Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) b.bela1 válasza OmniaI900 (#2242) üzenetére


b.bela1
őstag

Elindult a note7 töltés korlát frissítés. Már írták fórumon.
Jelentkezett valami nálad?
Krvra visszatenném már a minotaurust.
Elnézést kétek előre is, de gagyinak érzem a telót. Nem bírok megbarátkozni a gyári rommal.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2252) OmniaI900 válasza b.bela1 (#2251) üzenetére


OmniaI900
tag

Ezek a frissiteses dolgok imei alapjan mennek nekunk nem johet
Semmit sem tapasztaltam

(#2253) OmniaI900 válasza b.bela1 (#2251) üzenetére


OmniaI900
tag

Az biztos hogy a gyári is nagyon jó de ez a portolt rom fényévekkel jobb.

(#2254) Snoop27 válasza OmniaI900 (#2253) üzenetére


Snoop27
őstag

Vartok holnapig a romolassal?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2255) b.bela1 válasza Snoop27 (#2254) üzenetére


b.bela1
őstag

Én úgyis csak este tudnám megcsinálni, addig meg szerintem kiderül mi van.
Épp most néztem az ominózus pendrájvomat, gondoltam leformázom. Áá. Még azt sem engedi. Kuka. Jól megszivatott az biztos.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2256) Snoop27 válasza b.bela1 (#2255) üzenetére


Snoop27
őstag

Melyik pendrive-od? Lemaradtam rola. Esetleg azon volt a note 7 rom s amiatt purcant ki? Vagy semmi koze.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2257) b.bela1 válasza Snoop27 (#2256) üzenetére


b.bela1
őstag

Behalt a pen romolás közben, nem a rom miatt. Csak úgy. Gondolhatod...
Fél óráig volt egy méregdrága papírnehezékem.
Egyszer csak hosszas b@szogatás, meg talán a zokogás hangja behozta a download módot. Így tudtam újraéleszteni gyári rommal.
Úgyhogy első szabály: vigyázz az frp-re,
Második: csak megbízható pen-ről próbálkozz.
Van még, de ezekket már megkóstoltam. :))

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2258) maldini822 válasza Snoop27 (#2250) üzenetére


maldini822
csendes tag

Igen, próbáltam. Nem ott van a gond. Mobílhálozat választásnál vodafonra és telenorra azt írja letiltva. Nem tudom, ez rendben van? Nincs frissítés ami segíthetne? A mail szinkron megoldódott csak telefonálni nem tudok. Mi okozhatja, hogy egyszer megy aztán nem? Tanácstalan vagyok😔

(#2259) maldini822


maldini822
csendes tag

Ok. K.. vára nem odldódott meg semmi. Ha korábban bárki találkozott a "nincs regisztrálva a hálózaton" üzenettel és ha netán megoldásig is eljutott nagyon hálás lennék ha megosztaná velem. Komolyan kib.... szom. Előre is köszönöm.

(#2260) Ákkk válasza maldini822 (#2259) üzenetére


Ákkk
addikt

Konkrétan vettél egy rossz készüléket nem értem miért nem viszed vissza oda akitől vetted?
Mivel itthon még szervízt sem találni ez az egy megoldás, volt ilyen s6 esetében is ott alaplapcsere volt a megoldás erre.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#2261) b.bela1 válasza OmniaI900 (#2242) üzenetére


b.bela1
őstag

Feltettem. Hát igen. Ezek tudják a dolgukat

maldini822: próbálj meg szolgáltató készülék beállítást lekérni sms-ben.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2262) OmniaI900 válasza b.bela1 (#2261) üzenetére


OmniaI900
tag

Milyen változások vannak a v7 ben ??

(#2263) Ákkk válasza b.bela1 (#2261) üzenetére


Ákkk
addikt

Azt ide nem írta,hogy használt készüléket vett és szerintem simán átverték valószínűleg ezért adták el.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#2264) maldini822 válasza Ákkk (#2260) üzenetére


maldini822
csendes tag

Valójában nem hinném, hogy rossz. Ha van telekom térerő nincs gond. Azt nem értem ha nincs miért jelez térerőt és miért mondja, hogy nincs regisztrálva. Olyasmi, mintha még a vodás kártyához is keresné a jelet. Ez lehetséges? Jelezheti azt a térerőt amihez nincs benne kártya? A modellszám sm-n920i, ha ez jelent valamit. Mit gondoltok?

