Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13151) Aladdin válasza cappa72 (#13150) üzenetére


Aladdin
senior tag

Koszi, akkor majd kifullozom kesobb…
Ez a statisztikam:

(#13152) szaszyka


szaszyka
senior tag

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13153) Doller


Doller
tag

Sziasztok!
Kérnék egy tippet ehhez a berlini elektromos versenyhez!
Amikor az a feladat, hogy legyek az első 3ban, a motort ne főzzem meg, akkor az utolsó kör elejéig jutok el. Akár fékezgetek, akár rendes versenytempóban megyek, a motor megadja magát...

(#13154) szaszyka válasza Doller (#13153) üzenetére


szaszyka
senior tag

Próbálj meg minél hamarabb előre jutni, utána pedig minél többet vitorlázni /gurulni. Mennyire van felhúzva az autó?

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13155) cappa72 válasza Doller (#13153) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sokat kell "vitorlázni".
Nekem legalábbis az jött be.
Ilyenkor az irányítást átállítom manuális gáz/fék típusra, és már korábban elengedem a gázt, mint az auto fék fékezne. Ekkor van a "vitorlázás", motorfék. Ilyenkor nem melegszik tovább.
Nekem ez jött be már több alkalommal, de majd a többiek is biztos jönnek még ötlettel.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13156) Doller válasza szaszyka (#13154) üzenetére


Doller
tag

Az autó maxon van.
A vitorlázást még nem próbáltam, nekem eddig úgy volt, hogy csak én fékezek, de a gáz automata. Akkor ezt átállítom.
Köszönöm!

(#13157) Doller válasza Doller (#13156) üzenetére


Doller
tag

Fékezni én szoktam. 🙂
De akkor a gázt kikapcsolom, hogy ne tolja neki! Köszi!

(#13158) Doller


Doller
tag

Így elsőre sikerült. 😀

(#13159) cappa72 válasza Doller (#13158) üzenetére


cappa72
nagyúr

:C

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13160) cappa72


cappa72
nagyúr

A berlini utolsó feladat nekem fura volt.
De legalább könnyű.
Viszont kemény 50 M$-t ért. :DDD
Most már két proszívó van a garázsban a 2021-es évadra (a szériát már kivittem a mercivel); Merci gyári, meg most a Jaguar
Egész sok régi F1-es pilóta van F-e-ben is.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13161) Aladdin válasza cappa72 (#13160) üzenetére


Aladdin
senior tag

Nekem is már 2 van. Szerintem 1-2 feladat bugos volt, mert valahogy nem állt össze a kép, na mindegy. Én kifulloztam az autót, belefért, majd farmolok :) De több porszívót nem fogok venni, minek? :D

(#13162) cappa72 válasza Aladdin (#13161) üzenetére


cappa72
nagyúr

Lényeg, hogy ezen is túl vagyunk.

De több porszívót nem fogok venni, minek?
Teljesen egyetértek. Volt múlt héten (?) 30%-os leárazás, de nem vettem semmit, mert nem volt olyan, amit érdemes lett volna.
Porszívó, Nascar. Ennyi lett volna a lehetőségem (mert a többi megvan), így nem költöttem el az m$-t, így most többet költöttem a special event alatt a fejlesztésre, és a bónuszokat mind 5M m$ felett "váltottam be", így többet sikerült összeharácsolni. (Jellemzően ezt a stratégiát követem az ilyen special event-ek esetén; az épp aktuális "nap" végére legyen a maxon az m$ pénztárca, és akkor az a kis bónusz (25/50/75/100k m$-ek) valóban az 5M fölé viszik a "vagyont")

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13163) Aladdin válasza cappa72 (#13162) üzenetére


Aladdin
senior tag

A legutóbbi leárazásnál megvettem az uccsó hiányzó F1-es autót, mert miért ne, de Nascarból és porszívóból nem tárazok be többet :)
Itt most azért fulloztam ki, meg szereztem meg, mert teljesen eltérő volt az előző, meg a mostani tuning sor, hogy így most tudok váltani, ha kell.

(#13164) cappa72


cappa72
nagyúr

Tegnap este 10 óta elérhető a frissítés.
Meg is lepődtem, hogy a wttt jutalmát 10-kor fel lehetett venni.

Aztán frissítés.
+500MB
Amik eddig szériák voltak, azoknál is +100M.
Szóval mire minden újra játszható lesz minden, +1GB biztos felszalad az eszközre.

Szépen átszabtak mindent. Ide értve a színeket is, jó sötétkék lett. Megszokható.
Megint el kell majd olvasni, hogy mi mire való, hogyan is mennek a dolgok, hogy haladjon az ember, mire figyeljen, stb...

Új "valuta" is érkezett, a VP (persze nem egészen valuta, inkább xp jellegű) - victory point.

