Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Vakegérke válasza Iomega (#50) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megbeszéltük. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#52) Ygg


Ygg
senior tag

:D :DD :DD

(#53) tresh


tresh
addikt

Csak így tovább Uram :R Köszi jót mosolyogtam a madárkán de hátha tanulságos lesz pár embernek :))

(#54) r4z


r4z
nagyúr

Zsíííííír a cikk :C

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#55) fagylalt válasza Reaper04 (#44) üzenetére


fagylalt
senior tag

Paprika Megye...kiestem a székemből. :DDD :DDD :C :C
Honnan jön elő neked ilyen? ;]

szerk.: Te is csinálj ilyen szállítási számlálót vagy mit a papírra (hasonlót a transzfer számlálóhoz).
Amúgy ez valami új szolgáltatás? :F :D

[ Szerkesztve ]

(#56) Reaper04 válasza fagylalt (#55) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Nem hallottál még róla? ;]

Gondoltam rá, de szerintem az egy a "futárcég" által adott feladóvevényen ilyen %-os érték nem szokott szerepelni :D Figyelek a részletekre. Hivatalosnak kell lennie :K :DDD

amúgy:
Vissza írt! Elküldtem neki a küldemény azonosítót, és hogy már csak meg kell érkeznie a pénznek :U

Ygg, tresh, RazorGTR1 +mindenki: :R

[ Szerkesztve ]

(#57) fagylalt válasza Reaper04 (#56) üzenetére


fagylalt
senior tag

Csodálkozom, hogy mire rá nem érsz te?! :) Ilyen "hivatalos" igazolásokat szerkeszteni. :P

[ Szerkesztve ]

(#58) Reaper04 válasza fagylalt (#57) üzenetére


Reaper04
aktív tag

á.. hamar meg volt. Fél óra.
Ennyit megér :D

Képzeld el ő mennyi időt töltött el a bankos visszaigazolás elkészítésével, hogy "hivatalos" legyen.
Szegényem ... most meg itt szivatom... :N

(#59) fagylalt válasza Reaper04 (#58) üzenetére


fagylalt
senior tag

Én már sajnálom őt. :O ;]

(#60) Armahun


Armahun
addikt

Azért valami vicceset el kellene küldeni neki, hogy érezze a törődést.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#61) Reaper04 válasza Armahun (#60) üzenetére


Reaper04
aktív tag

mire gondoltál? :D vevő vagyok mindenre a garantált hatás érdekében

(#62) r4z válasza Reaper04 (#61) üzenetére


r4z
nagyúr

500 forintos rózsaszín játékkamera egy Sony-sra felmatricázott kis kartondobozban? :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#63) Reaper04 válasza Reaper04 (#61) üzenetére


Reaper04
aktív tag

rendőrség nevében írni neki egy levelet, hogy felveszik az ottani kollégákkal a kapcsolatot és elkapják....

mármint a Nigériai kollégákkal....

Szerintetek? :D

RazorGTR1: Szerinted mennyi az 500 ft-os kamerának a szállítási költsége? :DDD

jajj Istenem .... rákerestem hogy mennyi a szállítás google ban:

gyakorikérdések: Link1 Link2

Erről beszéltem ... valaki bedőől neki :O De hoogy? :(

[ Szerkesztve ]

(#64) r4z válasza Reaper04 (#63) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem tudom (szerk: 1790 talán), sima postával nem vészes szerintem, de értéknek meg rá kéne írni a 130.000 Forintot, hadd fizesse a vámot :))

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#65) Reaper04 válasza r4z (#64) üzenetére


Reaper04
aktív tag

postánál: link

3 kilós törékeny csomag 23140 ft ... ő :D

viszont a 100grammos elsőbbségi levél 745 ft. Viszont kevés esélyt adok, hogy az oda is ér. :)

(#66) r4z válasza Reaper04 (#65) üzenetére


r4z
nagyúr

Az elsőbbségi csak odaér... Ha kell, én beszállok a küldeménybe :D

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#67) Impressa válasza Reaper04 (#65) üzenetére


Impressa
őstag

Hatalmas :C feldobtad az esténket :D

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#68) Ygg válasza Reaper04 (#65) üzenetére


Ygg
senior tag

745?
S az ajánlott?
Annak legalább van valami nyoma, hogy hol akadt el, ha nem érkezne meg.
A 100 grammba belefér egy szép kép a kameráról :D.
Mit lesne a fószer :DD
Még így is jól járna, mert legalább a képre élvezhetne.
(Mai vicc:
- Gazsi, miért a cintányérra hokizol?
- Mert nem akartam nagydobra verni! )
:D

(#69) Reaper04 válasza Ygg (#68) üzenetére


Reaper04
aktív tag

ez már nem ikszdé hanem lol :D
küldeni valamit? ááá .. neeem :U

Sajnálok ennyi pénzt kiadni rá :))

(#70) Zolaash válasza Ygg (#68) üzenetére


Zolaash
aktív tag

A postán feladott sima ajánlott levelet a határig követheted. Tehát legfeljebb azt tudod, mikor hagyta el az országot, és pont.