(#2265) zack válasza maldini822 (#2264) üzenetére


zack
nagyúr

Itt ilyenünk nincs. Tudtommal mindenkinek N920c van.

Le lett írva itt is, és a másikban is. Vidd vissza, oda, ahonnan vetted! :W :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2266) Ákkk válasza maldini822 (#2264) üzenetére


Ákkk
addikt

Az alaplaphiba pont ezt csinálta ismerősnél is de te tudod.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#2267) gidion90


gidion90
tag

Sziasztok! Ti hol vettétek a telefonotokat? partnero meg stb helyen érdemes venni? mindenképp átalakítót kell hozzá kapni vagy venni, mert h nem eus? SOT nektek mennyi szokott lenni? Elégedettek vagytok az akku idővel ? Melegedésre hajlamos az exynos proci? Köszönöm! :)

(#2268) b.bela1 válasza OmniaI900 (#2262) üzenetére


b.bela1
őstag

Áá! Figyelj! Ez egyre jobb!!! :K Kérdezték a gyártót mi van a crisscrossal. Azt írta, azzal leálltak, ezt viszont tolják. Úgyhogy lesz még frissítés, és mindig kerúl bele új. Krv jó!!!
Múltkor mondtad, te sem vágod annyira az ámerikáit.
Én is így nézem:

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2269) b.bela1 válasza maldini822 (#2264) üzenetére


b.bela1
őstag

920I. Ausztrália, szingapúr, stb. . Szvsz itt a gond. Úgy hiszem, jól bele kellene nyúlni, hogy működjön. Kb. bevásaroltál...
De vannak okosabbak is.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2270) zack válasza b.bela1 (#2269) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt találtam:

World 1st N920I network repair done

REPAIR INSTRUCTIONS:
Reset EFS:
Phone must be rooted!
If the software can't root the phone automatically,
then you must root your device manually.
1. Power on the phone.
2. Tap 7 times on 'Build number' in 'Settings'-'About phone' to enable 'Developer options',
go to 'Settings'-'Developer options' and enable 'USB debugging'.
3. Connect the phone to PC with USB cable, install drivers if needed.
4. Select device in ADB settings.
5. Press 'Reset EFS' if you need to reset it.
Be carefully, do not perform this without necessity. Backup will be created automatically.
6. If you have yellow table on your device screen, then press 'Disable Factory Mode' button.

Operation: Patch Certificate
Selected model: SM-G920I
Software version: 23.7

Waiting ADB device... OK
Reading phone info...
Model: SM-G920I
Android version: 5.1.1
Product code: SM-G920IZKAKSA
Phone version: G920IDVU3DOJ6
PDA version: G920IDVU3DOJ6
CSC version: G920IKSA3DOJ1
CSC country code: KSA
CSC sales code: KSA
HW version: MP 0.800
Phone S/N: R58G527K7SH
Modem board: SHANNON333
RF cal date: 20150528
IMEI:
Checking Super user right... true
Initializating zTool... OK
Running zTool, please wait... OK
Reading modem... OK
Patching modem... OK
Writing modem... OK
Rebooting phone... OK
Patching CERT check... done

Done with Samsung Tool PRO v.23.7

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2271) b.bela1 válasza zack (#2270) üzenetére


b.bela1
őstag

Hááát igen. Ilyesmire gondoltam. Ennyire nem mentem bele. Azért ez megint izzadós történet.
Nem ismerem a tulajt, de szerintem, kell a bátorság...
Meg némi utánaguglizás sem lenne felesleges.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2272) zack válasza b.bela1 (#2271) üzenetére


zack
nagyúr

Eleve ott kezdődik, hogy a root miatt kuka lesz a gari, feltéve ha GSM boltos. Tehát megint ott tartunk, hogy ne nyúljon hozzá, hanem vigye vissza. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2273) b.bela1 válasza zack (#2272) üzenetére


b.bela1
őstag

Samsung tool pro kell hozzá. Frp kapcsán túl vagyok ezeken. Letölthető, használható formában gyakorlatilag nincs a neten. Miracle box, z3, samu tool....
Ez már hekker műsor, nagyon hozzáértőknek.
Egy arab telefonos szerinten 5 perc alatt megcsinálja. Ez most nem vicc.
Én is visszavinném.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2274) b.bela1 válasza OmniaI900 (#2262) üzenetére


b.bela1
őstag

Belaktam. Botrányosan penge!!! Sehol egy röcc, egy döcc, aksi brutális ( visszavettem fhd-ra, bőven sok), simán hozza az 5 gyári minőségét.
Ne hagyd ki semmiképpen.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2275) Snoop27 válasza b.bela1 (#2274) üzenetére


