Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) hito válasza b.bela1 (#2699) üzenetére


hito
nagyúr

Tényleg köszi, mert már a 2. ilyen rendszerösszeomlást olvasom. Már az elsőnél eltiltottam a frissítést.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2702) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nálam minden oké a Gmailell, a legújabb van fent. Akinél előjött a probléma az custom romot használ, nem?

(#2703) hito


hito
nagyúr

Na, szuper, en meg elfelejtettem a knox jelszavamat :O Gyari beallitasok visszaallitasa torli a knox beallitasokat?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2704) b.bela1 válasza aero. (#2702) üzenetére


b.bela1
őstag

Mondjuk részemről igen.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2705) hito válasza hito (#2703) üzenetére


hito
nagyúr

Megoldva! Nagyon komoly ez a knox vedelem :C Tavolrol le tudom "loni" a keszuleket pl.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2706) hito


hito
nagyúr

Sammobile-n elvileg mar a tobbi regiobol szarmazo Note 5-okre (N920C) is kint van a Nougat :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2707) aero. válasza hito (#2706) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az enyém (N920CXXS3BQA9) még várat magára úgy látom. :)

(#2708) hito válasza aero. (#2707) üzenetére


hito
nagyúr

Hopp, most latom, van meg nehany regio :B

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2709) zack válasza aero. (#2707) üzenetére


zack
nagyúr

Arab? :) Mert akkor nekünk egyszerre fog jönni. :DDD

Akkor megsúgom. Kint van. :) Csak még az OTA-hoz idő kell. De hogy fogok így aludni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2710) hatpersze válasza aero. (#2702) üzenetére


hatpersze
tag

Lehetséges hogy ez a gondja. De ha így van, akkor ezek szerint lassan meg kell tanulnom a gugli nagytestvér nélkül élni. Már így is több kompromisszumot kötök mint szeretnék, szóval nem lesz nehéz leállni róla. Lelkileg. (:

(#2711) aero. válasza zack (#2709) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Igen. Akkor elkezdek helyet felszabadítani. :D

(#2712) hito válasza zack (#2709) üzenetére


hito
nagyúr

Odin? :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2713) zack válasza hito (#2712) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet ez lesz. ;]
Szedem lefele, aztán meglátom mikorra végez. ;)

De itt a product code "LYS". :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2714) zack


zack
nagyúr

Aqua Mail Pro Key most akciós! 4.99$ --> 2.49$ :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2715) hito válasza zack (#2713) üzenetére


hito
nagyúr

Szoritok :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2716) zack válasza hito (#2715) üzenetére


zack
nagyúr

Fent van az XSG-s is. :)) Nekem ez kell. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2717) hito válasza zack (#2716) üzenetére


hito
nagyúr

Na, told, aztan turelmetlenul varjuk a talasztalatokat ;] Barcsak lehetnek en a kiserleti nyul, de ugy erzem, hogy ram meg hosszu hetek varnak ezzel kapcsolatban :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2718) zack válasza hito (#2717) üzenetére


zack
nagyúr

2 óra van hátra a letöltésből. Ebbűű megint nem lesz nagy alvás. :DDD
Annyira nem jó "úttörőnek" lenni. Visszaút nincs, és munkaeszköz.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2719) hito válasza zack (#2718) üzenetére


hito
nagyúr

Mar hogyne lenne visszaut...full backup, majd ha beut a sz@rcunami downgrade azt kesz :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2720) zack válasza hito (#2719) üzenetére


zack
nagyúr

Nem bízom ebben annyira. Régen könnyebben mentek ezek a manőverek. Volt amikor gond volt, de belaktam újra. Most tökön szúrnám magam. :DDD
A visszaútat úgy értettem, ha sérül valami. OTA-ban kevesebb a rizikó.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2721) zack


zack
nagyúr

300MB van hátra. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2722) zack


zack
nagyúr

Fent van. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2723) zack


zack
nagyúr

Bátran lehet frissíteni. 10p nyomkodás után eddig nagyon jónak tartom. Nem volt FR. A fordító is hibátlanul működik. Kékfényszűrő jó, nem tudom mit nézzek meg, amit specifikusan csak a Note kapott. Azokat kellene csekkolni.

