Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) AthlonXP válasza felali (#1450) üzenetére


AthlonXP
őstag

Wow... lehet tuningolni a CPU-t! :))

(#1452) Edween válasza felali (#1450) üzenetére


Edween
őstag

vajon melyik régióba szánták, a nyelvek miatt.?

AthlonXP rootolás után!

(#1453) AthlonXP válasza Edween (#1452) üzenetére


AthlonXP
őstag

De lehet! :)

Nem mintha ez olyan fontos lenne, csak mint érdekesség tetszik.

(#1454) Edween válasza AthlonXP (#1453) üzenetére


Edween
őstag

igen, lehet!

(#1455) felali


felali
tag

lehet bent magyar nyelv?

(#1456) Edween válasza felali (#1455) üzenetére


Edween
őstag

passzolom, engem a kódja zavar dxkt4, ha xxkt4 lenne azt mondanám van benne.

(#1457) porse


porse
senior tag

Ázsiai rom, de már írtam egyszer, és nincs benne magyar nyelv..

(#1447) guyver

Van kártyaolvasóm, csak nem működik :D.. a lustaságnagyúr.

... szerintem.

(#1458) felali


felali
tag

a 2.3.5 ks2 és a 2.3.5 ks5-ös rom között mi a külömbség?

(#1459) Edween válasza porse (#1457) üzenetére


Edween
őstag

így már kétszer írtad, kösz! :K

(#1460) princeduca


princeduca
csendes tag

Sziasztok. Szeretnék custom rom-ot a gio-ra, viszont totál elvesztem az egészben... a telót rootoltam már, innentől tudna valaki segíteni? A cyanogenmod-ra gondoltam, 2.3.3 van a gion. Segítsetek már elindulni innen. köszi!

(#1461) szalasz87


szalasz87
csendes tag

Azt szeretném megtudni mennyire tágítható amit írnak hogy milyen videó formátumokat játszik le? Plussz programmal pl. xvidet, flv-t lehet, vagy rendszerszinten nem tudja? Köszi

(#1462) Edween válasza szalasz87 (#1461) üzenetére


Edween
őstag

xvidet, flv, mobo player a hozzátartozó kodekkekel(v6) simán viszi, de a bs player is.

(#1463) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok, lenne egy kérdésem.

Egy jó ideje már nem tudok sms-t küldeni a telefonommal, napszaktól és a címzett körzetszámától függetlenül.
Egy bő 6 éves W300i telefonom volt eddig, mivel már elég régi ugye, azt hittem a telefon hibája lesz a dolog. Mivel csak ritkán küldök sms-t nem nagyon foglalkoztam a dologgal, úgy voltam vele, hogy majd az új telóval megoldódik a dolog.
A múlthéten megvettem az új telefont, de továbbra sem tudok sms-t küldeni. Küldés után szinte azonnal kiírja, hogy a kézbesítés sikertelen, mintha meg sem próbálná elküldeni. A sim kártyát már több telefonban is próbáltam, de egyikkel sem jártam sikerrel. A szolgáltató weboldalán utána néztem a beállításoknak már többször, de minden beállítás megfelelő, mégsem megy a dolog.
Minden más dolog működik, csak sms-t nem tudok küldeni.
Egyébként T-Mobile-os vagyok.

Van ötlete valakinek, hogy mi lehet a baj, esetleg találkozott már ilyennel?

(#1464) porse


porse
senior tag

(#1458) felali
Én tudom, én tudom... egy szám a különbség a kettő között. Nyertem?:D

(#1460) princeduca

Szedj le először egy 2.3.4es romot sammobile.com-ról pl., és azt tedd fel odinnal, 1 hsz.ben levan írva hogyan kell. Utána tegyél fel egy clockwordmod recoveryt 5.0.xxx verziót minimum ezt pl [link] Sima recoveryből updateld, utána leszeded a cm7 et, ezt pl./ de van már több féle is/ [link] És ezt is updateled recoveryből. Utána leszeded a googlepackot pl innen [link] És ezt is updeteled recoveryből, őőaszemennyi. Felelősséget nem vállalok érte.

(#1463) AthlonXP

Mivel nem a telefon hiába ezért nem tudom miért vársz itt választ erre, menj be a trémobilba és verj az asztalra, hogy nem tudok sms-t küldeni csinálják meg, vagy adjanak új sim kártyát...