Snoop27
őstag

Botranyos? Mennyire tudlak sajnalni :P En is fel akarom tenni, csak talaljak egy szajbaragos leirast. :K

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2276) b.bela1 válasza Snoop27 (#2275) üzenetére


b.bela1
őstag

Mire?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2277) Snoop27 válasza b.bela1 (#2276) üzenetére


Snoop27
őstag

A teljes folyamatra, hogy feltehessem ezt a romot.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2278) b.bela1 válasza Snoop27 (#2277) üzenetére


b.bela1
őstag

Úúú vazz. Rootolás, cf, verity, twrp úgy megvan?
Vagy elejéről?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2279) Snoop27 válasza b.bela1 (#2278) üzenetére


Snoop27
őstag

Elejerol kellene minden sajnos, G2-t romolgattam de mar reg volt... Nem szeretnek valamit elrontani. Ha jol emlekszem volt regebb egy magyar oldal ahol le volt irva reszletesen minden teendo

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2280) b.bela1 válasza Snoop27 (#2279) üzenetére


b.bela1
őstag

Ok. Root, su, twrp.
Ezt csináld végig, nagyon figyelmesen!
Szükséges fájlok, pontról-pontra leírás. Nem lehet elhibázni.
EGY NINCS BENNE, SEM MÁSHOL. MIELŐTT NEKIÁLLSZ BÁRMINEK, GOOGLE, ÉS SAMSUNG FIÓKBÓL SZABÁLYOSAN LÉPJÉL KI! Verity hivatott megvédeni az FRP zárat, de van, hogy beüt a gixer, nem stabil holmi. Nagyon alattomos dolog, nem fogsz tudni kijönni belőle, ha ezt elcseszed, teló nem egyszerűen fog elindulni. CSAK A KILÉPÉS AZ IGAZI VÉDELEM!
Tehát bármit csinálsz, LÉPJÉL KI!!!! Fejlesztőiben mindig ellenőrizd, hogy OEM ki legyen kapcsolva. Végülis ezt nyitja az FRP-t. Légy résen, mindent kétszer nézz meg.
Twrp-nél a telónak megfelelőt válaszd ki.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2281) Snoop27 válasza b.bela1 (#2280) üzenetére


Snoop27
őstag

Szuper vagy, koszi szepen! :R

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2282) b.bela1 válasza Snoop27 (#2281) üzenetére


b.bela1
őstag

Csak lassan. Majd ha meglesz! Ha valami nem tiszta, inkább kérdezz. Tudom milyen nekiállni.
:)

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2283) Snoop27 válasza b.bela1 (#2282) üzenetére


Snoop27
őstag

Meg 1 honapig ervenyes a garanciam, szoval nyugodtabb szivvel kezdek neki :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2284) b.bela1 válasza Snoop27 (#2283) üzenetére


b.bela1
őstag

Mi van????
Jobb helyeken a gondolattól is ugrik a gari! Amint megnyomod a start gombot, nincs többé gari!
Knox 1.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2285) Snoop27 válasza b.bela1 (#2284) üzenetére


Snoop27
őstag

Tudom, ezert mondom, hogy nyugodtabb szivvel rootolom ha tudom mar alig van ra garanciam, ha lenne meg 1 ev akkor mas lenne a helyzet.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2286) b.bela1 válasza Snoop27 (#2285) üzenetére


b.bela1
őstag

Népi megfigyelés szerint, ha az első pár hónapban nincs bajuk, akkor már nagyobb nem is lesz.
De persze erre sincs garancia. :)
Pontosabban szinte csak elrontani lehet...

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2287) zack


zack
nagyúr

Nem egyszer megfordult a fejemben, amikor újat akartam venni, hogy tuti tökön szúrnám magam, ha ezt elviszik, és az újjal gond lenne. Már pedig benne lett volna. :U
Ezzel már nem nagyon lesz gond, max elfárad a kijelző.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2288) aero. válasza zack (#2287) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Igen, elég atombiztos teló lett így 1 év után is. Egyetlen egy gondom van, a töltőcsatlakozómba valamiért nem kattan be a fej, ezért nagyon könnyen kicsúszik. Átmegyek egy döccenőn és ki is ugrott az autóban.

