Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) KTTech válasza Cyberpunk (#12500) üzenetére


KTTech
veterán

Kizárt, hogy nem 16:9 lesz a következő... olcsóbb gyártani és a felhasználók 98%-nak megfelel.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12502) Cyberpunk válasza KTTech (#12501) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát akkor ennyi volt a Note-os pályafutásom.:D A gond, hogy nem nagyon van hová menekülni. Na jó nekem ott a Vu. De nekem a 16:10 is tökéletesen megfelelne. Persze a 4:3-ba zúgtam bele most. De mi lesz a következő mozis? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12503) Kapanyél válasza djapor96 (#12490) üzenetére


Kapanyél
őstag

Még nem, mert full wipe és nincs kedvem belakni megint. Ha már szopni kell, akkor megy vissza a CM9 vagy netán egy gyári.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#12504) thenameless válasza thenameless (#12498) üzenetére


thenameless
tag

másik rom helyrepofozta... (T-N7000 Hungary 2012 August Android 4.0.4 N7000XXLRI) előbb pánikoltam jó szokásom szerint..

(#12505) KTTech válasza Cyberpunk (#12502) üzenetére


KTTech
veterán

Igazából a 16:10 ki fog szorulni mindenhonnan, 4:3 meg helyből nem igazán lesz. Így történt ez a monitoroknál is. Nekem pl. 1:1 lenne az igazi, monitor téren pl. de a plazmámnál az 1:2,35 lenne a tuti.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12506) Bone123 válasza Cyberpunk (#12500) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Kevés az infó is, amit megoszottam. :) Akkuidő x2, teljesítmény x2, subpixel x1,5, SPen V2, NFC/S-Beam, split-screen multitasking, azért így már nem rossz. :)

Mi a baj amúgy a 9:16-al? Kényelmesebb fogásról beszélnek keskenyebb design miatt, plusz ugyebár az újságok is hosszában vannak tördelve, nem olvasásidegen a képarány.

(#12507) SolymossyBal


SolymossyBal
tag

Sziasztok,

Egy gyors kérdés, ami remélem nem régen lerágott csont. :)

In-ear (agyba dugható) fülest szeretnék vásárolni a Note-hoz, ami kezeli a telefon-funkciókat és a zenelejátszást is. Mivel volt róla szó, hogy nem minden márkával kompatibilis, megkérdezném, hogy ki mit használ, illetve ajánl a 10-15k HUF-os árkategóriában.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#12508) LordRajZoL válasza Bone123 (#12499) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Inkább szerzek egy nagyobb akkut

Meg van egy Varta akku pakkom az segit http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&cid=502017

zZz

(#12509) Polllen válasza Bone123 (#12506) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nyilván ha mindenhol ez lesz, majd igazodik hozzá mindenki, de én se kedvelem annyira a 16:9-t mobilban és tablet-ben. Bár hozzáteszem, nem vagyok ellene a kényelemesebb fogásnak, de akkor meg beérem kisebb kijelzővel. Pl S3, S2, xperia mini pro.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12510) Cyberpunk válasza Bone123 (#12506) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyszerűen, az én szokásaimnak jobban megfelel. Böngészni is jobb a nagyobb felületű képen. Persze volt már nekem is 16:9-es mobil. A Note felüdülés volt utána. Szóval ezt a dolgot én veszteségként élem meg, s ez nekem fontosabb, mint a 4 mag.
De szerencsére az LG gondolt rám is. :DDD S meg is veszem életem első LG-ét a Vu 2 személyében. A fogás nem érdekel túlságosan, mivel nálam elsősorban kvázi PDA-ként funkcionál a mobil már rég óta. Nagyon ritkán telefonálok. Azért ott is van baj, baj a felbontás. 1280x1024-et elviselne az is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12511) trutyi


trutyi
aktív tag

Sziasztok buckalakók:D

Lenne egy olyan problémám és a kérdés pedíg az hogy letöltöttem a skype appot telefonomra. Volt már telepítve többször és működött is. most legutóbb majdnem eladtam a telefonomat és ezért átesett egy tejjes törlésen. Végülis megmaradt a telefon de most telepítgetem vissza appoket és a skype eddíg az eggyetlen ami nem akar kapcsolódni. mindíg azt írja hogy próbáljam meg újra mert nem tudott csatlakozni.Köszönöm a válaszokat előre is. Hollandiába vagyok és csak ezen tudom a kis családot nézni:D

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#12512) Polllen


Polllen
nagyúr

Hali,

használ vki a telóhoz övre akasztható tartót? Vagy mindenki zsebben hordja?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12513) trutyi


trutyi
aktív tag

teljes és nem tejjes, appokat éns nem appoket:D nézzétek el nekem coffee shop felett lakom...