Rip and tear

(#71) Ygg válasza Zolaash (#70) üzenetére


Ygg
senior tag

Keresünk valami r(egistered) mail szolgáltatást.

(#72) Zolaash válasza Ygg (#71) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Leginkább a nemzetközi futárcégeket (DHL, ilyesmi) tudnám ajánlani.

Rip and tear

(#73) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Közben vissza írt :D

Amúgy a futárcéges szállítás szerintem marha drága, főleg külföldre.
Ha azt nézem belföldre pár ezer ft ... akkor ki ? Nigériába :DDD

(#74) Zolaash válasza Reaper04 (#73) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nincs ingyen ebéd... :N

Rip and tear

(#75) Reaper04 válasza Zolaash (#74) üzenetére


Reaper04
aktív tag

most arról vitatkozunk ki lépjen...

ő mondja hogy küldjem el először én meg hogy fizesd ki először :D

(#76) Reaper04


Reaper04
aktív tag

befejeztük a beszélgetést.
Sajnos észrevette hogy fake amit küldtem... :D

(#77) Iomega válasza Reaper04 (#76) üzenetére


Iomega
őstag

Legalább tudják, hogy nem mindenki ugrik be az átverésüknek. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#78) Vakegérke válasza Reaper04 (#76) üzenetére


Vakegérke
veterán

Brühühüüü, vége a szivatásnak. :O

Jól szórakoztam, köszönöm. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#79) Reaper04 válasza Vakegérke (#78) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Sajna ... :(((

Én köszi hogy velem tartottatok :D :R

(#80) juliabrilke válasza Reaper04 (#76) üzenetére


juliabrilke
addikt

Persze, hogy észrevette, hiszen naponta gondolom 20-30 ilyet csinál ő is. :DDD

(#81) Ygg válasza Zolaash (#72) üzenetére


Ygg
senior tag

Tudjuk, csak most az olcsó szivatásra kerestünk lehetőséget.

(#82) Vakegérke válasza Reaper04 (#79) üzenetére


Vakegérke
veterán

Minden jó ügyben elkövetett huncutságot élvezek. Ha lesz még ilyen, örömmel fogok bekukorékolni a hírt adó topicba. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#83) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Sajnálom. Jó volt! ;)

Rip and tear

(#84) Reaper04


Reaper04
aktív tag

1000 köszi mindenkinek :D :R

Ha lesz még ilyen, akkor jelentkezem. De ha nálatok fordulna elő ilyen lelkes vásárló, akkor ti se fojtsátok magatokba :D

(#85) Švejk


Švejk
őstag

Na, nekem is van gyanús ügyem. Hirdetek egy tabletet, ír egy angol??? srác:
Did you still have this item available for sell? Is it new or used? Kindly get back to me with the condition of the item and your final price...
Válaszoltam neki, imígyen:
Hi,
Thanks for your letter.
Yes, the tablet is still available. I used it for 2 weeks, but it's contdition is new: no scratches, and dents, just some in the screen protector, but the tablet's screen is perfect.
It's final price is 44.000 Forints + PP (in the actual exchange rate is about 155 EUR)

Best wishes,
Én

Ekkor még nem sejtettem (hogy a Horthy rendőrség fizetett ügynöke és rendőrspicli :D ) hogy csaló lenne, abszolút szimpatikus volt. Akkor vissza is írt:

Am Grateful for your urgent respond, Am Smith Leo From United Kingdom
and am okay with the cost of the Item which is 44,000 ft but as a
matter of fact I am buying this items for my friend son who is
currently studying in Africa as a gift and I have check with the
shipping cost via Ems Post to Africa and it is 22,000 ft to Africa
from your post office. So let say everything will be 66,000 ft Kindly
send me your bank details like this:

full name:
bank name;
bank account number;
mobile number;
country

So that i can transfer the fund to your account immediately. Am
waiting for your Urgent Respond.

