Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Ricardo128:] Skype

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

Az igen régi verziókat gondolom azért nem engedik, mert az még nem a Microsoft fennhatósága alá tartozott.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) MineFox54


MineFox54
őstag

https://www.google.hu/search?q=skype+skin&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=3rncVP2YKYX3UpDJg-AH
Ez?

(#3) 426os


426os
őstag

Az MS-nek teljes mértékben sikerült a Skype-ot egy használhatatlan bughalmazzá alakítania. Mind az Windows-os asztali verzió, mind az Androidos egy rakat sz@r. Sajnos nap mint nap használom, mert nagy feladat lenne minden családtagomat átállítani valami másra, de rühellem. Pedig régen egy megváltás volt az MSN Messengerhez képest. Ami engem foglalkoztat, az az, hogy ennyire inkompetens emberekre osztották a Skype-ot a cégen belül, vagy szándékosan rontották el, hogy aztán kiadjanak valami új programot, átterelve rá az embereket.

.

(#4) MineFox54 válasza 426os (#3) üzenetére


MineFox54
őstag

Teamspeak ;]

(#5) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ettől a kényszerű frissítéstől én is agyf*szt kapok, nemtom miért nem jó a régi. Nekem nem kell semmi különleges funkció, üzenni meg dumálni lehessen aztán szvsz. Biztos beleépítik az újjabb megfigyelőmodulokat, azért kényszerítik :U

(#6) Syl válasza greenity (#1) üzenetére


Syl
nagyúr

Meg mert abban még nem volt benne a lehallgató kód. ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Sajnos az lesz a megoldás, hogy megszokom az új designt. :((( Én sem tudom mi a céljuk ezeknek, hogy nem bírják sokoldalúvá tenni. Én örülök, hogy nincs egyedi betűtípus, betűméret, csicsás egyéb dolog, mint anno MSN-enen volt. Annak is örülök, hogy odafigyelnek az újításra, de legalább ez a facebook utánzat, kétoldalú csevegő ne lenne... Ránk erőltetik.

[ Szerkesztve ]

gölmétcsül ©

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Ricardo128:] Skype
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.