Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) #68216320


#68216320
törölt tag

Erdemes mar CM9 utan feltenni a CM10-et. Mennyire mukodokepes allapotban van mar?

(#12652) Kapanyél válasza zsoltti (#12650) üzenetére


Kapanyél
őstag

A felsoroltak konkrétan mind benne vannak a BLN Control Pro-ban...

PeachMan: még várj... semmi extra nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#12653) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Mi a fene lett a KIES-el? Ma frissitette magát, és már nem irja ki, hogy milyen készülékszoftver van a telón. Igy hogyan tudom majd meg, hogy van e frissités a Note-ra?
Ti is észleltétek ezt a problémát?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#12654) auth.gabor válasza Amalgam (#12653) üzenetére


auth.gabor
tag

Kies nélkül nem jön frissítés? Például OTA, mint a HTC esetén?

https://iotguru.cloud

(#12655) gilfoyle válasza auth.gabor (#12654) üzenetére


gilfoyle
őstag

De, jön OTA is.

(#12656) tombike válasza Amalgam (#12653) üzenetére


tombike
aktív tag

pedig kiirja csatoltam a kepet

[ Szerkesztve ]

(#12657) DeathAdder válasza zsoltti (#12650) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezeket tudja a bln is.
Elég, ha tudja jelezni az elmulasztott eseményeket és ha van valami, akkor úgy is megnézi az ember a telefonját.

Az meg hogy különböző gagyi színű elmulasztott értesítések ikonjai ugrálnak le-fel egy sötét kijelzőn szerintem sokkal komolytalanabb és kevésbé elegáns mint az érintők lassú fehér pulzálása.

Nem tudom honnan veszed, hogy nem értek hozzá. Magam mondtam pár hsz-el feljebb hogy használtam elég sokat. Ezek szerint inkább te nem értesz a bln-hez...

Ez lehet szubjektív is persze, nem kötözködni akartam :N

[ Szerkesztve ]

(#12658) WaterWave válasza DeathAdder (#12657) üzenetére


WaterWave
veterán

egyetértek, bln sokkal elegánsabb

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#12659) z67


z67
őstag

Sziasztok!

Gyári szoftverre tudtok ajánlani kamerás widgettel bíró locksreen megoldást?

Köszönöm!

(#12660) zsoltti válasza DeathAdder (#12657) üzenetére


zsoltti
senior tag

azt hoztad ki belöle hogy nem jó , mert lemerül a telefon, az az ő hibája , most már gagyi, nemtudom ki akar kötöszködni . . .

(#12661) KTTech válasza zsoltti (#12660) üzenetére


KTTech
veterán

Próbáltam, de a NoLED tényleg igen gagyi (mind amellett, hogy rendesen merít is, még aktív energiatakarékosság mellett is...). A BLN lenne jó, de az csak bizonyos kernelekkel működik (és bőven elég annyi infó, hogy villog egy LED, értesítésnek).

A Note2-vel nincs ilyen gond, van visszajelző LED.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12662) Kapanyél válasza KTTech (#12661) üzenetére


Kapanyél
őstag

Arra is kell BLN! :D

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#12663) KTTech válasza Kapanyél (#12662) üzenetére


KTTech
veterán

Az alaprendszere tudja, szóval miért is kell külön?

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12664) auth.gabor


auth.gabor
tag

Ööö... izé... fura dolgot tapasztaltam ma... töltőn hagytam a telefont (újraindítás után), és reggel azt vettem észre, hogy igencsak nem tudott tölteni...

A SystemPanel szerint a CPU közel 100 százalékon pörgött egész éjjel, így próbált tölteni, de csak merült:
[link]

Semmi olyan alkalmazásom nincs, ami Desire HD-n ne lett volna... remélem nem jön elő többet... :)

https://iotguru.cloud

(#12665) djapor96 válasza zsoltti (#12660) üzenetére


djapor96
őstag

bocs, de tényleg gagyi... :(

Azok az ikonok nagyon tréül néznek ki, nem mellesleg, ha a szoba másik végén vagyok, és csak oda pillantok a a telefonra, a bln villogását akkor is látom..... :C már csak a betekintési szögek miatt a noled-nél lényegesen közelebb kell mennem, hogy lássam.... :F

A szomorú, hogy Samsungék a bln-t nem tették bele gyárilag, mert ez egy természetes dologonak kellene lennie és nem bohóckodni a külön ledes megoldással, mint az S3-nál.... :(

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12666) zsoltti válasza djapor96 (#12665) üzenetére


zsoltti
senior tag

Témát is lehet változtatni, de akkor legyen gagyi. Nekem mindegy

(#12667) auth.gabor válasza djapor96 (#12665) üzenetére


auth.gabor
tag

Tegyük hozzá, hogy a BLN-hez megfelelő kernel kell, ami nem adatik meg mindenkinek, a NoLed pedig elmegy stock készülékkel is.

