Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38951) kalapacsolok válasza $atirka (#38949) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

KÖszönöm a tippeket, vettem végül akkor Transcendet!

(#38952) zho-lee


zho-lee
addikt

Tegnap volt időm próbálkozni.
(aludni viszont nem)

Szóval:
A MIUI7, és a Nameless (5.1.1) rom (XDA) felejtős.

A rizsás rom még nagyon kezdeti stádiumban van, nem lehet pl launchert cserélni, hiába telepít másikat az user :) Kész káosz egy csengőhang beállítás, mindent alapból a miui áruházból szedne, sok fizetős persze.
A namelessben egy egyszerű dolog is, pl a fecén egy oldal megnyitása komoly lehűlést okoz!
A chrome-val nem is kisérleteztem..
Akku a Titanicot utánozza.

RR, vagy CyanogenX. :K

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#38953) Pori12 válasza zho-lee (#38952) üzenetére


Pori12
tag

És a DN4? Jól néz ki, valszeg ezt próbálom majd ki.
Valakinek van tapasztalata?

(#38954) bobace válasza Pori12 (#38953) üzenetére


bobace
őstag

Én kipróbáltam, de a Nemesis Note 4 ROM sokkal jobban bejött, már több hónapja az van fent (3.1-es, kicsit másabb a designja, mint a csatolt screenshotoknak, pl nem szürkék a gyorsállító gombok), és hasít.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#38955) Pori12 válasza bobace (#38954) üzenetére


Pori12
tag

Nem rossz! Nem kukacoskodás, de mi mindenben találtad jobbnak mint a DN4-et?
Én egyiket sem ismerem tapasztalatból, de fontos szempont a gyorsaság, stabilitás, akku idő, ...
Szeretnék fekete hátteret ahol csak lehet, pl. a beállításoknál, minek égessük az akksit a fehér háttérrel ha admoledet használunk. Témánál, vagy valahol be lehet ezt állítani?

(#38956) bobace válasza Pori12 (#38955) üzenetére


bobace
őstag

A DN4 nem tűnt olyan stabilnak, de nem is ez volt a fő szempont, hanem, hogy annak befejezték a fejlesztését, és pl rádió nem ment benne, és nem is javították, a Nemesisben pedig több új funkció is volt pl témák is. Gyorsaság és akku időben annyira nem láttam különbséget, de a DN4 nem volt fent sokáig.
Ilyen fekete háttér állításról nem tudok, a témák is csak hátteret, ikonokat cserélnek.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#38957) xb12x válasza szunyi777 (#38947) üzenetére


xb12x
tag

Igen, az lett a végén. Érdekes, hogy rossz akksi okozhat bootloop-ot, nem erre gondolnék először.

(#38958) szunyi777 válasza xb12x (#38957) üzenetére


szunyi777
őstag

Induláskor, jóval több mAh-át karmol fel a készülék, mint üres járat esetén..magyararán az akksid nem birja már kiszolgálni azt az áram felvételt, és a készülék leáll...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38959) würzburger válasza bobace (#38956) üzenetére


würzburger
aktív tag

Van olyan cm12-es téma ami a viber, chrome és még néhány általam használt app hátterét is feketére varázsolja...

[ Szerkesztve ]

(#38960) bobace válasza würzburger (#38959) üzenetére


bobace
őstag

Wow, mik vannak. Mondjuk sosem volt igényem ilyesmire, lehet ezért nem is kerestem még rá :D
Mennyi akku időt lehet ezzel nyerni amúgy?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#38961) würzburger válasza bobace (#38960) üzenetére


würzburger
aktív tag

4óra 40perces kijelzőidőt produkál mostanában a "öreg"... hogy ez a full fekete téma javára írható vagy frankón optimalizált a kütyü azt nem tudom, mindenesetre remekül ketyeg...

(#38962) Pori12 válasza würzburger (#38961) üzenetére


Pori12
tag

Bizonyára sok köze van hozzá. Amoled-nél ugyebár a fekete pixel semmit sem fogyaszt.
Nemesis Note 4 ROM-ot raktam fel, ezt egyelőre nem lehet teljesen feketíteni. A CM romokat viszont nem szeretem sajnos.