Mintha újraaszfaltozták volna a pályákat. Vagy csak a színösszeállítás/kontraszt miatt tűnik úgy.
Egyben viszont biztos vagyok: a 24hL.M. pályánál az egyik dupla sikán kimeneti részén kátyúztak; nem döccen akkorát az autó. :DDD

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13165) szaszyka válasza cappa72 (#13164) üzenetére


szaszyka
senior tag

Éjjel megcsináltam az új F1-es szériát, az R3-as új f1 autóval. Főleg Szingapúrban volt furcsa menni a grafikai fejlesztés miatt. Nem csúnya egyáltalán
, de még kell szokni ezt az új kinézetet. :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13166) tailor válasza cappa72 (#13164) üzenetére


tailor
őstag

Az új aszfalt textúra nagyon jó, valósághűbb, mint ami volt.
Az újításokat meg szokni kell - nekem mondjuk szimpi ez a VP (egyelőre), majd meglátjuk, mennyire lesz hasznos... Nekem egyelőre tetszik ez az új irány.

(#13167) ataaa


ataaa
tag

Jól látom hogy az F1 R3 Global Challengenél kell egy arany fejlesztés a motorra hogy teljesíteni lehessen?

(#13168) szaszyka válasza ataaa (#13167) üzenetére


szaszyka
senior tag

Igen

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13169) ataaa


ataaa
tag

Sziasztok!

Nálatok minden rendben a textúrákkal a frissítés után?
Nálam az aszfalt ilyen sötétebb szürke és keresztcsíkozott. Nagyon ritkán villan csak fel egy-egy pillanatra a szép világosszürke megvilágított aszfalt. Először arra gondoltam, hogy a gyengébb telefonom miatt leskálázza a grafikát és ezért ilyen csúnya. De akkor miért látom néha egy pillanatra a szép aszfaltot???
Máskor is volt már olyan, hogy valamelyik pályán voltak textúrahibák, és csak a következő frissítésnél javult meg.
Lehet hogy hibásan jött le az update?
Hogy lehet ezen javítani?
Más nem tapasztalt ilyet?

(#13170) szaszyka válasza ataaa (#13169) üzenetére


szaszyka
senior tag

Én is észrevettem, bukóterek is változtak néhány helyen. Szerintem frissítették a pályákat. Ma tapasztaltam, hogy a Redbull ringen az egyik "híd" árnyéka vibrált, ahogy közelítettem felé, egyébként semmi más zavaró nem volt eddig.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13171) tailor válasza ataaa (#13169) üzenetére


tailor
őstag

Hello!

Új, valúsághűbb textúrákat kaptak a pályák. Szerintem sokkal szebb és élvezetesebb lett, mint volt :) (A valóságban is ilyen gumifoltos, sávos az aszfalt a pályákon, nekem nagyon bejön).

[ Szerkesztve ]

(#13172) ataaa válasza tailor (#13171) üzenetére


ataaa
tag

Nekem pont ez a szép réteg nem jelenik meg, csak valami sőtét rácsos alap cucc, ami nem is textúra, hanem valami monoton ismétlődő algoritmus rajzol ki. Tudom hogy hogyan kellene kinéznie, mert megnéztem a párom telefonján is. Az lenne a fő kérdés, hogy ha hibásan jött le nekem a cucc, akkor javítható e, vagy hogy direkt így néz ki a gyengébb készülékeken?

(#13173) tailor válasza ataaa (#13172) üzenetére


tailor
őstag

Ez fogós kérdés... sajnos esélyes, hogy a gyengébb gpu miatt van :( Esetleg próbáld meg, hogy mentesz a felhőbe, majd újratelepíted a játékot, hátha...

(#13174) ataaa válasza tailor (#13173) üzenetére


ataaa
tag

Én is erre gondoltam, de inkább telefoncsere lesz, mert nem ritka hogy itt ott beesik 5 FPS-re. :Y

(#13175) TFSi válasza ataaa (#13172) üzenetére


TFSi
őstag

Mit takar a gyengébb készülék?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#13176) tailor válasza ataaa (#13174) üzenetére


tailor
őstag

Hátö... akkor az erősen javasolt! :D

(#13177) ataaa válasza TFSi (#13175) üzenetére


ataaa
tag

Samsung J5 2016 :D

(#13178) DigitXT válasza ataaa (#13172) üzenetére


DigitXT
félisten

Androidon régen lehetett mókolni a grafikát, még külön program is
volt rá, ami talán már nem, de fájlok átírásával még működhet.:R

#csocsóbábu

(#13179) balintka válasza ataaa (#13177) üzenetére


balintka
addikt

A biztonsági rések miatt annak már nagyon erősen javasolt a cseréje (amúgy is).

(#13180) ataaa válasza DigitXT (#13178) üzenetére


ataaa
tag

Igen, azt használtam is. Jótékonyan hatott a teljesítményre és nem volt sokkal csúnyább tőle. De sajna azt kiszedték a fejlesztők már vagy 4-5 update-el ezelőtt. :((

(#13181) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

ennél az új versenynél ha nem tudok befejezni egy szériát ,a következőt akkor is feloldja?

