Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114) crwn válasza -Solt- (#113) üzenetére


crwn
senior tag

én is néztem azt a gépet. nekem volt már win alapú pda-m, persze az rugalmasabb, több minden telepíthető rá, de olvasgatva a jelzett teló fórumát, azért sok minden kisebb, de zavaró problémát jeleztek (leginkább beállítási) az ottani fórumtársak. én szeretem ezt a "rugalmatlanabb", de stabil samu platformot. az a pár java-s alkalmazás (szótárak), amelyek nekem szükségesek rátelepíthetőek, a gps nem hiányzik belőle, arra külön eszközt használok, a multimédiás képességei jobbak a b7722-nek, csakúgy, mint az adatkommunikációs tulajdonságai, harmadrészt szeretem ujjal írni az sms-t, a telefont használni csakúgy, és nem ceruzával, és a gigabyte fórumában olvastam, hogy többször elő kell venni a stylus-t a telefonon való alkalmazások használata közben. s most, hogy már szinte egy árban vannak, még inkább a samu felé billen a mérleg(em) nyelve. de persze te döntesz, olvasgasd amannak a fórumát is, nézd meg használat közben a youtub-on, aztán majd meglátod. ha meg android rendszerű kétkártyás érdekel, akkor javaslom ezt nézd meg: General Mobile DSTL1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.