Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) regener válasza Shing (#1) üzenetére


regener
veterán

Idővel gondolom majd őkis bevezetnek ehez hasonló megoldást vagy alternatívát mint írtaz az SSAA-t.
Azért ennyire nem vagyok elvetemült hogy regisztráljak képeket posztolni valahová :D

Viszont a PayDay2 fentvan de még sose indítottam el, majd csinálok azzalis pár ilyen képet.
Az Imgur album már frissült egy-egy NFS Rivals képpel, de nagyon keményen 3FPS volt és csodálkoztam is hogy nem fagy ki, nameg hogy kevesebb az FPS mint BF4-ben volt a majdnem teljesen megegyező motorral.

(#2) Dr. Romano
SuperSampling az átlátszó textúrákat javítja, míg ez a teljes képet. Legalábbis sok játékban azt hiába állítottam maxra még akkoris látahtóak voltak a pixelek egyes helyeken, ennél meg nem mégha jobban is megette a videókarit :D

(#3) merkucyo
A grafikát nagyon megdobja, máshogy rajzolódna ki a tárgyak a pálya és minden :K
De mint kiderült vas is kell alá és nálam a videókártya elis fogyott BF4 és Rivals közben, de néztem 2896*2172-ben is a játékokat és már ottis sokkal szebb volt minden.
Gyakorlatilag ez a fent a képeken is látható felbontás a 1,5x-ese a 4K-nak pixelszámban, de 16:9-edes monitorokkal persze sokkal szabványosabb felbontásoakt adna meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.