[ Szerkesztve ]

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#12514) KTTech válasza Polllen (#12512) üzenetére


KTTech
veterán

Én használok :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12515) Polllen válasza KTTech (#12514) üzenetére


Polllen
nagyúr

Milyet, mennyiért és honnan? :)

Eddig ez tetszik a legjobban, de nem tudom, h fektetve mennyire nehéz kivenni a tokból. :F

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12516) KTTech válasza Polllen (#12515) üzenetére


KTTech
veterán

EZT vettem meg. Nekem bevállt :) Bár, most gondolkodom rajta, hogy egy álló tok még jobb lenne... mivel a póló alatt picit hülyén néz ki a fekvő :D

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12517) Polllen válasza KTTech (#12516) üzenetére


Polllen
nagyúr

Köszi a tippet, elég masszívnak néz ki ezzel a ráhajtós megoldással. :R

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12518) KTTech válasza Polllen (#12517) üzenetére


KTTech
veterán

Vastag az anyag, keményen fogja :) a belsején a plüss elég puha, nem karcol. Viszont a fejhallgató csatinál lyukasztani kell, ha hallgatni akarod. Ez a hátránya.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12519) bsanya válasza KTTech (#12516) üzenetére


bsanya
aktív tag

Egy ilyet én is szeretnék, nem értem itthon miért nem lehet kapni (jópár GSM boltban voltam már, mondták sokan keresik, de nincs :( )

Xiaomi Mi 11i

(#12520) Polllen válasza bsanya (#12519) üzenetére


Polllen
nagyúr

3k-ért láttam a grando-n hasonlót, de ezek jobbak.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12521) KTTech válasza Polllen (#12520) üzenetére


KTTech
veterán

(és olcsóbbak :DDD)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12522) fujifilm1 válasza Polllen (#12512) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia

Én fektetett övcsipeszes tokot használok.
Olyasmit mint amit kinéztél.
Kettőt rendeltem { az ebayrol szintén, } az egyiknek visszakaptam az árának egy részét, mert a szegecs fedetlenül van benne, meg a fülihali kimenete sincs kivágva ott ahol kell.
Nem mertem beletenni - bár beljebb van a szegecs....

A másik angliábol jött 5 nap alatt. És teljesen ok. bár a füles helyét ennek is ki kellett vágni.
De jó lett.

Nagýon bevállt! Könnyű kiszedni a telót.

Ez volt az http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270921878883

A másikat szivesen odaadom amig megjön amit megrendelsz. Nekem nem kell.

Űdv. R

(#12523) trutyi


trutyi
aktív tag

ááááááááááááá mobile odin sem indul csak kiírja folyamatosan hogy engedélyezve superuser jogokkal bla bla

[L:http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=trutyi&submit=]értékeléseim[Link][/L]

(#12524) fujifilm1 válasza SolymossyBal (#12507) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia

>>In-ear (agyba dugható) fülest szeretnék vásárolni a Note-hoz,

A fulhallgatóknál nagyon vegyes a kép.
Az XDA-n van egy két forum ami ezzel foglalkozik... Olcsó de jó, drága és rosz fulesekrol egyaránt számolnak be a világ minden tájárol.

Elmondom én mit hoztam ki a dologbol:
A gyári fehér amit nekem adtak nem szól jól. (nagyon halovány basszus)
Viszont kezeli a hangerőt és felveszi és leteszi a telót.

(A 4db vezetéken ennyi funkciót úgy oldanak meg hogy van két ellenállat amiket a kapcsolókkal rövidre zársz. )

Itt van leírva részletesen hogy is van ez a Samsung csoda :) : [link]

Rendeltem DX.ről fülest (KTTech belinkelt onnan egy tokot pár perce... :) és volt ami szuper szépen szólt (cirka 4usd-ért) de ugyan azt rendeltem 3 honap mulva és csapnivalo volt - semmi basszus.

Elkezdtem nézegetni itthon és végül a Speedshopban volt egy eredeti Samsung egygombos olyan ami szépen szólt, (~3.0e pénzért) de ugye nem volt rajta hangerő gomb.
Fogtam a gyári fehér füles belsejét és bekötöttem a fel/letevő gomb helyett és azóta nagy az öröm...