(#38963) szunyi777


szunyi777
őstag

Tölthető az RR v5.5.4-20150903 magyaritás ;)
Enjoy ;)

És végre, égyéni panel fejléc kép!
Vártam nagyon!
+ 1-2 egyéb beállitási lehetőség..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38964) würzburger válasza szunyi777 (#38963) üzenetére


würzburger
aktív tag

Bakker nekem nem akar felmenni a 0903-as... tegnap 2x ma 1x próbáltam...tiszta telepítéssel csak failed... :F

(#38965) szunyi777 válasza würzburger (#38964) üzenetére


szunyi777
őstag

Töltsd le újra! Hibás a letöltött .zip! ;)
Iszonyat stabil! semmi gondom vele... kopp-kopp... :K
Az utolsó 1-2 build nagyon jó!

Agni kernellel játszom.. Jelenleg :
-Governor : ZZMOOVE- performance!!! :K
-CPU max freq : 1800

Szedi a lábát a kicsike rendesen!!
Ha kell, pörög 4 magon 1800-on, de üres járatban megy 1 mag-200mhz!
Próbáld ki majd...
Üzem idő igy is egy egész nap... reggeltől estig birja, de nincs lagg

Pori12
Én úgy tudom, hogy az AMOLED-nél a fekete szin nem "0" ! Tehát ugyan ugy fogyaszt, mint bármilyen szin!
Például az LG-nél a duppla kopp-ra való feloldás azért működik rendesen, és nem eszi az akksit, mert a fekete kép pontoknál "0" az állapot.. tehát nincs megjelenités! Ha emlékeim nem csalnak...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38966) würzburger válasza szunyi777 (#38965) üzenetére


würzburger
aktív tag

Letöltöttem újra... szám szerint 4x különböző eszközökről, de ugyan az a probléma...

(#38967) Massmurderer válasza szunyi777 (#38965) üzenetére


Massmurderer
őstag

ép teszem fel az rr.5.4.4et twr kernel van fent,ott a wipe melyiket kell??valaki?

(#38968) Massmurderer


Massmurderer
őstag

kiapcs,utána ugy reco bejön,csak a wipe menübe olyat irt ki hogy advenced meg mégegyet.nem ajálota fell a full wipe mitoménmit.na de meglett.kiváncsi vagyok milyen lett

(#38969) Pori12 válasza szunyi777 (#38965) üzenetére


Pori12
tag

Itt egy jó cikk az AMOLED-ről. Idézet belőle: "Power consumption was 41% lower overall when using the predominantly black interface ..."

Tehát, aksi bajonok, fel a "true black" elemekre!

(#38970) Dr. Bubó válasza szunyi777 (#38965) üzenetére


Dr. Bubó
tag

Ez hol érhető el leírással együtt?

(#38971) Pori12


Pori12
tag

Akik CM alapú rendszereket használtok, nem hiányoznak az S Note és hasonló rajzolós-írós alkalmazások? Lehet helyettesíteni valamivel?

Valamint az alap Google kamera nekem borzasztó fapadosnak hatott mikor próbáltam, szinte semmit nem enged állítani, és nem tud HDR-t amit amúgy sokat használok. Milyen jó kamera appokat használtok?

(#38972) szunyi777 válasza Dr. Bubó (#38970) üzenetére


szunyi777
őstag

Mire gondolsz pontosan, Agni kernel?

Pori12
SpenCommand tökéletesen teszi a dolgát.. Notepad+ pro, egyéb kiegészitő appok.

Snap Camera HDR, tökéletes!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38973) Dr. Bubó válasza szunyi777 (#38972) üzenetére


Dr. Bubó
tag

Köszi. :)

(#38974) Massmurderer válasza szunyi777 (#38965) üzenetére


Massmurderer
őstag

angriba énis áttálitotam arra Governor : ZZMOOVE- performance.viszont tegnap este lement 17% az aksi,feltettem tölteni,nemrég keltem fel,néztem a telot és csak 50% van az akksi,de tölti.gyári töltöt használok.nálad is ilyen??csak mert azért 9.5óra alatt jo 33% töltést vett fel picit elég kevés ez.