Ez azért para, mert usb-t elvileg nem lehet kiszedni a kijelző roncsolódása nélkül, így elég drága mulatság lenne. Másrészt fogalmam sincs mi lehet a baja.

(#2289) Luser2000 válasza aero. (#2288) üzenetére


Luser2000
addikt

Másik kábellel is ez a helyzet?
Tokban használod?

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#2290) migabi24 válasza aero. (#2288) üzenetére


migabi24
nagyúr

Takarítani probáltad már? Lehet csak por szösz berakodott

(#2291) Snoop27 válasza b.bela1 (#2286) üzenetére


Snoop27
őstag

Hogy viselkedik az uj rom? Valoban akkora kulonbseget erzel a gyarihoz kepest?
Ma fogom rootolni en is az enyemet, remelem minden ok lesz.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2292) OmniaI900 válasza Snoop27 (#2291) üzenetére


OmniaI900
tag

Hello tudom hogy nem tőlem kérdezted tegnap este én is feltettem wipe nélkül a V5 re engedtem rá . Eddig tényleg teljesen fergeteges sehol egy akadás hibával nem találkoztam ajánlom mindenkinek.

(#2293) b.bela1 válasza Snoop27 (#2291) üzenetére


b.bela1
őstag

Na! Akkor már ketten mondjuk! Minden tiszteletem a gyáriaké, de ez így a mindentvívő. Mint régen az autós kártyában a Mclaren.
Én full tisztára tettem, lagg 0, minden pörög.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2294) Snoop27 válasza b.bela1 (#2293) üzenetére


Snoop27
őstag

Mar toltom is fullra s utana neki esek :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2295) b.bela1 válasza Snoop27 (#2294) üzenetére


b.bela1
őstag

Gyári romod legyen gépen letöltve, Mzárolva minden esetre. Az amelyik most fent van.
Engem kétszer hozott vissza a másvilágról.

Én csináltam gyári visszt., kilépsz a google-samu fiókból, fejlesztőiben OEM kikapcs, root,verity, twrp. Su nem kell twrp-ből, mert úgyis teszed rá a minotaurust, abban benne lesz.
Előtte mégegyszer gondold át a folyamatot.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2296) aero. válasza Luser2000 (#2289) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

+ migabi24:

Igen, mindkét opció volt már, nincs eredmény.

(#2297) b.bela1 válasza aero. (#2296) üzenetére


b.bela1
őstag

Hát ha végigondolod sok minden nincs a csatlakozóban. Ház, érintkezők, két kis hely alul a kan rugós pöckeinek. Szóval mechanikusan rögzíti. Vagy a rugók helye van tele valamivel, vagy a teló érintekői alatt, amit kívülröl nem nagyon látni , vagy a rugók gyengék a dróton, vagy a kan végébe ment bele valami, és nem tud teljesen becsúszni.
Ha külsérelmi nyom, kopás nem látszik, más hiba nem lehet, mert más nincs. Ha tölt rendesen, adatot hoz-visz, nincs nagy hiba szerintem.
Nálam pl. most az új notesz4 töltövel megszűntek a "csatlakoztasson gyári töltőt" üzenetek. Megpróbálhatnál más csatlakozókat. Ha az sem segít, telóban van valami.
Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2298) aero. válasza b.bela1 (#2297) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Azon gondolkozom, hogy egyszer kirántódott belőle egy kábel, hogy nem-e tört bele a mélyedésbe a pöcök, de már próbáltam piszkálni és semmi nem jött ki, ráadásul nem is látható helyen van. Raktak volna bele usb-c-t ...

(#2299) b.bela1 válasza aero. (#2298) üzenetére


b.bela1
őstag

Elég egy szösz a zsebből az érintkező alá, amit töltéskor jól belgyömöszöltél. Szerintem elég egy 0.5 mm, és már nem is akad be.
Kirántásnál, ha annyira durván sikerült, csak lehetne látni valami deformációt, meg akkor csatlakoztatásnál is éreznéd, hogy valami nem f@sza.
Szeintem óvatosan piszkáld meg valami kemény merev, vékony holmival, ami nem vezető.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2300) zack


zack
nagyúr

Frissült az S Note.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.