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#1465) Whynot? válasza porse (#1464) üzenetére


Whynot?
aktív tag

"Utána leszeded a googlepackot pl innen [link] És ezt is updeteled recoveryből,"

pont ezt csináltam a CM7.1 és 7.2-vel is és valamiért nem akart települni. Lefut az update hiba nélkül, de nem találtam sehol a marketet, pedig tetszett volna a ROM.
Biztosan én szúrtam el mindkétszer valahol, de kellett ma melóhoz a teló, szal feladtam a harcot, de érdekelne, hogy hogy lehet elővarázsolni. Esetleg valaki? :)

[ Szerkesztve ]

(#1466) AthlonXP válasza porse (#1464) üzenetére


AthlonXP
őstag

Csak azért írtam, hogy hátha volt már ilyen valakivel és esetleg megosztaná, hogy hogyan sikerült megoldania...
Az a baj, hogy nálunk csak érékesítő üzletük van, vagyis nincs szerviz, így ők nem tudnak vele mit kezdeni. Azt mondták menjek el vele szervizbe, de az meg másik városban volna... :(

Bár, ha végképp nem lesz más, akkor muszáj lesz elmenni, csak hát munka mellett ezt nehéz megoldani, ezért reménykedem benne, hátha volt már ilyen mással is és/vagy tud mondani valami okosat...

(#1467) porse válasza Whynot? (#1465) üzenetére


porse
senior tag

Hát én a 7.1re tettem és minden oké volt, amit most csináltak 7.2es rc1 abba meg már volt market, ha jól emlékszem, de hamar visszatettem a 7.1est.

(#1463) AthlonXP

Szervizbe sim hibával? És mit szervizelnek rajta? Szétszedik és megjavítják?:DDD
Hivatkozz arra, hogy meghibásodott sim, és kötelesek kicserélni, ha nincs rajta külső sérülésnek nyoma.

... szerintem.

(#1468) Whynot? válasza porse (#1467) üzenetére


Whynot?
aktív tag

és az normális, hogy a kies nem látja a telefont, ha CM van fent?

(#1469) AthlonXP válasza porse (#1467) üzenetére


AthlonXP
őstag

Na igen én is csodálkoztam, de mikor elmondtam ott is, hogy egyszerűen nem enged sms-t küldeni, akkor azt mondták menjek a trémobilos szervizbe, mert ők csak értékesítők, így nem tudnak segíteni...

Jellemző... :(((

(#1470) sbernardo86


sbernardo86
csendes tag

Sziasztok!

Tudnatok ajanlani olyan oldalt vagy progit amivel unlock kodokat lehet generalni, hogy kikodoljam a telot?

(#1471) Edween válasza sbernardo86 (#1470) üzenetére


Edween
őstag

:O

(#1472) AthlonXP válasza sbernardo86 (#1470) üzenetére


AthlonXP
őstag

Van róla videó a tecsőn... ;]

Ide régen nem elég egy kódot beírni, jó pár éve megszűnt az a módszer..

[ Szerkesztve ]

(#1473) sbernardo86 válasza AthlonXP (#1472) üzenetére


sbernardo86
csendes tag

En pedig nemreg kerdeztem meg egy szervizest aki azt mondta h koddal lehet fuggetleniteni, es meg a garancia sem vesz el, mivel nem kell hozza soft vagy egyeb buhera, csak beutom az nck kodot es kesz.:)

(#1474) porse válasza sbernardo86 (#1473) üzenetére


porse
senior tag

Hát miért nem kérted el a kódot?! :D

... szerintem.

(#1475) sbernardo86 válasza porse (#1474) üzenetére


sbernardo86
csendes tag

Ide adta volna fizetseg fejeben. De gondoltam, hogy ha ennyibol all az egesz akkor en is megtudnam csinalni:)

(#1476) AthlonXP válasza sbernardo86 (#1473) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hát én nem tom, de vmelyik nap néztem róla videót a tecsőn, ahol mutatták lépésről-lépésre a függetlenítés módját. Egy szoftvert használt hozzá ( talán az odint ), semmilyen kódot nem kellett neki beírnia.

Bár most nézelődtem kicsit és tényleg lehet kódot is használni, viszont természetesen a kódot meg kell venni, mint az online gamék esetén...

