Hirdetés
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Kalandor: Habemus papam
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Pajac: Átlátszó fém
- sziku69: Szólánc.
- Wiz Khalifa: Grand Theft Auto VI - Érdekességek, látványosságok, képek, infók egy helyen.
- bambano: Bambanő háza tája
Új hozzászólás Aktív témák
-
Orgi
addikt
-
f.i.s.h.
csendes tag
válasz
novinyul #771 üzenetére
Köszi! Nálam jelenleg nincs pending FB frissítés - remélem, hamarosan érkezik.
Illetve elnézést, a kontaktos hibánál nem írtam tegnap, de az a Messengert érinti, nem a telefonkönyvet.
Ami ezen kívül elég régóta fennálló "ügy" és nem az A14 update-et érinti, az a következő: a Chrome-ban bizonyos oldalaknál, pl. ingatlan.com vagy Aqua, de láttam már más bolt oldalán is, hogy a termékek listázása ahogy scrollozol lefelé egy hosszú listában, egy idő után megadja magát és egymásba lógnak az egyes termékek. És bármit csinálok, ha kellően hosszú a lista, csak szűrésekkel tudom megnézni az összes elemet, amit mutatnia kellene.
-
f.i.s.h.
csendes tag
válasz
novinyul #768 üzenetére
Hát az túlzás, hogy én raktam fel: pénteken ülök a munkahelyen, gondoltam ránézek a telefonomra, felemelem és nézem, hogy kéri a SIM PIN-t... Nem tudom, mit nyomhattam meg véletlenül, de anélkül, hogy elinditottam volna a telepítést, felment rá a hivatalosnak jelzett béta...
Nem nyomkodtam szét azóta, de se kisebb problémát, se olyasmit, ami miatt kidobnám az ablakon a telefont, egyelőre nem láttam. Talán mintha nagyon minimálisan lassabb lenne, de lehet, hogy csak beképzelem magamnak.
Az kicsit bosszant, hogy látszólag csak úgy települt a frissítés - persze lehet, hogy én varázsoltam (= bénáztam) valamit úgy, hogy észre sem vettem.
Egy dolog nem tetszik, de ez már a frissítés előtt is előjött: ha megnyitom a Facebookot, kb. 2 másodperc múlva olyan, mintha újra betöltene, de anélkül, hogy bármit csinálnék. Ezt minden Facebook indításnál látom.
Illetve ma vettem észre, hogy ha fekete témánál keresek a kontaktok között, a keresősáv teljesen fehér és nem látom, amit beírok. Ezt sem díjazom különösebben.
Egyelőre ennyit tapasztaltam.
-
negro
őstag
válasz
novinyul #494 üzenetére
jatek az semmilyen szinten nem erdekelt telon sose. meg anno snake ment 10-en evesen egy 3210-es nokian de ennyi.
(ha jatszani akarok leulok a 4k 32 collos monitor elle pc-en) a kamera ugyan az mind2 telon nem? illetve gt2 eseten van +2gigad. nyilvan itt most a 6/128 es 8/128-as verzirol van szo. ezert kerdem meger e ~15e ft felarat a gt2?
-
Rhino82
aktív tag
-
Rhino82
aktív tag
válasz
novinyul #287 üzenetére
Érezni egyébként hosszabb távon, hogy nem csúcs proci?
Csak azért kérdem, mert tény hogy 2 napja van meg..de egyáltalán nem érzem, hogy "csak" egy középkategóriás proci van benne. Mindent egyből nyit, nem igazán gondolkozik semmin.De nyomkodtam ma pl haveromnak az Oppo Reno 5Z-jét, amiben csak a 800-as dimensity van és az is elég pörgősnek tűnt.
-
martonl
senior tag
válasz
novinyul #218 üzenetére
Hja igen, egyes Xiaomik tudtommal ultrahanggal érzékelnek, ez meg infra fénnyel. A Samsung is ezt a módszert használja, de gondolom ezt is el lehet rontani (mint írtam, más kínai telón is volt ezzel problémám). Hardver alatt tehát az infra adót és az érzékelőt értem.
[link]
Az újabb Samsungoké állítólag azt is érzékelik, milyen szögben van a készülék.
[link] -
martonl
senior tag
válasz
novinyul #214 üzenetére
Egyéb kínai márkákkal (Doogee, Umidigi stb.) is voltak hasonló gondjaim, de a Xiaomi volt valóban a legalja (és most tényleg nem akarom cikizni a tulajaikat). A Oneplus volt egyedül üdítő kivétel eddigi tapasztalataim alapján. Meg a Samsung, de azt nem sorolom a kínaiak közé.
-
Csápájev
őstag
válasz
novinyul #184 üzenetére
Gt masterhez képest vajon érdemesebb ezt választani?
A proci és elvileg talán a kijelző is jobb a masternél,nem?
Persze tudom ezek csak adatok. -
_Dumber_
őstag
válasz
novinyul #168 üzenetére
Sajnos nem ilyen egyszerű. A "kell hogy nemjen" a Telekomnak semmit sem jelent.
Amire garanciát vállalnak az a forgalmazott készülékek. Sajnos...
Jelenleg ezt a típust nem forgalmazzák, ahogy pl a Pixel szériát sem. Na az nem is megy sem a VoLTE sem a VOWifi. Ha jól emlékszem a Realme GT (2, ME, neo, pro..stb) , szériából sem mindenyiken működik a VoLTE
A VoWifi- meg még gubancosabb. Pl nincs a listájukban az OPPO Reno 7 pedig forgalmazzák. Nekem nagyon foltos lenne mert elég gyatra itt a térerő, de Wifi-n gond nélkül telefonálok.Ezért kérdezem a tapsztalatokat.
-
-
edward2
addikt
válasz
novinyul #147 üzenetére
Itt érdemes megnézni például a 'zöldet'. A 12x-ben is IMX766 van, de ott úgy tűnik jobban működik.
#148Org
"Én nem használom a feloldó mintát, szerintem az ujjlenyomat kényelmesebb"
Ujjlenyomatot használok én is elsősorban, de amellé meg kell adnod valami mást is és én feloldó mintát használok mióta az eszemet tudom. -
Arról volt szó, hogy hozzánk csak a 8/256 GB-os verzió jön, ehhez képest az EMAG 155 eFt-ért a 6/128 GB-os verziót árulja.
Viszont úgy látom, hogy 220 V-nál kapható a 8/256 GB-os verzió, 150 eFt-ért
-
Új hozzászólás Aktív témák
ma 5G, gyors hardver és topkamera – GT sorozatának állít konkurenciát az ár/érték bajnok.
- Milyen videókártyát?
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Építő/felújító topik
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Politika
- Milyen egeret válasszak?
- Melyik tápegységet vegyem?
- One mobilszolgáltatások
- Ukrajnai háború
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 256GB, Akku: 89%, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Samsung Galaxy A35 5G 6/128GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone 14 128GB, Akku: 88%, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- Samsung Galaxy S21 Ultra 12/128GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Nothing Phone (1) 5G 8/128GB Dual Sim Mobiltelefon
- magyar bill. - Lenovo ThinkPad Z13 G1 - AMD Ryzen R7 Pro 6850U, 13.3" 2.8K OGS érintőkijelző
- DELL PowerEdge R730xd 16LFF 160TB+400GB 2U rack - 2xE5-2683v4 (16c/32t),256GB RAM,2x10G NET,HBA330
- Motorola G34 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A20e/Samsung Galaxy A40/Samsung Galaxy A04s/Samsung Galaxy A03s
- AKCIÓ! MSI B450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 4060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest