) sonye válasza Acef (#14946) üzenetére


sonye
senior tag

Köszi a tippet, csak az a kérdés, hogy merre lehet.
Kisegítő lehetőségekre tippelek. Mivel 1 hetes teló, van benne sok ismeretlen terület.

(#14949) flash- válasza beccyboy (#14943) üzenetére


flash-
veterán

cyanogen mod ról van szó az aláírásomban,én meg gyári stock romokról beszéltem.Nem mindegy..először nézz utána mi is az a cyanogen mod..

"Még mindig érdekel, hogy hogyan lehetne kilőni a hívás közbeni "felolvasó" hangját, hogy ne szövegeljen senki.?"

jegelni kéne ilyeneket hogy google szövegfelolvasó,hangvezérlő,samsung tts,talkback,

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#14950) wsh13


wsh13
tag

Sziasztok!

Aki felrakta a szerb vagy az orosz JB-t, az próbált azóta HD videókat lejátszani? GB alatt mind a gyári videolejátszó, mind a BS Player kiválóan lejátszotta
az 1080p MKV-kat. Most a JB alatt a gyári le sem játssza, a BS pedig csak szoftveres módban hajlandó, így szaggat,mint az állat. Valaki tud erre valami megoldást esetleg?
Továbbá szerb JB alatt másnak is rohadt gyorsan merül az akksija? Alig bírja ki estig, pedig alig használom.
A lag és akadás meg már csal hab a tortán!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.