Amit tudok tanácsolni olyat vegyél amelyiknek a vezetékére bele van nyomtatva hogy "FM" -Ezek tudnilik tapasztalatom szerint általában jobban szolnak - legalábbis rádióval nagyon nagy a különbség.
Láthatóan vastagabb vezetéket és vszinüleg jobb árnyékolást tartalmaznak...

Igy néz ki :

Remélem segitettem. :)

Ja órákig szoktam irni ilyen "szösszeneteket" de általában annyi sem jon vissza hogy kukk.
Szarul irok? :)

Üdv.
Robi

[ Szerkesztve ]

(#12525) Polllen válasza fujifilm1 (#12522) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szia,

Neked is köszi a tippet+a felajánlást :R

Most már kibírom míg megjön, csak választani kell...

Amúgy ez a fülhallgató mizéria megérte? Összehasonlítottam tegnap flac Ozzy-val egy xperia Mini pro-t, note-t, clip+-t & 1 iPad 2-t...va fejhallgató egy AKG 514 volt...

Nos a note jól megküzdött a Sony telóval az utolsó helyért :( tisztábban szólt, de tompán, uh szerintem egyformán nem jó egyik se.

A kis lejátszó+iPad megette őket... Ofc minden gyári mindegyiken. (na jó, iPad nem játszik le flac-t, uh ott oplayert használtam.)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12526) fujifilm1 válasza Polllen (#12525) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia,

Nincs mit. :)

Ebay vásárlás.
Én mosmár figyelem hogy az eladó europábol kuldje a cuccot, mert akkor 3-5 nap alatt megjon igaz 1-2 usd vel néha drágább, de biztos nincs VÁM , és gyorsabb....

Üdv,
Robi

(#12527) KTTech válasza fujifilm1 (#12526) üzenetére


KTTech
veterán

VÁM csak bizonyos értékhatár felett van.

Általában amire EU-t írnak, az végül Hong-Kongból jön...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12528) KTTech válasza Polllen (#12525) üzenetére


KTTech
veterán

PowerAMP-al és engedélyezett DVC-vel próbáltad a Note-t?
Mert a gyári lejátszó az kukán szól...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12529) djapor96 válasza Polllen (#12525) üzenetére


djapor96
őstag

Nem tudom mit rugóztok ezeken a füleseken... Kell venni egy stereo bt headsettet és már is gyönyörű hangja lesz... Nekem SE MW600as van... Gyönyörűen szól... Persze nem a Note miatt...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12530) fujifilm1 válasza Polllen (#12525) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia,

Nem igazán tudtam követni amit irtál. :) tul sok kulcsszot nem ismerek.

>Amúgy ez a fülhallgató mizéria megérte?
Meg. :)

Óriási különbség van Samsung fülesek között.
Meg azt vettem észre a Nota érzekeny a fules impedanciájára is. Nem szol szépen ha nem jo az illesztés. (A Galaxy 1 nem volt ennyire érzékeny szerintem. )

Legnagyobb fiamnak az "itt nemondki" 3GS készüléke van és most egy Samsung fülest használ hozzá, mert az szol legszebben....
Ezt példányt egy Galaxy Tab hoz adták.... (a gombok nem jol mukodnek persze)
Ez is olyan "FM" feliratu....

Udv.
R

(#12531) SolymossyBal válasza djapor96 (#12529) üzenetére


SolymossyBal
tag

A rugózás lényege (Bár talán egy kérdés még nem rugózás...) az, hogy futáshoz szeretném használni. És a fene megeszi, de néha léptetni is jó a számok közt, illetve volt már, hogy befigyelt egy hívás.

Ha a BT-s megkapaszkodik szépen a fülemben, jöjjön. De még sosem próbáltam, ezért nem fordult még meg a fejemben...

De köszönöm az ötletet!

(#12532) djapor96 válasza SolymossyBal (#12531) üzenetére


djapor96
őstag

A rugózás nem kifejezetten neked szólt, de az elmúlt fél évben kismillió alkalommal jött elő a téma és kb ennyiszer nem szóltam hozzá.... Az említett mw600al én is járok futni, agybadugós és saját rádiója van....