Regards

Smith L

Utána is néztem...hol a francban 22.000 a posta Afrikába? A Posta honlapján teljesen eltérőek az árak, és ráadásul átlagosan 10.000-el olcsóbbak az afrikai országokba. Sejtettem valamit, de végül is baj nem lehet belőle ha pénz van a számlámon...

Thanks for Your reply!
As I can saw in the Hungarian Post's website, the cost of the EMS Post is different, moreover, there are countries where I can not ship via EMS, like Jemen, for example: http://www.posta.hu/static/internet/download/jemen.pdf
In this site I can not find the cost of the EMS post.
So, where I should ship the tablet? I can not find any information in the EMS's website

Best wishes,
Én

Na, azóta nem válaszolt, remélem nem is teszi. Baromi hálás vagyok, mert HuMarc kolléga linkelte ezt a cikket. Minden passzol. Az ajándék Afrikába, a külföldi aki ajándékozni akar, az irreális összeg. Semmi kétség, csaló.

Megadom az e-mail címét, ha tőle kaptok mailt, NE bízzatok benne: smithleo71@gmail.com

UPDATE:
Visszaírt a csávó! :D

Here is the address where the package will be send to:

Full Name:*******
Full Address:******** (mégis csak a személyiségi jogok... :D )
City: Ibadan
State: Oyo
Zip code: 23402
Country: Nigeria

Kindly check and get back to me with the exact amount that will be
transfer into your account and your full bank details so that i can
transfer the money into your account..

Na jó...hagyjuk

[ Szerkesztve ]

(#86) Reaper04 válasza Švejk (#85) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Szia!
Szórakozhattál volna egy kicsit Te is :D
Amúgy Nigériába 3 kilós csomag valóban 22-23 ezer forint.
1,5-2 kilós meg 19-20 ezer környékén van.

Ha valakinek van valami története ezzel kapcsolatban írja ám le ide :DDD

(#87) Švejk válasza Reaper04 (#86) üzenetére


Švejk
őstag

Olvasd el a blogomban lévő bővített verziót. A második emberke visszaírt. Visszaírt, hogy jelentett a hatóságoknak, mert közzétettem egy ilyen bejegyzést, és hogy őt én fenyegetem. És hogy ebben higgyek neki, hogy valóban jelentett. Egy olyan személy, amire a Google nem hoz ki semmit. De akkor is kicsit most aggódom. Vegyem le a bejegyzésemet a Logoutomból?

[ Szerkesztve ]

(#88) Reaper04 válasza Švejk (#87) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Elolvastam.
Szerintem ne foglalkozz vele, csak próbál megfélemlíteni.... szerintem.

Olvass utána a googleban ezeknek ... milyen érdekes... Te pont egy kivétel lettél volna? :)
...
Nem kell aggódni.

2; Smith Leo ... Ez nálunk a Kovács vezetéknév... kismillió van belőle... bárkire gondolhattál volna
3; Angliában nem úgy írják a neveket mit idehaza, hanem fordítva :N Először a keresztnév utána a vezetéknév

szerk:
Érdekességképp a nigériai cím egyezik azzal ami nálam szerepel kint a blogban? Vagy ha nem is stimmel a név, de az utca és hsz.?

[ Szerkesztve ]

(#89) Švejk válasza Reaper04 (#88) üzenetére


Švejk
őstag

Köszi. Egyébként is 2000 kilométerről mit tudna csinálni?
2 utcával arrébb van a tiedtől :D

(#90) Reaper04 válasza Švejk (#89) üzenetére


Reaper04
aktív tag

semmi nem történhet, ez csak egy kis utolsó ficánkolás a részéről.
Írd át írottra, vagy kiejtés szerintire a nevét meg a többit, vagy ilyesmi :) Úgy 100% hogy védve vagy.

Átírtam az enyém, nézd meg. Jó ez így is. Mindenki érti a lényegét, de ha ő rákeres nem fogja megtalálni.
Amúgy keress simán rá a gógléban a címre, ki fog hozni más és más példát a Tidre.
(Legalábbis az én címemnél kihoz több találatot a turpissággal kapcsolatban)

(#91) Švejk válasza Reaper04 (#90) üzenetére


Švejk
őstag

Én is teljesen kiheréltem a cikket. Köszi a biztatást. Tudtam én hogy az égvilágon semmit nem tud csinálni, de bennem volt a félsz. Szóba se állok ezentúl ilyennel.