Szerintem új telefont kaptunk. A kamera felülete elképesztő lett, és nagyon egyszerű a használata. :)
Az energiagazdálkodási rész is változott, képernyőfelbontást szépen váltogatja.
Memóriakezelés is jobb lett. 1,8GB van szabadon belakva. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2724) Snoop27 válasza zack (#2714) üzenetére


Snoop27
őstag

Valoban nagy elore lepes a gyari mail klienssel szemben? Gondolkodom rajta, hogy megvasaroljam, s mivel sokat adok a szavadra remeletem hatha megosztod tapasztalataidat par szoban

Tegnap tettem fel az NN7 romot, nagyon jo es stabil, gondoltam kiprobalom amig kijon nekem is a gyari 7es, de nem bantam meg, nagyon tetszik, s vegre a kekfeny szuro nem sargitja annyira be a kepernyot, mint a tobbi romnal, alig eszreveheto.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2725) hito válasza zack (#2723) üzenetére


hito
nagyúr

Akkor megerte fel2-ig virrasztani :D Felbontast is lehet allitani, ha kell a nafta az akksiba. Bar allitolag nem ad neki tul nagy loketet, valami 10%-ot lehet ezzel megtakaritani.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2726) zack válasza Snoop27 (#2724) üzenetére


zack
nagyúr

Ha megveszed, van 1 órád, ha nem tetszik, vissza tudod kérni a pénzt. ;)
Más dimenzió. A gyári az egy fapados xar ehhez képest. :)

(#2725) hito

Nem 1:30 lett, mert nyomkodtam is...02:45. :DDD
Kékfényszűrőt használni fogom, a felbontás állítást szerintem nem. Inkább az energiagazdálkodástm ha nafta kell.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2727) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Megjött az OTA is UAE-re.

(#2728) hito válasza zack (#2726) üzenetére


hito
nagyúr

2:45? :Y Felolem mar johet barmi, nekem ejfelkor lovik a pizsit. Amig fiatal(abb) voltam en is kepes voltam ejszakakat romolni, de inkabb mar en romlok, nem birom a strapat :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2729) Snoop27 válasza hito (#2728) üzenetére


Snoop27
őstag

Egyetertek, igy vagyok en is ezzel, nem tudom mi lenne olyan amiert kepes lennek addig fent maradni, igyis alig kelek fel reggel :)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2730) aero. válasza aero. (#2727) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ajanlom mindenkinek, szerintem sokkal jobb lett az osszkep, es gyorsabb is. :)

(#2731) Snoop27 válasza aero. (#2730) üzenetére


Snoop27
őstag

Mintha a fotok minosege is javult volna, elesebbnek es szebbnek tunnnek a fotok, bar lehet csak a szep napos idonek koszonheto.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2732) zack válasza hito (#2728) üzenetére


zack
nagyúr

39 leszek. Ezekkel magam is így vagyok, ahogy ti, nehezen kelek én is. De megtehetem, hogy később megyek be melóba, és a 02:45-höz képest annyival később kelek. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2733) MrCsiT válasza hito (#2728) üzenetére


MrCsiT
addikt

hito, tudsz egy linket adni a telefonodhoz?
Érdekelne, mit takar a "pezsgő színű nem rusnya arany" kifejezés.