(#1477) BDave


BDave
őstag

Üdv!

Szerintetek szoftveres vagy hardveres probléma lehet az, hogy a Gio 2.3.3 gyári rom alatt néha rezeg, néha pedig nem rezeg?
Kikapcsolás után van, hogy rezeg, de van hogy az sem oldja meg a problémát. Pár napja volt szoftverfrissítés (ugyan azt tették vissza rá a szervizbe ami előzőleg volt rajta), de nem segített ezek szerint, mert ma megint ezt csinálta. Kikapcsoltam, majd be, de ugyan úgy nem rezgett semmire sem. Kikapcsoltam, hogy soha ne rezegjen és úgy indítottam újra a telefont, azután pedig rezgett. (Aztán visszaállítottam a rezgést Mindigre.) :F

(#1478) spiritex


spiritex
veterán

Az én telóm nem pont ugyanez, de a saját fórumja sajnos halott, így megpróbálok tőletek segítséget kérni. Samsung Galaxy 551-em van, mindennel elégedett is vagyok vele kapcsolatban, de mióta hideg van kint, az utcára lépve nem sokkal kikapcsol magától. Az övemen hordom, de kipróbáltam már zsebben is, de úgy is kikapcsol. Bent, szobahőmérsékleten nem csinál ilyet. Találkozott már valaki ilyen hibával? Hibás a telóm, vigyem vissza, mert garanciás, vagy ne foglalkozzak vele, mert természetes, hogy ezek a telók nem bírják a 0° közeli értékeket?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1479) porse válasza BDave (#1477) üzenetére


porse
senior tag

Te 2.3.5öt használtál nem? Az alatt nem csinálta ezt? Vidd vissza megint, csinálják meg, vagy cseréljenek alaplapot :D

(#1478) spiritex

Szerintem ez nem normális.. Én néha az ablakhoz teszem és a gyenge szigetelésnek hála igen csak lehűl mikor elveszem onnan, és kutya baja. Bár az egy teljesen másik telefon, de én bevinném a helyedben, határozott fellépéssel! :D

Más:
Visszatettem a gioprot...... :DDD

... szerintem.

(#1480) guyver válasza porse (#1479) üzenetére


guyver
senior tag

miért tetted vissza?

Poco F3 & Gear S3

(#1481) BDave válasza porse (#1479) üzenetére


BDave
őstag

Nem az én telefonomról van szó, egy másikról, amin 2.3.3 van.

spiritex: szerintem vidd vissza, ez nem normális.

[ Szerkesztve ]

(#1482) psg5 válasza spiritex (#1478) üzenetére


psg5
veterán

Nekem a fényképezőm csinálja ugyanezt..., de az már 6 évnél is idősebb...
Ha garis szerintem egy próbát megér

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#1483) spiritex válasza psg5 (#1482) üzenetére


spiritex
veterán

Köszönöm mindhármatoknak a gyors reagálást, és a választ!
Akkor megnézem mit tud ez a "Gyorsszerviz". Csak azt nem tudom mi legyen a rajta levő sms-ekkel, telefonszámokkal, applikációkkal. Gondolom el fog veszni mindenem a szervizelés közben...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1484) psg5 válasza spiritex (#1483) üzenetére


psg5
veterán

Telefonszámokat simre, oszt jónapot
App-ok , ha fizettél érte letöltötted nem vesznek el,
hirtelen sms-re nem is tudom, talán dobd rá egy pc-re addig, azt hiszem ez megoldható,bár ennek a menetét még nem tudom, ha annyira meg kell maradniuk.
De várd a többiek válaszát is...

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#1485) AthlonXP válasza spiritex (#1483) üzenetére


AthlonXP
őstag

A KIES-sel lementheted őket...

(#1486) psg5 válasza AthlonXP (#1485) üzenetére


psg5
veterán

Vagy igen... :)

F.K.T.

(#1487) porse válasza guyver (#1480) üzenetére


porse
senior tag

keves volt a helyem, a2e t akartam aktivalni.... cwm bol ujra particionaltam az sd t.. erre legyalulta az egesz sd kartyat... szoval se naprakész cwm mentesem, se titanium mentesek.. minden oda.... nem baj csinaljuk ujrahuztam az egeszet odinnal egy stockot, aztan fel cm7, a2e mukodott is, de iszonyu lassu volt, minden kb 5 masodperc volt mire betoltott, es lassan is mukodtek a programok....
ugyhogy meguntam, es visszatettem a gioprot, de minden jol mukodott a cm7be amig nem akartam tobb helyet :D.....