(#92) Reaper04 válasza Švejk (#91) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Nincs mit :R
Nyugodtan beszélgess vele :D Én is megvártam míg teljesen a téma végére érünk, kiadta magát egy helyi nagyobb banknak... ügyet intézett, e-mail küldött a bank nevében ... hamisított stb. Ugyan már :)

+ kifelejtettem, hogy csak beírod hogy nigériai csalás kijön jó néhány példa ezzel a kapcsolatban. Angliából ír de Nigériába kellene küldeni ajándékba. :N

[ Szerkesztve ]

(#93) ejcsuka777


ejcsuka777
újonc

Engem SmithLeo71 kukac gémél pont kom címröl akart bepalizni, a számlaszámom nem adtam meg neki, meg semmit, csak küldtem egy money requestet PayPal-ről... most várom, hogy mi lesz a reakció... De benned emberére akadt a kis butus tolvaj... De szerintem ő maga van Nájdzsériában és azért gyűjti oda azt a sok drága cuccot, amit szépen elad, mert ő ingyén kapta- börszdéj prezönt-nek...hát én ehhez már nem tudok mit szólni ...Ezer hála és kösznet neke ezért a cikkért, olyan jót nevettem végig rajta, majd bepisiltem :D és nem utolsó sorban, nem váltam meg drága mobilomtól, még dupla ár ígéretért sem :D Thenkjúúú Reaper04

(#94) westcoastog


westcoastog
veterán

Én csak egy ilyet kaptam jó pár napja. :D
darcie.ledoux01@gmail.com <marinmacayan5aix@gmail.com>
Hello
It has come to my attention that you might have an interest in purchasing the operating system Windows 7 Ultimate version.
I am selling Windows 7 Ultimate SP1 Final DVD --- the FULL Ultimate version.
This is not the retail version from the store shelf, but it is the one that Microsoft gives out at. IT Professional Conference Meetings to Engineers and Sales Professionals who are invited to come to these meetings
Since it does not have the "Activation" policy files attached to the disk,it was not sold to the public,instead it is used to promote their software which is a regular practice with Microsoft Corp.
Although this is a copied DVD and not an "official Microsoft disk" it works exactly the same,and has even more benefits since it has no activation files, it can be installed unlimited times on as many computers as you like which is a big plus!
This Windows 7 version can be updated at any time via windows update(just the same as any retail version though, so that is no problem either.This is Windows 7 DVD. It is the full version, and as such it can be used to upgrade from an existing operating system and can be used to perform a "clean" installation on a blank hard drive.
Windows 7, the next generation OS from Microsoft is now RTM. This DVD is bootable .
I'd be willing to sell it to you for a very low price of $40.-plus a small shipping & handling fee. If you include OFFICE 2013 PRO with it, I will include free shipping for a total of $50.- us dollars.You simply cannot beat this offer.

(#95) Reaper04 válasza ejcsuka777 (#93) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Szia!
Akkor Téged is az, aki Švejk-et kereste fel.
Én már máshol olvastam hogy paypal-os dologgal ne is próbálkozzunk, mert úgy sem fogadják el, minden képpen utalni akarnak. :)

Amúgy nagyon szívesen :DD örülök, hogy jó kedvre deríthettelek. :R

westcoastog: Ez valami új fajta dolog lehet :D Fogadok, hogy valami w@rez cucc, amit letöltött valahonnan, kiírta egy dvd-re és azt akarja elpasszolni :N

(#96) gooool


gooool
őstag

Tőlem pár napja házat akart venni valami kanadai, afrikai illető. Az mekkora már... :DDD

Üdv, Balázs

(#97) Reaper04 válasza gooool (#96) üzenetére


Reaper04
aktív tag

uh, durva :D Azt is úgy hogy küld el neki postán először? :D :D :DDD

(#98) gooool válasza Reaper04 (#97) üzenetére


gooool
őstag

Megkérdezte mennyi a vége, én írtam neki, hogy mennyi...
Aztán meg küldte ezt, amit Neked is, hogy ilyen, olyan adatokat adjak meg, aztán Senegal-ba meg postázzam....na itt megnyomtam a Delete gombot... :DDD

Üdv, Balázs

(#99) Reaper04 válasza gooool (#98) üzenetére


Reaper04
aktív tag

oks :DDD Végül is egy házat is lehet postázni :D

(#100) Tomate


Tomate
veterán

Király vagy!! :C

[ Szerkesztve ]

(#101) Vakegérke válasza Tomate (#100) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olvashatóbban kéne... :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#102) Tomate válasza Vakegérke (#101) üzenetére


