Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) fujifilm1 válasza auth.gabor (#12589) üzenetére


fujifilm1
senior tag

>A HTC-nél a gyári fülesen az előző és következő számot lehet kiválasztani....

A Headset Button-t nézzd meg.
kb 2 hete pont irtam arrol hogy mi mindent tud.

Udv.
R

(#12602) ólomvarjú


ólomvarjú
tag

hello
kutatok ilyen led jelzést, ha jön sms vagy hívás, bármi
esetleg tudtok valamit, amivel el lehetne érni?

(#12603) DeathAdder válasza ólomvarjú (#12602) üzenetére


DeathAdder
veterán

NoLed, bln.
Én utóbbit használom. Szebb és nem is zabál annyit!

(#12604) djapor96 válasza ólomvarjú (#12602) üzenetére


djapor96
őstag

A bln-t keresed, de ics, jb alatt csak thor kernellel működik. Thor kernele meg csak cm9/cm10 alapú romokkal kompatibilis. :(

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12605) turbobusa


turbobusa
senior tag

Elgondolkodtam rajta, hogy érdemes-e 130k kiadni az S3-ért ha 90k-ért megkapom a Note-t és gyakorlatilag a négy mag ellenére ugyanaz az egész. Hiányoznak ezek az nfc fícsörök, de engem az a fele hidegen hagy.
Kérdésem a következő lenne, mennyire hajlamos a Note-ban a kijelző szarrá menni?
Milyen betegségei vannak még? Hivatalosan nem kaptam meg a JB-t, ugye?

(#12606) Cyberpunk válasza turbobusa (#12605) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A szokásos AMOLED betegségek. Beégés mondjuk nálam egy deka nincs, de volt már az ellenkezőjére is példa. Akkor sávosodó, black clipping kijelző jellemző, mindegyik készüléket sújtja.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12607) turbobusa válasza Cyberpunk (#12606) üzenetére


turbobusa
senior tag

Kb milyen időközönként jön ez elő? Mert oké, hogy hamar javítják csere keretén belül, de azért na..

(#12608) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Sziasztok!
Véleményeket szeretnék kérni, fotózás pl.gyengébb fényviszonyok mellett meg amúgy is jó képeket lehet készíteni ? audio része milyen? A fehér Note v. fekete néz ki jobban fehéret még nem láttam, a t- nél V. 1,5 hónapja nincs.
előre is köszi!

(#12609) Cyberpunk válasza Red Bull fan (#12608) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen a Note-nak egész jó kamerája van, az SGS2-öt veri.
Zenére semmi kiemelkedő max elmegy kategória, de nem mindegy mit dugsz rá.
Szín szubjektív, én nem vennék fehér telefont, de ez én vagyok.

turbobusa: nekem 10 hónap alatt semmit sem, de itt lehet szórás, meg a használattól is múlik, a status bar van veszélyben főleg, meg kerülni kell a kék szint, az fárad el a leggyorsabban.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12610) djapor96


djapor96
őstag

valaki tudja, hogy az I/O Scheudler-ek mire valók, mi a különbség a cfq/sio/noop/deadline között?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12611) Csarlee válasza djapor96 (#12610) üzenetére


Csarlee
tag

Tessék: [link]

(#12612) FoxPuppy


FoxPuppy
tag

valaki tudna segítséget adni abban , hogy
hol és hogyan lehet karakterkészletet (ha egyáltalán lehet) módosítani, pl azért hogy egy "á"-betű ne 70 karaktert foglaljon egy sms-ben ?!. gondolom létezik erre valami megoldás , jelenleg cm9 van fent, köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#12613) KTTech válasza FoxPuppy (#12612) üzenetére


KTTech
veterán

Mivel Unicode-t használ (akár CM, akár nem), aminél ez történik, kiterjesztett karaktereknél... nem találtam még megoldást rá. Illetve van egy olyan beállítás az Üzeneteknél, hogy ékezet nélküli, azt próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12614) KTTech válasza KTTech (#12613) üzenetére


