Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • awakening87

    aktív tag

    válasz q012345 #55885 üzenetére

    Érdemes, igen, mert lehet egy-két rendszeralkalmazás, amelynek az adatbázisai/beállításai nem teljesen passzolnak az új rendszerhez és ki tudja, hogy mit okoznak. Ha csinálsz egy gyári visszaállítást, törlődni fog az összes telepített alkalmazásod, beállításod és a belső SD kártyád tartalma is (/storage/emulated/0 vagy /sdcard alatti útvonalon levő minden fájl és könyvtár, a külső, cserélhető SD kártyához vagyis a /storage/extSdCard -ot nem bántja; ha varázsoltál valamit a /system alatt, akkor azok a változások megmaradnak, pl. root, busybox, stb.)

    Pont a napokban álltam át 5.0.1-re, rootolt KitKat kell hozzá, a root is megmaradt, a knox is nullás.
    A FlashFire nevű alkalmazás kell hozzá, és ott a Wipe-nál megadtam, hogy csak a rendszeralkalmazások adatait törölje, minden mást meghagyott, a belső SD tartalma sem törlődött. Ilyet egyik recovery sem képes csinálni tudomásom szerint. A belső SD meghagyását persze igen, de azt sem a gyári recovery-val.
    Szóval az első indításnál megmaradt az a pár alkalmazás KitKat alól, amelyek az 5.0.1 telepítéséhez kellettek, adataikkal együtt.

    Kérdezz bátran :)

    [ Szerkesztve ]

    SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés