Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zizidor


zizidor
senior tag

Én is csináltam egyszer egy retrogamer gépet, bár én nem voltam ennyire kreatív. Egy fölöslegessé vált EeePC-t használtam fel, amire a cseppnyi tárhely miatt Puppy Linux került néhány emulátorral. Sajnos a gép viszonylag hamar elhalálozott. De most hogy ezt írtad, kedvet kaptam összerakni mégegyet...

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#2) nakos1212


nakos1212
senior tag

Nagyon jo kis cucc, hasznald egeszseggel!
En egy joystickba építettem egy hasonlót, de bontottam a gyari elektronikát és a Pi GPIOra kotottem be mindent.

(#3) Postas99


Postas99
senior tag

Gratula jó kis projekt. Az a billentyűzet amúgy csodás.
Most már értem miért ebben épült meg.

Hozzáteszem, hogy inkább egy Pi400-al álltam volna neki ha nincs ilyen billentyűzetem.

(#4) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Sziasztok, köszönöm!
Valóban volt hatása a Pi400-nak ötletadóként!

(#5) hege8888


hege8888
aktív tag

Gratula hozzá, Ügyes!

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#6) Yutani


Yutani
nagyúr

Ötletes munka, gratulálok! :K

#tarcsad

(#7) g@bo


g@bo
nagyúr

szép meló, jó kezdet. :K

(#8) ergoGnomik válasza g@bo (#7) üzenetére


ergoGnomik
tag

Hát még ha töprengett és törpölt volna egy kicsit a dizájnon! A kitöröm a fél lábát, hogy sántának nézzen ki nem biztos, hogy kötelező kör kellett legyen. :D Az az 1960-as évek ipari formatervezési iskolájából visszamaradt kapcsoló meg igazi vizuális környezetszennyezés egy ilyen gépházon. :DDD De a lényeg, hogy jól teszi a dolgát a kompozíció. :)

(#9) jokeph


jokeph
nagyúr

Ez nagyon ott van ! :C

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#10) b.


b.
félisten

Szép munka. Nálunk a román árusok árulnak ilyesmit dizájnban persze nem ilyen színvonalon megoldva.kezeli ezeket a sárga kazikat meg van benne 600 játék alapból na és Jackie ! :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) Postas99 válasza b. (#10) üzenetére


Postas99
senior tag

Kéremszépen és mennyi az lejben???????? :DD

(#12) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Ó, ez milyen gyönyörű :C
Sárka kazik és Jackie Chan!

(#13) RandomName válasza b. (#10) üzenetére


RandomName
aktív tag

Atyaúristen..... :D

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.