(#38975) szunyi777 válasza Massmurderer (#38974) üzenetére


szunyi777
őstag

Nem!
Mély alvásban nem fogyaszt, csak minimálisan!
Más a gond nálad...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38976) Massmurderer válasza szunyi777 (#38975) üzenetére


Massmurderer
őstag

már megy felfelé a töltés.eredeti beállitás mi amugy??lehet visszateszem.feltettem tegnap az uj rr romot,lehet az kavart be.

(#38977) szunyi777 válasza Massmurderer (#38976) üzenetére


szunyi777
őstag

AGNI
Settings : Restore settings!

De inkább hagyd.. nem bántsd... használd az RR Stock kernelt! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38978) Massmurderer válasza szunyi777 (#38977) üzenetére


Massmurderer
őstag

agninal a kernel résznél azt irja ki hogy pegasusq(default) elötte soha nem piszkáltam ebbe bele amugy.ez az eredeti beállitás?

(#38979) szunyi777 válasza Massmurderer (#38978) üzenetére


szunyi777
őstag

Igen... De Zzmoove szerintem jobb!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38980) Massmurderer válasza szunyi777 (#38979) üzenetére


Massmurderer
őstag

igaz nemvolt restart a beállitás után,lehet az zavart be.most azért tölt rendesen.visszaállitotam az eredetire

(#38981) grabber válasza szunyi777 (#38975) üzenetére


grabber
addikt

Nálam is most performance van és smooth :))
Pár napja frissítettem az RR-t.Most meg itt az újabb.Hogy érdemes ilyenkor elmenteni a dolgokat és a legkönnyebben frissíteni?TB mentést sose csináltam igazából.Ez a része nem megy.

(#38982) szunyi777 válasza grabber (#38981) üzenetére


szunyi777
őstag

Ugye?! :DDD repül mint a sóhaj!
Mehetne még 1900-ra is, vagy 2000mhz-re, de 200mhz OC bőven elég.
Picit jobban eszi az akksit, de nekem bőven jó, hogy reggeltől estig kihúzza a készülék... este úgy is töltöttem eddig is..

TB-ot minden képpen javaslom, és a ROM Settings Backup Pro. Király cuccok!
Pillanatok alatt belekható a rendszer.

Vagy csak told rá a jelenlegire, akkor megmarad minden...
Flasheld fel a :
-ROM
-GAPPS
-SuperSu
-Agni kernel
-Xposed (ha használod)
Majd wipe cache és dalvik és reboot! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38983) grabber válasza szunyi777 (#38982) üzenetére


grabber
addikt

200 mhz oc és UV van nálam.Így nem eszik olyan sokat a proci.
Xposed-t használnám csak Omegán sikerült felraknom itt nem megy.Nem támogatja ezt az androidot.Nem tudom hogyan kéne csinálnom.Segítségnek örülnék :R

(#38984) würzburger válasza grabber (#38983) üzenetére


würzburger
aktív tag

Nekem sem megy az Xposed...

(#38985) szunyi777 válasza grabber (#38983) üzenetére


szunyi777
őstag

Xposed for Android 5.1 ezzel működik már nagyon rég óta! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#38986) würzburger válasza szunyi777 (#38985) üzenetére


würzburger
aktív tag

így érthető... nekem egy márciusi zip van illetve már csak volt... :)

(#38987) grabber válasza szunyi777 (#38985) üzenetére


grabber
addikt

Felraktam de tovább nem jutottam.Xposed framework apk + wanam kit kell?
Fm rádió van hozzá?RR-be nincs.

[ Szerkesztve ]

(#38988) zho-lee válasza zho-lee (#38952) üzenetére


zho-lee
addikt

Helyesbítenék.

A cyanogenX rom legfrissebb buildja szinte életképtelen!
Most hagyjátok ki.. :K
Romolhatok megint :W

szerk: a rom settings backup pro alkalmazás konkrétan mit ment?
Bocsi a zöld :U kérdésért, csak érdekelne.
:R

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#38989) zho-lee


zho-lee
addikt

Még egy kérdés, műxik nektek az NFC/Android Beam?
Nekem nem akart tegnap, de párszor próbáltam már, akkor sem.
(RR és CyanogenX rom alatt.)

