Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) shifty! válasza mgTerminator (#5150) üzenetére


shifty!
senior tag

Nyilván nincs :D én sokmindent nem szeretnék róla mondani, amíg nem stabi, gyors az ICS, addig GB...

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#5152) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Csak szerényen :)

Iphone 7

(#5153) 98bja válasza FET-MEN (#5152) üzenetére


98bja
senior tag

Xperia háttérkép :DDD

(#5154) FET-MEN válasza 98bja (#5153) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD

Iphone 7

(#5155) papa019 válasza shifty! (#5151) üzenetére


papa019
senior tag

Gyors és stabil, csak bugos... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5156) 98bja


98bja
senior tag

:DDD CM7 2012.09.20 nightly

[ Szerkesztve ]

(#5157) FET-MEN válasza 98bja (#5156) üzenetére


FET-MEN
veterán

Szép. Stock CM háttér :) Régen X8-on sokat használtam.

Iphone 7

(#5158) 98bja válasza FET-MEN (#5157) üzenetére


98bja
senior tag

Azé a mobilarena fórum befigyel :D

(#5159) FET-MEN válasza 98bja (#5158) üzenetére


FET-MEN
veterán

? :D Mi hol mikor?

Iphone 7

(#5160) 98bja válasza FET-MEN (#5159) üzenetére


98bja
senior tag

Baloldalt az a könyvjelző az ennek a fórumnak a könyvjelzője :D

(#5161) FET-MEN válasza 98bja (#5160) üzenetére


FET-MEN
veterán

Tényleg :D :C
Na vettem egy Xperia minit, független, fóliás, 27k. Gio-t öcsémnek adom, Minijét meg eladom 20-ért GSM-be :DDD

Iphone 7

(#5162) 98bja válasza FET-MEN (#5161) üzenetére


98bja
senior tag

:D

(#5163) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Nah, ki lettem segítve a válaszokkal... :/

(#5164) 98bja válasza mgTerminator (#5163) üzenetére


98bja
senior tag

Tedd fel, próbáld ki.

(#5165) lionhearted válasza 98bja (#5156) üzenetére


lionhearted
őstag

phiexz? Valaki tudja, hogy mikor lesz újra elérhető az oldala?
Szívesen leszedném a legfrisebb cm7et. : (

Tegnap még működött...

(#5166) drr válasza shifty! (#5139) üzenetére


drr
őstag

Ez a smartassV2 mit takar? Ilyen menüpontot nem találtam... Lehet én vagyok a dinka :U

(#5167) nOvOp


nOvOp
senior tag

Az alapértelmezett launchert ki lehet cserélni? (Enhanced236)

(#5168) polomaa válasza drr (#5166) üzenetére


polomaa
aktív tag

Az az egyik legnépszerűbb governor.

(#5169) 98bja válasza nOvOp (#5167) üzenetére


98bja
senior tag

Root joggal ellátott fájlkezelővel pl.: root explorer-el igen.

(#5170) nOvOp válasza 98bja (#5169) üzenetére


nOvOp
senior tag

igen, ezt gondoltam :D
de mit és mivel kell cserélni? Gondolom az új launcher apk fájlt kell kicserélni az eredetivel, de az pontosan hol van?

(#5171) polomaa válasza nOvOp (#5170) üzenetére


polomaa
aktív tag

Root explorer/system/app: Itt találsz meg minden apk-t.De vannak olyan appok amihez tartozik egy apk és egy Provider apk.is.Hogy ez a gyári launcherbe hogy működik azt nem tudom.

(#5172) mgTerminator válasza nOvOp (#5167) üzenetére


mgTerminator
veterán

Playből letöltesz egy másik launchert, nyomsz egy home gombot, kiválasztod az új launchert és hogy mindig azt akarod használni és kész, nem kell se root, se mókolás.

(#5173) polomaa


polomaa
aktív tag

Erről nincsenek még GIO-s tapasztalatok?

Android sebezhezőség

(#5174) papa019 válasza polomaa (#5173) üzenetére


papa019
senior tag

Érdekes dolog. :DDD
Próbáld ki a böngésződben a tesztoldalt, ami az IMEI számod írja ki, ha működik, akkor sebezhető. :))

(#5175) shifty! válasza polomaa (#5173) üzenetére


shifty!
senior tag

A Galaxy Ace veszélyeztetett állatfaj, tehát a Gio is. Tessék odafigyelni!!!

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#5176) guyver


guyver
senior tag

Ezt a Beater-Ics V1-et próbálja már ki valaki.

Poco F3 & Gear S3

(#5177) FET-MEN válasza shifty! (#5175) üzenetére


FET-MEN
veterán

xD :DDD Be ne sírjatok már emiatt.

