Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) guyver


guyver
senior tag

Letöltöttem az android 4-es verzióját a gio-ra, de csak érdekességképp fogom feltenni. Ahogy elnéztem a galaxy ace-en is akadozik sok helyen. Én nem bánnám ha inkább a cyanogen 7.2-t tökéletesítenék.

Poco F3 & Gear S3

(#1652) tzoli986


tzoli986
tag

Hello!
Biztos volt mar kerdes,de keresovel nem talaltam meg.
Szoval az erdekelne hogy lehet azt megoldani,hogy az sd-re rakja az appokat?
Marketrol vsn amit oda telepit,de torrenttel toltottem ma le jatekot+navigaciot es mindetent a telora telepitett.idegesit,mert egyre fogy a hely.udv.:zoli

(#1653) spiritex válasza tzoli986 (#1652) üzenetére


spiritex
veterán

Simán átrakod Beállítások/Alkalmazások/Alkalmazások kezelése/vmelyik app-ra katt és Áthelyezés SD kártyára.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1654) AthlonXP válasza guyver (#1651) üzenetére


AthlonXP
őstag

Nekem úgy rémlik, hogy a 4-es verzió, majd nyáron jön a GIO-ra a Samsung szerint...

(#1655) tzoli986 válasza spiritex (#1653) üzenetére


tzoli986
tag

Eddig eljutottam,de nem aktiv egyikalkalmazasnal sem az a gomb.

(#1656) guyver válasza AthlonXP (#1654) üzenetére


guyver
senior tag

de én a portolt romrolrol beszelek. az ace-re mar van rég. youtube-n rá kereshetsz. de a samsung hol írt ilyet? eleve a 4es droidnak minimum arm v7 kellene, a gio-ban meg 6os van.

Poco F3 & Gear S3

(#1657) spiritex válasza tzoli986 (#1655) üzenetére


spiritex
veterán

Ezt nem értem, de akkor marad valamilyen app2sd alkalmazás, vagy az Android Assistant18 App 2 SD alprogramja a Tools alatt, amit én is használok erre a célra.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1658) Zyelor válasza guyver (#1656) üzenetére


Zyelor
aktív tag

A gio-ban nem ugyanolyan proci van mint az Ace-ben?
A másik kérdés meg, hogy ja a Samsung hol írta ezt, hogy nyáron jön az ICS?

(#1659) guyver válasza Zyelor (#1658) üzenetére


guyver
senior tag

ugyan olyan van benne. arra is csak portolt ics van és az alapján csinálják gio-ra. de hivatalosan nem jön ki rá. se ace-re, se gio-ra.

Poco F3 & Gear S3

(#1660) Zyelor válasza guyver (#1659) üzenetére


Zyelor
aktív tag

űhát ez szomorú :( :D Érthető, hogy miért árusította ki a Samsung a Gio raktárkészletet :D Egyébként jó kis telefon és szeretem is :)

(#1661) tzoli986 válasza spiritex (#1657) üzenetére


tzoli986
tag

Feltelepitettem a programot,de mikor belemegyek az app2sd-be azt irja ki hogy nincs athelyezheto program.

(#1662) Silent77 válasza tzoli986 (#1661) üzenetére


Silent77
veterán

Tudtommal nem lehet minden programot áthelyezni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1663) spiritex válasza tzoli986 (#1661) üzenetére


spiritex
veterán

Ez azért érdekes, mert nálam ez az arány kb. 80%, tehát 10-ből 8-ot tuti át lehet rakni SD-re, csak nem raktam át őket a gyorsindítók használhatatlansága miatt. Ugyanis azoknak az app-oknak, amik az SD-n vannak, nem lehet gyorsindítója a kezdőképernyőkön.
Nem lehet, hogy már ott van minden? Van egy fül, hogy SDCard, nincsenek már eleve ott az app-jaid?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1664) tzoli986 válasza spiritex (#1663) üzenetére


tzoli986
tag

Nincs az sd-n az alkalmazás.van amit alapból oda telepített de van amit nem.ráadásul pont a nagyobb programokat telepíti a telefon belső memóriájára,pl igo 21mb autós játék 8mb.pedig mind a kettőnek a filejai ott vannak az sd-n,meg az is amit elinítottam,hogy telepítse,de mégis azt írja,hogy a telefonon van a program és ott foglalja a helyet.

ha belemegyek az app2sd-be van egy phone fül ott vannak az lkalmazásaim(8db) ha rámegyek bármelyikre feldobja ugyan azt ami az alkalmazások kezelésénél van.
ott a gomb,hogy áthelyezés sd-re csak nem aktív.nem lehet,jogy valami jogosltság kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#1665) sinak válasza tzoli986 (#1664) üzenetére


sinak
tag

Rootolt a teló?

