Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Stop & Go válasza Csabi1984 (#1400) üzenetére


Stop & Go
csendes tag

Na akkor pont az a lényeg, hogy a szemkímélő mód nélkül is a fehér nem teljesen fehér ebben a telóban. Ez normális?

(#1402) Stop & Go válasza Csabi1984 (#1400) üzenetére


Stop & Go
csendes tag

Remélem nem csak az én telóm ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#1403) SsPL711 válasza Stop & Go (#1397) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem tudom, szerintem ez egyéni ízlés kérdése.
Én pl nem szeretem a vakító fehéret. Jobban szeretem a melegebb fehéret. ( Nem félre érteni :D )
Most állítgattam és a monitor képéhez mértem ott is kikapcsolva az olvasó módott, de nekem inkább kékes a fehér mint sárgás a telefonon.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#1404) Viktor0610 válasza Stop & Go (#1401) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézz körbe a Beállítások / Megjelenítés / Színséma részen!
Ott is lehet variálni a színeket (hidegebb/melegebb, stb.)

Samsung Galaxy A54

(#1405) Stop & Go


Stop & Go
csendes tag

Következő észrevétel. Lejátszom egy zenét. Azt veszem észre mintha a két hangszóró nem egyformán szólna. A bal halkabb mint a jobb. Nem nagyon észre vehető persze. Csak amikor bemegyek a kisegítő lehetőségek, hallás menüpontba, ott ugye lehet állítani a balanszot. Amikor a jobb oldali ra húzom teljesen. Hallani, hogy szépek a mélyek, jó a basszus. Amikor a bal oldalira húzom teljesen, olyan mintha kevésbé lennének szépek a mély hangok. Tehát nem csak halkabb az az oldal, hanem mintha teljesen más lenne a hangfal. Úgy tudtam egyformának kellene lenniük, de ebben nem így van. Ez normális?

(#1406) Nagyfejű válasza Stop & Go (#1405) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Sziasztok. Ebbe a xiaomi ba már jó a közelség érzékelő?vagy milyen hibái vannak? Gondolkodom egy ilyen teló vásárlásán.

(#1407) Stop & Go válasza Nagyfejű (#1406) üzenetére


Stop & Go
csendes tag

Az én tapasztalatom az, hogy működik csak kissé lassú. Tehát amikor fülemhez teszem a telefont 2, 3 másodperc mire elsötétül. Ha addig megérinted az arcoddal, akkor el tudod nyomogatni. Nem azt mondom, hogy rossz, hanem hogy meg kell szokni. Múlt nap egy haveromnak odaadtam telefonálni és neki nem sötétült el. Szóval nekem azért zár le a képernyő mert már megszoktam, hogy kell a fülemhez tartani.

(#1408) novinyul válasza Stop & Go (#1405) üzenetére


novinyul
veterán

A beszéd hangszóró segít be a kihangosító hangszórónak, ez a legtöbb telefon esetében így van. Ne várj csodát ettől a megoldástól, de pl. a MI10-11 két külön kihangosító hangszórót kapott, ott sokkal szebb a kihangosított zene.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1409) Viktor38 válasza Stop & Go (#1405) üzenetére


Viktor38
csendes újonc

Ez nálam is így van, a balanszon voltam kénytelen állítani

(#1410) Stop & Go válasza novinyul (#1408) üzenetére


Stop & Go
csendes tag

Ja értem. Szóval felül nincs dedikált hangszóró. Azt hittem lennie kell. Mondjuk nekem nem annyi rá zavaró zenehallgatás közben. Csak, hogy meghallgattam külön- külön a két hangszórót akkor tűnt fel. Aut hittem nálam a hiba. Hát ha felül is úgy szólnak, mint alul, akkor azt mondanám brutál jó. Igaz így sincs miért panaszkodni.

(#1411) Oldman2


Oldman2
veterán

A lányom szerencsétlenkedik a telójával...
:DD

A MIUI Fájlkezelő alapesetben hol található meg a telón? Nem találja az ikonját, most a Play Áruházból indítja... :C

(#1412) Viktor0610 válasza Oldman2 (#1411) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:D

Nem tette el valamelyik mappába? Esetleg ha egy oldalt lapozni próbál oldal irányba, nincs ott? 🤔

Samsung Galaxy A54

(#1413) Oldman2 válasza Viktor0610 (#1412) üzenetére


Oldman2
veterán

De, biztosan... de ő lányból van...
:C

(#1414) Viktor38 válasza Stop & Go (#1410) üzenetére


Viktor38
csendes újonc

Balanszold ki oszt annyi, én is kénytelen voltam

(#1415) Oldman2 válasza Oldman2 (#1413) üzenetére


Oldman2
veterán

Megoldódott...

