Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13551) szaszyka


szaszyka
senior tag

Kollégák! Változott a Wtt? Eddig nem az C volt a top10%? Ez a második hét, hogy nem férek be a C-be, csak a D-be, és D-re írja a top10%-ot.... Itt is szigorítottak, hogy kevesebb aranyat kelljen kiszórniuk jutalomként? :W

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13552) cappa72 válasza szaszyka (#13551) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem. A C az a top 5%.
Megnéztem egy 2019-es screenshot-ot, ott a D a 10%

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13553) szaszyka válasza cappa72 (#13552) üzenetére


szaszyka
senior tag

Akkor én lettem szarabb az elmúlt 2 hétben. Megközelíteni sem tudom a C-t, full os autóval sem :DD

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13554) cappa72 válasza szaszyka (#13553) üzenetére


cappa72
nagyúr

Dehogyis...
(A gyengébb autóknál sokkal nehezebb eltalálni, hogyan menj. Legalábbis nekem.)
Az Acura-val is kb.15x próbálkoztam, mire összejött a C.
Most az Alfa 4c-vel is kellett 4 próba, mire beértem C-be.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13555) szaszyka válasza cappa72 (#13554) üzenetére


szaszyka
senior tag

6 tizedre vagyok a C-től a 4C-vel, kB 20-25 kör után. Ezek a "lassú", "vacakabb" autók kiakasztóak, dehát nem lehet mindig a 919 EVO-val menni :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13556) Aladdin válasza szaszyka (#13555) üzenetére


Aladdin
senior tag

Menj a VW-vel, nekem az 21/28-as es siman osszejott masodikra egy C kozep.

(#13557) lansone79


lansone79
csendes tag

A Ferrari sf90 stradale eventben a stage 3/4-ben kérnék egy kis segítséget. A feladat, hogy le kell nyomni Ahmedet sérülés és offtrack nélkül. Már mindent kipróbáltam, de a szűz máriáért sem akar továbbengedni. Megnéztem a videót is (speedmaster) de ha mindent ugyanúgy csinálok sem fogadja el... Már próbáltam hogy csak az utolsó körben, az utolsó kanyarban, a célegyenesben előzöm csak, de gyakorlatilag mindenre pirosat kapok... Másnál is van ilyen anomália, vagy csak én nem értem mit kell csinálni...

(#13558) balintka válasza lansone79 (#13557) üzenetére


balintka
addikt

Facebook csoportban sokan jelezték a problémát. Nálam se ment sehogy sem, kinyomtam 25 aranyért.

(#13559) cappa72 válasza balintka (#13558) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azta...
Nekem nem volt gondom vele, asszem' elsőre meglett. Már nem emlékszem a részletekre, mert tegnap a 4. napot fejeztem be. (gyorsan megkopnak az emlékek :B )

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13560) szaszyka válasza lansone79 (#13557) üzenetére


szaszyka
senior tag

Most csináltam meg. Első kör végén értem utol a célegyenesben, simán meglett a feladat. A pálya közepén, ahol van a két balos lefelé a lejtőn, ott ne nagyon menj ki a rázókőre. Nekem múltkor ott elvette egy time trial kört, mert a játék szerint elhagytam a pályát, pedig a razókövön voltam még bőven.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13561) ataaa


ataaa
tag

Már azt írják, hogy skip-elhető a verseny.
Visszakaptátok az aranyat?
Én még nem kezdtem el, nem akarok úgy járni, mint a Mercedes-el.
Bár szerintem ennél nem lesz upgrade akció.

(#13562) balintka válasza ataaa (#13561) üzenetére


balintka
addikt

Nem kaptam vissza semmit. Pofátlanok, tele van hibákkal a játék minden frissítés után.

Pl. az idei F1-es Mercedes oldaldobozos.

(#13563) BikaGT válasza cappa72 (#13554) üzenetére


BikaGT
tag

Benne van a nevében is. 4C... :D :D :D :D

(#13564) szaszyka


szaszyka
senior tag

Jól megdrágult az F1 a játékban. Majdnem 4millió MS, plusz még párszáz arany, de legalább nem kell a pilótát/csapatvezetőt fejleszteni aranyért még pluszban :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13565) balintka válasza szaszyka (#13564) üzenetére


balintka
addikt

Még arányaiban így is jobban jártunk, mert a 100k XP-s körözgetésnek semmi értelme nem volt... Az aranyat meg akkor is el kellett költeni kb. hasonló mennyiségben a pilótára. Továbbra is a 250k-s MS korlát a fő probléma. Fel kéne emelni mondjuk 350k-ra.

Ha jól emlékszem, a 2019-es gépekre 6,4 millió MS-t kellett elkölteni a fullozáshoz, igaz, arany nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#13566) ataaa


ataaa
tag

Szerintetek a Ferrari mellett mi lesz még exkluzív a következőben?
Általában 2 néha 3 szokott lenni minden alkalommal.
Szerintem az Evo meg az STI nem kap exkluzívot.
Lehet a Diablo és/vagy a Countach? Lehet erre esély?
Nagyon gondolkozom rajta hogy fullozzam most ezeket, amíg akciósak.