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#1488) felali


felali
tag

Sziasztok azon gondolkodom hogy felrakom a cyanogenmod-ot aki használja adjon tanácsot érdemes,elönye hátránya?

(#1489) BDave


BDave
őstag

(#1490) sinak


sinak
tag

Hali. A hozzáértőktöl kérdeznék. Ha felrakok egy Coustom Romot, de később valami miatt szervizbe kell vinni a telót. Akkor STOCK ROM-ot kell felraknom, hogy ne legyen garivesztés?

És a linkelt oldalról ha jól látom akkor a miénk a 2011. június 2-án kiadott 2.3.3-as S5660XXKPA verzió lenne a gyári?

(#1491) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Bakker!
Az előbb fissítette magát a KIES a gépen és azóta azt írja ki mikor csatlakoztatom a géphez a telefont, hogy "Az eszköz nem támogatja a KIES-en keresztüli szoftverfrissítést"... :F
Azt kiírja, hogy ép melyik verzió van a telefonon, de frissíteni nem tudja. Előtte legalább kiírta, hogy nincs újabb firmware.

Másnál is ez van, vagy nálam van a gond?

(#1492) sinak válasza AthlonXP (#1491) üzenetére


sinak
tag

Nálam már szeptember óta ez a helyzet :(

(#1493) AthlonXP válasza sinak (#1492) üzenetére


AthlonXP
őstag

Na az zsír!...
Pedig elvileg jónak kéne lennie, nem? Hisz ez a saját progija...

Na mindjárt írok is a Samsungnak! ;]

(#1494) psg5 válasza AthlonXP (#1493) üzenetére


psg5
veterán

De muszály a Kies? Mindent oda vissza tudunk rakni anélkül is...

F.K.T.

(#1495) AthlonXP válasza psg5 (#1494) üzenetére


AthlonXP
őstag

Szofvertet is?

Az Android frissítés volna a lényeg, a többi egy dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1496) psg5 válasza AthlonXP (#1495) üzenetére


psg5
veterán

Na látod azt még nem próbáltam, de igazad lehet, hisz a nokia 5230-asomat is pcn keresztűl tudom csak frissíteni...
Androidot nem lehet telefonnal neten keresztül frissíteni?

F.K.T.

(#1497) AthlonXP válasza psg5 (#1496) üzenetére


AthlonXP
őstag

De lehet, erre volna a kies. Csak most valami nem jó vele, de már írtam a samsungnak, majd meglátom mit válaszolnak.
Ott lenne még az az odin amivel lehet frissíteni, de nemtom, hogy azzal ugrik-e garancia. Ezért lenne jó a kies, mert az a samsung saját cucca.

(#1498) psg5 válasza AthlonXP (#1497) üzenetére


psg5
veterán

Ja a kies nem a egy pc-re települő alkalmazás? A telefonon van?
Alapból rajt vagy le kell tölteni?
Na kíváncsi vagyok a samu válaszra.

F.K.T.

(#1499) AthlonXP válasza psg5 (#1498) üzenetére


AthlonXP
őstag

A kiest a Samsung weboldaláról kell leszedni és telepíteni kell a gépre.
Lehet vele szinkronizálni a telefonon levő adatokat a géppel, másolni lehet a telóra képet, videót, zenét, ill. biztonsági másolatot is lehet csinálni a telón lévő adatokról...
Na meg frissíteni az androidot a telefonon, már ha működne ez a része. Mert mióta a mai napon frissítette magát a kies, azóta ez a rész nem megy. :F
Azt írják 24 órán belül válaszolnak a kérdésekre, szóval remélem holnap mondanak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#1500) psg5 válasza AthlonXP (#1499) üzenetére


psg5
veterán

Na akkor mégiscsak egy PC alkalmazás, ahogy a nokiánál is.

De e nélkül is rá lehet dobni a gépre mindent...Kivéve talán a biztonsági másolatot a komplett teloról...

Meg is nézem, hogy az sms-eket is rá lehet-e rakni kies nélkül a gépre.

F.K.T.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.