KTTech
veterán

Most teszteltem, kicsit anyázott küldés előtt, de elküldte ékezetesen, nem unicode-ban. Így már nincs "unicode" büntetés :)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12615) auth.gabor


auth.gabor
tag

Bővült a listám: A toll használata közben érzékeny marad a kapacitív felület is, így ha a kezemmel hozzáérek a képernyőhöz, akkor oda is rajzol, ahol nincs toll

Úgy láttam, nincs rá megoldás... :(

https://iotguru.cloud

(#12616) KTTech válasza auth.gabor (#12615) üzenetére


KTTech
veterán

Ezt mikor csinálja nálad? mert nálam az S jegyzetben csak a tollra reagál...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12617) FoxPuppy válasza KTTech (#12614) üzenetére


FoxPuppy
tag

Köszönöm szépen , kipróbálom!

(#12618) ólomvarjú válasza DeathAdder (#12603) üzenetére


ólomvarjú
tag

a noled ha jól emlékszem csak a kijelzőn mutatja, ami borzasztóan merítheti az akksit :/
a bln is olyan?
djapor96
nekem cm10 van, utacka féle, sajnos a thor féle mindig bezárja nekem az értesítési sávot és vissza se jön
szóval ha erre tennék thor kernelt akkor menne?
bár ha ez is kijelzőn megy, akkor talán kár érte :F
én olyanra gondoltam, ami a két érintőgombot villogtatná, mint a bled, csak az ugye megint nem működik
nem is értem, miért nem rakják bele akár gyárilag, akár valami főzött romba..

(#12619) auth.gabor válasza KTTech (#12616) üzenetére


auth.gabor
tag

"Ezt mikor csinálja nálad? mert nálam az S jegyzetben csak a tollra reagál..."

Rosszul fogalmaztam... :)

Amikor a toll éri a kijelzőt, akkor természetesen nem tudok kézzel rajzolni, csak amikor kissé eltávolítom (amikor már nem érzi közel a tollat), akkor már aktív a kapacitív kijelző és a képernyő alját összekaristolom véletlenül...

https://iotguru.cloud

(#12620) auth.gabor válasza ólomvarjú (#12618) üzenetére


auth.gabor
tag

AMOLED esetén nem eszik a kijelzőnek azon része, ahol fekete, a NoLED így éppen annyit eszik, mintha egy normál LED világítana. A kijelzőn van ugye közel három millió LED... :)

https://iotguru.cloud

(#12621) DeathAdder válasza turbobusa (#12605) üzenetére


DeathAdder
veterán

Már megint kezded? ;]
1 hónapja se, hogy zsinórban kérdezted ugyanezeket...

Kicserélik garanciával, legrosszabb esetben 1 napig lesz egy Galaxy Ace-d, annyit meg szerintem mindenki kibír :U
Ami meg a többit illeti, nézd meg mindkettőt és amelyik jobban tetszik azt válaszd (én ez kontra s3 közül a Notet választottam)

Februári, egy deka beégés nincs rajta. Viszont hallottam valakitől ph-n ,hogy 4x is cserélt már kijelzőt..

ólomvarjú- a BLN olyan, vagyis csak a két érintőgombot villogtatja :K
Viszont úgy tudom Thor alatt is csak a PRO verzió ami használható

[ Szerkesztve ]

(#12622) KTTech válasza auth.gabor (#12619) üzenetére


KTTech
veterán

Nálam továbbra is csak a tollra reagál az írási felület... direkt a helyére raktam a tollat, úgy próbálom. Az ikonsor aktív maradt, az reagál az érintésre, természetesen.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12623) djapor96 válasza ólomvarjú (#12618) üzenetére


djapor96
őstag

A bln a bled továbbfejlesztése... az érintőket villogtatja... és ics és jb alatt kizárólag thorral megy

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12624) ólomvarjú válasza auth.gabor (#12620) üzenetére


ólomvarjú
tag

akkor nekem valami nagyon nem jó, mert igaz hogy nagyon gyengén, de az egész kijelző világított, ráadásul pont néztem is, hogy néhol ilyen foltos, de nem foglalkoztam vele, viszont így már aggaszt

djapor96
értem, de akkor amit írtam az működhet, vagy totál thor kell neki?