(#13567) balintka válasza ataaa (#13566) üzenetére


balintka
addikt

Fullozd ki őket szerintem, hátha azok közül lesz még.

(#13568) ataaa válasza balintka (#13567) üzenetére


ataaa
tag

Szerintem beugrasztottak, mert közben az M4 GT3 és a Subaru STi is akciós lesz. :W

(#13569) balintka válasza ataaa (#13568) üzenetére


balintka
addikt

Az szuper, h az új autó is akciót kap. :C

(#13570) szaszyka


szaszyka
senior tag

Sziasztok. Hogy kell azt a rákos Daytona 5.2 feladatot megcsinálni? Hiába néztem youtube videót, sehogy sem jött ki a lépés, hogy 20 autót lekörözzek....

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13571) cappa72 válasza szaszyka (#13570) üzenetére


cappa72
nagyúr

Huh. ez miféle versenyben van?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13572) szaszyka válasza cappa72 (#13571) üzenetére


szaszyka
senior tag

Az új nascar széria, 5.2 verseny az eventben

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13573) lansone79 válasza szaszyka (#13572) üzenetére


lansone79
csendes tag

Ja, most értem oda, már értem a problémádat... Nekem tizet sikerült lekörözni úgy, hogy végig padlógázon, szélárnyékozva mentem és sor 3 tuning van a Toyotán. Szóval ez most megint egy lehetetlen küldetésnek tűnik...

(#13574) Aladdin válasza lansone79 (#13573) üzenetére


Aladdin
senior tag

Irjak, hogy butitani kell, azutan menni fog.

(#13575) szaszyka válasza Aladdin (#13574) üzenetére


szaszyka
senior tag

Most reggel jelent meg/ vettem észre a játékban!!!!!, hogy ajánl egy videót, hogyan lehet az utolsó feladatokat megcsinálni. Párszor újra kell kezdeni a versenyt, amíg az első helyezett ideje nem megy 2:45 fölé. Utána sikerülni fog. De azért olyat még nem láttam, hogy magában a játékban "reklámoznak" ilyen videót :D

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13576) cappa72 válasza Aladdin (#13574) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én is elértem oda, és tényleg. Butítás után siker.

(elértem a driver leve 450-et... itt már 56 arany jár egy szintlépésért.)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13577) ataaa válasza cappa72 (#13576) üzenetére


ataaa
tag

Ez tök érdekes, mert nekem az utolsó sorozat szinte elsőre meglett.
Viszont én előtte szopikáztam, amikor fogy az üzemanyag és úgy kell megakadályozni hogy megelőzzenek. Valószínűleg én már itt butítottam a botokat, azért volt sima a vége.

(#13578) balintka válasza ataaa (#13577) üzenetére


balintka
addikt

Nekem is elég simán ment az utolsó stage. Egy korábbit kellett csak aranyért kinyomnom.

(#13579) ataaa


ataaa
tag

Olvastátok a hírt, hogy a szingapúri F1-en nem lehet ugyan azzal az autóval menni, amit Suzukában választottál? Tehát új autó, és újra költhetsz 500 körüli aranyat... :W

(#13580) szaszyka válasza ataaa (#13579) üzenetére


szaszyka
senior tag

Asszem akkor lassan el is engedem ezt a játékot. A Taycan-al úgy sincs kedvem megint szerencsétlenkedni. :O

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13581) ataaa válasza szaszyka (#13580) üzenetére


ataaa
tag

Ráadásul úgy, hogy a Taycanra is költeni kell, mert az a szint kevés amivel anno megszereztem. :O
Tényleg néha olyan, mintha le akarnának szoktatni erről a játékról. :((

[ Szerkesztve ]

(#13582) szaszyka válasza ataaa (#13581) üzenetére


szaszyka
senior tag

Mivan? Rá kell nyomni még a 240aranyas utolsó fejlesztést is erre a hulladékra??? Na akkor ezt a frissítést el is engedem kompletten...

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13583) cappa72 válasza szaszyka (#13582) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát... nem túl "tökjó" hírek...
Nekem is alábbhagyott az elhivatottságom... ez látszik is a rögzített statisztikán (xls-ben írom).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13584) Aladdin válasza szaszyka (#13582) üzenetére


Aladdin
senior tag

En ilyenkor attol meg ujrajatszom, mert a 75%-ig el lehet menni, de aranyat nem rakok bele. Az, hogy az osszesitett legutolso 30 aranyat nem kapom meg, az meg nem erdekel, a nagy nyeremenyek kozeptajon vannak, addig meg mindig elerek.

(#13585) balintka válasza ataaa (#13579) üzenetére


balintka
addikt

Na ez szuper lesz így... Azt azért gondoltam h arany nélkül nem lesz megoldhato.