Az Alkalmazáskezelőben volt egy olyan, hogy parancsikonok kezelése. Ebben nem volt engedélyezve a fájlkezelő.

Gondolom ez letiltja az app ikonjának megjelenítését a Kezdőképernyőn.
:C

(#1416) Stop & Go válasza Viktor38 (#1414) üzenetére


Stop & Go
csendes tag

A balance-olással csak annyi gond van, hogy fülhallgatóval meg pont középen szól egyformán a jobb meg bal oldal. Szóval ha fülessel használom át kell állítani középre, ha meg hangszórót használom akkor át kell húzni egy kicsit a baloldal felé. Szóval inkább megszokom, hogy a felső halkabb.

(#1417) Pityu.


Pityu.
nagyúr

A redmi note 10 pro mennyi főverzió android frissítést kap kettőt?Mert ,hogy úgy látom android 11-el adták ki.Érdemes még ezt a telót venni?Bár ahogy nézem az RN11 pro még csak jövőre jön ki.Mennyire bírja az aksija a strapát?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1418) Stop & Go válasza Pityu. (#1417) üzenetére


Stop & Go
csendes tag

Hogy érdemes-e venni, azt döntsd el magad. Én is egy hónapja vettem. Mert nem szántam rá többet mint amennyiért ezt vettem.
Akku időre annyit tudok mondani, mint amit már többen is mondtak. Amikor megvettem egy napot alig húztam ki vele. De most már simán jön az egy nap. Úgy, hogy általában csak 80 %ra töltöm. És lefekvéskor még van benne 30 % is vagy több. Egész napos használat után. Szóval még egy fél napot kibírna, de inkább reggel mindig felrakom töltőre kb 40 percet. Úgyhogy nem kell félteni, hogy lemerül.

(#1419) Stop & Go


Stop & Go
csendes tag

[kép] Itt van például, hogy összejön akár 11 óra képernyő idő. És még 17% van az akkuban.

(#1420) Pityu. válasza Stop & Go (#1418) üzenetére


Pityu.
nagyúr

B20 hiánya még ma is akkora probléma mint vagy 2 évvel ezelőtt volt?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1421) virkir válasza Pityu. (#1420) üzenetére


virkir
veterán

Na de mi a kérdés a telefonnal kapcsolatban?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1422) Csabi1984 válasza Pityu. (#1420) üzenetére


Csabi1984
addikt

Van benne B20 a hálózatkezelésbe. Persze én idehaza vettem.

(#1423) Pityu. válasza virkir (#1421) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Csak találtam indiai verziót hazai garanciával de valószínű b20 mentes

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1424) virkir válasza Pityu. (#1423) üzenetére


virkir
veterán

És olyat mi értelme venni?
Az a hazai garancia sufnigar, árban meg biztos nem fele egy hivatalosnak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1425) Pityu. válasza virkir (#1424) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát elég olcsó gondolom ez a B20 hiánya is.Még ha nagy városban laknék bár onnan is csak kimozdul az ember szóval így tényleg nem jó.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1426) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Én egy kicsit már meg keveredtem ezzel a B20 dologgal csak a saját telómon néztem ami B20 támogatott vodafone kártyával is meg telekomos kártyával is más hálózaton csatlakozott az egyik B3 1800 én kisvárosban élek ez vidéken mennyire elterjedt és jobb mint a B20 vagy a B20 a jobb?Mert az indiai rn10 pro pl a B3-mat támogatja.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1427) jimmedly


jimmedly
senior tag

Sziasztok.
Egy kérdés, nem egetverő, de hátha valaki tudja. A menüben a háttér opciónál letöltött háttereket nem tudja valaki hol tárolja a telefon? Szeretnék egyet-kettőt lementeni.

(#1428) banda1981 válasza jimmedly (#1427) üzenetére


banda1981
aktív tag

Azokra gondolsz ami gyárilag rajta van?

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#1429) thedarkfox válasza Pityu. (#1426) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Lakott területen bellül akár kisváros, akár nagy, a vodánál bent b3 szokott lenni. Magasabb fereki. Ahogy elhagyod ezeket a helyeket, átvált b20(800mhz)-ra, mivel ott ezek vannak kiépítve a nagyobb hatótáv (és költséghatékonyság) végett. Ott max edge lesz, ha csak b3 tud az indiai... :))

(#1430) warezxts válasza dragonfx (#1377) üzenetére


warezxts
senior tag

Mennyi most a jó ár ezért a készülékért?
Goboo-m gondolkozom én is, de a garancia érvényesítéstől félek.

(#1431) jimmedly válasza banda1981 (#1428) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nem. Van a menübben egy háttérkép menüpont. Ott lehet válogatni lwtölthető hátterek között. Azt szeretném megtalálni hogy az onnan kiválasztott, beállított hátteret hová menti hogy kimásolhassam magamnak.