Tomate
veterán

Jobb klikk--> kép megjelenítése vakegér :DDD :P

[ Szerkesztve ]

(#103) Vakegérke válasza Tomate (#102) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyóvanna, megvan már. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#104) Reaper04 válasza Tomate (#100) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Ajajj :D Ez komolynak tűnik ... az a tventi milliön dollár, pláne annak a 40%-a :K

[ Szerkesztve ]

(#105) Tomate válasza Reaper04 (#104) üzenetére


Tomate
veterán

Nem értem miért írja a google, hogy legyek óvatos. :D

(#106) Reaper04 válasza Tomate (#105) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Én sem ... hiszen tök jó fejnek tűnik, kapsz egy tök könnyű "melóért" 1.800.000.000 forintot :)
Hol ebben a buktató ? :DDD

(#107) ejcsuka777 válasza Reaper04 (#95) üzenetére


ejcsuka777
újonc

Na most megint írt egy: willxx edward néven és szlovák google fordítással próbálkozott a szerencsétlen hülyéje... de most nem a barátja fiának, hanem a saját fiának akarná küldetni Nigériába- egy a multkorihoz közeli címre- a mobilt... de én már nem is válaszolok neki mert értetlen mint a cipőtalp :D hiába magyarázom, hogy külföldre nem küldök semmit :D

(#108) Vakegérke válasza ejcsuka777 (#107) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha szeretsz játszani, akkor játssz vele. Hitegesd, ámítsd, tégy fel buta kérdéseket, ilyesmi.
Játszani jó. Már csak az a kérdés, hogy kedved, időd van-e hozzá. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#109) Reaper04 válasza ejcsuka777 (#107) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Szia!
Nálam is a fiának akart venni fényképezőt :)

De én is csak azt tudom mondani, amit Vakegérke : Ha van kedved, időd játssz vele :D

(#110) OPiiPO


OPiiPO
addikt

feladó: Johanna Tuuk <Reiner.Kristen@t-online.de>
válaszcím: "jilles@wanadoo.fr" <jilles@wanadoo.fr>
címzett: "johnnatuuk@msn.com" <johnnatuuk@msn.com>
dátum: 2018. február 14. 8:38 tárgy: Isten áldjon. küldő: t-online.de

Isten áldjon

Én vagyok Mrs.Johanna Tuuk, özvegy vagyok hosszú ideig tartó rákban. Az állapotom minden jelzője valóban romlik, és teljesen nyilvánvaló, hogy két hónapot nem fogok élni orvosaim szerint, és minden jelzésben az orvosi elemzést illetően. Ez azért van, mert a rák nagyon rossz stádiumba került, hogy nincs remény.
A kései férjem autóbalesetben halt meg, házasságunk idején nem tudtunk gyermeket produkálni. Az édesapám nagyon gazdag volt, és halála után örököltem minden üzletét és gazdagságát. Az orvosok azt tanácsolták nekem, hogy nem élhetek több mint két hónapig, ezért most úgy döntöttem, hogy megosztom e gazdagság egy részét, hogy hozzájáruljak a kevésbé kiváltságos Európában, Amerikában, Afrikában és Ázsiában kialakult fejlődéshez, különösen a probléma megoldásához a kevésbé privilegizált és az árvaház otthona.
Az interneten végzett keresésem után választottam, négy hétig imádkoztam és böjtöltem rajta, hajlandó vagyok kilenc millió ötszázezer eurót adományozni a kevésbé kiváltságosnak. Kérem, vegye figyelembe, hogy ez az alap bankban fekszik és az én utasításom alapján benyújtja a pénz nevében történő átutalását.
Végül is őszintén imádkozom, hogy ezt az összeget átruházzák, még akkor is, ha késő vagyok, mert meg kell tudnom, hogy Krisztus nélkül a vagyon megszerzése hiábavaló, és Istennek ígéretet tettem, hogy az alap lesz használja a kevésbé kiváltságos segítséget. Vegye figyelembe, hogy lefordítottam ezt a levelet, hogy megértsem, angolul írhatsz vissza

Várom a sürgős választ.

Isten áldjon.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#111) Reaper04 válasza OPiiPO (#110) üzenetére


Reaper04
aktív tag

:DDD
Szia! Nah ez jó :K
Új sztori... és ebből hogy lesz neki pénze? MI lehet majd az indíték ? :D
Küldj neki először XY $-t, hogy tudasd vele, biztosan szeretnéd-e a pénzét :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.