Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Cgi tigris, nem oroszlán. Mondjuk nem rossz a király. A fear the wd új évada egész jó volt. Az első, második abszolút nem tetszett. Reméltem, hogy az összes hülyét megeszik a zombik, nem volt köztük egy szerethető karakter. Sajnos Medison még megvan.
Mozifilmek... Hát egyre rosszabbak. A valeriannal majdnem kijöttünk. Kis nyikhaj semmire való srác a "főhős". Ami mostanában még jó volt: Arthur király. A setet torony is unalmas lett.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2) Redneck válasza Victoryus (#1) üzenetére


Redneck
nagyúr

Tényleg, tigris! :R Javítva köszönöm!

A Valerianból a trailer is elég volt az idióta zenével, a kisgyerekkel és a vastag szemöldökű csajjal. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA

A Walking dead valóban változik folyamatosan, az első néhány évad az szerintem nagyon jó, viszont az utolsó pár az már tucat-sorozat lett. Bár legalább történnek dolgok, nem unalmas.

A Fear the Walking Dead szerintem időpazarlás, csak az első évadot néztem meg, azt is elég szenvedősen. Nagyon B kategória, klisétömeg, csak egy rókabőr.

Az Alien Covenant egy rettenetesen középszerű, kiszámítható film lett, ebben egyetértek. A Prometeusnál is rosszabb. A Life viszont szerintem egy egész érdekes sci-fi lett.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) kmisi99


kmisi99
addikt

A walking dead-ről már régen hoztam egy olyan kijelentést amit azóta sok ismerősöm használ, hogy a Walking Dead egy zombis barátok közt. Kb két simlis ügylet közt Berényi Miklós lelő egy zombit. Persze nem mondom, hogy olyan rossz, sőt az első két évad nagyon is tetszik.

(#5) lezso6 válasza kmisi99 (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA

Az a kemény, hogy nálam a zombifilmek, kb mind kukák voltak, aztán jött a Walking Dead, relatíve nagyon magas színvonallal, ezért is szerettem meg. Aztán ez elkezdett süllyedni, s most tényleg ott tartunk, hogy zombis barátok közt. :(

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) Csapoati válasza lezso6 (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Life-ban sokkal nagyobb baromságok vannak, mint a Covenantban, nem értelek. Totál hiteltelen az egész film, kb Ryan Reynolds 5 perce ér valamit belőle.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) lezso6 válasza Csapoati (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA

Sci-fi rajongó vagyok, bizonyos új témáknál nagyobb a tűrésküszöböm. :D Valahol meg alacsonyabb, pl Adam Sandler filmek.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) Redneck válasza Csapoati (#6) üzenetére


Redneck
nagyúr

Nekem a Life már a meteorit elkapásánál sok volt. Aztán a zs kategóriás karantén és az idióta tudósok el is intézték a filmet. A lény ötlettelen volt, nem sikerült jól az alkotói branstorming. Egyedüli pozitívum a film vége de azt is lehetett sejteni.

lezso6:
A Dawn of the Dead nekem tetszett anno, és a WD eleje is bejött. :K Egy ideje tényleg Barátok közt szindróma.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#9) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Daniel Salazar:
Kár érte, volt benne potenciál, de egyik pillanatról a másikra lejárt a szerződése."

Nem járt le, csak külön utakra keveredik. Egy későbbi évad, jelentős részében az ő története látható.
A többi szereplő is visszatér időnként, amíg életben vannak. (Néha még utána is. :D)

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#10) Redneck válasza Hieronymus (#9) üzenetére


Redneck
nagyúr

Nem vettem volna rá mérget, de volt egy sanda gyanúm rá hogy Miguel (nekem már sosem lesz Daniel) még felbukkan. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11) Redneck


Redneck
nagyúr

Most hogy végigpörgettük az évadot, némiképp változott a véleményem, de csak kicsit! :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12) Spet


Spet
addikt

Walking Dead: Képregény után kb. mese habbal, 2. évad után kukáztam az egészet.

Fear the Walking Dead: Előzőhöz képest felüdülés. Karaktereknek 3. évadra kiépül a jelleme (szerencsére)

Alien: Trailer alapján várós volt, szerencse, hogy nem moziban nézem meg. 50(!) perc után történik az első esemény, hagyjuk már...

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#13) Csapoati válasza Spet (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az első Alienben is baromi sok volt az üresjárat az elején. Vitatkoztak a bónuszról meg ilyenekről vagy 40 percig.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Redneck válasza Csapoati (#13) üzenetére


Redneck
nagyúr

Felépítették a karaktereket, emberiek voltak, hiteles párbeszédekkel, motivációval egy különleges helyzetben. Megteremtették a feszültséget, volt kiért aggódni. A két melós fazonban több emberség volt mint a Covenant egész klisés legénységében.

Plusz nem hűbelelbalázs módjára mentek a bolygóra, fejjel a falnak. Leszámítva a tojásturkáló faszit. :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#15) Csapoati válasza Redneck (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Abban egyetértünk, hogy nem voltak szerethetők a karakterek (Danielst kivéve), meg ordas hülyeségeket csináltak a bolygóra leszállás után. Utána viszont nekem tetszett a sztori.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.