(#1666) tzoli986 válasza sinak (#1665) üzenetére


tzoli986
tag

nem.gyári telenoros.
lehet,hogy ezért nem tudom átrakni?

(#1667) spiritex válasza tzoli986 (#1666) üzenetére


spiritex
veterán

Érdekes probléma. Nem tudom a választ. Azt azért tudni kell, hogy ha át is rak az ember valamit az SD-re, akkor is ottmarad egy része a telefon memóriájában.
Próbálkozz itt, nagyon sok a profi androidos, biztos tudják mi van.
Gondolkodom lehet-e az, hogy kifogtál pont ilyen app-okat... Az Angry Birds-öt, Bonsai Blast-ot, Pinball Deluxe-ot, Skype-ot próbáltad? Ezeket tuti át lehet tenni, én áttettem. Olyan app-okat pl. sosem lehet áttenni, amik widget-eket használnak.
Az is kérdés, hogy amikor beletetted az SD kártyát a telóba, megformáztad-e a telefonnal. Mert az sok bosszúság okozója tud lenni, ha nem. Lehet, hogy ez is amiatt van.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1668) porse válasza tzoli986 (#1664) üzenetére


porse
senior tag

Az alkalmazástól függ, hogy lehet e sd-re telepíteni... Ha rootolod, akkor mindent át lehet tenni sd-re, de egy részük az alkalmazásnak még akkor is a telefon memoriájában marad... erre vannak kitalálva a külömböző a2sd programok, link2sd, a2sdgui stb, ezekkel minden az sd re tehető, csak kell egy második partició az memóriakártyára.

... szerintem.

(#1669) AthlonXP válasza guyver (#1656) üzenetére


AthlonXP
őstag

Na most ugye hardverileg a GIO meg az ACE ugyan az ( nem érdekel kijelző méret meg a kamera )... Így, ha arra van, akkor a GIO-ra is. Bár az ACE-ből nemsokára jön egy felújított verzió ( ACE PLUS ), amiben picit növelik a kijelző méretét ( felbontást nem ) és 1GHz-es lesz benne a CPU.

Sajnos fogalmam sincs már, hogy hol olvastam azt hírt ( vagy a samsung fészbúkján, esetleg a telefonén, nem tudom ), még valamikor decemberben láttam.
Talán vmi fórum lehetett, mert úgy rémlik valaki kérdezte, hogy lesz-e a GIO-ra és ott válaszolták neki, hogy a nyár folyamán jelenik meg rá ( gondolom, majd "GIO kompatibilis" verzió jön ki ).

De hogy aztán ebből tényleg lesz-e valami, azt nem tudom, majd kiderül. Mindenesetre biztos nem lenne rossz. :)

(#1670) tzoli986 válasza spiritex (#1667) üzenetére


tzoli986
tag

nem formáztam mikor beraktam.
mondjuk azt nem értem miért kellene formázni ha egy olyan file rendszer volt már rajta amit a telefon felismert.
letöltöttem az angry birds-öt és a bonsai blastot próbából.alapból az sd-re rakta fel nekem.

ez a rootolás gar vesztéssel jár?vagy ez nem szoftverfrissítést jelent?

(#1671) AthlonXP válasza tzoli986 (#1670) üzenetére


AthlonXP
őstag

Alapból nem is kell formázni a kártyát, simán berakod a telóba és kész, én sem formáztam.

(#1672) guyver válasza AthlonXP (#1669) üzenetére


guyver
senior tag

én is azt írtam, hogy ugyanaz, másrészt sehol nem írtam, hogy az ace-re ami most van, az gyári rom. itt a video. a samsung közzé tette, hogy mely telefonjaira és tabletjeire lesz elérhető az ics. se a gio, se az ace nincs közte, sőt még olyanok sem, amik hardveresen elegendőnek bizonyulnának. csakis portolt rom várható a gio-ra, maga a google nem fogja az ics-t lebutítani, hogy fusson kisebb telefonokon. a telefongyártóknak is az a lényeg, hogy az újabb telefont vedd meg.

Poco F3 & Gear S3

(#1673) spiritex válasza tzoli986 (#1670) üzenetére


spiritex
veterán

Akkor szerintem semmi gond nincs a telóddal, egyszerűen csak olyan app-okba futottál bele, amiket routolás nélkül nem lehet átteni sd-re. A routolás az igen, garivesztéssel jár(na), de a nyomait tökéletesen el lehet tüntetni, úgyhogy nem jár avval.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1674) DukeNukem01


DukeNukem01
csendes tag

Biztos a msm7227?
Ha az akkor respect, mert tényleg gyors a rendszer, multitasknál se szarik be, a játékok is szépen mennek(kivéve pl: Dead Space, Quake3 max graf)
Csak a vaku hiányzik :(

(#1675) tomisanzero


tomisanzero
tag

Üdv!