(#13182) ataaa


ataaa
tag

Hybrid Highway 7.3-as másoknak simán ment?
Nagyon utálatos hogy a technikás részen jönnek a lekőrözöttek, így vagy csattansz, vagy nem lesz meg 80 alatt a köröd. Hasonló mint a legutóbbi Richmondos nascar sorozat, ahol 19 másodperc alatt kellett hozni minden kört, de a lassúak alád vágtak.

(#13183) Aladdin válasza ataaa (#13182) üzenetére


Aladdin
senior tag

sor 3-as tuninggal 1:16-os körök mentem...
7/5 meg tökre lepukkant autóval is ment.

[ Szerkesztve ]

(#13184) ataaa válasza Aladdin (#13183) üzenetére


ataaa
tag

Akkor megpróbálom kikerülni a csürhét sérülés nélkül.

(#13185) balintka válasza ataaa (#13182) üzenetére


balintka
addikt

Nekem simán meglett, igaz talán 27/28-al nyomtam, ennyi tuning kellett úgyis a sorozatához.

(#13186) Aladdin válasza ataaa (#13184) üzenetére


Aladdin
senior tag

Pici kocc belefér, és pl. az első kanyar levágását is engedi. Nem olyan szigorú az "no off-road", mint TT-nél.

(#13187) ataaa válasza Aladdin (#13186) üzenetére


ataaa
tag

Végül tényleg csak arra koncentráltam hogy kikerülgessem őket és bőven sikerült.
Amúgy ez az off track dolog ez úgy működik, hogy valahol egyáltalán nem, de valahol van egy másodperc tűrés. Itt is ez volt.

(#13188) ataaa


ataaa
tag

Szeptember 3-6-ig 40% racer choice lesz. A karrierben megszereztem egy 10% és egy 20%-ot is, de még nem váltottam be őket. Ha egyszerre aktiválom őket 3-án, akkor összeadódnak és 70% lesz?

(#13189) balintka válasza ataaa (#13188) üzenetére


balintka
addikt

Azok már lejártak szerintem, összevonni biztos h nem lehet. Max 40% lesz.

(#13190) ataaa


ataaa
tag

Porsche 911 RSR (2021) Limited Series 12.3-as versenyen (Daytona 3 kör 22 versenyző) mi a taktika?
Próbálgatni kell, aztán majd egyszer csak belassulnak?
Nem akarok 3333333-nál több fejlesztést rápakolni, de így nagyon nehéz őket befogni 3 kör alatt.

(#13191) balintka válasza ataaa (#13190) üzenetére


balintka
addikt

Butitsd előtte speed snap.pel a botokat.

(#13192) cappa72 válasza ataaa (#13190) üzenetére


cappa72
nagyúr

Lassítani kell őket úgy, hogy sokszor leszel utolsó, persze erre leginkább rövid versenyt használj.
Pl. autocross, vagy speed snap - ráadásul itt látni fogod, hogyan változik az elsőnek az ideje. ;)
Aztán ha már gyengébbek az eredmények a rövidebb versenyen, akkor állj neki a déjtonának.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13193) tailor


tailor
őstag

A heti WTT-be vajon minek tették bele a 2021-es RSR-t, ha nem lehet vele érvényes időt menni? :Y

(#13194) Aladdin válasza tailor (#13193) üzenetére


Aladdin
senior tag

1: miért ne tegyék be, mert lehet, hogy valaki már megszerezte és pl. a 2020-as nincs meg neki
2: nem biztos, hogy gyorsabb, mint a 2020-as.

(#13195) szaszyka válasza Aladdin (#13194) üzenetére


szaszyka
senior tag

2mp-el jobb kört mentem vele, de nem fogadta el a körömet a játék. Csak a 2020-assal lehet érvényes kört menni, vagy a Corvettel.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13196) tailor válasza Aladdin (#13194) üzenetére


tailor
őstag

De minek teszik be, ha érvénytelen a vele futott időd?? Ergo ott van, mehetsz vele, de minek? (Én is 2 mp-cel jobb időt mentem vele, mint a 20-assal...)

(#13197) Aladdin válasza tailor (#13196) üzenetére


Aladdin
senior tag

Akkor most nem értem. Megszereztétek, és ennek dacára nincs érvényes idő?

(#13198) szaszyka válasza Aladdin (#13197) üzenetére


szaszyka
senior tag

Nincs, még a pénzt is megkapod, azt a 4-5000M$-t, de nem lesz érvényes a kör.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13199) Aladdin válasza szaszyka (#13198) üzenetére


Aladdin
senior tag

Koszi, igy mar ertem, hogy nem ertem. Ez tok erdekes. Elkurhattak valamit?

(#13200) cappa72 válasza Aladdin (#13199) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szerintem tuti, csak várják a hőbörgést, visszajelzést, hogy javítás után megtisztelve érezze magát a nagyközönség ;] .
Volt már néhány ballépés, azokat is javították.
Ma reggel néztem, nem volt még frissítés.
Bízzunk benne, hogy hétvégéig megoldják.

(bár akkor kikerülök a C-ből, az tuti :B , ráadásul csak 4 nap múlva tervezem befejezni a Porsche "event"-et.)

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.