Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) gyuri81 válasza hanti (#18149) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Az ég világon semmi érdemleges nincs az A14-ben.
1-2 apró újítás, amit kb pár óra alatt megszoksz és ennyi...

(#18152) hanti válasza gyuri81 (#18151) üzenetére


hanti
senior tag

Akkor majd a 6.1 ben lesz több, ami az S 24 - el debütál

(#18153) MrTwister válasza gyuri81 (#18151) üzenetére


MrTwister
őstag

VoWifi vajon nem lesz benne Vodafonehoz is? :U Vagy azt majd a véglegesnél rakja bele a Voda és úgy kerül kiadásra?

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#18154) minilego


minilego
senior tag

A bal sarokból az órát nem lehet eltüntetni? :R

(#18155) zhorvath válasza minilego (#18154) üzenetére


zhorvath
aktív tag

GoodLock Quickstar moduljával elrejthető az óra.

(#18156) Dr V


Dr V
őstag

Sziasztok!

Android autonál hogy lehet megoldani, h vezetés közben ne tiltson le ha túl gyakran érintem meg a kijelzőt, tudjak gépelni a naviba?

(#18157) west76 válasza Dr V (#18156) üzenetére


west76
aktív tag

Szerintem sehogy és ez így van jól. Ha útközben új cél kell, akkor állj meg 2 percre és pötyögd be. Én is ezt teszem. Ne veszélyeztesd a saját és mások életét, nem ér annyit 1-2 perc

(#18158) polonic


polonic
félisten

Ha minden igaz, az európai piacos, gondolom EUX, S22 családra szerdán jön a oneui 6.
[link]

(#18159) MrTwister válasza polonic (#18158) üzenetére


MrTwister
őstag

Köszi a hírt! :R Nekem EUX van S22 Ultra. Kíváncsi vagyok ide is megérkezik e kis hazánkba. :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#18160) alex.3


alex.3
tag

Kamerával kapcsolatos hibák miatt csak a negyedik béta jön ki, nem a stabil. link

(#18161) MunezXBK válasza alex.3 (#18160) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

És a novemberi frissítés merre jár?

(#18162) norti válasza MunezXBK (#18161) üzenetére


norti
addikt

Majd az Android 14-gyel megkapod :DDD

(#18163) FingR86 válasza MunezXBK (#18161) üzenetére


FingR86
őstag

S23u ma érkezett novemberi update

(#18164) pontyos válasza alex.3 (#18160) üzenetére


pontyos
senior tag

Nekem sok lett a problémám a képek minőségével, kb egy hónapja szívat.
itt írtam link] :W dühítő

(#18165) Winne válasza pontyos (#18164) üzenetére


Winne
nagyúr

Én még csak most vettem nemrég, de botrány sz@r képeket csinál, aztán egy felsőkategóriás telefon. Ha nem süt a nap és nem jók a fények gyk értékelhetetlen, a korábbi sima S21 jobb képeket csinált.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18166) tsimon995 válasza Winne (#18165) üzenetére


tsimon995
csendes tag

Én is ugyan ezt tapasztalom. A családba van egy A52 pár napja össze hasonlította őket. Szobába lámpa világítás volt úgy csináltam a képeket. Miután össze hasonlította őket csalódott lettem. Azt vettem észre hogy az én képeimnek nincs vonalélessége, a részletek is itt ott el vannak mosodva, zajos is van bőven. Nem vagyok valami nagy fenyképész de azért többet vártam a készüléktől. 20Fe volt előtte és valahogy kép minőségben nincs meg az a WOW érzés. Hátha a frissítés segít ez és jobb képek lesznek.

(#18167) M3oH válasza Winne (#18165) üzenetére


M3oH
addikt

Pontosan ez a bajom a telefonnal mióta megvan, másfél éve. Napsütés, kültér remek fotók. Lámpa fény és beltér, képek nagy része f0s. Életlen, elmosott stb, mintha valami alsó kategóriás kínai csoda lenne. Rá szoktam. mozgó képekre, abból lehet néha kinyerni egy használható képet.
Fotók szempontjából nagy csalódás a telefon, pixel 6, ami előtte volt, köröket ver rá. Sőt , mi9t pro gcammel is.
Szóval szerintem nem újdonság a kamera gyengeség, ez ilyen. Talán a14 kamera redizájn javít ezen is, nemcsak az uin.