Linkelsz kérlek egy aranyat is, hadd lássam a különbséget? :F

Köszönöm előre is. :R

Nem vagyok a kapható színekkel teljesen képben, azért on ez a hozzászólás, mert talán más sincs..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#2734) b.bela1 válasza zack (#2732) üzenetére


b.bela1
őstag

43 :O
Készülj! 40 felett minden nap ajándék, ha tünet mentes. ;]
Mindig korán keltem, és későn feküdtem. Nem jó. De kemény vagyok.
Főleg mióta titánt csavaroztak a derekamba! :DD :C
40 felett... :P

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2735) hito válasza MrCsiT (#2733) üzenetére


hito
nagyúr

Bocs, eddig read only-ban voltam. Sikerült egy képet túrnom, ahol látszik a különbség az enyém és a klasszikus more arany között. Parancsolj:

Szerintem jól látható a különbség :)

Más: tiszta öreg fiúk klubja :D Akkor én még a magam 36 évével pólyásnak számítok itt :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2736) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Egy 7.0-as foto, auton.

(#2737) hito válasza aero. (#2736) üzenetére


hito
nagyúr

A helyszínért: :P

Egyébként rendben van a minőség, de a Note 5 kamerájával a 6.0-n sem volt gond. Kiemelkedő képminőséget képvisel szerintem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2738) Snoop27 válasza hito (#2737) üzenetére


Snoop27
őstag

Igy van, de mintha a nougat meg jobba tette volna, de meg varom, hogy masok is megerositsek.
Ezek szerint mi egykoruak vagyunk, s bar reg volt ilyen, de itt vegre ujra fiatalnak erezhetem magam :D

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2739) hito válasza Snoop27 (#2738) üzenetére


hito
nagyúr

Lehet, hogy tudat alatt en is azert toltok itt annyi idot? :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2740) Snoop27 válasza hito (#2739) üzenetére


Snoop27
őstag

Ezen jot nevettem :D Lehet ez is az egyik ok, bar ugy remlik az LG topikba is sokat irogattal (talan a G2 ha jol emlekszem, mert az volt nekem is anno, de jo is volt az).
zack: na akkor nem csak nekem tunt fel, bar eddig is nagyon jo kepeket keszitett de most mintha a szinek elenkebbek lennenek es elesebbek a fotok.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2741) zack válasza Snoop27 (#2738) üzenetére


zack
nagyúr

Jobbá tette! :K
Én még 1 buggal, hibával nem találkoztam eddig.
Tényleg jó lett. :C

És FR még nem is volt! Amióta használom, nem volt FR csak OTA ráfrissítés. :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2742) b.bela1


b.bela1
őstag

Látom működik a nugát. Jutubon néztem, tényleg jónak tűnik. Részemről maradttam minotauruson. Note7 balhé után, ez jó bunkernek tűnt. Az is! Még mindig a legokosabb rendszer, patent extrákkal, amiket a gyáriakból kisajnálnak. Ezekről nem mondok le.
Jó rom, vasbeton jellemzőkkel.

Örülök, hogy meg vagytok elégedve! Végre egy topik, ahol nem a sírás megy, meg az egymás aszása. :R
Itt tényleg áll:
Peace! :K

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2743) hito válasza b.bela1 (#2742) üzenetére


hito
nagyúr

"Végre egy topik, ahol nem a sírás megy, meg az egymás aszása. :R
Itt tényleg áll:
Peace!"

Ezert is sajnalom, hogy elvalnak utjaink egyelore a Note 5-tel :O Aprilis 1-tol dual simre kell valtanom es a Note 5 Duos veszett draga az S7 Duos-hoz kepest. Ezt megkaptam 110-ert, az hasznaltba nincs is, vagy ha van, akkor minimum 140. Mind1, ez van. Az S7-nek is megvannak az elonyei, ami igazabol csak egy elony, ez pedig a vizallosag. Bar az is igaz, hogy 15 ev mobiltelefonozas alatt 1 keszuleket sem aztattam be, ugyhogy tudnam nelkulozni.

Snoop27: ja :) Ha az itt toltott idomet a jelenlegihez kepest 10%-ra vagnam vissza , meg az is boven sok lenne ;)

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2744) tom956ster válasza hito (#2743) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Nekem Note 5 N9200 van, ami két simes. Nem használom csak az egyik kártyahelyet, de nem volt veszett drága. Valami 167volt bruttóban, ami nettóban nem néz ki rosszul... legalábbis nekem.