Iphone 7

(#5178) drr válasza guyver (#5176) üzenetére


drr
őstag

Gagyi...

Lehet én vagyok túl válogatós, de egy normális ROM sincs erre a nyavalyás telóra. Egyiknek ez a kínja a másiknak az... Vagy röcög, vagy nem úgy jelennek meg a dolgok benne, volt olyan, ami össze lett ollózva innen-onnan és emiatt nem volt egységes a menüje. Basszus, egy Galaxy S-re leszedtem a CM9.1-et a hivatalos oldalról, a rádió nem megy, de azon túl minden pöpec. Ennyi kompromisszumra hajlandó vagyok, de nem ötre vagy még többre... :W

[ Szerkesztve ]

(#5179) 98bja válasza drr (#5178) üzenetére


98bja
senior tag

Normális rom tényleg nincs de ebbe benne vannak a stock romok is. Azok se tökéletesek. Sőt kifejezetten rosszul vannak optimalizálva (nagyon lassú). Ha az ics vagy stock rom akkor tuti az ics-t választom.

(#5180) drr válasza 98bja (#5179) üzenetére


drr
őstag

Én is úgy értettem, viszont az ICS a kamera meg egyéb hiányosságok és bugok miatt egyenlőre felejtős. A legnormálisabb romok egyike a CM7.2 20120602-es nightly. Szinte mindig az kerül vissza, ha elegem van a kísérletezésből. A gyári ROM az meg tragédia. Miért van az, hogy egy MINI-n a gyári is úgy megy mint a szél? Nem értem én ezt...
Egyébként azt olvastátok, hogy a MINI 2 kap JB frissítést?

(#5181) papa019 válasza drr (#5180) üzenetére


papa019
senior tag

Oké, nincsenek tökéltes romok, de azért ennyire felháborodni nem kell.
A fejlesztők szabadidejükben dolgoznak és a két "legnagyobb" fejlesztő tudtommal kiszállt (Phiexz, Maclaw). Marcin se nagyon dolgozgat most, oké hogy összerakta egyik hétvégén a CM7.2-t, de azon kívül nem nagyon hallani róla. Erickasék a Miniről portolt rommal elég érdekesek, próbálkoznak, de a romjaik elég gyengék. A többiek meg úgy másolgatják össze a cuccokat, amivel semmi újat nem alkotnak gyakorlatilag...

De ha valaki nem tud együtt élni ezekkel a dolgokkal, akkor kezdjen el ő fejleszteni és máris megoldódik a problémája. :C

(#5182) szmayer1


szmayer1
senior tag

A nagyobbik lányomnak szeretnék egy ilyen telefont. Használtan venném meg, kérdezném mire figyeljek oda vásárlásnál???

1Mi baj szokott vele lenni úgy általánosságban, Pl lötyögés, vagy olyan kopás aminek nem kellene rajta lennie, esetleg valami hardware probléma stb?

2 Azt írja az illető, hogy gyárilag független. Én ez hogyan tudom leellenőrizni?

3 Ha tényleg gyárilag független akkor azt a későbbiekben hol lehet gariztatni?

4 A illető állítása szerint 2 év gari van rá ez lehetséges? Egyébként most 8 hónapos a készülék.

5 Eredetileg milyen rendszer, ROM van rajta, illetve melyik az a ROM amit ajánlotok és legfőképpen stabil is?

üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#5183) Stevee83


Stevee83
aktív tag

fent van a samsung driver pack de se a kies se az odion nm ismeri fel.... ilyenkor mi van?

Mindenkinek joga van a saját örültségéhez!

(#5184) gesztenye


gesztenye
csendes tag

cm-10-20120917-UNOFFICIAL elég jól működik,kamerán kívül nem igen találtam hibát benne.Beater_V1 ezt próbáltam ma de le is szedtem mert a rootal kínlódott,és nehézkes helyrehozni.

(#5185) polomaa válasza Stevee83 (#5183) üzenetére


polomaa
aktív tag

CWM-be mount usb-n sem?

(#5186) papa019 válasza gesztenye (#5184) üzenetére


papa019
senior tag

Az SU bug javítását megtalálod Maclaw oldalán.

(#5187) myke01 válasza drr (#5178) üzenetére


myke01
senior tag

Ebből a telóból soha nem lesz Galaxy S-S2-S3 :) , akármilyen romot is raksz rá . Eléggé korlátozottak a lehetőségek :) , már hacsak a kijelző méretére gondolok :D , abból sajnos nem lehet nagyobbat csinálni .
Viszont azt én sem értem :N ,hogy a Mini(1)-n miért "száguld" jobban a gyári 2.3.5 rendszer , mint az én Gio-mon az enhanced 2.3.6-os ?

