Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22876) tt124307 válasza cyborg X (#22875) üzenetére


tt124307
tag

Alkalmazás telepítésnél azért nincs elég memória, mert azokat a belső tárhelyre (emlékeim szerint /system) telepítené, ami így alaphelyzetben 2GB és nálad 200MB szabad ebből. Ha jól emlékszem (én már nem az N7000-et használom) minimum 10 (vagy 15) százalék szabad helynek fent kell maradni a belső tárhelyen, így oda csak akkor fogsz tudni telepíteni, ha felszabadítasz helyet (pl. alkalmazások SD-re másolásával vagy törléssel). Erre a problémára a megoldás a telefon memóriájának átparticionálása. Keress vissza a fórumban, volt róla korábban többször is szó, én is írtam egy elég részletes útmutatót arról, hogyan particionáltam át úgy. hogy 6GB belső tárhelyem legyen és soha ne legyen gondom az alkalmazások telepítésével.

Az alkalmazások lassú megnyitása szerintem amiatt van, hogy itt egy kb. 5 éves vasról beszélünk, sajnos eljárt felette az idő, nem a mai appokra lett tervezve, kb. ennyit tud. Még az is csoda, hogy kis kompromisszumokkal 2016-ban is használható egy csomó dologra, a sajátomat (másodkészülékként) néhány egyszerűbb dologra én is örömmel veszem kézbe. A gyári ROM egyébként sem a performanciájáról volt híres, én az enyémen CM-re (KK) cseréltem és azzal a teljesítménye elfogadható, habár nálam a stabilitással voltak (vannak) problémák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.