Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18351) Morris


Morris
veterán

Brutál lett az üzemidő! Egész éjszaka nyomkodtam (wifi nélkül - jobbára 5G-vel) és még mindig van benne 45%.

(#18352) szkutyi válasza Morris (#18351) üzenetére


szkutyi
őstag

Kijelző idő mennI kb?

(#18353) janaman01 válasza becenevem (#18350) üzenetére


janaman01
addikt

Alapból gusztustalan képet csinált..ha még a mostani frissítés( nem raktam fel) ront is rajta?, akkor vajon milyen lehet? :D :D :W

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#18354) becenevem válasza janaman01 (#18353) üzenetére


becenevem
aktív tag

Jó lenne valami olyan beállítás, ami semmi elmondást nem tesz a. képbe. De. ilyet nem találtam.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#18355) szkutyi


szkutyi
őstag

Új Android.
Ha belépek egy alkalmazásba, és eltöltök ott legalább fél percet majd ha kezdokepernyőt nyitom meg akkor olyan mintha egy appként nyitná meg a kezdokepernyőt...megpróbálom lenvideozni, elég szarul néz ez most ki.xd
Itt is a video: 9es 10mp között van...
Kikockázva kék a telefon kijelző és ez tűnik el ahol leteszem az alkalmazást, és ez tűnik egy villanásnak...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#18356) borsodika válasza szkutyi (#18355) üzenetére


borsodika
őstag

Gyári visszaállítást csináltál frissítés után?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#18357) zhorvath válasza akos_ur (#18336) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Úgy szerettem volna fizetni mint mindig: feloldom a zárolási képernyőt (magát az appot nem nyitom meg, mert alapértelmezett fizetés a Raipay) és fizetek, de semmi sem történt.
Mivel sor állt mögöttem nem akartam kísérletezni az app megnyitásával, inkább a fizikai kártyával fizettem. Ma próbálok majd megnyitott appal fizetni.

(#18358) szkutyi válasza szkutyi (#18355) üzenetére


szkutyi
őstag

Na mostmár egy fokkkal jobb, most csak szimplán sotetebb.ez kivette a kéket belőle: [kép]

(#18359) MrTwister válasza sazo (#18344) üzenetére


MrTwister
őstag

Nekem is! :K Tegnap óta az új Android14-gyel jött. ;)

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#18360) Morris válasza szkutyi (#18352) üzenetére


Morris
veterán

Nem tudom, azt nem figyeltem, de a használói szokásaim nem változtak. És ilyenkor már huszon pár százalék szokott lenni

(#18361) Taci


Taci
addikt

(One UI 6) Lock screen-en miért nem lehet simán jobbra/balra húzva kitörölni/ignorálni/eltüntetni az értesítéseket? Előzőben működött rendesen.

(#18362) akos_ur válasza zhorvath (#18357) üzenetére


akos_ur
aktív tag

jajjj de jól hangzik, állandóan gond van vele, egy csomószor PIN kódot kér amikor nem kéne, lehal, piros X-eket ír.... komolyan nem értem ,miért nem lehet a Google pay-t használni a Rafi kártyákkal, kb az összes bank engedi, ők nem... kivagyok már tőlük, lehet húzok másikhoz nemsoká.... bocsi az OFF-ért, de nem az első eset velük ez, az agyam eldobom már :D

(#18363) zhorvath válasza akos_ur (#18362) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Nekem azt mondták (persze nem hivatalosan), hogy beleöltek egy csomó pénzt az alkalmazás fejlesztésébe, presztízsből sem lehet Gpay. :(

(#18364) akos_ur válasza zhorvath (#18363) üzenetére


akos_ur
aktív tag

ebbe az appba öltek bele egy csomó pénzt?? :D ...hát ezért kár volt :D

(#18365) szkutyi


szkutyi
őstag

Hát nem estem hasra az uzemidotol...

(#18366) vectras válasza szkutyi (#18365) üzenetére


vectras
tag

Detto. Nekem talán lesz 5 óra sot de akkor marad 2-3%. Nem értem miért eszik ennyit nem egy erőgép a teló .

(#18367) szkutyi válasza vectras (#18366) üzenetére


szkutyi
őstag

Valamivel el kell adni az s23 szériát...

(#18368) vectras válasza szkutyi (#18367) üzenetére


vectras
tag

Ezek után vegyen a fene. Maradok az A szeriánál

(#18369) szkutyi válasza vectras (#18368) üzenetére


szkutyi
őstag

Az mi?

(#18370) Laraxior


Laraxior
titán

Mi a helyzet azokkal a telefonszamokkal amiket automatikusan blokkol hivaskor, hogy valoszinuleg spam. Van valami adatbazisa? Mert ha pl idegen telefonszamrol varok hivast, akkor is ugyanez tortenik? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18371) Taci válasza Laraxior (#18370) üzenetére


Taci
addikt

Szerintem semmilyen telefonszámot nem blokkol, csak ha te mondod neki, hogy blokkolja. Máskülönben pedig a bejelentések alapján jelöli meg kéretlennek, spamnek, csalásnak stb.