https://iotguru.cloud

(#12668) Kapanyél válasza KTTech (#12663) üzenetére


Kapanyél
őstag

Mármint az alsó két touchkey-t tudja villogtatni értesítéskor? Vagy csak fölső színes LED-et?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#12669) KTTech válasza Kapanyél (#12668) üzenetére


KTTech
veterán

A felső színes LED-et (ami lehet fehér is, ha jól tudom).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12670) djapor96 válasza KTTech (#12669) üzenetére


djapor96
őstag

He.... neked milyen telefonod van??? A Note-on és az S2-őn nincs felső színes led.... :(

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12671) djapor96 válasza auth.gabor (#12667) üzenetére


djapor96
őstag

Hát ez az..... ezt a gyártónak alapértelmezetten elérhetővé kéne tennie egy 140eFt-os prémiumos készüléken...... a 40eFt-os SE Live with Walkmanban gyárilag van LED... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12672) KTTech válasza djapor96 (#12670) üzenetére


KTTech
veterán

Írtam én, hogy a note-n van...?

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12673) nggabi válasza KTTech (#12672) üzenetére


nggabi
nagyúr

én is csodálkoztam volna :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#12674) WaterWave


WaterWave
veterán

note2 őn van led, erősen gondolkodok majd a cserén:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#12675) Baroc válasza #68216320 (#12651) üzenetére


Baroc
tag

CM10-et nem próbáltam, de a PA 2.18-as verziója már kifejezetten jól működik, úgy látom. Mondjuk még csak 1 órája van fenn, de egyelőre nincs hiba. Majd még riportolok róla :)

Ja, már nincs memory leak issue 2.17 óta, ez már cm10-ben is fixed, úgyhogy nem kell újraindítgatni a telefont. Valamint a project butter is kezd működni (bár ezt lehet hogy csak szeretném látni, de nálam teljesen folyamatosnak tűnnek az animációk :) )

[ Szerkesztve ]

(#12676) LordRajZoL válasza WaterWave (#12674) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

KIES

Próbáltam én is használni de az esetek 90% teljesen megvadul
Igy volt SII, igy van Note is.
Ha találtam frrisités mire lejött megszakadt kapcsolat, újra csat, megint letölt..
Mobilnettel annyira nem szimpatikus a dolog, nem sebbeség hanem adat limit miatt

Mindegy az OTA megy.

zZz

(#12677) ólomvarjú


ólomvarjú
tag

Elkezdtem ma játszani, találtam egy jó kis appot.., le volt rakva az ágyra és kb 20perc után azt vettem észre, hogy rendesen süt a telefon!!
Gondolom ez nem normális dolog. Nektek hogy bírja?

(#12678) djapor96 válasza ólomvarjú (#12677) üzenetére


djapor96
őstag

Sajnos normális lehet.... a legtöbb játék nincs optimalizálva dual proceszorra ezért sajnos mindkét procit pörgeti mint a bolond... :(

Képzeld, amikor a 4 quad proci pörög 1600Mhz-en 20 percig.... :Y

Ha Thor kerneled van, akkor érdemes letöltened a play-ről a 2nd Core app-ot... ezzel játék előtt ki lehet kapcsolni az egyik procit..... :C

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12679) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Találkoztatok már olyan progival, ami a képernyő elfordulásakor automatikusan földobja, hogy zárolja-e a nézetet?
A legtöbb screen rotation lock app csak beállítani tudja fixen, a jobbak meg per app... de egyik sem érzékeli az elfordítást és kérdezi meg, hogy mi legyen.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#12680) ólomvarjú válasza djapor96 (#12678) üzenetére


ólomvarjú
tag

az durva, kipróbálom, köszi

(#12682) Kapanyél válasza kazmerr (#12681) üzenetére


Kapanyél
őstag

Sok finom alternatív kernel. :C

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#12683) Karma válasza Kapanyél (#12682) üzenetére


Karma
félisten

...a Note II-re, de nekünk semmi ;]

“All nothings are not equal.”