(#1432) thedarkfox válasza warezxts (#1430) üzenetére


thedarkfox
senior tag

Én speciel vodától hoztam ki, ~89k.
Goboo-nál a mostani eur/huf árfolyam mellett ~106k ha jól látom. Ennél most talán még az xxlgsm ajánlata ~104. Talán még a gari is biztosabb. Lehet vannak jobb ajánlatok, én mindíg vodától hozok ki telefont...

(#1433) amadeus11 válasza warezxts (#1430) üzenetére


amadeus11
senior tag

Én a nyáron vettem Bangood-ról, igaz a 64 GB- os változatot 74 ezerért. Poco X3 Pro- n gondolkodtam még, ami akkor 64 ezer volt. Végül a szebbik telefont választottam ( ezt). Én a helyedben megvárnám , hogy a 11 Pro ára beálljon és azt venném.

There is a star

(#1434) warezxts válasza amadeus11 (#1433) üzenetére


warezxts
senior tag

11 pro ára ki tudja mikor áll be, nekem még távolinak tűnik.
Köszönöm a válaszokat!

(#1435) banda1981 válasza jimmedly (#1431) üzenetére


banda1981
aktív tag

Eu-s romon vagyok!
Csinálj screenshotot,pontosan mire gondolsz!
De lehet csak root joggal fog össze jönni!

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#1436) jimmedly válasza banda1981 (#1435) üzenetére


jimmedly
senior tag

[kép] [kép] [kép] Erre gondolok, a háttérképek menüpont, ha látszanak majd a képek.

[ Szerkesztve ]

(#1437) szabyka24


szabyka24
csendes tag

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék hogy a névjegyzékbe a neveket hogy tudom. Sorba rakni hogy ne így legyen Andi Vörös,, hanem Vörös Andi.

(#1438) Pityu. válasza szabyka24 (#1437) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Gondolom három pötty jobb fent/beállítások/megjelenítési beállítások

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1439) jimmedly válasza szabyka24 (#1437) üzenetére


jimmedly
senior tag

Névjegyzék- beállítások- megjelenési beállítások. [kép]

(#1440) olloczky


olloczky
senior tag

A vételáras témához: hardveraprón mindig vannak jó ajánlatok. Én augusztus elején vettem egy jól értékelt eladótól 95-ért vadonatúj bontatlan állapotban.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#1441) dragonfx


dragonfx
veterán

Melyik a legjobb gcam mod a telora?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1442) szabyka24 válasza jimmedly (#1439) üzenetére


szabyka24
csendes tag

Köszönöm szépen 😊 de sajnos nekem nem jön elő az 😢 Hanem csak ez.. Képen Attila Zs. Van sajnos

(#1443) szabyka24 válasza Pityu. (#1438) üzenetére


szabyka24
csendes tag

Köszönöm szépen a választ de sajnos nekem. Nem jön elő

(#1444) Pityu. válasza szabyka24 (#1443) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ne a névjegyzéket nyisd meg hanem a tárcsázót

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1445) szabyka24 válasza Pityu. (#1444) üzenetére


szabyka24
csendes tag

Köszönöm szépen ott sikerült eddig is beállítani. Sajnos a név jegyzékben nem. Tudom úgy beállítani mint tárcsázóban.

(#1446) jimmedly válasza szabyka24 (#1445) üzenetére


jimmedly
senior tag

Érdekes mert nekem a névjegyzékben is a tárcsázóban beállított módon jelennek meg a névjegyek. Tehát vezetéknév elől, abc sorrendben vezetéknév alapján.

(#1447) szabyka24


szabyka24
csendes tag

Sziasztok meg egy kérdésem volna a tisztelt tagokhoz. Hogy a Galériában nem lehet úgy be állítani hogy ha bele lépek elsőre az albumok jelenjenek meg ne a fényképek. Albumokhoz lapozni kell ugye. Huawei p30 Lite ott beállítható volt hogy Galéria elsőre az albumokat hozza elő. Köszönöm szépen a segítséget.

(#1448) Pityu. válasza szabyka24 (#1445) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szerintem mind kettőben ugyan úgy beállítja de igazán én a névjegyzéket sosem használom mert a tárcsázó jobb ott minden egyben van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#1449) szabyka24 válasza jimmedly (#1446) üzenetére


szabyka24
csendes tag

Szia köszönöm a gyors választ. Sajnos nekem nem. Sikerül úgy beállítani hogy mind 2ben egyforma legyen. 3szir már töröltem őket sim kártyát is kivettem stb. 1 képen a névjegyzék van..... 2 képen a tárcsázóban látható Névjegyek... Sajnos mindegyik más nem tudom miért..

[ Szerkesztve ]

(#1450) szabyka24


szabyka24
csendes tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.