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#38990) zho-lee válasza szunyi777 (#38963) üzenetére


zho-lee
addikt

Köszi!
Le is szedtem, erre eltérést látok a két fájl között!
A rom RR 5.5.5!
Mai build...

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#38991) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Sziasztok, erre valaki esetleg? [link]
Nem volt ilyen tipushiba senkinek? Csak mi fogtunk volna ki egy rossz peldanyt?

OK

(#38992) würzburger válasza zho-lee (#38990) üzenetére


würzburger
aktív tag

...és milyen érdekes, hogy a szept.3.-i 5.5.4-et nem bírtam az Istenért sem feltenni... tiszta telepítéssel sem...rátoltam egy repartos 4 fájlos gyárit...aztán root, recovery de akkor sem ment fel... visszaraktam az aug.18.-i 5.5.4-et... erre ma reggel látom, hogy 5.5.5 is kijött...ezt meg simán ráhúztam az 5.5.4-re... és most hiba nélkül repül a kicsike... :C
afeneseértinéha... :DD

[ Szerkesztve ]

(#38993) $atirka válasza Z_A_P (#38991) üzenetére


$atirka
senior tag

Lehet barátkoznod kell az alalplap csere gondolatával,de ne legyen igazam...

Más, ez az rr 5. 5.5 milyen fura, hogy a többihez képest kb 50-70 megával szűkebb :F
Nekem az554 olyqn furán villog a böngésző körül a keret a téma színével, meg a gmail is fagyogat,pedig azt is frissre csereberéltem.

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#38994) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Egy pár kérdés:

Van aki már cseréltetett gabe96-tal komplett kijelzőt? Mennyibe kerül? Tapasztalat utána?

Rosszul tudom, hogy kijelzőt csak labor körülmények között lehet hibátlanul cserélni?

Samsungnál még mindig 40e a csere?

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#38995) Kisfarkas77 válasza geccoblaze (#38994) üzenetére


Kisfarkas77
csendes tag

Komplett kijelzot nem csereltettem vele csak erintot. Azt profin megcsinalta nekem masfelora alatt kesz volt. 12 matyast fizettem erte. Nem kellenek oda labor korulmenyek csak jo szerszamok es eszkozok.

(#38996) Kisfarkas77


Kisfarkas77
csendes tag

Az erintot nem holegfuvoval melegiti le ha nem spec geppel. Es nem gitarpengetovel feszegeti le ha nem egy drot szeru celszerszammal. Ugyan nekem csak erintot cserelt komplett kijelzot nem. De nyugodt szivvel ajanlom ot.

(#38997) zho-lee


zho-lee
addikt

Üdv!
Biztosan van, aki használja már az RR 5.5.5-öt.

1: van-e nálatok olyan, hogy telepítésnél (bármilyen program, ifont.apk -font csere, stb) eljutok oda, hogy az oké-ra kéne már csak kattintani,hogy elvégezze- és nem érzékel az oké gomb?
A Cancel igen, és minden más is!
Reboot után probléma mentesen sikerül.
Napjában többször előfordul, bár csak tegnap délelőtt óta van fenn a rom, hisz tegnapi.

2: média.. Ugyanígy, akár egy háttérkép csere, zene lejátszó (mort player) indítása megfogja a vasat, nem reagál semmire, 10mp-ig nyomott power gomb segít ezen is..
Az amúgy olyan gyors romon, amibe bele lehet szédülni... (govenor: zzmove performance, 1704 MHz)

3: Állandó root jog kérés ablak, főleg az Agni kontrol- reboot után.
(mert ugye wipe után természetesebb lenne..)

Köszi a válaszokat előre is, már félek, hogy kezdhetem elölről, egy repartossal, root+reco, aztán RR.. :(((
Valami nem százas itt, vagy a készülék, vagy a rom. Jó lenne tudni.

:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#38998) georgo5212 válasza szunyi777 (#38975) üzenetére


georgo5212
csendes tag

És ez

öreg motoros

(#38999) georgo5212 válasza szunyi777 (#38958) üzenetére


georgo5212
csendes tag

öreg motoros

(#39000) würzburger válasza zho-lee (#38997) üzenetére


würzburger
aktív tag

Én használom az ifont hiba nélkül... Most semmi gond a rommal... Egyáltalán nincs röccenés...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.