(#12684) Kapanyél válasza Karma (#12683) üzenetére


Kapanyél
őstag

A JB és a Samsung egyedi szoftvermegoldásai már igazi alternatíva az alternatív ROM-okkal szemben.
Eddig egy CM9 telepítése előtt nem sokat kellett dilemmázni a TW meg az S-Memo miatt, könnyű volt róluk lemondani. Viszont most már rengeteg funkció van, amit a "hatékonyabb" implementációkban nélkülözni kell. Ez még akkor is zavaró, ha a felét nem is használod.
Kár, hogy elfordultak a fejlesztők a Note-tól. Valószínűleg csak a csúcs hardver miatt lesz népszerű a Note II is. Néhány ratyi témás főzött szar kijön majd rá, de a gyári szoftver vastagon jó lesz hozzá. Kernel szinten kaphatunk egy OC/UV-t meg NTFS kezelést...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#12685) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Jelentem CM9.1.0 + Thor 0.18-nál még mindig előfordul napi szinten, hogy a beérkező hívás, sms, ill. e-mail esetén nem ad hangot a telefon, így nem hallom amikor éppen jelez :W

Nem powerAMP-n keresztük állítom be a csengőhangokat, sőt már le is töröltem az appot teljesen és a hangbeállításoknál állítottam be. Az SD kártya gyökerében Sounds->Ringtones mappában van a csengőhang és a Notifications-ban az üzeneteket jelző hang.

Azt kell mondjam, tízből egy alkalommal nincsen hangjelzés :(

Más nem tapasztalt hasonlót CM9 alatt?
Mi okozhatja ezt a problémát? :O

(#12686) Kakumix válasza DeathAdder (#12685) üzenetére


Kakumix
senior tag

CM 9.1-et használok Thor 0.18-cal és nincs ilyen problémám. Nem tudom nálad mi lehet.

ui.: én nem állítottam el semmit a kernellel kapcsolatban (feszültség, órajel, memóriakezelés vagy bármi, amit állítani lehet).

Legyen szép napod!

(#12687) DeathAdder válasza Kakumix (#12686) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én azóta háromszor is full wipe után feltettem CM9-et és mindig ugyanez a probléma volt jelen.

Nos igen, nekem Voltage control-al le van véve a fesz 1100 mhz-re a minimum pedig 100 mhz-re és mV-ok is a minimális határokra le vannak véve.
Ez okozhat esetleg ilyen problémát?

Múltkor másfél órát bad piggies-eztem probléma nélkül enyhe melegedéssel :U

(#12688) Kapanyél válasza DeathAdder (#12685) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én sem találkoztam ilyen hibával, valami más rezidens okozhatja a galibát.

(Nálam a soft-touch-key akadt be néha... sűrűn... és mivel beállítottam, hogy hosszan nyomva a vissza gombot zárja be az alkalmazást, ez elég szar volt. Sosem jöttem rá, mi okozta.)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#12689) djapor96


djapor96
őstag

Gyári romosoknak [link]

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12690) auth.gabor


auth.gabor
tag

Na... utolért a kezdő Note tulajdonosok legnagyobb hibája: a cégnél hagytam a tollat, a telefon meg itthon van velem... :)

https://iotguru.cloud

(#12691) kazmerr


kazmerr
aktív tag

ezzel barátkozott már valaki?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1871713

(#12692) LordRajZoL válasza auth.gabor (#12690) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Ez gáz
Én töltöfejet szoktam minden fele elhagyni

zZz

(#12693) tony7 válasza auth.gabor (#12690) üzenetére


tony7
tag

Fordítva sokkal rosszabbul éreznéd magad szerintem! :)

[ Szerkesztve ]

(#12694) nggabi válasza auth.gabor (#12690) üzenetére


nggabi
nagyúr

5000 egy toll még ebay-ről is, én vigyázok rá :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#12695) auth.gabor válasza LordRajZoL (#12692) üzenetére


auth.gabor
tag

"Én töltöfejet szoktam minden fele elhagyni"

Háát... microUSB kábelből szerencsére mindenhol van legalább egy, ahol gyakran megfordulok... :)

https://iotguru.cloud

(#12696) tony7 válasza auth.gabor (#12690) üzenetére


tony7
tag

A Note 2 -vel ez nem fordulhatott volna elő veled. Az figyelmeztet ha nem rakod vissza a helyére a ceruzát .

(#12697) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Tudtok ajanlani egy tutira mukodo OTG kabelt?

(#12698) nggabi válasza gilfoyle (#12697) üzenetére


nggabi
nagyúr

fagyállónál 700ft, biztos ki lehet próbálni. itt a hardveraprón keress rá az otg-re.

"szenyor dzsíííí"

(#12699) gilfoyle válasza nggabi (#12698) üzenetére


gilfoyle
őstag

Koszi!

Mas: nektek is rendszeresen ujraindul a TW? Elfogy a memoria.
Gyari LRT rom.

(#12700) nggabi válasza gilfoyle (#12699) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem rémlik h láttam volna újraindulni. néha megröccen az animáció a home screenek közti lapozáskor de ennyi. kigyomláltad a romot rendesen? :)

"szenyor dzsíííí"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.