(#12625) auth.gabor válasza KTTech (#12622) üzenetére


auth.gabor
tag

Nálam így működik: http://www.youtube.com/watch?v=jEqMRfYlSZY

Ha a toll hegye 5-10mm távolságban van, akkor már nem tudok rá rajzolni, de ha már nem érzékeli, akkor igen.

https://iotguru.cloud

(#12626) ólomvarjú válasza DeathAdder (#12621) üzenetére


ólomvarjú
tag

már megvan a pro le is szedtem, mindjárt rárakom a thor kernelt
de akkor nekem most nem jó a kijelzőm? :F :F

(#12627) DeathAdder válasza ólomvarjú (#12626) üzenetére


DeathAdder
veterán

Miért ne lenne jó? :DDD

(#12628) ólomvarjú válasza DeathAdder (#12627) üzenetére


ólomvarjú
tag

hát írtam, hogy nekem a nolednél az egész világított, meg ha kapcsolom is be, és ott van a gtn7000..stb.., akkor is világít az egész, igaz nagyon gyengén, meg foltos is
és auth.gabor amit írt, hogy amolednél nem kéne..

[ Szerkesztve ]

(#12629) KTTech válasza auth.gabor (#12625) üzenetére


KTTech
veterán

Ez nem a megfelelő S jegyzet, ez a gond... Nem a prémium csomagos, amit frissítettek rá.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12630) turbobusa válasza DeathAdder (#12621) üzenetére


turbobusa
senior tag

Lehet akkor, hogy az elején voltak ilyen hibás darabok és most már a rostán kiestek azok?

(#12631) ólomvarjú


ólomvarjú
tag

feltettem a thor0.20 at
megfelelően működik, köszönöm a segítséget!

(#12632) DeathAdder válasza turbobusa (#12630) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem tartom valószínűnek, legfeljebb minimálisat javulhatott, jobban inkább a használati módja befolyásolhatja.

(#12633) turbobusa válasza DeathAdder (#12632) üzenetére


turbobusa
senior tag

Tulajdonképpen mi idézi elő ezt a hibát? Mert auto fényerőt sose használok meg a fényerő is max félig van napközben feltolva... vagy ez lényegtelen?

(#12634) djapor96 válasza ólomvarjú (#12624) üzenetére


djapor96
őstag

Totál thor? Az mit jelent?
Bármely cm9 alapú rom alá mehet a 0.18as, október 1 előtti cm10re épülő rom esetén 0.19-2, októberi cm10 esetén a 0.20as

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12635) KTTech válasza turbobusa (#12633) üzenetére


KTTech
veterán

A kijelző működési elve.

Pont ugyanazok a "hibái" és előnyei, mint a plazma TV-knek. Minél többet használsz egy adott pixelt, annál kisebb lesz a fényereje. Előbb-utóbb ez inhomogenitást okoz. A plazmánál az eltűntethetőt ghostnak, a véglegest beégésnek nevezik. Itt sincs másképp.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12636) ólomvarjú válasza djapor96 (#12634) üzenetére


ólomvarjú
tag

jólvan leesett :))
hát arra értettem, hogy a thornak van külön cm10-e
de az nekem nem jól működik sajnos
most az utacka féle van fenn a thor 0.20-al és megy a bln
már csak a kijelző agaszt

(#12637) auth.gabor válasza KTTech (#12629) üzenetére


auth.gabor
tag

Van "S Note" is, de annál is ez a helyzet.

S Memo: 12.07.11.5773
S Note: Version 0.1 - build 5r8623FV03

https://iotguru.cloud

(#12638) KTTech válasza auth.gabor (#12637) üzenetére


KTTech
veterán

Menj bele a beállításokba és kapcsold be a "csak toll" használatát... Én csak ezt használom: S Note: Version 0.1 - build 5r8623FV03, mert sokkal többet tud, mint a memo.