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12533) Polllen válasza KTTech (#12528) üzenetére


Polllen
nagyúr

Regen probaltam defy-vel, akkor meg csunyan szinezte a hangokat kikapcsolt eq-val is. :(
Azert lehet, ranezek ujra.

djapor96

Ez nem rugozas, beszelgetes. Amugy meg normalis bt fules eleg draga ahhoz, h inkabb vezetekes ful-/fejhallgatot hasznaljak dedikalt lejatszoval.;)
Arrol nem is beszelve, h tudna jobbat is a samu, ha akarna.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12534) fujifilm1 válasza djapor96 (#12532) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia.

Azt nem tudod véletlenül, hogy az mw600 gombjaival megy a Ecid és a "Voice Speed Dial" és a headset button kontroller?

Pont Bálint kérdezte anno, és itt irtam le hogy mi minden dologra használom a fülest:
[link]

Ezek mind hasznosak nem szeretnék lemondani róluk.

A másik, ha megy egész nap a BT akkor mennyivel fogyaszt többet a nóta?

Egyébbként tetszik a mw600 azok alapján amit irtál.

Üdv,
R

(#12535) #68216320 válasza Polllen (#12533) üzenetére


#68216320
törölt tag

Sajnos az én füleimnek is gyenge a Note hangminősége. Lehet belőle "normális" hangot kipréselni (pl. CM9 - PowerAmp [kikapcs minden audio hókuszpókusz]), de a tény az, hogy ugyanaz a Yamaha DAC van benne, ami az S2-ben. Nem a legjobban muzsikál, ráadásul ahogy mondod saját színezése van, emiatt nagyon bezavar a hangszeres zenék (pl. Jazz, Classic) hangképébe. Elektronikushoz/Rockhoz megfelelő lehet még. Meg kell barátkozni vele. Nekem van egy Samu mp3 lejátszóm. Kb. 6-7 éves de porig alázza hangzásban. Note egyébként nem jobb-nem rosszabb, mint az átlag okostelefonok. Viszont tény, hogy az S1 DAC-ja Voodoo-val szebben szólt, de az itt folyton lehordott i-betűs telefoné még jobb. Gondolom a Sony-nak lehetnek még jók a walkman szériái, ha már úgy hirdetik. Viszont, mint írtam már, az általam hallott legtöbb okostelefon hasonlóan dolgozik, mint a note. Amolyan átlagosan. S3-ba és Note2-be viszont ugyanannak a gyártónak (Wolfson) a DAC-ja került, mint aki az S1-be is csinálta. Na, azt még nem hallottam, de olyat már igen mástól, hogy tűrhető.

Egy jól kiválasztott fejes, illetve esetedben füles viszont korrigálhat valamennyit ezeken a hangképeken. Nem tudom a Samu részéről a Note-hoz adott füles kiválasztása tudatos volt-e, de bár dinamikában más minőségi füleseim/fejeseim javítanak, a hangzásképet nagyon borítják, viszont a hozzá adott füles a hibákat összemossa. Összességében hangszeres zenénél szebben szól, mint a márkásak. :)

[ Szerkesztve ]

(#12536) SolymossyBal válasza #68216320 (#12535) üzenetére


SolymossyBal
tag

Sziasztok,

Nem kívántam flame-et robbantani a "zenét telefonról" témában. Összesen podcast és hangoskönyv hallgatásra használnám, amihez szerintem egy 10 forintos dzsunka-rádió és megfelelő hangminőséget produkálna. :) Ellenben ha már egyszer fülest veszek, jó lenne ha kezelné a telefon funkcióit (hívásfogadás, "zene" léptetés előre, hátra, play, pause) és másra is tudnám használni. (Itt a más alatt egy dedikált mp3 lejátszót értek. :) )

Az mw600 témára csak annyit, hogy eddig sosem gondolkodtam BT-s fülesen, mert i-betűs telefonról érkezem. Ott pedig a BT arra volt jó, hogy a gyári billentyűzetet csatoljam. Soha életemben nem sikerült még másik telefonnal emberi kapcsolatot és file-fogadást végeznem vele. Pedig 3GS óta olyat használok és most két hónapja, hogy váltottam 4S-ről. (BTW szerintem az Androidban rejlő testre szabhatóság megéri az anyagfelhasználás terén vesztett minőségi különbséget...)

Vissza az mw600-ra. Megnéztem és nagyon tetszik. Még az is lehet hogy egy-két teszt végigolvasása után ebbe az irányba fogok menni. :) Ha mint említetted ( @djapor96) futáshoz is bevált, nekem bejönne. :) Ja és ha össze lehetne mókányolni egy "gombbal-vezérléses rendszert", amit fujifilm1 (Link)említett az még nagyobb boldogság lenne.