Ja, örömmel látom, hogy a topik nem a 16 éves ifjoncok "megmondom a tutit" helye, én magas is a 36 évesek táborát erősítem :D

És még nem jött frissítés, mivel az összes két simes China (openChina) vagy HongKong lokalizációval van...

(Nekem HongKongi van, de tud magyarul és én is :D)

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#2745) Snoop27 válasza tom956ster (#2744) üzenetére


Snoop27
őstag

Nekem is dual simes van, (MTZ) nagyon hasznos tud lenni a 2 sim, hasznaltan vettem de nagyon meg vagyok vele elegedve.

b.bela1: en par napja ezt a romot hasznalom, nagyon szuper, a minotaurusnal is jobban tetszik, allandoan frissitik, esetleg ha lesz kedved probald ki, nincs mit veszits.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#2746) hito válasza tom956ster (#2744) üzenetére


hito
nagyúr

Én használtan szeretek/szoktam mobilt venni, nem szeretem megfizetni az értékvesztést, ami a bolti át és a már általam kibontott 1 perces készülékár között van :)

Viszont: ha már Note, akkor a következő dolog merült fel bennem, ami el is dönthetné, hogy maradok a típusnál. A munkám miatt sok szerződést írok alá (gyakran 10-15 oldalas) és bélyegzek. Ezt úgy kell elképzelni, hogy megjön a napi X számú szerződés bescannelve, ügyfél által aláírva, ezt nekem nyomtatnom kell, aláírni, bélyegzővel ellátni, visszascannelni és úgy továbbítani. Őrült csodálatos lenne, ha ezt a nem kis (és nem kicsit környezetszennyező) melót meg tudnám spórolni az S-Pen és a Note segítségével. Kérdés, hogy alá tudok-e írni rendesen pdf-et és el tudok-e látni mondjuk egy előre készüléken eltárolt bélyegzőképpel (?). Ha ez megoldható lenne könnyen, maradnék is a Note-nál, megérné az a +30eFt befektetés.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2747) Depression válasza hito (#2746) üzenetére


Depression
veterán

write on pdf gyárilag van.
A pecsét macerásabb, csak másolás, beillesztés működött.
Én a 38 éves csapatot képviselem.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2748) b.bela1 válasza hito (#2746) üzenetére


b.bela1
őstag

Én egyszer rendőrségi vallomást szerkesztettem, írtam át vele, öööö nem szokványos módon.... :U komplett sorok kerültek be, felesleges duma ki.

Át is ment.
(Nem az enyém volt :N)

Írni bármit, pecsétet előre tárolt formában.

Na ezekért a dolgokért van az, hogy ha egyszer megnyalja az ember a noteszt, nincs többé alternatíva. És még csak nem is vagyok rutinos, csak összehoztam. Mi van, ha valaki napi szinten szerkeszt, variál. Szemünk is tátva maradna.

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#2749) hito válasza Depression (#2747) üzenetére


hito
nagyúr

Te is itt kötöttél ki? :) Próbálgattam aláírni vele. Hát nem egyszerű, nem lesz olyan, mint a valóságban :) Aztán arra is rájöttem, hogy elég ritka, amikor irodán kívül kell valamit SOS hitelesítenem, ha meg nem akarok nyomtatni meg szemetet gyártani, a rendes asztali gépen az irodában ugyanúgy meg tudom ezeket tenni, ha beszkennelek egy aláírást + pecsétet.

Ettől függetlenül lehet, hogy marad, még megy a vergődés.

b.bela1: az tagadhatatlan, hogy rengeteg előnye van. S7-nél pl. nem működik az sem, hogy a sarokból átlósan lefele húzom az ujjam és leteszi kicsibe az alkalmazást. Note-tal a toll segítségével ez a legalapabb dolog :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2750) Depression válasza hito (#2749) üzenetére


Depression
veterán

Az aláírásom teljesen hiteles :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.