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#12639) auth.gabor válasza KTTech (#12638) üzenetére


auth.gabor
tag

Óóóóó... szameg. Nem vettem észre, hogy a menü görgethető és lejjebb van a "Settings"... :D

Köszi.

https://iotguru.cloud

(#12640) djapor96 válasza ólomvarjú (#12636) üzenetére


djapor96
őstag

Alacsony fénynél megjelenő furi amőba foltok már az S2ön az elején is megjelentek... Valami ragasztó, amivel a rétegek össze vannak ragasztva... Semmit nem befolyásol...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#12641) zsoltti válasza djapor96 (#12640) üzenetére


zsoltti
senior tag

tök jó, közelről a weben kigördítti a menüket az spen, végre teljes értékűhez közeledik a böngészés :-)

(#12642) ólomvarjú válasza djapor96 (#12640) üzenetére


ólomvarjú
tag

értem
de akkor az is normális, hogy a totál fekete is világít valamelyest, vagy tényleg abszolút nem kéne?

(#12643) auth.gabor válasza ólomvarjú (#12642) üzenetére


auth.gabor
tag

"de akkor az is normális, hogy a totál fekete is világít valamelyest, vagy tényleg abszolút nem kéne?"

Megnéztem sötétben a NoLed-et, és valóban van egy alig láthatóan gyenge háttérvilágítása, aminek szerintem nem kellene lennie... szóval NoLed kilőve. :)

https://iotguru.cloud

(#12644) ólomvarjú válasza auth.gabor (#12643) üzenetére


ólomvarjú
tag

Akkor jó, de anit mondtál, hogy a fekete helyeken nem aktív a képernyő, az úgy helyes? Mert nekem akárhol van fekete, nemcsak a nolednél, mindig aktív.
Egyéb
Valaki cserélte már az új utacka cm10 et? Most a 10.05.-i van nálam, megéri feltenni az újat?

(#12645) nggabi válasza ólomvarjú (#12644) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem. a fekete is világít az amolednél. ez már sgs1-en is így volt.

"szenyor dzsíííí"

(#12646) ólomvarjú válasza nggabi (#12645) üzenetére


ólomvarjú
tag

Akkor megnyugodtam :))

(#12647) zsoltti válasza nggabi (#12645) üzenetére


zsoltti
senior tag

Világít persze , de nem istencsapás az akkúra! 2010óta használom a Noled-et, csak ajánlani tudom! mindenféle telón használom, igazából hátránya nincs , tök jó! egyből nyitni is tudja az alkalmazást , akkú kímélő módok, stb. Sokkal jobb mint a bln abból semmi nem derül ki, meg véletlen feloldhatja is a kijelzőt!

[ Szerkesztve ]

(#12648) DeathAdder válasza zsoltti (#12647) üzenetére


DeathAdder
veterán

Haverom Wilfire-je úgy lemerült reggelre mint a huzat, amikor hajnalban kapott egy sms-t és a NoLed jelezte.

Én is használtam sokat egy időben SGS-n, aztán ráakadtam BLN-re. NoLed szvsz sokkal komolytalanabb, gagyibb jelzési mód, mint az érintők pulzálása :K

(#12649) Amalgam válasza auth.gabor (#12615) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Be lehet állitani, hogy csak a tollat érzékelje, a kéz érintését ne.
S jegyzet- beállitások- csak S toll.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#12650) zsoltti válasza DeathAdder (#12648) üzenetére


zsoltti
senior tag

:W
Komolytalanabb??
épp ezért mondtam hogy jobb, bln az világíthatnak neked neked.űűű..
A noled opcióit meg kellene nézni, Van benn az akkukímélő opcióknál 2 opció is hozzá, egyik csak rejti, ha lefelé van a teló, a másik meg kikapcsolja!
vagy be lehet állítani hogy mennyi ideig jelezzen, meg azt is ,hogy milyen időszakokban jelezzen csak, stb stb . leszólod a programit, mer nem értesz hozzá :C
A bln be marha sok opció van ugye :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.