(#12537) #68216320 válasza SolymossyBal (#12536) üzenetére


#68216320
törölt tag

Szerintem nem robbantottál flame-et. A telefonhoz nem csak a SW, hanem a HW is hozzátartozik. Gondolom nem jelent problémát senkinek, hogy erről is megosztjuk a tapasztalatainkat.

[ Szerkesztve ]

(#12538) Cyberpunk válasza #68216320 (#12535) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem Yamaha DAC van benne ugyebár. Átlagot nyújt csak a hangminőség. Javaslom inkább egy Clip+ beszerzését minimum. 10k körül kapsz, és az reggelire megeszi a nótát.

S a szifon sem jobb semmivel. azokban is ugyan úgy Yamaha DAC van, sőt az iPod-okban is. szóval telefonos körökben az S1 a király. Főleg hogy S3-ra nincs Voodoo sound még mindig. Oly annyira jó az S1, hogy hasonló hangminőséget csak 2x-es ártól kapsz külön lejátszóban, ha használt piaci árát nézem. Tehát magában zenelejátszónak is megéri venni egyet használtan 35- 40k ért. Én szerintem, ha zenebolond az ember.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12539) #68216320 válasza Cyberpunk (#12538) üzenetére


#68216320
törölt tag

De Yamaha DAC van a Note-ban.
Pontosan: DAC - Yamaha YMU823 audio CODEC

Szifonban Wofson van, 4S-ben CirrusLogic.

[ Szerkesztve ]

(#12540) killerjohn


killerjohn
addikt

(#12541) Cyberpunk válasza #68216320 (#12539) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pont ezt írtam én is, csak úgy látszik lemaradt egy vessző. Bocsi.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12542) djapor96 válasza fujifilm1 (#12534) üzenetére


djapor96
őstag

Mivel nem csak headsetként csatlakozik, hanem audio hangrendszerként, ezért valószínűleg igen.

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12543) Cyberpunk válasza #68216320 (#12539) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát én nem így tudom. De biztosan...

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12544) fujifilm1 válasza djapor96 (#12542) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszi.
És a fogyasztás? Mennyivel nő A kék fog miatt?
R

[ Szerkesztve ]

(#12545) zsoltti válasza killerjohn (#12540) üzenetére


zsoltti
senior tag

Újra lesz noteom! hurrá :-)
Pár kérdés, melyik a legdurvább samsung alapú rom xdan?
és mi az a hopá?
Amúgy jó kernelnek néz ki!

(#12546) killerjohn válasza zsoltti (#12545) üzenetére


killerjohn
addikt

az a hoppá, hogy az utacka-féle PA (paranoidandroid) ROM r3-as mali drivereket használ, amire megmondta a hydra kernel készítője, hogy nem fogja támogatni a kernel soha, illetve egyébként is emiatt most abbahagyja az egész kernelírást amíg megjön a Note2-je. Erre most írta, hogy megtalálta a megoldást, hogy a hydracore kernelben r3-as mali támogatás legyen, és emiatt most még egy kicsit foglalkozik a témával. Ez a hoppá :)

(#12547) zsoltti válasza killerjohn (#12546) üzenetére


zsoltti
senior tag

r3 as mali támogatás az miben jó?
mali, tudom az a 3d chip

(#12548) killerjohn válasza zsoltti (#12547) üzenetére


killerjohn
addikt

ha N > M, akkor N jobb. ilyen egyszerű :DDD
na, de konkrétan: lövésem sincs, de általában mint minden szoftvernél, drivernél, stbnél az újabb revíziók javításokat, okosításokat, optimalizálásokat tartalmaznak (jelen esetben jelly bean butter smooth támogatást sejtek az r3 mögött). Google a barátunk, csak most nincs időm kikeresni...

(#12549) KTTech válasza djapor96 (#12542) üzenetére


KTTech
veterán

Azért azt se felejtsük el, hogy a BT még az MP3-nál is durvább minőségromlást okoz... A Note-ban nincs lossless BT lehetőség.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12550) Karma válasza KTTech (#12549) üzenetére


Karma
félisten

Hja... Mondjuk én úgy vettem észre, hogy még így is jobban szól, mint pl. egy Lumia 800 azonos füles (Plantronics BB903+) mellett.

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.