(#18168) tsimon995 válasza Winne (#18165) üzenetére


tsimon995
csendes tag

Szerintem kilóra minden kamera meg van nincs velük nagy baj. Én a hibát a szoftverben látom olyan mintha túl sokat piszkálna bele és e miatt vannak ezek a problémák. Kicsit túl tolja és nagyon műnek hat a végeredmény.

(#18169) M3oH válasza tsimon995 (#18168) üzenetére


M3oH
addikt

Biztos, hogy a hardver adott hozzá. Szoftver meg nem GCam szintű sajnos... :U

(#18170) busman


busman
addikt

Ha a következő frissítés nem oldja meg a kamera problémát,akkor menni fog a teló.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#18171) JFA


JFA
tag

Sziasztok,
Mindenkinek köszönöm a válaszokat :R , letöltöttem a Camera Assistant appot a Galaxy Store-ból, kikapcsoltam az automatikus HDR-t, magas-ra állítottam a képlágyítást, most 108 MP-en élességjavító nélkül - szerintem - kimondottan jó képeket készít (a Samsung képalkotó algoritmusa így nem tudja szétcseszni a végeredményt). Persze ez is erősen szubjektív vélemény. :)

(#18172) nggabi válasza busman (#18170) üzenetére


nggabi
nagyúr

elmorzsol egy könnycsepet a kínai mérnök ;] :DDD

s7edge sony kamerája verhetetlen még mindig :U csak nem csillió megapixel...

"szenyor dzsíííí"

(#18173) blueye válasza nggabi (#18172) üzenetére


blueye
veterán

Kínai?

(#18174) hokins


hokins
addikt

Sziasztok. Én el búcsúzom. Új gazdája lett a telónak... Én személy szerint mentem a hajlítható világba egy razr 40 ultrával.

(#18175) nggabi válasza blueye (#18173) üzenetére


nggabi
nagyúr

igazad van, lehet vietnámi is :D

"szenyor dzsíííí"

(#18176) JFA válasza hokins (#18174) üzenetére


JFA
tag

Legjobbakat... ;)

(#18177) axlfsi válasza blueye (#18173) üzenetére


axlfsi
veterán

... szerintem kóreaira gondolt :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18178) Kleroo válasza Winne (#18165) üzenetére


Kleroo
veterán

Pedig próbáltalak le/átbeszélni. Sajnálom, hogy nem jön/jött be. :(

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#18179) hokins válasza JFA (#18176) üzenetére


hokins
addikt

Köszönöm :) :R

(#18180) Winne válasza Kleroo (#18178) üzenetére


Winne
nagyúr

Ne bánd egy pillanatig sem, a kamerát leszámítva elégedett vagyok, kijelző nagyon jó, akkuidővel sincs bajom szerencsére, 2 nap feletti átlag bőven. Anyagilag nekem megérte, ha nagyon ki akarnék szállni belőle megtehetném, de S23U-ra pénzben nem mennék fel. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18181) Kleroo válasza Winne (#18180) üzenetére


Kleroo
veterán

Akkor.király, örülök. :))

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#18182) szkutyi


szkutyi
őstag

Valakinek megjött már az új fw? :D

(#18183) MrTwister válasza szkutyi (#18182) üzenetére


MrTwister
őstag

Egyelőre nem is fog: [link] :N

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#18184) szkutyi válasza MrTwister (#18183) üzenetére


szkutyi
őstag

Ez a cikk frissebb:
[link]

(#18185) MrTwister válasza szkutyi (#18184) üzenetére


MrTwister
őstag

Akkor mégiscsak ma jön? :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#18186) szkutyi válasza MrTwister (#18185) üzenetére


szkutyi
őstag

Nem bánnám.xd

(#18187) lasse001 válasza szkutyi (#18186) üzenetére


lasse001
senior tag

Nem sok új van benne.

(#18188) MunezXBK válasza szkutyi (#18184) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mindenhol ezt írják, de Németországba még nem érkezett meg.