(#5188) Ádámbátyám


Ádámbátyám
csendes tag

Még mindig a legstabilabb rom Giora az enhanced236-os ? Kezd már uncsi lenni az enh.236, valami ICS kinézetűre kellene váltani . Gondolom gyárilag nem lesz rá megírva az ICS vagy JB , nehogy már ne vegyünk másik készüléket :) .
Egyébként egy Galaxy S (vagy S2) pár perces használata után is tényleg katasztrófa visszaváltani a Giora ,olyan mintha nem egy dimenzióban lennének :D .

[ Szerkesztve ]

(#5189) gesztenye válasza myke01 (#5187) üzenetére


gesztenye
csendes tag

kösz,fent van a telefonon el is felejtettem kipróbálni.Este felrakom és letesztelem.

(#5190) papa019 válasza Ádámbátyám (#5188) üzenetére


papa019
senior tag

Holo Launcherrel bármelyikből tudsz ICS kinézetet csinálni.
A "belső benük" kivételével.

(#5191) papa019


papa019
senior tag

Bocs a dupláért.
Elérhető a CWM Recovery 6.1.0.4. :C

[link]

Ha valaki kipróbálja / próbálta már, akkor írjon tapasztalatot. :R

(#5192) polomaa válasza Ádámbátyám (#5188) üzenetére


polomaa
aktív tag

Véleményem szerint nincs értelme a Gio-t összehasonlítani az SGS-el,mert egy teljesen más kategória. Ha így lenne akkor csak csúcskategóriás telót szabadna vennünk. Én az SGS-en sem használnék JB-t ha nem menne rajta tökéletesen.A Gion pedig kompromisszumot kell kötni,hogy JB vagy ICS bizonyos hiányosságokkal,vagy pedig 2.3.6 vagy 2.3.7 alapú romok,amin megy minden rendesen.Én a Gio-n Ezt használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. :C

(#5193) polomaa válasza polomaa (#5192) üzenetére


polomaa
aktív tag

Bocs a dupláért.

SlimICS

Próbálta már valaki?

(#5194) szmayer1


szmayer1
senior tag

Esetleg erre valaki?

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#5195) papa019 válasza szmayer1 (#5182) üzenetére


papa019
senior tag

Az IMEI számot érdemes lecsekkolni az akksi alatt, hogy egyezik-e az android által kiírt IMEI számmal (*#06# kód a tárcsázóba és kiírja).

1. a telefon szélén lévő fémkeret szokott kopni, én magam gyári hardware problémáról nem tudok, akkor tapasztalhatsz rendellenességeket, ha nem gyári rom van rajta

2. beleteszel több szolgáltatótól származó sim kártyákat, ha megy mindegyikkel, akkor független. :DDD Szerintem azt nem tudod megmondani, hogy gyárilag is az volt-e.

3. Szerintem a gyártóhoz van a két év garancia, márkaszervizben érvényesíthető gondolom.

4. Lehetséges, ha jól emlékszem, akkor a Samsung ad pluszba is garanciát, ha regisztrálod a telefonod az oldalukon (ebből lehet az az összesen ~3 év).

5. Eredetileg 2.3.3 vagy 2.3.6 van (vagy volt) rajta szerintem. A gyári romok egy átlag felhasználónak szerintem bőven megfelelnek, gondolom a lányod nem szeretne romolni, és szenvedni a telefonnal, csak használni szeretné minden funkcióját. Esetleg CM7.2-t tudok ajánlani, az még viszonylag stabil, hibamentes custom rom.

(#5196) nOvOp


nOvOp
senior tag

Gondoltam kipróbálom ezt: XperiaTized V13 GT-Xperia S (Updated 6-9-12)
de nem tudom feltenni. Elkezdi kicsomagolni, majd végig szalad a leírás és kiírja, installation aborted. Letöltöttem még1x, de ugyanaz. Előtte Wipe volt, mindhárom.
Tud valaki segíteni?

(#5197) 98bja válasza nOvOp (#5196) üzenetére


98bja
senior tag

Milyen recovery-t használsz?

(#5198) nOvOp válasza 98bja (#5197) üzenetére


nOvOp
senior tag

Megoldódott. Korábbi hozzászólásodban (#4679) írtál linket és onnan letöltve már jó. köszi

(#5199) 98bja válasza nOvOp (#5198) üzenetére


98bja
senior tag

Most néztem a linkedet, valószínű az volt a baj hogy amit először letöltöttél az az ACE-hez való.. puszta figyelmetlenség.. :)

[ Szerkesztve ]

(#5200) SaitoX


SaitoX
tag

Melyiket érdemesebb feltenni manapság?
- Cm7.2 Miracle Edition
- Cm7.2 legújabb Nightly build
?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.