(#13586) Aladdin válasza ataaa (#13579) üzenetére


Aladdin
senior tag

Na jo, de azert ne sarkitsuk igy ki a dolgokat. Az, hogy az elozo evadokban hasznalhattal egy, mar megszerzett autot, az sem volt ingyenes. Attol meg ugyanugy tuningolni kellett minden ujabb versenyre, nem keves penzt beletolni, es azt se felejtsuk el, hogy a pilóta es a csapatfonok fejlesztese piszkosul sok aranyba kerult. Itt meg nyilvan nem hasznalhatod, a mar tuningolt autot, hat abban mi lenne a buli. Akkor egyet megvettel es innentol kezdve csont ingyen megkapnad a tobbit. Nem?

(#13587) szaszyka válasza Aladdin (#13586) üzenetére


szaszyka
senior tag

Szerintem nézünk annyi reklámot havonta, hogy akár arany költése nélkül is beleférhetne az autó. Legalábbis én rendszeresen reklámokkal rövidítem a fejlesztési / javítási időket, ha nem azonnali.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13588) balintka válasza szaszyka (#13587) üzenetére


balintka
addikt

Azért ez a frissítés egyáltalán nem arany igényes, pár óra reklámnézéssel simán abszolválható.

Aladdin: Így van, ahogy írod, akkor sem volt ingyenes mert valóban a pilótára, csapatfőnökre lehetett ugyanúgy költeni. Sokkal jobb ez a 2022-es F1-es rendszer mint az előző éviek, ahol 100 ezer XP-ig lehetett ész nélkül körözni a pilótákkal és 700 arany körül volt mire kimaxoltad őket az Invitational-hez.

[ Szerkesztve ]

(#13589) ataaa


ataaa
tag

Az RR3 Trackside csoportban bojkottot hirdettek, lehet csatlakozni. :C
[link]

(#13590) cappa72


cappa72
nagyúr

Tög ganéság fogadott ma reggel.
Kötelezően fel kellett venni jutalmat, "racer's choice"-t. Addig nem engedett továbblépni sem...
Valami frissítési is jött, amit még nem telepítettem (úgyis kötelező lesz; gondolom valami hibajavítás)
:(((

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13591) ataaa válasza cappa72 (#13590) üzenetére


ataaa
tag

Kb. egy hete jött a 10.8.2.
Az RR3 Trackside-on sem tudták hogy mit javít. Nekem nem dobott olyat mint neked.

(#13592) Aladdin válasza cappa72 (#13590) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nekem is fel kellett vennem.

(#13593) balintka válasza cappa72 (#13590) üzenetére


balintka
addikt

Nekem eddig szerencsére nem kellett. Megveszem majd a 3. idei Nascar autót belőle.

A frissítés múlt héten jött már.

(#13594) zozika2


zozika2
tag

Sziasztok, iOS-en hogy lehet eltünteni a szürke csíkot, nemtom talán alkalmazásváltó vagy hogy hívják? Elég idegesítő, hogy belső nézetben pont a kormányba lóg bele.

(#13595) Szdani83


Szdani83
friss újonc

Sziasztok! Én már több éve tolom ezt a játékot ( közel 160 nap játékidő)! A héten egyik napról a másikra nem enged be a játék a saját azonosítómmal. Próbáltam már újratelepítéssel is, de megakad a kis karika alul, lefagy! IOS rendszerem van, érdeklődni szeretnék, hogy előfordult-e már ilyen valakivel? Ha igen, mi volt a megoldás a folytatáshoz? Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#13596) ataaa


ataaa
tag

Szia!

Én FB profillal azonosítom magam, és a FBook-on kellett valamit kitörölnöm, hogy újra be tudjak lépni.
Sajnos már nem tudom hogy hol van ez pontosan....
Egyébként a nagy update után jött pár kisebb is. Nézd meg a store-ban, hogy van e új frissítés a játékhoz.

(#13597) Aladdin


Aladdin
senior tag

Az uj wtt-ben az ID.R-t felhuztam fullra, hamar kedvezmeny van ra, nade basszus erdemes megnezni az elsot, szinte full gazon, akarom mondani villanyon megy vegig. Hat en igy soha nem fogok tudni menni.

(#13598) balintka válasza Aladdin (#13597) üzenetére


balintka
addikt

Hát én sem, a 25 aranyas kategóriáig jutottam el, majd hétvége felé próbálkozok, hátha az 50-esig fel tudok javulni. :C

(#13599) cappa72 válasza Aladdin (#13597) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát ja.. ez az idR erős a kanyarokban, amikor régebben még a megszerzési széria volt, akkor valaki írta is, hogy "el kell hinni, hogy bent marad a kanyarban". És úgy is lett. (meg is találtam a hsz-t).
Én még a D-be se kerültem be a fullossal (igaz, még csak 1x próbáltam, és azt is néma telefonnal). Cél a C.
A legutóbbi wttt-n tegnapelőtt lerúgtak B-ből C-be... hát evvan'. Pegig sokkal jobb lett volna egy gyenge B, mint egy erős C. :D

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13600) Aladdin válasza cappa72 (#13599) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nagyon hinni kell benne :)
Ez most fel ora volt, nem tartom kizartnak az A-t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.