(#18372) MunezXBK válasza Laraxior (#18370) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Pontosan, adatbázisból dolgozik.

(#18373) szkutyi válasza vectras (#18366) üzenetére


szkutyi
őstag

Hát szomorú vagyok..vagy s23 ultra kellene vagy oneplus open... Az utóbbi nagyon tetszik csak egyenlőre alzanal van 800k-ért.:/

(#18374) norti válasza Taci (#18361) üzenetére


norti
addikt

Simán el lehet tüntetni ugyanúgy, ahogy eddig. Nem egy állandó értesítésed van ott? Azt meg ki lehet kapcsolni, hogy ne jelenjen meg.

(#18376) nggabi válasza norti (#18374) üzenetére


nggabi
nagyúr

a wifi hívás ikonját el lehet tüntetni pl good lock-al vagy mivel?

a galériában a kukát ki lehet kapcsolni? :R

"szenyor dzsíííí"

(#18377) MunezXBK válasza nggabi (#18376) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ki lehet.

(#18378) Taci válasza norti (#18374) üzenetére


Taci
addikt

Tehát neked a lock screenen el lehet tüntetni az értesítéseket? Nekem Gmail, Outlook, Messenger, Facebook, Viber stb. mind ott marad, hiába swipe-olnám jobbra vagy balra, megmozdulnak, lehet őket húzni jobbra-balra, de olyan, mintha nem lenne action társítva a swipe-hoz, így a végén nem csinál semmit, csak ha elengedem, visszaugrik a "helyére".

Még nem csináltam gyári visszaállítást és újra belakást, minden más teljesen rendben megy amúgy, emiatt nem állnék neki ennek az 1-2 órás manővernek.

Ha egy zárolt képernyőn lévő értesítésen lefelé "seprek", akkor előjön a teljes képernyős menü, amit fentről lehet lehúzni (redőny? :F ), és ott az értesítések alján a jobb alsó "Törlés" gombbal tudom csak kitörölni őket.

[ Szerkesztve ]

(#18379) vectras válasza szkutyi (#18373) üzenetére


vectras
tag

Uhh az open bejövős nekem is. De brutális az ára. Szerintem sok év Huawei után azt hittem Samu lesz a tuti de lehet alma kellene

(#18381) M3oH válasza szkutyi (#18358) üzenetére


M3oH
addikt

Szia! Ez Home up modul? Melyik verzió? Nálam (15.00.07) az App screen grid inaktív, nem tudom állítani. Illetve, a task manager layoutnál is csak a felső 2 aktív. Köszi

(#18382) szkutyi válasza M3oH (#18381) üzenetére


szkutyi
őstag

Nekem is csak 2 aktív.igem a home up modul
És nekem is az a verzioja

[ Szerkesztve ]

(#18383) Remiel


Remiel
őstag

Jónak tűnik, de nincs az a telefon amiért 800k kiadnék, az S22 Ultra is csak azért van, mert amikor ezerrel lehetett kupont halmozni egy éve kijött 280k-ból.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#18384) szkutyi válasza Remiel (#18383) üzenetére


szkutyi
őstag

Hát 800k az brutál sok...plusz garancia háttér, szerviz háttér nem is tudom hogy van.

(#18385) Laraxior válasza MunezXBK (#18372) üzenetére


Laraxior
titán

Azert a mediamarktos fuvarozot ne dobja mar oda, kicsit volt kellemetlen :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18387) nggabi válasza MunezXBK (#18377) üzenetére


nggabi
nagyúr

hol? a galéria kukájára nincs kapcsoló :(

"szenyor dzsíííí"

(#18388) MunezXBK válasza Laraxior (#18385) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Valaki trollkodott. :D

(#18389) MunezXBK válasza nggabi (#18387) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ja, tényleg nincs. Bocsesz. :((( Összekevertem másik kukával.

(#18390) nggabi válasza MunezXBK (#18389) üzenetére


nggabi
nagyúr

a többi kukát láttam én is. :R

"szenyor dzsíííí"

(#18391) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok, sziasztok, sziasztok :D Újdonsült S22 Ultra tulajként jelentkezem :DD Xiaomiról váltottam Samsungra, vagyis egészen pontosan S22+ra, majd azt cseréltem le erre. Eddig nagy megelégedéssel :R

(#18392) MunezXBK válasza amdboy (#18391) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Majd elmúlik. ;]

(#18394) alasoh válasza amdboy (#18391) üzenetére


alasoh
tag

Csak, hogy ne mindig a rossz és faxság :((( vágjon képen:
Üdv a klubban! Használd egészséggel és megelégedéssel!
Ha kérdésed van jöhet! :)

(#18396) szkutyi


szkutyi
őstag

Szerintetek érdemes egy factoryt reset csinálni?az elmúlt1 éve nem volt...nem kis munka lenne.xd

(#18398) blueye válasza amdboy (#18391) üzenetére


blueye
veterán

Megtámogatom én is. Sokat váltogattam a telefonjaimat de már másfél éve ez a fő telefonom és nem akarom leváltani :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.