Olyan gondom lenne, hogy mióta feltettem a giopro 1.4et a telefonomra, azóta kikapcsolás utána nem talál a telefon hálózatot és olyan, mint ha nem ismerné fel a sim kártyát. Ha újra rakom, akkor működik mind addig, amíg újra ki nem kapcsolom a telót. Azután újra csak segélyhívás indítható. Mi lehet a gond? Mi a teendő ilyenkor?

(#1676) tomisanzero


tomisanzero
tag

Bocs a duplázásért. Cyanogen Mod 7.2.0 RC-1-ezt a romot hogyan tudom feltenni Giopro-ra közvetlenül?
Úgy, ahogy ebbe a leírásba van, a 2. hozzászólásban:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1381355
vagy van valami, amiről nem tudok?

(#1677) sinak válasza tomisanzero (#1676) üzenetére


sinak
tag

porse már leírta korábban. Remélem nem haragszik meg ha belinkelem neked a leírását:

[link]

(#1678) tomisanzero válasza sinak (#1677) üzenetére


tomisanzero
tag

Rendben! Köszönöm szépen!

(#1679) Navaze


Navaze
tag

Hali.

Miért 80mb a Samsung Apps a telón? (Hogy vegyek ez mellé még játékot is ba*ameg :U )Már rég óta kerülgetem a Apps frissítéseit gondoltam előbb utánuk nézek de semmit nem találtam róluk. Ma reggel már be sem engedet a teló, csak ha telepítem a frissítéseket. Meg tettem jött a Push Service és az aktuális játék oldaláról lájkolhatom a gémet. Hát kösz, köszi, köszi szépen, 135mb foglalt a telefon memo.-ból Van egy Angry Birds meg valami mini logikai. Le szedtem a S.Apps frissítéseit és most 45mb foglaltam van.
Azt szeretném kérdezni hogy innen csak az Apps frissíti magát vagy várható rendszer frissítés is. A Google. Map, Youtube, frissült Marketről. És mi az a Push service vagy ill. hol tudnék ezeknek utána nézni?
Előre is kösz. :R

(............(o)...............(o)..............)

(#1680) janagawa


janagawa
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy hogyan kell beállítani az üzeneteknél hogy 3sms méret után ne váltson át mms-re hanem írhassak ha akarok 4-5sms méretű üzit is.

Köszi!

(#1681) porse válasza Navaze (#1679) üzenetére


porse
senior tag

Máskor ess neki még egyszer, mert vagy 4 szer kellett elolvasnom, hogy megértsem. Töröld a gyorsítótárat, meg az alkalmazás adatait is a samsungappsnak, és felejtsd el, tök felesleges, nekem fent sincs a telefonon, használd a marketet. Annak a push servicenek meg az s.apphoz van köze, de hogy mi azt nem tudom, sose használtam.
Rendszerfrissítés nem fog a levegőből jönni, első hozzászólásban benne van hogyan működik.

(#1680) janagawa

Nem szoktam sms-t írni de az üzenetek-beállítások-létrehozási mód, mms létrehozás módja üzenet írásához. Azt próbáld meg állítani.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#1682) Navaze válasza porse (#1681) üzenetére


Navaze
tag

Ok, kösz. :R

(............(o)...............(o)..............)

(#1683) Navaze válasza porse (#1681) üzenetére


Navaze
tag

Ja és a Beallítások/Telefon névjegy/Software frissítés, sem működik Kies nélül?

Nem mintha aktuális lenne a dolog. :DDD

[ Szerkesztve ]

(............(o)...............(o)..............)

(#1684) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Sziasztok!

Barátnőm kapott tőlem ilyen telót, még egy fél évvel ezelőtt, és sajnos jellemzőek lettek rá a random hálózatledobások, és hívászavarok.
Például beszélgetés közben egyszer csak elnémul, és nem hallom, amit mondd. Ezen kívül: nem csörög ki neki, amikor ő hív, akkor pedig azt jelzi, hogy nem elérhető a hívott személy.

Volt hasonló tapasztalata bárkinek is? Vigyük szervízbe? Már frissítettem neki odinnal 2.3.5-re azt hiszem, de semmi javulás... :(

(#1685) porse válasza -Valinas- (#1684) üzenetére


porse
senior tag

Nekem egy főzött rommal csinálta ezt egyszer, valamelyik módosított témájú simpligio val, de akkor nagyon.. 1 napig volt fent tovább nem.. próbálj meg egy 2.3.4es romot vagy, most nézem a sammobile.com on fent van a magyar 2.3.3as, ha az se válik be akkor legalább azzal nyugodtan viheted szervizbe.