(#18189) szkutyi válasza lasse001 (#18187) üzenetére


szkutyi
őstag

Nekem elég ha optimalizálják és többet bír majd...

(#18190) TiMoN


TiMoN
senior tag

Szerintem pár nap kell mire itt is letölthető lesz.
Mindenesetre kíváncsi vagyok hogy bírja majd utána az akksi.

-TiMoN-

(#18191) Laraxior válasza MunezXBK (#18188) üzenetére


Laraxior
titán

Frankfurtba sem ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18192) gyuri81 válasza szkutyi (#18186) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Melyik részét várod az A14-nek? :)

(#18193) szkutyi válasza gyuri81 (#18192) üzenetére


szkutyi
őstag

Mint írtam, hátha lessz optimalizálás és tovább bírja kicsit az akksi.fogalmam sincs mi fog változni mi nem amúgy..xd

(#18194) Laraxior válasza szkutyi (#18193) üzenetére


Laraxior
titán

Az akku mondjuk pont nem igényel optimalizalast szerintem :DDD
Legalabbis nekem az eddigi masfel ev alatt még soha nem merult le napkozben, egy teljes napot mindig, minden korulmény kozott kibírt. :C De én csak lassu toltest használok, sosem toltottem gyorsan. :N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18195) szkutyi válasza Laraxior (#18194) üzenetére


szkutyi
őstag

Hmm.neked..gondolom.keves a kijelző időd....én képes vagyok délelőtt 11ig le meríteni úgy hogy közben dolgozók is...

(#18196) MunezXBK válasza szkutyi (#18193) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Pár cikk szerint jobban fogja bírni.

(#18197) besaints


besaints
tag

Sziasztok! Szeretnék mindent átköltöztetni (eredeti minőségű képek/videók/hívások/SMS-ek stb. és egyéb alkalmazások/játékok) az új S22 Ultra (Android 13) telefonomra, a régi Huawei Mate 10 Pro (Android 10) készülékemről. Ehhez mit ajánlotok? Lehetséges ez egyáltalán teljesen, úgy hogy monduk a játékok állásai is megmaradjanak, és a már Play áruházból kikerült appok (és adataik) is megmaradjanak? A Google fiókos szinkronizálást más eszközzel már próbáltam, de elég hiányosan vitte át a dolgokat, nem nagyon bízom benne.

1)
Ebben a fórumban is próbáltam keresni, többen ezt ajánlották korábban: Smart Switch
https://www.samsung.com/hu/apps/smart-switch/
https://www.samsung.com/us/apps/smart-switch/

De gyanús nekem, hogy nem mindent visz át, mivel a fenti linken ennél a pontnál nincs pipa: "3. Fél applikációi (adatok)" "3th party app (Data)"

2)
A Google ezt hozta, de ez nekem olyan, mintha csak a saját magukat reklámoznák, és az összhasonlításuk sem biztos, hogy megbízható:

Wondershare MobileTrans
https://mobiletrans.wondershare.com/phone-transfer/transfer-data-from-huawei-to-samsung.html

3)
Milyen módon tudok minden adathoz kézzel hozzáférni? (Régen más készülékeimnél az USB kábel + adb, esetleg Total Commander-es adb módszerrel egész sok mindent le tudtam mentegetni kézzel, root nélkül, de ez gondolom az újabb Android verzióknál már korlátozottabb, nem követtem teljes részletességgel az Android evolúcióját..)

Minden segítségmorzsát köszönök, még csak most kezdek ismerkedni ezzel a fantasztikus készülékkel!

Ingyen elvihető 2 hónapos fekete kiscicák... Samsung Galaxy S22 Ultra...

(#18198) gyuri81 válasza szkutyi (#18195) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Délelőtt 11-ig hogy tudod lemeríteni?;]

A14 nem hiszem hogy megoldás lesz nálad. :N;]

(#18199) busman


busman
addikt

Megjön ma a frissítés vagy csak jövő héten?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#18200) szkutyi válasza gyuri81 (#18198) üzenetére


szkutyi
őstag

Mobilnet és kb max 5ora.kijekzo idő...most vagyok 69%on...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.