Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) Aprósólyom válasza Aprósólyom (#56) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Vagy pl. ha AC: [link] Igaz ez csak egy 1070Ti, de már itt is 100% megy a 4 mag. Ennek ellenére, nem mondanám jelentősnek a laggokat és mivel nem online competetive, nem is igazán számít. Biztosan van kb. 10-20% fps mínusz a nagy pocikhoz képest, de azok jellemzően nem 10-20% drágábbak.
Szóval ma még mindig ugyan az a konklúzióm, mint 2 éve. Igen egyre több játék van, ami igényli vagy profitál a több magból de ezek még mindig AAA játékok. AKi pedig olyan játékokkal játszik mint én, azok semmit nem profitálnak belőle. Nekik még mindig a lehető legmagasabb magonként teljesítmény számít. CS GO-t is teszteltem anno thread 1-2-3-4 parancsokkal 2670 alatt thread 1-2-3-4-6-8 paracsokkal. Jó sok időt el is csesztem vele. 2 szál után alig volt teljesítménynövekedés. Sőt, thread 3 paranccsal mindkét proci esetében magasabb avg. és low. fps-ek jöttek ki, mint thread 4-6-8 esetén. Én is meglepődtem, pont ezért meg is ismételtem párszor, de a rendszer nem hibázott. Igaz, ma már azt vettem észre, mintha már nem működne ez a thread parancs a CS GO-ban. Biztos updateltek és teljesen automatizálták a szálak kihasználását.

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.