(#1683) Navaze

Az valami elb*szott menüpont, nem jó semmire :D

... szerintem.

(#1686) felali


felali
tag

Sziasztok!2.3.5-re akartam cyanogenmod-ot telepiteni ezt
update-cm7.2.0-rc1-b1-gio-kang-signed zip feltettem a cwm-et meg a google packot de 15 perc után sem indult el mi lehet a baj

(#1687) porse válasza felali (#1686) üzenetére


porse
senior tag

Ezt így ebben a sorrendben csinaltad!?...
Azt a cwm et tetted ami ott van? factory resetet nyomtál?

... szerintem.

(#1688) felali válasza porse (#1687) üzenetére


felali
tag

elöször a cwm utána a cm7 majd a google és csináltam factory resetet azt a cwm-et használtam

(#1689) porse válasza felali (#1688) üzenetére


porse
senior tag

Nem tudom akkor mi nem tetszik neki... Ha nézted a fórumát akkor másnak is beakadt, próbáld meg újból az egészet.

... szerintem.

(#1690) felali válasza porse (#1689) üzenetére


felali
tag

Oké köszi de nem kinlodok vele többet már kétszer probáltam

[ Szerkesztve ]

(#1691) guyver válasza felali (#1690) üzenetére


guyver
senior tag

a 7.2-re nem kell google pack.

Poco F3 & Gear S3

(#1692) -Valinas- válasza porse (#1685) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Köszi, megpróbálom! Remélem elmúlik tőle... :R

(#1693) Psychlo


Psychlo
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, ha 3x elrontom a Gio-n a mintás képernyőzárat és most letiltott mit tudok vele csinálni?

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#1694) porse válasza guyver (#1691) üzenetére


porse
senior tag

Feltettem én is a 7.2 t, de sehol nincs googlecucc, a packot is feltettem de semmi, te felraktad és egyből kérte h lépj be?!

... szerintem.

(#1695) guyver válasza porse (#1694) üzenetére


guyver
senior tag

igen. semmi pluszt nem tettem fel mellé. csak tegnap a patch-eket. de alapból kérte az accomat, meg benne volt a market is.

[ Szerkesztve ]

Poco F3 & Gear S3

(#1696) porse válasza porse (#1694) üzenetére


porse
senior tag

Na ráhúztam a kp6 ost odinnal, arra rá a 7.2,de így se volt semmi google, de erre már felment a googlepack.

(#1695) guyver
hhm érdekes.. ezt - update-cm-7.2.0-RC1-b1-gio-KANG-signed.zip - tetted te fel?

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#1697) guyver válasza porse (#1696) üzenetére


guyver
senior tag

Pontosan. A 7.1-rc3-asra húztam rá, de mindent töröltem előtte, így szerintem mindegy milyen rom után teszed fel. Nem tudom nálatok mi lehetett a gond. a recovery-t előtte lecseréltem erre.

[ Szerkesztve ]

Poco F3 & Gear S3

(#1698) porse válasza guyver (#1697) üzenetére


porse
senior tag

hát de nézd meg mit tartalmaz ez a 7.2es zip amit írtam, appsok között se market semmi, megnéztem mi van a gapps.zipbe és sehol nincsenek azok benne a 7.2 be.. De felment rá az alényeg...
Mind1, szereztem új kártyaolvasót, de persze ez se működik :DDD.. És a link2sd is valami hibával kidobott... szóval restore. :D de vagy 4szer kellett flashelnem romot/cwm-et stb-t., hogy visszaálljon végre a mentésem...
cm9et feltetted? Milyen volt?

... szerintem.

(#1699) guyver válasza porse (#1698) üzenetére


guyver
senior tag

tényleg nincs benne. nem lehet, hogy netről szedte le? tényleg nem tettem rá a google packot. nem értem. mondjuk az első dolgom az volt, hogy wifi kapcsolat, aztán szinkronizálás. nem próbáltam még és lehet nem is fogom a cm9-et. leszedtem ugyan, de nem akarok most kínlódni vele. nem lesz kevés a ram az új droidnak ezen a készüléken?

[ Szerkesztve ]

Poco F3 & Gear S3

(#1700) guyver


guyver
senior tag

na mondjuk most látom, hogy van b3 a cm9-ből. na egy fene, mindjárt csinálok egy mentést és feldobom. :)

Poco F3 & Gear S3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.